Sayfa 12 Toplam 64 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1597 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Samsunspor

Alıntı 53RS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftaya MalatyaLıyım...
    Kimli olursan ol güzel kardeşim.Biz malatya'yı burada evire çevire yeneceğiz sen rahat ol.

Ben gerçekleri yazdım 2 sayfa önce yapıcı,birleştirici şeyler ama bir tanesi hakkında fikir bildirmedin ama nerede olumsuz ortalığı karıştıracak şey var onu bulup yazıyorsun.Her camianın içinde yanlış yapan birileri var önemli olan bunları hep beraber sağduyu içinde düzeltebilmek.

bizim sitelerde rum denmiş ermeni denmiş.Peki hiç görmediniz mi bu kelimeleri kullanan üyelere gereken uyarıların yapıldığını,böyle kelimeler kullanılmasın diye başlıklar açıldığını,yada aslen Trabzon'lu olupta SAMSUNSPOR'u tutan üyelerin bunlara nasıl tepki verdiğini.Malatya ile aramızdaki husumetten ötürü MAL-atya gibi ibarelerin kullanıldığını ve buna site yönetimi ve çoğu üyenin tepki koyduğunu.Soruyorum.Neden olumsuz şeyleri bulup yazıyorsunuz da bu olumsuzluklara karşı o camianın içindeki sağduyulu adamların çabalarını buraya taşımıyorsunuz.Hep tek taraflı hep burada bildirdiğiniz fikirleri doğrular şeyleri söylüyorsunuz.Peki ya yapılan doğrular.HİÇ Mİ YOK???????????
    Konu Yiğit AKINCI tarafından (17.03.2009 Saat 22:17 ) değiştirilmiştir.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı gerenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tüm karadeniz takımlarının güçlü ve başarılı olmasını istiyorum. o nedenle karşılıklı düşmanlığı körükleyecek mesajlar verilmesin istiyorum.

madem farklı düşünüyoruz, bildiğini yap ... sen de küfret, sen de hakaret et, sen de aşalla .
    Ne yapacagima ben karar verebilirim hocam. Tavsiyen icin tesekkür ederim ama ihtiyacim yok.

Sevgiyle.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı POYRAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerenimo kardesim, "Insanca davranmak" cümlesi senin icin bir sey ifade ediyorsa Trabzonspor taraftari icin de bir sey ifade eder. Bu kavram yanlizca senin icin anlam ifade eden bir cümle degildir güzel kardesim. Haklisin, saygi göstermek de insanca davranma demektir ve buradaki herkes de senin kadar INSANDIR !!!

53RS61 üye Rize'de dogdugunu, hem Trabzonspor'a hem de Rizespor'a gönül bagladigini söylemis. Buna hic hic kimsenin itirazi yok. Neden SIKINTI yaptin kendi kendine? Sana hic kimse "Sen Trabzon'u görmedin, Trabzonspor'u tutamazsin" demedi ki !!!

Ben hayatinda bir kez Karadeniz bölgesine girmis bir insanim ama bu benim Trabzonsporlu olmami elbette engellemiyor. Bunu da nereden cikardin simdi?
    Samsunspor hakkinda bir sey bilinmedigini yazmissin ama Trabzonspor icin asagilayici yazilar yazan terbiyesizler de Trabzonspor hakkinda bir sey bilmiyor.
    "Üc bes kendini bilmez yüzünden camiaya saygisizlik yapiyorsunuz" yazmissin. Güzel kardesim, ne demisler? "Sinek kücüktür ama mide bulandirir" demisler. Ayrica saygi gösterdigin sürece saygi görürsün. Hic kimse sana durduk yerde saygi göstermez. Saygi karsilikli olur.

Samsun insaninin benimle uzaktan yakindan bir alakasi yok, dolayisiyla hic bir alip veremedigim olamaz ve onlara sevgilerimi sunarim... ama "Bu stada Ermeni girer, Rum girer Trabzonspor giremez" seklindeki bir pankarti tribünlere asacak kadar kudurmuscasina nefretle dolu tribünlere saygi göstermemi kimse bekleyemez benden. Hangi saygidan bahsediyorsun?
    Bir Samsunspor - Trabzonspor macinda seref tribününde maci seyrediyorlar Samsunspor baskani ve Trabzonspor baskani. Samsunspor gol atinca Ismail uyanik ayaga kalkip öylesine bir bagiriyor ve yumruklarini SIKIYOR ki, bunca yildir futbol izlerim böyle bir sey görmedim. Yüzündeki ifade hala aklimdadir.

