Sayfa 3 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 352 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gümüþhanespor

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Lapina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

Yürü be Gümüþhanem, kim tutar seni!

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

04/02

Gümüþhanespor:3-1:Tarým Kredispor

oh tarým krediyi üçledik ve 4.sýradayýz.31 puanýmýz var.haydi gümüþ 2.lige
    HADDÝNÝ BÝLEN MERTTÝR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTÝR,CUMHURÝYET ÝÇÝNDE CUMHURÝYET KURAN NAMERTTÝR!NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMÝN KAHRÝMAN,AHMET MUHAMMET DEMÝREL VE MESUT KELEÞ!SÝZÝ HÝÇ UNUTMAYACAÐIZ!21.12.2009

Takým tutmak farklý, adam tutmak farklý...

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

2. yarýya ii baþladý Gümüþhane. Tebrikler.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

evet gümüþhane ikinci yarýya iyi baþladý rakýplerýnýn puan kaybetmesýyle yukarý doðru yükseliþ gösterdi artýk gümüþhane halkýnýn takýma daha fazla destek olmasý gerekiyor

gümüþhane kesinlikle bulunduðu yeri hak etmiyor daha yukarýlarda görmek istiyoruz gümüþhaneyi en azýndan 2.ligde olmasý gerekiyor
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

çok haklýsýn aga.gerekli destek verilmeli bu takýma ve 2.lig b en kötü mümkünse(ki mümkün) 2.lig a.en güzeli süper ligde oynamalý bu takým.bunlar þimdi hayal gibi ama elbet bir gün gerçek olacak inþ
    HADDÝNÝ BÝLEN MERTTÝR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTÝR,CUMHURÝYET ÝÇÝNDE CUMHURÝYET KURAN NAMERTTÝR!NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMÝN KAHRÝMAN,AHMET MUHAMMET DEMÝREL VE MESUT KELEÞ!SÝZÝ HÝÇ UNUTMAYACAÐIZ!21.12.2009

kelkitli29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Ollley be Bugsasi deplasmanda 2-1 yendik. Simdi Bugsasla ayni puandayiz. Haydi Arakli-Gümüshane beraber 2 b.ye
    Ben Asyada büyüyen, Avrupaya yürüyen TÜRKÜM. Krallara bas egdiren, kiliselere hilal ve yildiz giydiren TÜRKÜM!!!
    Ben daglarda gemi gezdiren, kilicina bas egdiren TÜRKÜM. Ben OSMANLININ torunuyum - TÜRKÜM.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

inþ hayýrlýsý

guci 29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

gümüþhane .. gümüþhane... gümüþhane... daha ne?
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

Yaþ
    42

Geliyor gümbür gümbür...

cicero9 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Sincan'da o kadar Gümüþ taraftarý olacaðýný hiç tahmin etmezdim. Yaklaþýk 250-300 kiþi arka taraftaki prefabrik tribünleri doldurmuþlardý.
    Maçta 0-1'ken bir topçularý, 1-1 iken hocalarý atýlmasýna raðmen bir pozisyonda Bugsaþ'ýn hatasýnda iyi faydalanýp 1-2'yi buldular.

Direk çýkamasalar bile play-off'ta da büyük þanslarý olacaktýr.
    "dere coþtu bir kere"

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

3. Ligde cikma olayi nasil? Ilk iki direk cikiyor, 3. ve 4. play offlarami kaliyor?
    Ben Asyada büyüyen, Avrupaya yürüyen TÜRKÜM. Krallara bas egdiren, kiliselere hilal ve yildiz giydiren TÜRKÜM!!!
    Ben daglarda gemi gezdiren, kilicina bas egdiren TÜRKÜM. Ben OSMANLININ torunuyum - TÜRKÜM.

Yaþ
    41

@kelkitli29

buyur kardeþ, federasyonun resmi talimat dökümanlarýndan:

