Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 297 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Lazaroni Hakl myd?

Telha TANYILDIZI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Elaz
    Ya
    33

Standart Lazaroni Hakl myd?

Lazaroni bombalad: Transfer yapacaklarn sylediler. Ancak, kendi istediklerini yaptlar. Ksacas; sz verdiler, yerine getirmediler
    02.09.2006

Trabzon’un hocas Lazaroni ynetimi bombalad: mza atarken, ynetimden byk destek grdm. Transfer yapacaklarn sylediler. Ancak, hep kendi istediklerini yaptlar. Ksacas; sz verdiler, yerine getirmediler. Musampa’y aldlar. Musampa, en son ne zaman forma giymi, ne zaman idmana km. ok komik... Bir tek iyi oyuncu transfer ettik ama inann o da benim listemde yoktu. Bir de rakiplerimize bakn. Nasl transferler yaptlar. Halen bir n liberoya ihtiyacmz var. Ynetim, transferin bitmesine saatler kala bir n libero alrsa hi armam!

Hesap meselesi!
    Rportaj iin Lazaroni ile bulutuumuzda, bu kadar arpc aklamalar yapaca aklma bile gelmemiti. Sadece ben deil, tercman Fatih Snmez de Lazaroni’nin szleri karsnda akna dnd. Tecrbeli hocaya, “Bu aklamalar biraz ar olmad m?” dediimizde aldmz yant ok ilginti: “Biliyorum... Belki yaknda benden hesap soracaklar. O yzden herkesin bunlar bilmesini istedim.” te Lazaroni’nin olay yaratacak szleri: “Gol kraln kaybeden bir takmn toparlanmas zaman alr. Dnn, bu takmn en nemli oyuncusu gidiyor ama maalesef yerine onun kadar kaliteli bir oyuncu alnmyor...”

Kimlerle grt?
    “Fatih Tekke’nin gideceini ben gelirken bilmiyordum, onun gidii dengemizi bozdu. Trabzonspor’a imza atarken, ynetimden byk destek grdm. Transfer yapacaklarn sylediler. Benim istediim oyuncularn ok yaknda imza atacan ifade ettiler. Ancak, hep kendi istediklerini yaptlar. Ksacas; sz verdiler, yerine getirmediler. Bunu da herkesin bilmesini istiyorum. Ben Gilberto, Ricardinho, Wagner, Mossoro, Arrugu ve Renato gibi oyuncularn hepsiyle konutum. Bunlardan birka tanesini alabilirdik. Ama ynetim gitti Musampa’y ald. Ynetim bana sormadan transfer yapt. Her ey ortada...”

12. adama mesaj
    “Musampa, en son ne zaman forma giymi, ne zaman idmana km. ok komik... Dnn, bu oyuncunun forma girmesi iki ay srecek, ancak kt sonu aldmzda yine tek sorumlu ben olacam. Bu nedenle taraftarlardan biraz sabr istiyorum. Bir tek iyi oyuncu transfer ettik ama inann o da benim listemde yoktu. Marcelinho’yu da ynetim ald. Bu nedenle onlara teekkr ediyorum. Ama bir de bakn rakiplerimiz nasl transferler yapt. Fenerbahe, Beikta ve Galatasaray kimleri transfer etti? Halen bir n liberoya ihtiyacmz var. Ynetim, transferin bitmesine saatler kala bir n libero alrsa hi armam!”
    adak adyorum ne zaman ampiyon olursak bi kurban kesecem

yelik tarihi
    16.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    36

evet ilk bakta lazoroni hakl diye gzkyor ama srf vatanda olduu iin jefferson u gndertmeyii ve istediklerinin hepsinin brezilyal olmas marce de brezilyal oda iyiymi sonra takmda szymek i kstrmesi brezilyal dndaki tm yabanclar takm dan koparmaya almas btn bunlar vazaroninin haklln ortadan kaldryor.

hepsinden nemlisi ileriki baarszlklar iin imdiden klfn hazrlyor. sanrm bunu ynetimde duymutur belki ok iyi olmayabilir ama trabzonun elinde uan trkiye liginde ok rahat ma kazanabilecek bi kadro var. bundan daha kt kadrolarla neler yapmadk.

