Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Yabanc Futbolcularmz

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

Standart Yabanc Futbolcularmz

bu konuyu hepsini birden yani ele alm topic bulamadgm iin buraya yazyorum... umarm gazaba ugramaz....: evet transfer sezonu bitti hatta avrupada da bitmi .... sonu olarak takmda 6 yabanc futbolcu var .. ama u an iin baklrsa 4 tane gibi sayabiliriz ... musampa ( iyi oldugunu varsayarsak ) yattara stephanov ve marcelinho .... umarm musampa iyi kar ... her neyse yani imek ve jeff i artk nasl oynatr bu hoca bilemem .. imek zaten ok kt idi artk dzelir mi yoksa byle mi devam eder zaman gsterecek ben yabanc hakkmzn u an itibar ile 4 oldugunu sanyorum ...jeff konusunda hi bir ey yazma geregi dahi duymuyorum ... hatta hi ama hi gvenmiyorum keza tolga ya da ...bu arada haim sayitogluna tebrikler ekibi ile birlikte ne yapt ne etti kaleci aldrmad takma ....umarm o jeff yumurtlarken aklma haim sayitoglu ve bizans ekibi gelmez ....evet 4 yabancmz var veya 4.5 diyelim imek dzelirse 5 olur ...bu arada imek son ansn kullanlyor devre arasna kadar dzeldi dzeldi yoksa artk kimse onu tutamaz zaten tutmaya gerek yok artk kendi gider ...devre arasnda jeff in gitmesi byk ihtimal ..belki ubat aynda yllar sonra 6 yabancmz olacak ...yani iyi oynayan takma katk yapan .. ben kaleci olmazsa foruma girmem demitim nk o kadar emindim ve ok arkadaa yanl bilgi vermi oldugum iin zr dilerim ama inann ki kaleci olmutu .. neyse szm tutacagm .. herkese en iten sayg selam ve sevgilerimi sunarm ..her ey gnlnzce olsun .. kaleci alndg zamn grmek dileiyle ...

SAYGILARIMLA ...

entrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    28

btn futbolculara tam destek!
    "Trabzonspor taraftar rzgara uymaz, rzgar yaratr" enol GNE

Naim
    Ziyareti

Kardeim sen niye Foruma girmiyorsun
    Ynetime Szn Geiremeyen Bakan Girmesin Foruma
    ve
    Stada
    Sen niye kendine dert ediyorsun
    bu forum Pelican Stichus Masallarn grdde Sanam kzacak
    Samalamayn ya

Selman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2006
    Nereden
    stanbul

Transfer sezonu hayrlsyla bitti.Ynetimimiz kendinden nceki ynetimlerden bir fark olmadn gsterdi.Ama biz bu takm seviyoruz.

Hep destek tam destek.stiklal'den nn'ye herkezi bekliyoruz.

entrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    28

arkadalar transferler bitti gibi ve uan malesef t.d de gnderilmiyor yapacamz tek ey onlara destek vermek!

nmzde ok nemli bjk ve osasuna malar var ligdeki kaderimizi belli edicek malar,herkes bence birazda moral vermeli artk!
    "Trabzonspor taraftar rzgara uymaz, rzgar yaratr" enol GNE

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

aslnda kiralk yabanclarmz jun,eller ve diyokaj da sayp 9 yabancmz var diyelim.uyum sorunu yaadlar diyebilir miyiz bu 3 2 si veya 1 i iin yoksa hayr toptan 3 kiralkta be para etmez mutlaka elden karalm m diyelim.acaba eller n libero olarak faydal olur mu hseyinin yerine veya illa 2 kesici olacaksa hseyinin yanna hasann yerine?bence bu dnlmeli eer ara transfer yaplamayacaksa..
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

6 yabancnn 6 sda ok iyi olabilirdi ama ne yazkki bunu yapamadk ok gzel olacakt ama imdi ne olacak bilmiyorum
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

eren_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Alnt isots1978 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    aslnda kiralk yabanclarmz jun,eller ve diyokaj da sayp 9 yabancmz var diyelim.uyum sorunu yaadlar diyebilir miyiz bu 3 2 si veya 1 i iin yoksa hayr toptan 3 kiralkta be para etmez mutlaka elden karalm m diyelim.acaba eller n libero olarak faydal olur mu hseyinin yerine veya illa 2 kesici olacaksa hseyinin yanna hasann yerine?bence bu dnlmeli eer ara transfer yaplamayacaksa..
    jun satlmad m?ben satld diye biliyorum
    inadna TRABZON
    ---Srmeneli Piranalar---

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Alnt eren_61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    jun satlmad m?ben satld diye biliyorum
    eke satlm olsayd ama malesef kiralk...
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

yelik tarihi
    25.08.2006
    Ya
    31

Yabanc futbolcularmz ok yabanclar olaya. Yattar hari. O bizim siyah incimiz.

