Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ynetim Kimi Alsayd Beenirdiniz?

hakanhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Standart Ynetim Kimi Alsayd Beenirdiniz?

forumlarda konu baliklarinda cogunlukla transferlerimiz konusuluyor. mevcut alinan futbolculardan marcelinho, musampa, umut bulut, ersen martin, mustafa keceli, cagda. musa buyuk hepsi eletiriliyor. sahi bu istememezlik vede tatminsizlik neden? bunu tartsmaya acmak istiyorum. kim degil, kimler transfer edilseydi bizleri memnun ederdi?.. yonetim sevilmiyor diye dunya yldzda alnsa elestiriler devam edecekmi? bu takmda eskiden kac tane ust dzey futbolcu transferi gordunuz?
    Trabzonspor, iegin kokusunun yaziya dklememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

oguzkoc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt hakanhan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    forumlarda konu baliklarinda cogunlukla transferlerimiz konusuluyor. mevcut alinan futbolculardan marcelinho, musampa, umut bulut, ersen martin, mustafa keceli, cagda. musa buyuk hepsi eletiriliyor. sahi bu istememezlik vede tatminsizlik neden? bunu tartsmaya acmak istiyorum. kim degil, kimler transfer edilseydi bizleri memnun ederdi?.. yonetim sevilmiyor diye dunya yldzda alnsa elestiriler devam edecekmi? bu takmda eskiden kac tane ust dzey futbolcu transferi gordunuz?
    o saydn isimler arasndan birtek ada ve musa eletirildi. ben dierlerinin eletirildiine pek rastlamadm niye aldlar diye?

kim alnsayd sorusuna da tek cevap veriyorum. kesinlikle MINEIRO ve SOBIS
    Konu oguzkoc tarafndan (01.09.2006 Saat 21:46 ) deitirilmitir.
    VERENA (KIRANKA)

Selman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2006
    Nereden
    stanbul

Bu ynetim verdii sz tutmamtr.Fatih Tekke'den aldklar parayla bu transferleri yapmlardr.Fatih Tekke satldktan sonra yaplan transferlere verilen paralar onu sattklar parayla edeer deil.

Byle kulb bende ynetirim.Herkez ynetir.

ENKRALTS
    Ziyareti

benim ynetimin almasn istediim iki adam 2 adam vard.

1) ziya doan

2) uur boral

yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Alnt verena Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    o saydn isimler arasndan birtek ada ve musa eletirildi. ben dierlerinin eletirildiine pek rastlamadm niye aldlar diye?

kim alnsayd sorusuna da tek cevap veriyorum. kesinlikle MINEIRO ve SORBIS
    hangi futbolcu alndrsa bir kulp bulundu. yok sakat marcelinho iyi idiyse neden sattlar bence sakar musamba futbol hayat btt trabzona kendini yamatyor sakat kim bu gibi vb. seyler cok karslasdm bu konuyu acma geregi duydum... ocaktaki transfer mevsimine yeni futbolcular alnablr fkr beyan edelim dedim..
    Trabzonspor, iegin kokusunun yaziya dklememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Sefaenes - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    45

iyi bir kaleci ve iyi bir teknikl direktor

Tansu Onur Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.01.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    32

Alnt hakanhan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nemli olan bol transfer yapmak deil eksik olan yere nokta transferi yapmak ble yama yapmakla biiy olmuyo tek tek incelersek alnan adamlar evet o zmn ynetim basarldr diyebiliriz ama bu en basit yol

her sey transfer olsayd may kraln yapyodu sonucta kocaman bi hi oluyodu

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    47

feindouno nun alnmasn ok isterdim. stelik yattara onu ikna edebilirdi.

Mustafa Enez - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

u grnt itibariyle futbolcu deil de teknik heyet transferleri beenilmiyor bence ve byle dnen bi taraftar da gayet hakl bence.bu kadroyu ynetemeyip oynatamayan teknik adam eletirilmeli de.yoksa futbolcu transferleri gayet baarl ama tabi ge kalnmas yanl.almanya kampna giden kadro farkl,ligde oynayan kadro farkl,uefada oynayan kadro farkl.u kadroyu oturtamazsa teknik heyet hakl olarak yine eletirilir.

Forumdan Uzaklatrlmtr poetricus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Kendi adma alnanlar hakknda eletiride bulunmak iin erken. Bazlarnn bende mspet intibalar braktn da syleyebilirim. Transferlerin zamannda yaplmamas, yaplan transferlerin doru yerlere alnan doru kiiler olup olmad tartlabilir. Belki klbn ekonomik yaps mazeret olarak gsterilebilir ama bu gecikmenin maliyetiyle elde ettiimiz ya da edeceimiz krn ok iyi gzden geirilmesi gerekir. ada hari alnanlarn hibirine itirazm yok. O da birka ynetimdir devam eden bir transfer yanlnn bir paras olduu iin. Bu forumun bal ile verilecek cevaplar ne kadar birbirini tutar bilmiyorum. Zira glmzden geenlerle elimizden geldii halde yapabileceklerimiz arasnda ok ciddi bir fark var. Sanrm bu baln alma sebeplerinden biri forumda zaman zaman gze batan tek tarafl dnce tarzna tepki. Ama sorulan sorular da kar bir tek tarafllk arz ediyor.

Alnanlar verimli olmad takdirde kim ya da kimler transfer edilmeliydi sorusuna yzlerce cevap verilebilir. Tabi snanabilirlii olmakszn. Ben kendi adma alnmayanlar deil alnanlar iin zgnm. Szn z:
    Keke Lazaroni alnmasayd!