vazoroni sonunu biliyor stnden su atmaya alyor bi nevi cami duvaryla alakal

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Evet hakl. Ynetim kendi alp kendi oynayacaksa neden Lazaroni'yi getirdi? Ben syleyeyim kendilerine siper yapp mrlerine mr katmak iin
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

lazaroni ts de tek biseyde hakli olabilir oda istifa etmekte
    ve onun gibi sakar birini td lige getiren ynetimden artik bunlari beklemedigise ben bu adama artik ne diyim

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

ne yazkki hakl kendinizi lazaroninin yerine koyun
    1-takmn en nemli oyuncusu fatih tekke gidiyor yerine kimse geliyormu hayr
    2-hocann gnderilmesini istedii szymek hala takmdam evet
    3-brezilyadan hocann istedii bi transfer bile yapldm hayr
    4-lazaroniyi bu takma kim getirdi biz mi hayr oda ynetim
    5-lazaroniye transfer hakknda szler veren yine ynetim

lazaroni saha iinde yapt yanllarn dnda transfer konusunda tamamen hakldr bi hoca getiriyosan ona gveniceksin onun sylediklerini yerine getirmiyceksen ne ii var burda o zaman
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Elaz
    Ya
    33

Alnt Travelair Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Evet hakl. Ynetim kendi alp kendi oynayacaksa neden Lazaroni'yi getirdi? Ben syleyeyim kendilerine siper yapp mrlerine mr katmak iin
    aynsn dnyorum bende

yelik tarihi
    16.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    36

vazaroni deil hangi t.d. olursa olsun bu pozisyonda hakl ama biz bundan daha kt kadrolarla baarlara imza attk. geyse nin transferlerini rnek gsteriyor onlar ne transferi yapt. bi de byle bireylerin arkasna saklanmayacaksn ortada bi baarszlk var kimse stne almak istemiyor en ba sorumlusu bile. ver bu kadroyu hi deiiklik yapmadan baka t.d. nin eline ilk 5 te yerin garanti. sanrm bu saatten sonra ynetim sessiz kalmaz. anlalan vazoroninin tazminat alp gidesi var. takmn bandaki adam nasl byle bir aklama yapar hala inanamyorum. adam resmen musampa y bile iki ay oynatmayacan sylyor. bi de acaba brezilyal gelse bizi ampiyon mu yapcakt? ey ynetim duyda gereini yap da.

yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Elaz
    Ya
    33

Alnt the cotanak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    vazaroni deil hangi t.d. olursa olsun bu pozisyonda hakl ama biz bundan daha kt kadrolarla baarlara imza attk. geyse nin transferlerini rnek gsteriyor onlar ne transferi yapt. bi de byle bireylerin arkasna saklanmayacaksn ortada bi baarszlk var kimse stne almak istemiyor en ba sorumlusu bile. ver bu kadroyu hi deiiklik yapmadan baka t.d. nin eline ilk 5 te yerin garanti. sanrm bu saatten sonra ynetim sessiz kalmaz. anlalan vazoroninin tazminat alp gidesi var. takmn bandaki adam nasl byle bir aklama yapar hala inanamyorum. adam resmen musampa y bile iki ay oynatmayacan sylyor. bi de acaba brezilyal gelse bizi ampiyon mu yapcakt? ey ynetim duyda gereini yap da.
    adam baarlym demiyorki ayrca adamn bi taktii vardr o taktii uygulayabilmesi iin baz oyunculara ihtiyalar vardr bunlar gereklemeyincce adam mecbur hasana talim ediyor

Mustafa YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2006
    Nereden
    Samsun
    Ya
    35