Ali hsan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

eller gider de jun djokaj elde patlar. Belki Jun Sparta Pragda biey yapar da ok zarar etmeden 1milyon € falan gibi bi paraya satarz ama Djokaj patlar elde.
    Hrriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceim!

Ouuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2006
    Nereden
    Sivas
    Ya
    33

Alnt champions Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    6 yabancnn 6 sda ok iyi olabilirdi ama ne yazkki bunu yapamadk ok gzel olacakt ama imdi ne olacak bilmiyorum
    artk bu yabanclara kt diyosan ayp valla, galiba sen lampard, ronaldinhoyu falan bekliyordun bence trabzon tarihinde ilk defa bu kadar kaliteli yabanclar bir arada oynuyor..
    yok bir sitemim hayatta hersey ksmet...

oguzkoc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt coolank Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ben kaleci olmazsa foruma girmem demitim nk o kadar emindim ve ok arkadaa yanl bilgi vermi oldugum iin zr dilerim ama inann ki kaleci olmutu .. neyse szm tutacagm .. herkese en iten sayg selam ve sevgilerimi sunarm ..her ey gnlnzce olsun .. kaleci alndg zamn grmek dileiyle ...

SAYGILARIMLA ...
    yapma gzel kardeim... olabilir, sen yle bi duyum alm olabilirsin. sen o ynetimde deildin sonuta yapabilecein de biey yoktu. forumdan gitmene inan gerek yok gzel kardeim yaw....
    VERENA (KIRANKA)

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    28

yabanclar uyum salasa bile lazaroni en byk yabanc olarak kalacak ve hi iyi eyler olmayacak gibi geliyor.umarm yanlrm
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Takm tutmak farkl, adam tutmak farkl...

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt jakobieen Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    artk bu yabanclara kt diyosan ayp valla, galiba sen lampard, ronaldinhoyu falan bekliyordun bence trabzon tarihinde ilk defa bu kadar kaliteli yabanclar bir arada oynuyor..
    ben yabanclarn tamamnn iyi olmasndan bahsetmitim sana gre jefferson ve bu durumdaki szymek iyiyse ona biey diyemem tamam belkide imdiye kadarki en iyi yabanclarmz ama hala 2 si (jeff ve szymek)???????
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

since1967_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

jefferson ve hoca gitmedii srece ronaldinho gelse tr
    AMPYON OLMAN NEML DEL. NEML OLAN SENN BU HAKSIZ ARENADA VERDN ONURLU MCADELENDR.

ARAF - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2006
    Nereden
    zmir
    Ya
    44

jeff: kurtard bir ma hatrlamyorum -
    stepanov: salam oynuyor +
    imek: ilk zamanki imek i zlyorum benim hala umudum var +
    marcelinho: dnya yldz, almanyada oynamak kolay deil +
    kiki: iyi topcu ingiltere, ispanya liglerinde oynam in. bizdede oynayacak+
    yattara: ona syleyecek sz yok ki +
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

yelik tarihi
    12.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

bir takmn yzde otuzunu kaleci oluturur demiti bir zamanlar beckenbauer ve nl teknik adam cruyff ta ayn toplantda glerek yzde krk krk demiti. cruyff tamamen hcum futboluyla anlan baarl bir teknik adam dieri iin sylenecek sz bile yok. yani diyeceim bizde kaleci yok yani takmn en iyi ihtimalle yzde otuzu yok. en nemli transferimiz kaleye olmalyd diye dnyorum. hayrls bakalm.
    AMPYON OLMAN NEML DEL. NEML OLAN SENN BU HAKSIZ ARENADA VERDN ONURLU MCADELENDR.

Ouuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2006
    Nereden
    Sivas
    Ya
    33

Alnt champions Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ben yabanclarn tamamnn iyi olmasndan bahsetmitim sana gre jefferson ve bu durumdaki szymek iyiyse ona biey diyemem tamam belkide imdiye kadarki en iyi yabanclarmz ama hala 2 si (jeff ve szymek)???????
    bence jeff hide kt diil ve szymek dzelecek merak etme...
    yok bir sitemim hayatta hersey ksmet...

yelik tarihi
    12.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

Alnt jakobieen Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bence jeff hide kt diil ve szymek dzelecek merak etme...
    ne jeff kt deilmi. yapma renkdam jeff kt deil dahada kt.

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet_Mercanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    35

istanbul ezikeri hep yabanc topcular sayesinde bieyler yapyo ama biz ota ve yattara dan baka yabanc bulamadk.
    inallah yeni hocayla coarlar...
    __________________SRMENE'L______________________

Rasim YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.07.2006
    Nereden
    zmir
    Ya
    36

jeff: ilgin bir ekilde iimden bir ses jeff bu sene gzel oynayacak diyor..benim grm bu..
    musampa: alnmasna ok karydm hele keeliden sonra..nk keeli sabek ocak sol orta oynar diyordum..iallah beni yanltrda iyi oynar..belkide hasann yerine nlibero oynatcaz..bakalm herey belli olur yaknda
    Marcelinho: ok byk hayal krkl yaratt oynad 4 mata. ileriye bir dripling yok!! derinlemesine atlan bir pas yok.hep yan pas(hseyinle hasanda bunu becerebiliyor) ve bo kaleye karlan goller..marcelinhonun hertha berlindeki performansna dnmesi lazm..bunun iinde lazaroni denilen futbol bilmezinin marcelinhoyu artk santrafor oynatmamas lazm..
    SYZMEK: Bu adam milli ma dnnde havaalannda ltfen karlayn arkadaslar..ok gzelbir moral olur kendine(bu karlama ile acemi ynetimimizin ve kazma lazaroninin syzmeke yapt ayb bir nebze unuttururuz syzmeke)..Ve hseyinin oynamad malarda kaptanlk verilsin diyorum..grm bu..
    Milan yazmaya gerek yok..ilk 3 ma biraz korkuttu beni ama..denizli manda yine tek bana boutu defansta..en yararl yabancmz..
    Yattara Bizim tatl rakiplerin kara belaas..Her zaman oynamal takmda...
    O Kupa Buraya Gelecek....

keles76 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

eskiden olsa bu yabanclr sper bizi kimse tutamaz derdim fakat o zaman milli takma 4 futbolcu veriyorduk demem o ki imdi trk futbolcularmz ne yazkki kaliteli deil bundan dolay takmn bence transferde yabancdan ok gen kaliteli genleri bulup takma katmal yada yldray emre nuri ahin hamit halil gibi st dzey topular kulbe kazandrmaldr.Sadece yabancyla ben baarnn geleceini dnyorum tabi kulp bu para politikas byle devam ederse kaliteli yerliler para iin bejeke ve feybeye gider.Tabiki en gzeli alt yapdn bunlarn kmasdr ne yazkki fatih ve gkdeniz dnda altyapdan ayanda top tutabilen adam kmad. TAbi benim hatrladm yani ne kadar vnsekte alt yapmzla hatalar ortadadr topu kmyor mehmet ylmaz selehattin alamanc ali en bekleneni veremedi.
    Ynetim eskiyle hi karlatrlamyacak ekilde yabanc transferinde iyiler ama yerlide aynsn syleyemem ama sorun onlarda deil trkiyede topu genlerin alayn gs ve fb ve bjk zaten kadrosunda toplam kalan kayserililer ve iki anadolulu gen.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Hami_41 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.08.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    32

ya arkadalar bencede jeff o kadar gven vermeyecek tra bi kaleci deil mayas salam o kesin bence bu sene o gtrr kaleyi merak etmeyin grceksiniz bakn.Szmek oynarsa zaten en verimli yabanclardan biri olur takmjda deil Trkiye'deki en verimli yabanclardan olur.nallahta toparlar kendini...

Mustafa Enez - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

u an 9 yabancmz var.aka gibi yaa...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)