Sayfa 3 Toplam 64 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1597 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Samsunspor

Erdogdu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende samsuna gelince maclara gidiyorum ve gönülden destekliyordum. hic ts macina denk gelmemistim. bi sene fikstürde ligin baslarinda bu iki takim birbirine düstü. statta 90 dak küfür vardi. ts yeri doldugundan maratondaydim sögütlülerin yakinlarinda. adamlar siritiyordu küfür ederken, tek maksatlari sövmek ve bunu kabulleniyordu herifler. en sevdikleri tezahurat ise .rize samsun el ele trabzonu ... ciktim ve bidaha samsunu desteklemedim. beter olsunlar
    bayraklari bayrak yapan üstündeki kandir, toprak eger ugrunda ölen varsa vatandir!!!!

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

beter olurlar inşallah
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Samsunspor'a kilit vuruluyor!

Samsunspor yönetimi, aradığı maddi desteği bulamayınca kulübe kilit vurmayı kararlaştırdı. Başkan Temel Camadan, saat 16.00'ya kadar gerekli maddi desteği bulamadıkları takdirde, kulübün kapısına kilit vurup anahtarı Emniyet Müdürlüğü Dernekler Masasına teslim edecek..

20 Temmuz 2007, 12:47

Türk Telekom Lig A'da bir süredir ekonomik kriz ile boğuşan Samsunspor'da alınan şok karar herkesi şaşırttı.

1965 yılında kurulan ve Türk futboluna verdiği hizmetlerle adından sıkca söz ettiren Kırmızı-Beyazlı takımın ekonomik krizi aşamaması yönetimin de elini kolunu bağladı.

Hasan Şengün, Tanju Çolak, Ertuğrul Sağlam, Serkan Aykut ve Cenk İşler gibi bir çok yıldız futbolcuyu Türk futboluna armağan eden Samsunspor bugün parasızlık nedeniyle iflasın eşiğine geldi.

Yaklaşık 25 milyon YTL'yi bulan borç nedeniyle zor anlar yaşayan ve İsmail Uyanık'ın da başkanlığı bırakmasıyla her geçen gün eriyip Lig A'ya kadar düşen Samsunspor'da yönetim kurulu dün aldığı bir karar ile herkesi şaşırttı.

Hafta başında Vali Hasan Basri Güzeloğlu ile bir görüşme yapan Samsunspor Başkan Vekili Temel Camadan, her türlü desteğin verileceğine dair söz aldığını ancak verilen vaadlerin yerine getirilmediğini söyleyerek, "Bugün saat 16.00'ya kadar verilen sözler yerine getirilmezse kulübün kapısına kilit vurup anahtarları dernekler masasına teslim edeceğiz. Sayın valimizle yaptığımız görüşmeye istifa dilekçelerimiz cebimizde gitmiştik. Bir takım sözler verildi. Ama şuana kadar somut bir adım atılmadı. Acil olarak iç ve dış transferi tamamlamamız için 2 milyon YTL'ye ihtiyacımız var. İlk aşamada bu paranın bulunması gerekli. Bu desteği bulamadığımızda istifa edip anahtarları teslim edeceğiz" diye konuştu.

Şuanda sürekli toplantı halinde olduklarını ve arayışlarının son ana kadar devam ettiğini söyleyen Temel Camadan, bu durumun çok acı verdiğini dile getirdi. Samsunspor'un içinde bulunduğu durumdan kurtulması için tüm şehrin güç birliği yapması gerektiğini söyleyen Camadan, "Artık bu saatten sonra vaad değil icraat bekliyoruz. Herkesi Samsunspor'a destek olmaya çağırıyoruz" dedi. Kulübe katkı sağlamak amacıyla şehrin değişik yerlerine yardım kumbaraları koyduklarını ancak bunlara gerekli ilginin gösterilmediğini söyleyen Camadan, maalesef yapılan kampanyalardan gerekli desteği bulamadıklarını ifade etti.