Ben Gilberto, Ricardinho, Wagner, Mossoro, Arrugu ve Renato bu adamlardan iki tanesini alsaydk bu halde olmazdk ki lazaroni anlamtm diyor! ynetim futboldan anlamyor olan Trabzonspor'a ve bize oluyor...
    sadece ak bizimkisi

bordox - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt champions Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ne yazkki hakl kendinizi lazaroninin yerine koyun
    1-takmn en nemli oyuncusu fatih tekke gidiyor yerine kimse geliyormu hayr
    2-hocann gnderilmesini istedii szymek hala takmdam evet
    3-brezilyadan hocann istedii bi transfer bile yapldm hayr
    4-lazaroniyi bu takma kim getirdi biz mi hayr oda ynetim
    5-lazaroniye transfer hakknda szler veren yine ynetim

lazaroni saha iinde yapt yanllarn dnda transfer konusunda tamamen hakldr bi hoca getiriyosan ona gveniceksin onun sylediklerini yerine getirmiyceksen ne ii var burda o zaman
    Kulbn btn transfer politikasn ve bunun maliyetini bir Hocaya brakmak doru deil.Transferde Brezilyal alnmamas ok doru nk iyi bir Brezilyal daha ocuk denecek yata spanyol,Portekiz ve yllarca Brezilya'y tarayan Avrupa kulpleri tarafndan kaplr.Geriye kalanlarn iyi olann sana vermezler verirselerde yksek maliyetli olur.Bir futbolcunun bir ka menejerlik firmas tarafndan bllmesi de arada para yiyenlerin saysn artrr.

Ve en nemlisi Brezilya futbolu ile bizim futbol arasnda fark var.Orda defans denen ey yok bizim futbolumuza gre daha yumuak ve teknik oyun var.Zaten adamlarn Milli Takm bile sert futbolun oynand Avrupa liglerinden oluuyor.

Kadromuz kesinlikle ok iyi Fatih gitti ykldk tamamen kandrmaca nk bizim saha iinde organize olamama sorunumuz var,sistemsizlik var.
    Amatr ruh,profosyonel dnce
    nsanlarn yaamas iin gerekli olan ey;Hava,su,DEMOKRAS

yelik tarihi
    16.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    36

Alnt tanyildizi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    adam baarlym demiyorki ayrca adamn bi taktii vardr o taktii uygulayabilmesi iin baz oyunculara ihtiyalar vardr bunlar gereklemeyincce adam mecbur hasana talim ediyor
    ben baardan bahsetmiyom baardan getim ama takmn en ba sorumlusu byle bir aklamay nasl yapyor bu takma brezilyal oyuncular olsa iyimi olcak. onun dedii brezilyallar almak iin ka yabanc gndermen gerekiyor hi dndnm? tabi bunun iinde iyi si de var kts de transferler yaplmtr. hepsi gzeldir beenmiyosa istifa etsin bakas ondan katkat iyi yapar. hemde kp basna deme vermez byle seviyesiz bi ekilde.

yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

transfer konusunda lazaroni tamamen hakl ama ne olursa olsun bu kadro bundan ok daha iyi futbol oynayp iyi yerler gelebilir her ne kadar nlibero ve kaleci eksiimiz ortada olsa bile
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

Madem ynetim istediklerini yapmyo O'da istifa etsin.

Muhalif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Hatay
    Ya
    39

Evet.. Musampa'y transfer ettik diye sevinmeyelim demektir bu, Ersen2i 11 de bekleyenler de benim gibi ok bekler artk.. Hasan ve Hseyin'li kadroya devam anlamna geliyor bu aklamalar..
    Bjk ve Osasuna malarna kadar geerli ama bu yazdklarm.. yzde 90 ihtimal iki man ardndan Lazaroni kalmaz ortada.. Giray Bulak da bu kadroyla iyi iler yapar mesela
    #7 King of Kings

yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

bordox

sen neden bahsediyosun btn transferleri hocaya brakmak gibi biey yok zaten ortada hocann yerli transferiyle zaten bi ii yok bi yabanc kalyo 1 tane bile istedii oyuncuyu aldlar m ???hayr
    ok iyilerinin byk kulpler tarafndan kaplmas ordan transfer yaplmayaca anlamna gelmez dnyann her atarfnda byle zaten gen yetenekleri byk kulpler kapar bu bir bahane deildir brezilya futboluyla bizim futbolumuz arasnda fark varda dier avrupa lkelerinin futbollar aranda ok mu benzerlik var bizim futbolda defansm var onun iin alex yryerek ov yapyo ne tesadf avruapa malarnda yok oluyo brezilyadan defansif oyuncu kmaz dncesi yanltr