2- Türkiye Profesyonel Üçüncü Ligi müsabakalarý sonunda, gruplarýnda birinci ve ikinci olan toplam 8 (sekiz) takým Lig B Kategorisine yükselirler.
    Ayrýca gruplarýnda 3ncü ve 4ncü sýralarý alan toplam 8 (sekiz) takým kendi aralarýnda Lig B Kategorisine çýkacak iki takýmý daha belirlemek üzere eleme müsabakalarý grubunu oluþtururlar.
    Eleme müsabakalarý;
    Kur’a usulü ile,
    Tarafsýz sahada,
    Tek maçlý eliminasyon
    usulüne göre oynanýr.
    Eleme müsabakalarý sonunda iki takým daha Lig B Kategorisine yükselmeye hak kazanýr.
    3- Türkiye Profesyonel Üçüncü Ligi müsabakalarý sonunda, gruplarýnda son 2 (iki) sýrayý alan toplam 8 (sekiz) takým, Türkiye Profesyonel Üçüncü Liginden illerindeki en üst amatör lige düþerler.
    4- 2006 – 2007 Sezonu Amatör Takýmlar Türkiye Þampiyonasý müsabakalarý sonunda 8 (sekiz) takým Federasyonca belirlenen Profesyonellik kriterlerini yerine getirmek kaydýyla 2007 – 2008 Sezonunda Türkiye Profesyonel Üçüncü Ligine alýnýr. Profesyonellik kriterlerine sahip olmayanlarýn yerine, bu þartlarý taþýyan bundan sonraki sýrayý alan takým, Profesyonellik Kriterlerine sahip ise, Türkiye Profesyonel Üçüncü Ligine alýnabilir. Deðil ise, sýrasý ile bundan sonraki sýralarý alan takýmlarýn durumuna bakýlýr.
    Türkiye Profesyonel Liglerinde takýmý bulunan kulüplerin Amatör Takýmlarý, Türkiye Profesyonel Üçüncü Ligine yükselmeye hak kazanýrlarsa, yerine daha sonraki sýrayý alan ve profesyonel takýmý bulunmayan kulüplerin takýmlarý Profesyonellik Kriterlerine sahip ise alýnýrlar.
    "dere coþtu bir kere"

Yaþ
    41

Arrow Bugsaþ maçýnda Gümüþ tribünleri

Fotografta çok iyi seçilmese de, karþýdaki yoðun siyahlýk Gümüþhane tribünüydü. Çok saðlam bir grup oluþturmuþlar, iyi ses çýkarýyorlardý.
    Tribünün önündeki kýrmýzýlar ise, 2.golden sonra tribünlerle sarmaþ dolaþ olan Gümüþ'lü futbolcular
    "dere coþtu bir kere"

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

baþarýlar Gümüþhanespor'a...

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

bu hafta 0-0 kaldýk maalesef buðsaþla fark açýldý 2 puana

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Olsun Olsun deplasmanda yenilmemek iyi sonuctur. Haftaya kazanip yola devam insallah. Helal olsun cocuklar

Alýntý Can basten Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gümüþhane Trabzon'dan sonra oransal olarak en çok Trabzonsporlunun bulunduðu þehirdir sanýrým. Gerçek manasýyla kardeþ þehrimizdir. Zaten Osmanlý döneminde de Trabzon Sancaðý'na baðlýydý.

Gümüþhanespor'un yolu açýk olsun. Ýnþallah üst liglere týrmanýrlar.
    doðru tespit.bu baþlýðý yeni gördüm üçbeþ mesajý ard arda yazmak isterim..
    ama can basten arkadaþýn tespiti yerden göðe doðrudur.
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

Alýntý Misina Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben buna inanmýyorum.Gümüþhanede aþýrý derecede gs sempatizanlýðý var.son 2 sezondur ofspor maçlarý için gümüþhaneye gidiyorum gümüþhanespor seyircisi maça kýrmýzý beyaz gümüþhane formasýyla deðil sarý kýrmýzý gs formasýyla geliyor.

Ayrýca gümüþhane karadeniz birliði için kara bir lekedir.

2 Sezon önce Giresunspor ligin son maçýnda gümüþhanespor u satýn alýp Ofspor u 2.ligden etmiþti.Bu yüzden antigümüþhane diyorum
    çok yazýk arkdaþým..nereden buldun bu istastistiði bilmiyorum ama gümüþhaneli olanlarýn ilk tercihi trabzonspor olmuþtur.ardýndan her karadeniz þehrinde olduðu gibi febe dir ne yazýk ki ama bu gs olayý nerden çýktý bilmiyorum.hatta bi ara ali samiyende GÜMÜÞHANELÝ ASLANLAR PANKARTI vardý valla ben gülerdim neredeymiþ bu aslanlar diye,hatta komplo olduðu bana daha mantýklý geliyodu.
    son olarak þunu da söyliyim;sevgili arkadaþým giresuna maç satýp of u düþürmüþ diyosun ve karadeniz in lekesi diyosun gümüþhaneye, ben böyle bi konuda bilgi sahibi deðilim ama yakýþtýrman hiç hoþ deðil diyerek giresun iç anadolu da mý diye de sormak istiyorum:-)

Alýntý macka61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bütün karadeniz takýmlarý birlikte inþallah 1,lige yükselir
    kardeþim ne güzel özetlemiþ bakýn:-)
    ama gümüþhane çok küçük bir þehir gerçekten yani biraz daha geliþmiþ ve büyük olsaydý birkaç sene önce aydýn doðan 2. ligden düþmeye izin vermezdi,1. lig de gelirdi:..saðlýk olsun...bordo mavi olsun!!!