"Ne Rum ne Ermeni, en büyük düsmanimiz Trabzonspor" seklinde yazi yazan insanlara saygi istemek edebiyat parcalamaktan öteye gitmez sevgili kardesim. Durduk yerde "Trabzon kümeye" seklinde ciglik atan ben degildim.
    Hep Trabzonspor suclu öyle degil mi? Bütün takimlari küme düsüren Trabzonspor, hepsinin futbolcularini binbir türlü hileler yaparak sömüren Trabzonspor, düsen takimlarin bir daha süper lige cikmalarini engelleyen yine Trabzonspor, her türlü uzatilan dostluk eline, o ele tükürerek karsilik veren Trabzonspor. Biraz daha ileriye gitseler Afrika'daki kabile savaslarini da Trabzonspor'un baslattigini söyleyecekler. Hangi saygi? Saygi gösterdigin sürece saygi görürsün !!!
    Bunun ismi "Cekememezlik" tir.
    Sporu layikiyla seven ahlakli Samsunspor taraftarlarini tenzih eder, sevgilerimi sunarim. Benim lafim kudurmuscasina nefret kusan insan müsveddelerine.

Sevgiyle.

samsunspor kimdir ki kendini TRABZONSPOR ile karşılaştırmaya kalkıyor. Arada bu dünyadaki bütün dağlar kadar olan farktan cok daha büyük fark var. Önce haddini bileceksin herşeyin ne oldugu ortada. Umarım bir daha üst liglere cıkamaz samsunsporcuk. Bu arada samsunlu cok arkadasım oldu hepside istanbul takımları taraftarıydı.

mehmetali61_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

arkadaşlar samsunsporun amigolarının çoğu bile başka takımları tutuyor bende her hafta giderim bağırırım türbünlerde bu hafta malatya maçınada gidecem hatta ondan önce belediye başkanını protesto var ona gidecem sonuçta bu şehirin ekmeğini yiyoruz önce Trabzon sonra Samsun gelir benim için artık bu kavga ortamı bitmeli karadenizde diye düşünüyorum

Engin Koltuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit AKINCI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimli olursan ol güzel kardeşim.Biz malatya'yı burada evire çevire yeneceğiz sen rahat ol.

Ben gerçekleri yazdım 2 sayfa önce yapıcı,birleştirici şeyler ama bir tanesi hakkında fikir bildirmedin ama nerede olumsuz ortalığı karıştıracak şey var onu bulup yazıyorsun.Her camianın içinde yanlış yapan birileri var önemli olan bunları hep beraber sağduyu içinde düzeltebilmek.

bizim sitelerde rum denmiş ermeni denmiş.Peki hiç görmediniz mi bu kelimeleri kullanan üyelere gereken uyarıların yapıldığını,böyle kelimeler kullanılmasın diye başlıklar açıldığını,yada aslen Trabzon'lu olupta SAMSUNSPOR'u tutan üyelerin bunlara nasıl tepki verdiğini.Malatya ile aramızdaki husumetten ötürü MAL-atya gibi ibarelerin kullanıldığını ve buna site yönetimi ve çoğu üyenin tepki koyduğunu.Soruyorum.Neden olumsuz şeyleri bulup yazıyorsunuz da bu olumsuzluklara karşı o camianın içindeki sağduyulu adamların çabalarını buraya taşımıyorsunuz.Hep tek taraflı hep burada bildirdiğiniz fikirleri doğrular şeyleri söylüyorsunuz.Peki ya yapılan doğrular.HİÇ Mİ YOK???????????
    Samsunspor'un sizin gibi taraftarlara ihtiyacı var. Önceki sayfadaki yorumunu çok beğendim.

1993-2000 yılları arasında Samsun'da okudum. Olaylı maç dahil hemen hemen tüm Trabzonspor maçlarına gittim. Kale arkasında üzerimize çok taş da atıldı. Çok küfürler de yedik ama bu artık değişmeli. Şehrinin takımını tutan taraftarlara futbolun ihtiyacı var.

Samsunspor'u tutan bir çok arkadaşım var. Ancak üzülerek bazılarının son yıllarda tekrar İstanbul takımlarına sempati duyduğunu gözlemliyorum.
    Bir gün mutlaka yeniden...

