Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 297 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lazaroni Haklý mýydý?

Suha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

hedef saptýrmalar baþladý.. ben bu filmin sonunu görür gibiyim..sanet aybabaya kesilen astronomik para cezasý ve mecbur gidiþi, ziya doðanýn istekleri yapýlmayýnca kovuluþu..hep ayný tarz trabzon yöneticileri vede enson nerde hocalýk yaptýðý belli olmayan lazhoroni....baþka söze gerek yok sanýrým...
    beþikdüzü_akkese

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

eðer verilen sözler tutulmamýþsa, hocaya sorulmadan adam alýnmýþsa hoca tabiki haklýdýr. her hoca sistemine uygun oyuncularý transfer etmek ister.

geronimo_61
    Ziyaretçi

lazaroni geçsin bunlarý da
    gitsin kendi çöplüðünde boðulsun

yönetimi desteklediðim için deðil bu söylediklerim
    bu duruma gelmemizde yönetimin ne kadar yanlýþlarý varsa
    lazaroninin de o kadar yanlýþlarý var....

bknz. kariyerinde kaç takým çalýþtýrmýþ
    delilleri yok etme psikolojisi....

tacon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

travelair
    "Mesela þöyle diyor olabilir: Ben bu defansa defans yapmasýný öðretirim arkadaþ, kalecim vasat da olsa benim kafamdaki sistemde þu þu oyuncular olursa önümüzde duramazlar....veya yediðimden çok gol atarým...." demiþsin .
    bu takým tek forvet hatta kimi zaman hiç forvetsiz oynayarak mý yediðinden çok gol atacak?
    34 mekan 61 vatan

Þentürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

lütfen geçiniz sayýn lazaroni!
    "Trabzonspor taraftarý rüzgara uymaz, rüzgarý yaratýr" Þenol GÜNEÞ

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý tacon Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    travelair
    "Mesela þöyle diyor olabilir: Ben bu defansa defans yapmasýný öðretirim arkadaþ, kalecim vasat da olsa benim kafamdaki sistemde þu þu oyuncular olursa önümüzde duramazlar....veya yediðimden çok gol atarým...." demiþsin .
    bu takým tek forvet hatta kimi zaman hiç forvetsiz oynayarak mý yediðinden çok gol atacak?
    Lazaroni'ye göre söz konusu maçta 2 forvet oynadý. Yattara ve Marcelo. Kaldý ki gs zamanýnda ortasahasýnýn golcülüðü ile UEFA kupasýný aldý. Ben Lazaroni yanlýþtýr doðrudur demiyorum. Ben baþtan tavrýmý koydum Lazaroni bizim hocamýz olamaz diye. Ama Türkiye'de adet oldu. Ýdare edebilecekleri bir teknik direktör getiriyorlar. Dolgun maaþ, yüklü tazminat. Takým da idare etsin zaten 22 seneden beri þampiyon olamýyor. Anlýyor musun? Ýþte idare etsin, bir terslik olursa da zaten çapý biliniyor hocanýn atarsýn tarftarýn önüne parçalarlar, yenisini getirirsin sana hiçbirþey olmaz. Onun için þampiyonluk kadrosu kurmaya lüzum yok, kurarsan asýl o zaman risk alýrsýn, ama 4. olursan tepki göstermezler. Zaten Lazaroni Türkiye'yi tanýmýyor, oyunu okuyamýyor, istedikleri adamlarý da almazsak gül gibi geçinir gideriz iþte. Mantalite bu
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Þahin Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel
    Yaþ
    52

Alýntý GrandOFLee Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Lazaroni haklý kendince
    onun gibi bi çapsýzý takýma getirenler haksýz..
    Halilodziç'ten sýkýntýlýydýk
    sevgili yönetimimiz bize daha beterini de yaþattý...
    +1967

Aynen katýlýyorum. Halilhodziç lazaroninin yanýnda futbul profesörü olur. Halilhadziçe süper bir t.d demiyorum ama 1000 tane lazaroni eder diyorum.