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet_Mercanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    35

ynetimi transfer yapmad diye beyenmiyo deilim.
    ynetim ynetemiyo diye beyenmiyorum.
    __________________SRMENE'L______________________

yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Alnt newsted_m Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    u grnt itibariyle futbolcu deil de teknik heyet transferleri beenilmiyor bence ve byle dnen bi taraftar da gayet hakl bence.bu kadroyu ynetemeyip oynatamayan teknik adam eletirilmeli de.yoksa futbolcu transferleri gayet baarl ama tabi ge kalnmas yanl.almanya kampna giden kadro farkl,ligde oynayan kadro farkl,uefada oynayan kadro farkl.u kadroyu oturtamazsa teknik heyet hakl olarak yine eletirilir.
    ynetimin tek elestirdigim noktasi transferler degil hepsi kaliteli futbolcular. ynetim yanlisi bence futbolcu transferlernden degilde. teknik direktr konusunda yapmidir herkesle ayn fikirim.. bence lazaronnn besktas vede osasuna maclar kalp kalmamayacagna lc olacakdir..

kutoz
    Ziyareti

Ynetim, kimi alsaydnz beenirdiniz?

Ynetim, Teknik direktr olarak kimi alsaydnz beenirdiniz?

Ynetim, alt yapnn bana kimi getirseydi beenirdiniz?

Ynetim, Trabzonspor A..'nn bana kimi genel mdr olarak getirseydi beenirdiniz?

Delegeler, ynetime kimi seseydi beenirdiniz?

...

Bu sorular uzar gider. Herkesin de kendine gre hakl bir cevab ve aklamas da vardr bu sorulara. Ama asl sorulmas gereken sorular bunlar deil malesef.

Trabzonspor, neden 23 yldr ampiyon olamyor? Bunu irdelemek gerek. Bireyler hep eksik kalyor ve nedense bireylere hep ge kalyoruz...

yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Thumbs up

[Keke Lazaroni alnmasayd![/QUOTE]

BUDUR!!!!!!!!!!!

Tansu Onur Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.01.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    32

zamannda atay aktug sampiyonlugu kacrdgmz sezonun ertesi sezonu 1 tane sper forvet 1 tanede marcelinho yada onun tarz bi adam alsa sampiyon olurduk o sezon

ama o defansn gbeindeki adam satt forvet alamad sen bu adama bi tane ii bi alacakken giti jun gibi genc de souza ve kahe gibi kapal kutularn peinde kostu

dier mevkilerde sorun yokken elleri kalede ii bi sezon geciren petko nun yerine jeff i ald yama yapt

yoktan yere fantaziler yani sonuc hsran

uzun lafn ksas cok transfer bo transferdir

yelik tarihi
    19.08.2006
    Nereden
    stanbul

bu takm forma sokacak adam gibi bir teknik direktr alsa sevinirdik

yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

ite iimizde lan acaba takm dzeltebilirmi yenilirsek kovulur mu kovulursa kim alnr,o ald tazminatla tatil yaparken atr atr takm kim ynetir,bi kaos olur mu......diye bi tereddt oluyor.ynetim kurulunun bile tam olarak hemfikir olamad bi t.d. anladm kadaryla bu adam ve bizim ona gvenmemiz isteniyo...

Forumdan Uzaklatrlmtr Laz_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    31

ben sahsen Claudio Pizzaro ve Juan Pablo Sorini Trabzonda grmek isterdim....

ARAF - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2006
    Nereden
    zmir
    Ya
    44

ben kalede pletikosa
    forvette de otay isterdim o zaman sper takm olurduk
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Valla onu bunu bilmem ama Hzr gibi yetitin transfer bal kapand millet ortada kald foruma iyi olmad diyecekken yeni bir alan bulduk konuacak

Bence lke futbolunu tanyan yerli bir td (Benim tercihim Samet Aybaba)

Bir menejer (Sinan Engin)

Brezilya'dan transfer yapabilen bir ynetici

Futbolcu ismi bir sr var ama sadece pres yapsalar yine de i grr Trkiye'de

Eletrileri eletirirken kurunun yannda yan yanmamas lazm. Hakk verilse yeter
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

[
    dier mevkilerde sorun yokken elleri kalede ii bi sezon geciren petko nun yerine jeff i ald yama yapt

evet bi de bu sorunumuz var arkada.hepsi bi yana iyi bi kaleciyle maa balamak en azndan bi puan demek.u an jeff ok gereksiz bence madem yeni kaleci alnmayacakt en azndan jeff biyerlere kakalanp onun yerine orta sahaya bi yabanc daha alnabilirdi.elin brezilyals gelieceine bizim tolga geliirdi.tolgann eksii de yok jefften fazlas da yok.

yelik tarihi
    19.08.2006
    Nereden
    stanbul

ynetime akl ve mant yerinde olan birini de alsalar olurdu

bordoomavii
    Ziyareti

profofosyonel bi menejer,kaliteli bir hoca, klpte her kademeye ii bilen profsyonel adamlar alnsayd sevinirdim.bide kaleci ve i.akn..

yelik tarihi
    19.08.2006
    Nereden
    stanbul

ya dndm dndm de
    ucu buca olmayan ve tamamen gereksiz bir balk olduuna karar verdim bunun

yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

[QUOTE=ARAF;444241]ben kalede pletikosa
    forvette de otay isterdim o zaman sper takm olurduk[/QUOThakan sukurun mll takma cagrldgna gore sota trabzona alnablrd. gecen sene cok stemesne ragmen alnmamsd bze genc futbolcu gerekl dye.. bence sota konusunda taraftara i dser nasl besktas taraftar pascal noumay tekrardan aldrdysa bunu bzm taraftar basarblr.. tribnlere heyecan getrecek sevgi ailayacagn herkesi birbirine baglayacagna nanyorum. neden olmasnk ocaktaki transfer donemnde. taraftar sterse alnablr...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)