Alıntı Engin Koltuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samsunspor'un sizin gibi taraftarlara ihtiyacı var. Önceki sayfadaki yorumunu çok beğendim.

1993-2000 yılları arasında Samsun'da okudum. Olaylı maç dahil hemen hemen tüm Trabzonspor maçlarına gittim. Kale arkasında üzerimize çok taş da atıldı. Çok küfürler de yedik ama bu artık değişmeli. Şehrinin takımını tutan taraftarlara futbolun ihtiyacı var.

Samsunspor'u tutan bir çok arkadaşım var. Ancak üzülerek bazılarının son yıllarda tekrar İstanbul takımlarına sempati duyduğunu gözlemliyorum.
    Teşekkür ederim öncelikle.Ülkenin gerçekleri gs,fb,bjk taraftarlığı.Çok insan var çift takımlı olan.Üniversitede okuduğum yıllarda bize sorarlardı hangi takımı tutuyorsunuz diye.Ben SAMSUNSPOR derdim samimi bir arkadaşı da BURSASPOR.Sanki uzaydan gelmişiz gibi şaşırırlardı bize ama biz gururluyduk verdiğimiz hatta verebildiğimiz cevaptan ötürü.

Uğraşıyoruz böyleleriyle.Elimizden geldiğince yeni nesli SAMSUNSPOR'lu yapmaya.Atkı hediye ediyoruz fırma veriyoruz ailesinden SAMSUNSPOR'u görmemiş olanlara biz gösteriyoruz.Bir kişi bile etkilesek önemli bizler için.

Tribünlerdeki olaylara gelince bu da ülkenin gerçeklerinden.Hemen hemen her tribünde oluyor.Deplasmana giden hangi taraftar dayak yememiştir yada taşlanmamıştır bu ülkede.Dayak yemedim diyen yalan söylemiyor mudur?İşte böyle olaylar her zaman oldu.Mesela yıllar önce Tanju'lu Emin'li dönemlerde bir Trabzonspor maçı.Bizim topçular kale arkasında ısınıyor Trabzonspor taraftarı önünde.Artık niye orada ısınıyorlar bilmiyorum o zaman ben çocuğum daha.Atılan taşlar bizim Emin'in kafasına geliyor adam yerlerde.Yani bu ülkede kimsenin kimseden farkı yok malesef.Deplasman takımı taraftarı taşlanır,otobüslerin camları aşağı iner,dostluk gösterisiyle başlayan maçlar kavgayla sonuçlanır gibi.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Malesef böyle seyler her yerde oluyor.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Nereden
    Sinop

bugün samsun maçın gelen varmı ben ve arkadaşlarım gidiyoruz samsunsporada tam destek malatyaya yenilirsek ligdeki durumumuz vahim olur

Samsun İl Temsilcisi aktan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bir sonraki maça daha önceden organizasyon yapalım ve kalabalık gidelim
    TRABZON

Semih Kırsüleymanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Samsunspor güven tazeledi

Bank Asya 1. Lig'de oynanan karşılaşmada Samsunspor Malatyaspor'u 2-0 yendi. Ligde Play-Off'u hedefleyen ve geçtiğimiz hafta Karadeniz derbisinde Çaykur Rizespor'a yenilerek taraftarlarını üzen, 31 puanla 13. sırada bulunan Samsunspor, tehlikeli bölgeden uzaklaşmak isteyen Malatyaspor karşısında sahadan 3 puanla ayrıldı. Samsunspor'a 3 puanı getiren golleri 70. dakikada Burhan ve 89. dakikada Turgut Doğan Şahin attı.
    (Ayrıntılar birazdan)

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Samsunspor'UMUZ zorlu bir maçı kazandı düşme korkusunu biraz olsun üzerinden attı..İnşallah bundan sonra iyi bir seri yakalarlar..
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Demiştim sevgili kardeşim evire çevire yeneceğiz diye.5 olurdu ama olmadı.Bizim takım Türkiye liglerinin en genç takımı ortalama 21.Kaleci Hasan ve Kenan 30 yaş üzeri sadece.Ama maddi sorunlar ve bu konuda tecrübeli adamların bazı sebeplerle takımdan uzaklaşmaları sebebiyle buralardayız.Allahın izniyle "DÖNERİZ ELBET"