Malesef beterin beteri bir td. var ve bu adam bu takýmýn baþýnda olduðu sürece malesef beyler yüzümüz gülmez.

Lazaroniye ver chelsea ve barcelona kadrosunu tamamýyla eðer süperligde bizi þampiyon yapabilirse ben hiç yaþamamýþým bu hayatta. Malesef lazaroni ile durumumuz bu kadar vahim.

Onu getiren Yönetimede Allah müstehakýnýzý versin çok aradýnýzmý bu adamý demekten baþka çarem yok....
    TRABZONSPOR.

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

yesinler þimdi birbirilerini ,baþarýsýz olkunca takým adam der adam gibi transfer olmadýki ,
    offf ooff nedir bu baþýmýzdaki karabulutlar,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Nereden
    Ýstanbul

bu adam harbiden iþini biliyor ya..kurnaz bi adam kendini kurtarmaya, baþkaný taraftarýn önüne tek sorumlu olarak atmaya çalýþýyor..yemezler lazaroni geç bu ayaklarý

vse61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Eveeeeet.. þimdiden baþladýlar.. Neyse bu bahaneyle bu adamdan kurtuluruz. Ama kaybeden her zamanki gibi yine trabzonspor.. Basiretli yönetim isterük..

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Benim anlamadýðým bu bizim kanca brezilyada onca futbolcu ile görüþüyo.Daa daaa....Bu görüþtüðü futbolculardan lazaroninin hiçmi haberi yokki lazaroni onay verirse alýacak denip sonrada alýnmýyo.EE þimdi adama sormazlarmý sen kimi alýn dedinde yönetim almadý...marcelinho alýndýðýnda dünya yýldýzý aldýk diyen o musampa lýnýnca kaliteli transfer yapýdý diyen o þimdide çýkýp böle konuþanda o GEÇÝNÝZ SAYIN LAZO GEÇÝNÝZZZZ
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

tacon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Lazaroni'ye göre söz konusu maçta 2 forvet oynadý. Yattara ve Marcelo. Kaldý ki gs zamanýnda ortasahasýnýn golcülüðü ile UEFA kupasýný aldý. Ben Lazaroni yanlýþtýr doðrudur demiyorum. Ben baþtan tavrýmý koydum Lazaroni bizim hocamýz olamaz diye. Ama Türkiye'de adet oldu. Ýdare edebilecekleri bir teknik direktör getiriyorlar. Dolgun maaþ, yüklü tazminat. Takým da idare etsin zaten 22 seneden beri þampiyon olamýyor. Anlýyor musun? Ýþte idare etsin, bir terslik olursa da zaten çapý biliniyor hocanýn atarsýn tarftarýn önüne parçalarlar, yenisini getirirsin sana hiçbirþey olmaz. Onun için þampiyonluk kadrosu kurmaya lüzum yok, kurarsan asýl o zaman risk alýrsýn, ama 4. olursan tepki göstermezler. Zaten Lazaroni Türkiye'yi tanýmýyor, oyunu okuyamýyor, istedikleri adamlarý da almazsak gül gibi geçinir gideriz iþte. Mantalite bu

iþte bu cevabýna katýlýyorum. bizim asýl sorunumuz para harcamaya korkuyoruz. hep ufak hesaplar peþindeyiz. fenerden sonra en iyi bütçe bizde. niye iyi futbolcu almýyoruz. hep az para ile çok iþ yapan futbolcu peþindeler.tutarsa kâr tutmazsa ne kâr ne ziyan diyorlar ve yanýlýyorlar.aurelio tuttuda ne oldu. adam þimdi türk kimliði ile hem milli takýmda hem fenerde þov yapýo. hemde bedavaya fenere kaptýrdýk. biz bunlarýn mantýðý ile .... þampiyon oluruz.
    34 mekan 61 vatan

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    43

hani bi laf vardýr çok kiþi için geçerlidir.
    ' kim olduðun o kadar baðýrýyorki ne dediðini duyamýyorum'
    vazoroni geç bu iþleri daha bi gün önce transfer sezonu bitmeden niye çýkýpta demedin benim istediðim transferleri yapmýyolar diye.
    haklý yönleride olsa haksýz yönleri o kadar çokki haklýlýðý devede kulak kalýyor.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Dedi. Transfer geç kalýyor dedi. En sonunda bizim 2 yöneticiyi Wagner ile Mossoro'ya benzetti Daha ne kadar diyebilir?

