Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yabancý Futbolcularýmýz

Nereden
    Ýstanbul

Standart Yabancý Futbolcularýmýz

bu konuyu hepsini birden yani ele almýþ topic bulamadýgým için buraya yazýyorum... umarým gazaba ugramaz....: evet transfer sezonu bitti hatta avrupada da bitmiþ .... sonuç olarak takýmda 6 yabancý futbolcu var .. ama þu an için bakýlýrsa 4 tane gibi sayabiliriz ... musampa ( iyi oldugunu varsayarsak ) yattara stephanov ve marcelinho .... umarým musampa iyi çýkar ... her neyse yani þimek ve jeff i artýk nasýl oynatýr bu hoca bilemem .. þimek zaten çok kötü idi artýk düzelir mi yoksa böyle mi devam eder zaman gösterecek ben yabancý hakkýmýzýn þu an itibarý ile 4 oldugunu sanýyorum ...jeff konusunda hiç bir þey yazma geregi dahi duymuyorum ... hatta hiç ama hiç güvenmiyorum keza tolga ya da ...bu arada haþim sayitogluna tebrikler ekibi ile birlikte ne yaptý ne etti kaleci aldýrmadý takýma ....umarým o jeff yumurtlarken aklýma haþim sayitoglu ve bizans ekibi gelmez ....evet 4 yabancýmýz var veya 4.5 diyelim þimek düzelirse 5 olur ...bu arada þimek son þansýný kullanýlýyor devre arasýna kadar düzeldi düzeldi yoksa artýk kimse onu tutamaz zaten tutmaya gerek yok artýk kendi gider ...devre arasýnda jeff in gitmesi büyük ihtimal ..belki þubat ayýnda yýllar sonra 6 yabancýmýz olacak ...yani iyi oynayan takýma katký yapan .. ben kaleci olmazsa foruma girmem demiþtim çünkü o kadar emindim ve çok arkadaþa yanlýþ bilgi vermiþ oldugum için özür dilerim ama inanýn ki kaleci olmuþtu .. neyse sözümü tutacagým .. herkese en içten saygý selam ve sevgilerimi sunarým ..her þey gönlünüzce olsun .. kaleci alýndýgý zamn görüþmek dileðiyle ...

SAYGILARIMLA ...

Þentürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

bütün futbolculara tam destek!
    "Trabzonspor taraftarý rüzgara uymaz, rüzgarý yaratýr" Þenol GÜNEÞ

Naim
    Ziyaretçi

Kardeþim sen niye Foruma girmiyorsun
    Yönetime Sözünü Geçiremeyen Baþkan Girmesin Foruma
    ve
    Stada
    Sen niye kendine dert ediyorsun
    bu forum Pelican Stichus Masallarýný gördüde Sanamý kýzacak
    Saçmalamayýn ya

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Transfer sezonu hayýrlýsýyla bitti.Yönetimimiz kendinden önceki yönetimlerden bir farký olmadýðýný gösterdi.Ama biz bu takýmý seviyoruz.

Hep destek tam destek.Ýstiklal'den Ýnönü'ye herkezi bekliyoruz.

Þentürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

arkadaþlar transferler bitti gibi ve þuan malesef t.d de gönderilmiyor yapacaðýmýz tek þey onlara destek vermek!

önümüzde çok önemli bjk ve osasuna maçlarý var ligdeki kaderimizi belli edicek maçlar,herkes bence birazda moral vermeli artýk!
    "Trabzonspor taraftarý rüzgara uymaz, rüzgarý yaratýr" Þenol GÜNEÞ

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

aslýnda kiralýk yabancýlarýmýz jun,eller ve diyokaj ý da sayýp 9 yabancýmýz var diyelim.uyum sorunu yaþadýlar diyebilir miyiz bu 3 ü 2 si veya 1 i için yoksa hayýr toptan 3 kiralýkta beþ para etmez mutlaka elden çýkaralým mý diyelim.acaba eller ön libero olarak faydalý olur mu hüseyinin yerine veya illa 2 kesici olacaksa hüseyinin yanýna hasanýn yerine?bence bu düþünülmeli eðer ara transfer yapýlamayacaksa..
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

Nereden
    Ýstanbul

6 yabancýnýn 6 sýda çok iyi olabilirdi ama ne yazýkki bunu yapamadýk çok güzel olacaktý ama þimdi ne olacak bilmiyorum

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý isots1978 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aslýnda kiralýk yabancýlarýmýz jun,eller ve diyokaj ý da sayýp 9 yabancýmýz var diyelim.uyum sorunu yaþadýlar diyebilir miyiz bu 3 ü 2 si veya 1 i için yoksa hayýr toptan 3 kiralýkta beþ para etmez mutlaka elden çýkaralým mý diyelim.acaba eller ön libero olarak faydalý olur mu hüseyinin yerine veya illa 2 kesici olacaksa hüseyinin yanýna hasanýn yerine?bence bu düþünülmeli eðer ara transfer yapýlamayacaksa..
    jun satýlmadý mý?ben satýldý diye biliyorum
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý eren_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    jun satýlmadý mý?ben satýldý diye biliyorum
    çeþke satýlmýþ olsaydý ama malesef kiralýk...
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

Yaþ
    37

Yabancý futbolcularýmýz çok yabancýlar olaya. Yattar hariç. O bizim siyah incimiz.