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Demiştim sevgili kardeşim evire çevire yeneceğiz diye.5 olurdu ama olmadı.Bizim takım Türkiye liglerinin en genç takımı ortalama 21.Kaleci Hasan ve Kenan 30 yaş üzeri sadece.Ama maddi sorunlar ve bu konuda tecrübeli adamların bazı sebeplerle takımdan uzaklaşmaları sebebiyle buralardayız.Allahın izniyle "DÖNERİZ ELBET"
    Abi öncelikle şehrin takıma tamamen sahip çıkması lazım..Birde başkan lazım bu takıma ama zoru görüp kaçmamak şartıyla..Malatya maçını uzun zamandır bekliyordu bu takım yeneceğinden şüphem yoktu bende senin gibi düşünüyordum..Takım genç abi haklısın ama bizim sorunumuz gençleri elimizde tutamamak..Emre Balak örneği gibi..Sercan'ın sezon sonu gitmeyeceğinden kim emin olabilir..Takım bence iyi bir dahaki sene iyi bir yönetimle kafaya oynarlar şansları yanında olursa çıkarlar bile çünkü Samsunspor'un yeri Bank Asya değil Süper lig..Şİmdi bazı arkadaşlar Samsunspor'un yeri Amatör filan der ama hiç uğraşamam.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Sinop

Alıntı aktan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir sonraki maça daha önceden organizasyon yapalım ve kalabalık gidelim
    aktan abi sen samsun maçlarına gidiyormusun ben her hafta gidiyorum ama ben bağırıyorum çekirdek çitleyenlerle girmiyorum söğütlü bahcelilerin arasına giriyorum ama bundan sonra oraya girmeyecem biz biletle giriyoruz ama adamlar bedeva giriyor ve bağırmıyor bir çoğu kaçıyorlar biz 4-5 kişi gidiyoruz arkadaşlarla kalabalık şekilde organize olup gidebiliriz aslında

Nereden
    Sinop

bırakalım eskiyi arkadaşlar yeni sayfalar açalım karadeniz kendiyle kavga edip enrjisini boşa harcıyor biz yıllardır şampiyon olamıyourz samsun ve rizenin durumu ortada gün birlik günüdür

Hakan Kazdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alıntı mehmetali61_55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bırakalım eskiyi arkadaşlar yeni sayfalar açalım karadeniz kendiyle kavga edip enrjisini boşa harcıyor biz yıllardır şampiyon olamıyourz samsun ve rizenin durumu ortada gün birlik günüdür
    Bunu Burda Lafla Demekle Olmuyor Arkadaşım , Biz Samsun'a Dostluk İcin Gidiyorduk , Sitemizde Bile Dostluk Msj'ları Var .. Gidince Gördük Dostluqunuzu ..

Alıntı Hakan Kazdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu Burda Lafla Demekle Olmuyor Arkadaşım , Biz Samsun'a Dostluk İcin Gidiyorduk , Sitemizde Bile Dostluk Msj'ları Var .. Gidince Gördük Dostluqunuzu ..
    Bırakın bu işleri beyler.Bu dostluk muhabbetleri hep deplasmana giderken yapılır bunu bütün tribüncüler bilir.Kimse kimseyi kandırmasın.Kimsenin kimseden farkı yok ayrıca.Az bağırmadınız Samsun'da "Trabzona gelene bilet bedava" diye.Bu bir dostluk mesajı mıydı yoksa?

Dediğim gibi kimse kimseyi kandırmasın futbolda dostluk falan olmaz.Deplasmana gidilirken böyle aralarında problem görünen camialarda dostluk naraları atılır ama sadece deplasmana gidilirken.

Deplasman taraftarı olan her maçta olay çıkar bir şekilde bir yerlerde.Her şey yolunda bile gitse biri çıkar birşeyler çevirir.Dost gruplar arasında atkı değişimi yapılır maçtan önce ama bir bakmışsınız karşılıklı küfürleşmeler başlamış.

Bunları inkar etmenin anlamı yok bu ülkede bu iş böyle gidiyor.Biz dostluk için gidiyorduk demek kolay peki siz ne yaptınız biz dostluk için gelirken.Siz de taşladınız bizimkiler de.Sizinkiler de küfür etti bizimkiler de.Yalan mı?Şimdi ilk kim başlattı onu mu araştıracağız?