Zamanýnda hatýrlasanýz Toshack da ineklerin duruþunu bjk'nin defans kurgusuna benzetmiþti... O zaman da taraftarýn önüne atmýþlardý Toshack'ý birþey deðiþmiyor yani
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

MahmutHSO - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Lazaroni nin yaptýðý tipik t. direktör savunmasý.Elindeki kadro iyi,býraksýn bu iþleri.Ya da lütfen TRabzonsporu býraksýn.Tazminat da istemem desin

Rasim YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    43

Alýntý tacon Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iþte bu cevabýna katýlýyorum. bizim asýl sorunumuz para harcamaya korkuyoruz. hep ufak hesaplar peþindeyiz. fenerden sonra en iyi bütçe bizde. niye iyi futbolcu almýyoruz. hep az para ile çok iþ yapan futbolcu peþindeler.tutarsa kâr tutmazsa ne kâr ne ziyan diyorlar ve yanýlýyorlar.aurelio tuttuda ne oldu. adam þimdi türk kimliði ile hem milli takýmda hem fenerde þov yapýo. hemde bedavaya fenere kaptýrdýk. biz bunlarýn mantýðý ile .... þampiyon oluruz.
    evet para harcamaktan korkuyoruz..ki trabzonun en paralý dönemi bu dönem...

muhasabesini yapalým transferin

gelenler

Umut: 1.5 milyon euro
    ersen: takas
    marcelinho: 2.5 milyon euro
    musa: takas
    musampa: bedelsiz transfer
    çaðdaþ: 450 bin euro
    mustafa keçeli: 500 bin euro
    murat ocak : 400 bin euro+takas
    cem demir: 150 bin euro

toplam harcanan: 5.5 milyon euro

gidenler

Fatih Tekke: 8 milyon euro
    kiralýk gidenlerin kiralama bedelleri: 1 milyon euro diyelim

toplam gelen: 9 milyon euro

muhasebesi ortada transferin!!!

Böyle yöneticilik olmaz..biz bu yönetimi verdiði sözler için paralý olduðunu beyan ettiði için getirdik..
    hatta 2.5 milyon euro luk marcelinhoyu kendi cebinden almýþ..resmi sitede öyle yazdýrmýþtý nuri albayrak..
    bunlara ek olarak borsaya halka arz ile gerçekleþen 20 milyon dolar da var klupte...
    bu paralarýn hesabýný verin..!!!

pahalý diye almadýðýnýz ricardinhonun hesabýý verin!!!

Acemi yönetimmmmm!!!afedersiniz acemiliðinizin yanýnda yalancý durumunada düþtünüz...
    nerde 2 yýldýz futbolcu..(marcelinho ,musampa derseniz..) bende bu iki yýldýzýn bonservis toplamý en az 15 milyon dolar sözünüzü hatýrlatýrým..
    býrakýn bu iþleri..alýn lazaroniyide ve gidin rahat býrakýn trabzonsporu....
    O Kupa Buraya Gelecek....

bordoylamavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    54

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet haklý. Yönetim kendi çalýp kendi oynayacaksa neden Lazaroni'yi getirdi? Ben söyleyeyim kendilerine siper yapýp ömürlerine ömür katmak için
    çok doðru baþarýsýzlýk durumunda biz bir sürü adam aldýk hata teknik direktörde deyip yýrtacaklar