Ali Ýhsan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

eller gider de jun djokaj elde patlar. Belki Jun Sparta Pragda biþey yapar da çok zarar etmeden 1milyon € falan gibi bi paraya satarýz ama Djokaj patlar elde.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceðim!

Oðuuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    Yaþ
    39

Alýntý champions Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    6 yabancýnýn 6 sýda çok iyi olabilirdi ama ne yazýkki bunu yapamadýk çok güzel olacaktý ama þimdi ne olacak bilmiyorum
    artýk bu yabancýlara kötü diyosan ayýp valla, galiba sen lampardý, ronaldinhoyu falan bekliyordun bence trabzon tarihinde ilk defa bu kadar kaliteli yabancýlar bir arada oynuyor..
    yok bir sitemim hayatta hersey kýsmet...

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý coolank Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben kaleci olmazsa foruma girmem demiþtim çünkü o kadar emindim ve çok arkadaþa yanlýþ bilgi vermiþ oldugum için özür dilerim ama inanýn ki kaleci olmuþtu .. neyse sözümü tutacagým .. herkese en içten saygý selam ve sevgilerimi sunarým ..her þey gönlünüzce olsun .. kaleci alýndýgý zamn görüþmek dileðiyle ...

SAYGILARIMLA ...
    yapma güzel kardeþim... olabilir, sen öyle bi duyum almýþ olabilirsin. sen o yönetimde deðildin sonuçta yapabileceðin de biþey yoktu. forumdan gitmene inan gerek yok güzel kardeþim yaw....
    VERENA (KIRANKAÞ)

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

yabancýlar uyum saðlasa bile lazaroni en büyük yabancý olarak kalacak ve hiç iyi þeyler olmayacak gibi geliyor.umarým yanýlýrým
    HADDÝNÝ BÝLEN MERTTÝR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTÝR,CUMHURÝYET ÝÇÝNDE CUMHURÝYET KURAN NAMERTTÝR!NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMÝN KAHRÝMAN,AHMET MUHAMMET DEMÝREL VE MESUT KELEÞ!SÝZÝ HÝÇ UNUTMAYACAÐIZ!21.12.2009

Takým tutmak farklý, adam tutmak farklý...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý jakobieen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    artýk bu yabancýlara kötü diyosan ayýp valla, galiba sen lampardý, ronaldinhoyu falan bekliyordun bence trabzon tarihinde ilk defa bu kadar kaliteli yabancýlar bir arada oynuyor..
    ben yabancýlarýn tamamýnýn iyi olmasýndan bahsetmiþtim sana göre jefferson ve bu durumdaki szymek iyiyse ona biþey diyemem tamam belkide þimdiye kadarki en iyi yabancýlarýmýz ama hala 2 si (jeff ve szymek)???????

since1967_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

jefferson ve hoca gitmediði sürece ronaldinho gelse týrýþ
    ÞAMPÝYON OLMAN ÖNEMLÝ DEÐÝL. ÖNEMLÝ OLAN SENÝN BU HAKSIZ ARENADA VERDÝÐÝN ONURLU MÜCADELENDÝR.

ARAF - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    50

jeff: kurtardýðý bir maç hatýrlamýyorum -
    stepanov: saðlam oynuyor +
    þimek: ilk zamanki þimek i özlüyorum benim hala umudum var +
    marcelinho: dünya yýldýzý, almanyada oynamak kolay deðil +
    kiki: iyi topcu ingiltere, ispanya liglerinde oynamýþ inþ. bizdede oynayacak+
    yattara: ona söyleyecek söz yok ki +
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

bir takýmýn yüzde otuzunu kaleci oluþturur demiþti bir zamanlar beckenbauer ve ünlü teknik adam cruyff ta ayný toplantýda gülerek yüzde kýrk kýrk demiþti. cruyff tamamen hücum futboluyla anýlan baþarýlý bir teknik adam diðeri için söylenecek söz bile yok. yani diyeceðim bizde kaleci yok yani takýmýn en iyi ihtimalle yüzde otuzu yok. en önemli transferimiz kaleye olmalýydý diye düþünüyorum. hayýrlýsý bakalým.
    ÞAMPÝYON OLMAN ÖNEMLÝ DEÐÝL. ÖNEMLÝ OLAN SENÝN BU HAKSIZ ARENADA VERDÝÐÝN ONURLU MÜCADELENDÝR.

Oðuuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    Yaþ
    39

Alýntý champions Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben yabancýlarýn tamamýnýn iyi olmasýndan bahsetmiþtim sana göre jefferson ve bu durumdaki szymek iyiyse ona biþey diyemem tamam belkide þimdiye kadarki en iyi yabancýlarýmýz ama hala 2 si (jeff ve szymek)???????
    bence jeff hiçde kötü diil ve szymek düzelecek merak etme...
    yok bir sitemim hayatta hersey kýsmet...

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý jakobieen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence jeff hiçde kötü diil ve szymek düzelecek merak etme...
    ne jeff kötü deðilmi. yapma renkdaþým jeff kötü deðil dahada kötüüü.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

istanbul ezikeri hep yabancý topcularý sayesinde biþeyler yapýyo ama biz þota ve yattara dan baþka yabancý bulamadýk.
    inþallah yeni hocayla coþarlar...
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

Rasim YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    43

jeff: ilginç bir þekilde içimden bir ses jeff bu sene güzel oynayacak diyor..benim görüþüm bu..
    musampa: alýnmasýna çok karþýydým hele keçeliden sonra..çünkü keçeli saðbek ocak sol orta oynar diyordum..iþallah beni yanýltýrda iyi oynar..belkide hasanýn yerine önlibero oynatýcaz..bakalým herþey belli olur yakýnda
    Marcelinho: Çok büyük hayal kýrýklýðý yarattý oynadýðý 4 maçta. ileriye bir dripling yok!! derinlemesine atýlan bir pas yok.hep yan pas(hüseyinle hasanda bunu becerebiliyor) ve boþ kaleye kaçýrýlan goller..marcelinhonun hertha berlindeki performansýna dönmesi lazým..bunun içinde lazaroni denilen futbol bilmezinin marcelinhoyu artýk santrafor oynatmamasý lazým..
    SYZMEK: Bu adamý milli maç dönüþünde havaalanýnda lütfen karþýlayýn arkadaslar..çok güzelbir moral olur kendine(bu karþýlama ile acemi yönetimimizin ve kazma lazaroninin syzmeke yaptýðý ayýbý bir nebze unuttururuz syzmeke)..Ve hüseyinin oynamadýðý maçlarda kaptanlýk verilsin diyorum..görüþüm bu..
    Milan yazmaya gerek yok..ilk 3 maç biraz korkuttu beni ama..denizli maçýnda yine tek baþýna boðuþtu defansta..en yararlý yabancýmýz..
    Yattara Bizim tatlý rakiplerin kara belaasý..Her zaman oynamalý takýmda...
    O Kupa Buraya Gelecek....

keles76 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

eskiden olsa bu yabancýlr süper bizi kimse tutamaz derdim fakat o zaman milli takýma 4 futbolcu veriyorduk demem o ki þimdi türk futbolcularýmz ne yazýkki kaliteli deðil bundan dolayý takýmýn bence transferde yabancýdan çok genç kaliteli gençleri bulup takýma katmalý yada yýldýray emre nuri þahin hamit halil gibi üst düzey topçularý kulübe kazandýrmalýdýr.Sadece yabancýyla ben baþarýnýn geleceðini düþünüyorum tabi kulüp bu para politikasý böyle devam ederse kaliteli yerliler para için bejeke ve feybeye gider.Tabiki en güzeli alt yapýdn bunlarýn çýkmasýdýr ne yazýkki fatih ve gökdeniz dýþýnda altyapýdan ayaðýnda top tutabilen adam çýkmadý. TAbi benim hatýrladýðým yani ne kadar övünsekte alt yapýmýzla hatalar ortadadýr topçu çýkmýyor mehmet yýlmaz selehattin alamancý ali þen bekleneni veremedi.
    Yönetim eskiyle hiç karþýlaþtýrýlamýyacak þekilde yabancý transferinde iyiler ama yerlide aynýsýný söyleyemem ama sorun onlarda deðil türkiyede topçu gençlerin alayýný gs ve fb ve bjk zaten kadrosunda toplamýþ kalan kayserililer ve iki üç anadolulu genç.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Hami_41 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

ya arkadaþlar bencede jeff o kadar güven vermeyecek traþ bi kaleci deðil mayasý saðlam o kesin bence bu sene o götürür kaleyi merak etmeyin görüceksiniz bakýn.Szmek oynarsa zaten en verimli yabancýlardan biri olur takýmjda deðil Türkiye'deki en verimli yabancýlardan olur.Ýnþallahta toparlar kendini...

Mustafa Enez - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

þu an 9 yabancýmýz var.þaka gibi yaa...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)