"Güneş yeniden doğacak" başlığı ile yapılan kampanyada Samsun halkı kumbaralara gerekli desteği göstermedi. Madeni paralarla doldurulan kumbaralardan Samsunspor'un ihtiyaçları karşılanamadı. Kulübün içinde bulunduğu kritik durum camiayı endişeye sevk ediyor. Adanaspor ve Göztepe'nin yaşadığı kapanma noktasına kadar gelen Samsunspor içinde bulunduğu durumdan kurtulup eski günlerine dönmenin yollarını arıyor.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hiç belli olmaz bu işler. van sporunda amatöre düşüp kapısına kilit vurduğuna şahit olduk. umarım kapanmazlar. ama kimseninde destek olduğu yok kulübe. bi kaç kişinin omuz dayamasıyla ayakta durmuyo işte kulüpler.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

KILIÇ
    Ziyaretçi

Bir işe yaramıyor kapatın fuzuli yere yer işgal etmesin samsunspor Hey gidi Şirinler

Nereden
    Trabzon

Şirinler mi kaldı. artık öyle bi gurupta yok sanırım. süperligde taraftar bulamıyodu şimdi iyice kayboldu taraftarları.
    Gerçek budur. ☆

KILIÇ
    Ziyaretçi

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şirinler mi kaldı. artık öyle bi gurupta yok sanırım. süperligde taraftar bulamıyodu şimdi iyice kayboldu taraftarları.
    Var var samsunda serserilik yapıyorlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiç belli olmaz bu işler. van sporunda amatöre düşüp kapısına kilit vurduğuna şahit olduk. umarım kapanmazlar. ama kimseninde destek olduğu yok kulübe. bi kaç kişinin omuz dayamasıyla ayakta durmuyo işte kulüpler.
    Öyleydi o olaydan sonra Vanspor'a önce esnaf ufak bir destek vermiş sonra da belediye sahiplenmişti yanlış hatrılamıyorsam abi. Ama Samsunspor herkesin kapısını çalmış destek veren yok. Habere göre de validen haber bekliyorlar. Yalan olacak gibi bakalım..

İnşallah kapanmaz ama tonla borcu yüklenecek, o takımı ayağa kaldıracak kimi bulacaklar acaba
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samsunspor'un yakın zamanda hakketTiği yerlere ulaşması şaRT

zaten hakettikleri yerdeler..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kendilerine tek düşman olarak TRABZON'u görenler şimdi bu iflası engellesinler! Hakettikleri yerdeler.
    (ELifff bırak peşimi , hangi başlığa girsem ordasın hatta sadece ikimiz ordayız )

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bence de hakettiler.
    Kızım sen bırak peşimi Ben yazıyorum peşime sen ...sen den sonra da ben
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

aktan61
    Ziyaretçi

samsunsporu zor günler bekliyor.biz de artık burda TRABZONSPORumuzu izleyemeyeceğiz.

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon kümeye diyenlere bak.Samsun amatöre.

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Daha beter olurlar inşallah. "TRABZON KÜMEYEEE... TRABZSON KÜMEYEEE..." diye bağıracak kadar adileşen taraftara yakışır amatöre gitmek...
    FxY

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Yerinde bir karar olduğu kanaatindeyim.

Nereden
    Trabzon

Lig tarihinde göze çarpanlar

Birinci Futbol Ligi'nde en çok küme düşen takım unvanı Karşıyaka ve Samsunspor'a ait bulunuyor.İzmir'in yeşil-kırmızılı ekibi, 50. sezona girecek Birinci Lig'e 16 kez katılırken, tam 6 kez İkinci Lig'e düştü. Samsunspor da 29 kez mücadele ettiği ligden 2005-06 sezonunda 6. kez düştü.
    http://fotoanaliz.hurriyet.com.tr/Ga...&p=19&rid=4369

Bağırmaya devam etsinler. bağırdıkça amatöre kadar düşerler. hatta kulübün kapısına vanspor gibi kilit vurmalarıda yakın görünüyor. ))
    Gerçek budur. ☆

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Samsunspor bu yil Lige katilacakmi? Bilen varmi?
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu yaz samsunda gezerken samsunspora sahip çıkalım afişlerini görmüştüm, içimden dedim ki demekki bu adamlar zor durumda..üzülmemek elde değil...

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yaz samsunda gezerken samsunspora sahip çıkalım afişlerini görmüştüm, içimden dedim ki demekki bu adamlar zor durumda..üzülmemek elde değil...
    Malesef dogru dürüst taraftari olmayan her camianin sonu budur. Benim tanidigim bütün Samsunspor'lular 3 Istanbul takimindan birini tutuyor. Bu Anadolu'nun hemen hemen heryerinde böyle. Adam memleket takimi diye destekliyor ama aslinda Istanbul taraftari
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Nereden
    Aksaray

İstanbul'lu bir iş adamının Samsunspor'a talip olduğunu duymuştum son günlerde,tam olarak gelişmeleri bilmiyorum ama bu gelişme olursa bir ışık,bir umut kaynağı olabilir..
    360 km gitmeden bir maç izliyorduk ligde artık onu da yapamıyoruz,neyse Trabzon'a yolculuklara devam..