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

5.haftadan yonetim ve hoca birbirine girdi lazoronýnýn açýklamalarýna ibrahim hacýosmanoðlu cevap verdi lazaronýyý alanlar hesap versin o artýk destek yerýne köstek bulur fazla söze gerek yok zaten herþey belli
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

lazaroni aslýnda haklý. söz verilip tutulmamýþ. ama bütün bunlar trabzonsporun okadar resmi maçta bu derece kötü olmasýi için bi bahane deðil. Lazaroniden her ne olursa olsun kurtulmamýz gerekli.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Beytullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

ya kendini bu zor durum içersinde haklý cýkarmaya calýsýyor. adam iþi gücü kendi vatandaslarýný toplamak..madem yapýlmamýs istedigi transfler bi zahmet hýzlý hýzlý uzasýnç
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneþ Doðar, Konusursak Ay yanar, Ýsyanýmýzda Kýyamet Kopar

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Lazaroniye haklýsýn demek yanlýþ bence hata kendisinde tipik bir teknk direktör yani baþarý benim hezimet sizin bu þekilde birinin bu takýmda tutulmasý amesle iþtigaldir gönderilmelidir bir e yönetimi savunuyorum çünkü çok iyi iþler yapýyorlar hoca iyi degilse yönetim ne yapsýn

cakir28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Gelen yönetim de giden yönetimin taktini uykuluyor....Yapilan takviyeler heb son anda ve Antrenörün biligizlihi disinda...Senol Günese Junu kakaladiklari gibi sonra Ziya Hocayi Takviye yapmadiklari icin kacmasi gibi ,bu Yönetiminde Lazaronin liste disindaki oyunculari aldiklari gibi...Olan bizim gibi öz ve haz trabzonlulara oluyor..böyle yöneticiler basimizda oldu zürece biz daha cok bekleriz...Burda lazaroniyi savunmuyorum ama Yöneticilerimizde is yok ki Antrenörümüzde is olsun..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

ikiside haksýz.. yönetimde hoca da hiç bir bahanenin ardýna saklanmasýn... lazaroni böyle bir bahanenin ardýna saklanacaðýna çeksin gitsin... yönetim lazaroninin haberi vardý dersede onlarda çeksin gitsinler.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Naim
    Ziyaretçi

Alýntý bordox Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O yüzden borç bataðýndalar ya zaten.Devlet sayesinde ayakta kalmaya çalýþýyorlar.Bizimde Jun ve Eller'i kiraladaðýmýzý unutma,onlar bedevaya gönderiyor bizim en azýndan elimizdeler.
    Bizim yaptýðýmýz transferler ortada rakiplerin ortada onlardan daha kötü deðil ama nedense komþunun tavuðu bize kaz görünüyor.

Lazaroni eðer bu kadroya aðlýyorsa Hocalýðýný sorgulasýn.
    Yönetimde baþýna nasýl bir bela aldýðýný anlamýþtýr.
    Borç bataðýnda bir þampionluk aldýlar
    sonra o borç bataðýna düþerken 4 þampiyonluk 1 uefa 1 süper kupa aldýlar
    Hayýr öyle baþarýlar elde edip borca düþeceksek düþelim

Ama bizim gibi Karda kalýp 2. ve ya 4 olmayý baþarý sayýyorsanýz bilemiyorum

Birde bu arada madem hoca ile uyumsuzluk var
    Madem de 1 haftalýkda ara var
    aynen veriniz eline bavulu hocanýn
    Hüsnü hoca ile devam ediniz
    Sonuç bu takým bulunduðu yerden daha kötü hale gelemez

Kaldýki borca düþmelerinde Terimdönemi Transferlerin cok az etkisi var
    Beceripde Kurumsallaþamadýlar
    bizimkilerin de Kurumsallaþamadýðý gibi

Nereden
    Giresun
    Yaþ
    43

yapýlan açýklamalara bakýlýrsa vazaroni yolcu gibi. burda çok önemli bi ayrýntý var diyor ki 'önce kendini ispatlasýn ondan sonra hesap sorsun.kadromuz bu lig için yeterlidir.' iþte iþin püf noktasý burda herhalde kendisine niye danýþýlmadýðý anlaþýlmýþtýr.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)