Bundan sonra düzeltmenin zamanı.Böyle siz onu yaptınız biz bunu yaptık muhabbeti son bulmaz.Yok kimsenin diğerinden farkı

Nereden
    Sinop

arkdaşım eski defterleri açarsan her iki tarafta birbirine yapmıştır ben diyorumki eskiyi kapatım yeni sayfa açmak birbirinle dalaştınmı her şey ortada onlar ikinci ligde biz kaç yıldır şampiyon olamıyoruz bence düzelmeli karadeniz takımlarının arası

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hafta sonu gerçekleştirilen bu organizasyonda arkadaşlarımız örnek bir davranışta yaptılar.

Samsun Arena gazetesi
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hafta sonu gerçekleştirilen bu organizasyonda arkadaşlarımız örnek bir davranışta yaptılar.

Samsun Arena gazetesi
    gercekten örnek bir davranış ancak değermi bilinmez ...

Nereden
    Sinop

samsunspor maçı için bir organize yapsakmı arkadaşlar ne diyosunuz önümüzdeki maç 5 nisan 14:30 da altayla fikirleri alalım diyorum diğer tarafada yazacam veya maçta konuşuruz

Nereden
    Rize

Bırakın bu işleri beyler.Bu dostluk muhabbetleri hep deplasmana giderken yapılır bunu bütün tribüncüler bilir.Kimse kimseyi kandırmasın.Kimsenin kimseden farkı yok ayrıca.Az bağırmadınız Samsun'da "Trabzona gelene bilet bedava" diye.Bu bir dostluk mesajı mıydı yoksa?

Dediğim gibi kimse kimseyi kandırmasın futbolda dostluk falan olmaz.Deplasmana gidilirken böyle aralarında problem görünen camialarda dostluk naraları atılır ama sadece deplasmana gidilirken.

Deplasman taraftarı olan her maçta olay çıkar bir şekilde bir yerlerde.Her şey yolunda bile gitse biri çıkar birşeyler çevirir.Dost gruplar arasında atkı değişimi yapılır maçtan önce ama bir bakmışsınız karşılıklı küfürleşmeler başlamış.

Bunları inkar etmenin anlamı yok bu ülkede bu iş böyle gidiyor.Biz dostluk için gidiyorduk demek kolay peki siz ne yaptınız biz dostluk için gelirken.Siz de taşladınız bizimkiler de.Sizinkiler de küfür etti bizimkiler de.Yalan mı?Şimdi ilk kim başlattı onu mu araştıracağız?

Bundan sonra düzeltmenin zamanı.Böyle siz onu yaptınız biz bunu yaptık muhabbeti son bulmaz.Yok kimsenin diğerinden farkı
    Arkadaşım Yorma Kendini Boşuna , Siz Bize Geldiqinizde Biz Sizi Yedirdik İcirdik , Dostuk , Maclarda Bile Rize Samsun Trabzon Baqırıyorduk .. Gecen Sene Eziktaş Macını Bilen Bilir , Samsundan & Trabzondan Yardım'a Adam Gelmişti , Gelenlerin Ayaklarına Seslerine Saqlık , Karadeniz Birliqi Vardı .. Biz Size Gidip Neden Küfür Edip Taşlayalım , Bi Mantıklı Düşün Bakalım .. Siz Bize Küfür & Taşlamalar Olunca Bizde Boş Boş Durmayacaktık Tabiki .. Ben Yine İsterim Rize Samsun Trabzon Baqırmayı Ama Rize Ordu Trabzon Baqırıyoruz Şimdi .. Samsunla Bu İşler Olmuyormuş ..
    Rizespor Rizelilerin değil Rizesporlularındır !

Mira_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu sayfayı okurken üzülüyorum gerçekten.
    28&52&53&55&61....Tüm karadeniz...
    İmkansız birşey mi istiyorum acaba?
    Sadece Şenol Güneş,bir tek Şenol Güneş

Nereden
    Rize

Alıntı Mira_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu sayfayı okurken üzülüyorum gerçekten.
    28&52&53&55&61....Tüm karadeniz...
    İmkansız birşey mi istiyorum acaba?
    Bizde Onu Yapmaya Calısıyorduk Ama Bazıları [ 28 & 55 ] İşi Bozdu ..

Bundan Sonra Rize Ordu Trabzon ..
    Rizespor Rizelilerin değil Rizesporlularındır !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bizde Onu Yapmaya Calısıyorduk Ama Bazıları [ 28 & 55 ] İşi Bozdu ..

Bundan Sonra Rize Ordu Trabzon ..
    bi kac kisi isi bozuyor diye genelleme yapman yanlis bence.

bende giresunluyum ama karadanizin 1.ligte olmasini isterim her zaman

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)