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Arkadalar Musampa hazr deil. Hazrlk kamp yapmam bildiim kadaryla bu sene. Tabiki hazr olana kadar vakit geecek.

nceki grmde aynym. Takm baltalayan Lazaroni deil
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

yelik tarihi
    16.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    36

Alnt Muhalif Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Evet.. Musampa'y transfer ettik diye sevinmeyelim demektir bu, Ersen2i 11 de bekleyenler de benim gibi ok bekler artk.. Hasan ve Hseyin'li kadroya devam anlamna geliyor bu aklamalar..
    Bjk ve Osasuna malarna kadar geerli ama bu yazdklarm.. yzde 90 ihtimal iki man ardndan Lazaroni kalmaz ortada.. Giray Bulak da bu kadroyla iyi iler yapar mesela
    ite benim dediim de bu. adam resmen oynatmayacan ak ak sylyor. jefferson u zorla bu takmda tutan bir t.d. ye de hi dnmede hak veren arkadalar da anlamyorum.

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet_Mercanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    35

ynetimin yapth olum lu irahatlar gercek ten cok bast yan o koltukta oturan herkezin yapabilecei eyler ite sorunda orda nemli olan herkezin yapamadhn yapmak.
    ben kesinlikle kt niyetli olduklarn duunmuyorum. ackcas duenemiyorum okadarda olmaz deilmi yani TRABZONSPOR'u kalanamazlar dimi?
    tamam ANPIYON'luha bundan nceki ynetimde inanmyordu zaten bu sitede yeye olanlardan bile inanmayan var yan bu sadece onlarn sucu deil daha derin daha ayrntl aratrlmas gereken bir konu.
    TRABZON SPOR'u sradan bir anadolu takmna dntrme cabalar olduhunuda sanmyorum yan bunlarn TAYIP ERDOHAN kpeyi olduhunada inanmyorum.
    MD LAZARON HAKLIMI diye sorduhunuz zaman
    u cevabi vermek zorundaym kimin doru sylediine inanmak zor herkez baka bie soylyor. kime inanacaimizi arm durumdayz
    yle bir hale geldikki. BEYAZ ATLI BAKAN GELP BZ ANPYON YAPSIN DYE BEKLEMEYE BALADIK.
    u anda durumumuz iler acs olabilir ama biz TRABZONSPOR traftar gurubu olarak yani takmn gercek sahibi olarak buna en ksa zamanda son verip takma sahip kmalyz
    ben burdaym madd manevi herturlu yannzdaym ama ama 1-2 kiiden bie cikmaz birlik olup TRABZON VE TRABZON SPOR'un bykluunu 7 . kez herkeze gstermek iin
    KARANLIKTAN AYDINLIA GDEN BU YOLDA ...
    NADINA TRABZON LAANN.
    __________________SRMENE'L______________________

TheCrow - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2004
    Nereden
    Ankara

Yahu biz zamannda Luki'le uki'le feneri gsyi sahalarna hapsediyorduk, adamn dedii lafa bak imdi...
    Yelkenimizdeki rzgar aldlar, ylmadk...

keles76 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

bakn taraftarda lazaroniye gvenmiyor ynetim de demek baz skntlar gvenmiyor.Alnana topularn hepsiyle lazaroniden nce ilgilenilmi hocann istedii futbolcunun kulb fiyatn iirdi bunu kimse unutmasn 8milyon ricardinho dediler niye lazaroni konutu diye bence bu adamn verdii isimler hep fiyat ykseltti yoksa kimse bindii aac kesmez. bende unu syliyeyim kimse transferi hocaya brakmasn ama kardeim adamada dan yani adam imdi musampa kim demi bana biraz sabr gsterin demi haksz deilde ancak burada sabr tkendi.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet_Mercanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    35