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzonspor'a daha çok sahip çıkmamız gerektiğini çıkarıyorum bu konudan. Malum Trabzonlu işadamları ve futbol adamları eziklere destek veriyorlar.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

14-15 Yaslarindayken Samsunspor'a karsi hic bir olumsuz düsüncem yoktu. Nerede gördügümü hatirlayamiyorum ama bir pankart görmüstüm. Samsunspor taraftarlari yapmislardi bu pankarti. "Bu stada Ermeni girer Rum girer Trabzon giremez" Iste o günden beri nefret etmeye basladim. Simdi Ermeniler Rumlar gelsin kurtarsinlar onlari. Ayrica bazi arkadaslarin bahsettigi "Sirinler" isimli grubu da ilk kez burada duydum. Trabzonspor düsmaniymislar. Kahvede orada burada ceplerindeki bir kac kurusu okey masalarinda harcayacaklarina kulüplerine yardim etmeyi denesinler bence.

Insanlar boylarina poslarina bakmadan karsisindakinin gücünü kiskandigi icin karalamaya calisir ve sonra iste böyle acinacak hale düsüp sürünürler. 3 Yil kadar önce internette gezinirken spor sayfasina benzemeyen bir Samsunspor taraftar sitesine rastlamistim. Neredeyse yarisi Trabzonspor düsmanligini körükleyici yazilarla doluydu. Bize karsi adam olsalardi bugün hic kimse nefret etmezdi bunlardan. Kulüp kapisina kilit mi vurulacakmis? Vurulsun ve bir daha da acilmasin!
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı POYRAZ.61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    14-15 Yaslarindayken Samsunspor'a karsi hic bir olumsuz düsüncem yoktu. Nerede gördügümü hatirlayamiyorum ama bir pankart görmüstüm. Samsunspor taraftarlari yapmislardi bu pankarti. "Bu stada Ermeni girer Rum girer Trabzon giremez" Iste o günden beri nefret etmeye basladim. Simdi Ermeniler Rumlar gelsin kurtarsinlar onlari. Ayrica bazi arkadaslarin bahsettigi "Sirinler" isimli grubu da ilk kez burada duydum. Trabzonspor düsmaniymislar. Kahvede orada burada ceplerindeki bir kac kurusu okey masalarinda harcayacaklarina kulüplerine yardim etmeyi denesinler bence.

Insanlar boylarina poslarina bakmadan karsisindakinin gücünü kiskandigi icin karalamaya calisir ve sonra iste böyle acinacak hale düsüp sürünürler. 3 Yil kadar önce internette gezinirken spor sayfasina benzemeyen bir Samsunspor taraftar sitesine rastlamistim. Neredeyse yarisi Trabzonspor düsmanligini körükleyici yazilarla doluydu. Bize karsi adam olsalardi bugün hic kimse nefret etmezdi bunlardan. Kulüp kapisina kilit mi vurulacakmis? Vurulsun ve bir daha da acilmasin!

O pankartı Samsun'un Çarşamba ilçesinde asmışlardı.Benimde aklımda kalan Rum girer,Rus girer ama Trabzonlu giremez'' diye bir şye olması lazımdı.

Tabi o günlerin üzerinden çok seneler geçti.Zaman su gibi aktı gitti.Samsun süper ligden düştü.Bir dahada belini zor doğrultur gibi görünüyor...Ne diyelim, inşaallah o günleri tekrar yakalarlar.Samsun bu lige her zaman lazım...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün Boluspor Samsunspor maçı vardı Bolu 3-2 çaktı bu hainler maç boyuncada Trabzona ve Trabzonspora küfretmiş bu adiler maça giden arkadaşlar söyledi Beter Olun İnş. Bize düşman olursanız Amatöre kadar yol alırsınız haydi Güle Güle samsun sigarası ...
    Kazimişi gzas vorert

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kapanirsa ülke futbolumuz icin hayirlisi olur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)