Alýntý cicero9 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sincan'da o kadar Gümüþ taraftarý olacaðýný hiç tahmin etmezdim. Yaklaþýk 250-300 kiþi arka taraftaki prefabrik tribünleri doldurmuþlardý.
    Maçta 0-1'ken bir topçularý, 1-1 iken hocalarý atýlmasýna raðmen bir pozisyonda Bugsaþ'ýn hatasýnda iyi faydalanýp 1-2'yi buldular.

Direk çýkamasalar bile play-off'ta da büyük þanslarý olacaktýr.
    cicero kardeþ ben de sincanda oturuyorum,sincanda gümüþhaneliler sayýca çok fazladýr.o gün maça gidemedim akþama trabzonun maçý vardý,bmn ankara olarak trabzon vakfýnda izlediðimiz için ben de oraya gittim,sonra haberim oldu gümüþhanenin sincanda olduðundan.ama kuzenim falan gitmiþ ve gümüþhaneden de iki otobüs kaldýrýldýðýný söyledi bana.çok sevindim valla.
    yani sincanda ve ankarada gümüþhaneliler ve gümüþhaneliler federasyonu etkin ve kalabalýktýr trabzon kadar olmasa da yayýldýk türkiye ye daaaa:-)

Nereden
    Gümüþhane

atta maça gitmemen ii olmamýþ o bahsettiðin otobüsler gümüþhaneden deðil istanbuldan geldi bahsettiðiniz gibi 250 300 kiþi deil 1000 kiþi vardý ancak ankaradan beklenilen düzeyde taraftar gelmedi
    http://www.gumushanespor.com/video2.html
    buda videomuz

guci 29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Atta .. GÜMÜÞHANE'nin neresindensin?...
    Gidenlere, destek verenlere helal olsun diyorum! Saðolsunlar! GÜMÜÞHANE'den otobüs kaldýrýlsaydý keþke..yoksa birçok kiþiyi getirtirdim! Daha da kalabalýk olabilirlerdi. Çünkü takýmýn Ankara' olduklarýndan büyük bir ihtimal haberleri yoktu! Yoksa bi o kadar kiþi daha gelirdi! ..Sincan sahasýný biliyorum. Oraya sürekli bizim maçlarý veriyorlar! Hani Yenimahalle'de bi saha olsa inanýn oraya gelenlerin iki katýný getirirdim!
    Baþarý diliyorum takýmýma!
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

Alýntý akturco29 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    atta maça gitmemen ii olmamýþ o bahsettiðin otobüsler gümüþhaneden deðil istanbuldan geldi bahsettiðiniz gibi 250 300 kiþi deil 1000 kiþi vardý ancak ankaradan beklenilen düzeyde taraftar gelmedi
    http://www.gumushanespor.com/video2.html
    buda videomuz
    akturco kardeþ doðrudur gümüþhaneden geldiler diye beni de kuzenim yanlýþ yönlendrdi demek ki..heyecandan iþte:-)
    ama guci29 un da dediði gibi ankaradakilerin eminim benim gibi haberi yoktur çünkü o stadýn abartýsýz tamamýný doldurur sýrf sincan gümüþhanelileri:-)
    neyse saðlýk olsun bi dahakine.

Alýntý guci_29 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Atta .. GÜMÜÞHANE'nin neresindensin?...
    Gidenlere, destek verenlere helal olsun diyorum! Saðolsunlar! GÜMÜÞHANE'den otobüs kaldýrýlsaydý keþke..yoksa birçok kiþiyi getirtirdim! Daha da kalabalýk olabilirlerdi. Çünkü takýmýn Ankara' olduklarýndan büyük bir ihtimal haberleri yoktu! Yoksa bi o kadar kiþi daha gelirdi! ..Sincan sahasýný biliyorum. Oraya sürekli bizim maçlarý veriyorlar! Hani Yenimahalle'de bi saha olsa inanýn oraya gelenlerin iki katýný getirirdim!
    Baþarý diliyorum takýmýma!
    guci gümüþhane merkez.sen nerden??bi de helal sana hem futbol aþký hem bordo mavi aþký için.
    bizim maçlar derken bizzat oynadýðýn maç türünden biþe mi kastettin anlamadým ama gerlirsen senin takýmý da izleriz:-)

Yaþ
    42

Güm Güm Gümüþ..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)