YNETM NDE SORUNLAR VAR szymek'in gnderilmesi konusunda bu ackca grnyo.
    hoca konusunda olsun bircak konuda ayr dutuklerini grdk ama szymek konusunda cok byk bir tecrbesizlik cok byk bir yanl yaplmtr bir oyuncunun gnderilsinmi gnderilmesinmi tartmas yaplmamal ya karar veriri gnderirsin yada lafn bile yapmazsn.
    bence kulup bulunamad veya deyeri altnda verilmek istenmedi gibi acklamalar kesinlikle yalan.
    bunlar gnderilmesi konusunda karar aldysa herne pahasna olursa olsun gnderilirdi
    ynetimin kendi arasnda bir butun olmay takm bu duruma duurmutur bence.
    __________________SRMENE'L______________________

bordox - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt champions Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bordox

sen neden bahsediyosun btn transferleri hocaya brakmak gibi biey yok zaten ortada hocann yerli transferiyle zaten bi ii yok bi yabanc kalyo 1 tane bile istedii oyuncuyu aldlar m ???hayr
    ok iyilerinin byk kulpler tarafndan kaplmas ordan transfer yaplmayaca anlamna gelmez dnyann her atarfnda byle zaten gen yetenekleri byk kulpler kapar bu bir bahane deildir brezilya futboluyla bizim futbolumuz arasnda fark varda dier avrupa lkelerinin futbollar aranda ok mu benzerlik var bizim futbolda defansm var onun iin alex yryerek ov yapyo ne tesadf avruapa malarnda yok oluyo brezilyadan defansif oyuncu kmaz dncesi yanltr
    Brezilyadan gelen adam yerli transferleri de yapacak hali yok.Marcelinho onun istedii adam deilmiydi.Dnya star aldk diyen kendisi.Musampa'y bilmemesi onun ayb az ok futbolu bilen herkes tanr onu.

Ynetim olayn farknda yanl yaptlar ii iyice sarpa sardrmamak iin transferi ona brakmadlar.Alex ilk geldii sezon ne yapt sonra onun zmn bulunca ne yapt?Avrupa'da ne yapt?

Trkiye'de oyanan futbol ile Brezilya futbolu farkl bunu kabul edin.Burda daha gce dayal ve defansif orda gsteri futbolu.

Birde yllarca o kadar takm deitirmi bir adamn transferlerini hep Brezilya'dan istemesi garip adam en son ne zaman Brezilya'da altrd takm?

Szn z Lazaroni yanl tercih ve ynetim bunun farknda.
    Amatr ruh,profosyonel dnce
    nsanlarn yaamas iin gerekli olan ey;Hava,su,DEMOKRAS

G.YAZICI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.08.2006
    Nereden
    stanbul

Yazik Ya u Hale Bak... Lazo Baktik Suyu Isindi Ynetme Sallamaya Baladi (kismen Hakli) Ynetmden Ses Seda Yok ssss Alooo Ynetm Uyuma Bak Hocamiz Neler Sylyor Ne Olacak md Had Buyrun Burdan Yakin Hey Allahim Yaa u e Bak Daha Lgn Bainda Ne Hallere Dtk Allahim Sen Taraftara Sabir Verrrr...

yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

bordox
    1-sen benim yazdklarm anlamyosun galiba ben yerli transferle bi ii yok dedim sende yapacak hali yok diyosun ayn eyler bunlar
    2- marcelinhoyu o istemedi dnya yldz demesi farkl biey ynetimin istedii eyi yapmtr bu aklama ynetimi memnun etmitir yldz olmas hocann istedii anlamna gelmez
    3- ynetim hocann ne yapabileceinin imdi mi farkna varm varsnlar artk
    4-ben alex avruapada yok oluyo diyorum sen ne yapt diyosun bunlar da ayn ey deil mi
    5-brezilya futbolunu sadece ov olarak tanmlamak yanl kupa finalini izlemisen ne kadar mcadeleci bi futbolda oynanabildiini grrdn brezilyada ok iyi defansif futbolcularda var
    6-brezilyal istemesi gayet normal biey

yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Elaz
    Ya
    33

biraz nce stichus buradayd neden bu konuya aklk getirmedi bilgin abimiz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)