Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 105 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 105 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erdinç Sakaryaspor'a Kiralandı

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erdinç süper oyuncuydu benim için. O ziyalı dönemde mükemmel oynamıştı. Ama ben o zaman kadrodaki herkes için süper diyodum. Hatta transfer döneminde yeniler gelirde kadroyu bozar diye bile korkuyodum. O kadroyu böyle sevdiren ruhdu. Başarıya ve en önemlisi paraya açlıktı. O kadro daha başarısını tamamlamadan paraya hem de çooook paraya kavuşunca ve enerjisini hazırlık kampına değil de menejerine harcayınca maaalesef ilham uçtuuuu... Erdinç de bu düzenin kurbanıdır. Sıradan bir oyuncu gayretiyle alınteriyle bi yerlere gelir, karşılığını fazlasıyla alır ve kendisinin aşırı yetenekli olduğunu düşünüp geldiği yolun tersinden gider. Erdinç ve niceleri...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı aliihsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdinç süper oyuncuydu benim için. O ziyalı dönemde mükemmel oynamıştı. Ama ben o zaman kadrodaki herkes için süper diyodum. Hatta transfer döneminde yeniler gelirde kadroyu bozar diye bile korkuyodum. O kadroyu böyle sevdiren ruhdu. Başarıya ve en önemlisi paraya açlıktı. O kadro daha başarısını tamamlamadan paraya hem de çooook paraya kavuşunca ve enerjisini hazırlık kampına değil de menejerine harcayınca maaalesef ilham uçtuuuu... Erdinç de bu düzenin kurbanıdır. Sıradan bir oyuncu gayretiyle alınteriyle bi yerlere gelir, karşılığını fazlasıyla alır ve kendisinin aşırı yetenekli olduğunu düşünüp geldiği yolun tersinden gider. Erdinç ve niceleri...
    Ondan önce gidenlerin sonunuda gördük zaten .Birşeyde ben ilave etmek istiyorum Ozamanki kadroda sadece erdinçin tavırları hoşuma gitmiyodu hep sanki zorla oynutyormuş havalarında gibi geliyodu bana.Gol atıncaki istemem yan cebime koyun tavırları topu kaybedince hırssızlıhı hep bana dokunmuştu ama herşeye rağmen Takımımıza verdiği emek için teşekkür ediyorum tabii aslı teşekkür etmesi, gereken kim onuda siz söyleyin erdinçi erdinç yapan TRABZONSPORDUR göreceksiniz gittiği yerdede kaybolup gidecek keşke satsalardı diye düşünüyorum...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

erdinçin sorunları vardı sebebini bilmiyorum ama satılabilseydik daha iyi olurdu çünkü sorunlu adamında bir klası olmalı sen hem sorunlu ol takıma faydan olmasın bu olacak şey değil.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ARAF Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erdinç fanatik kayserispor taraftarıymış bir yerde okudum böyle bir adamın sana ne faydası olurki aklı bizde değildi zaten gitmesi iyi oldu
    fanatik kayserispor taraftarı olması güzel bişey gayet de doğal
    kayserili olupta başka takımı tutacak hali yokya biz burada kızmıyormuyuz trabzonlu olup istanbul takımlarını tutanlara
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fanatik kayserispor taraftarı olması güzel bişey gayet de doğal
    kayserili olupta başka takımı tutacak hali yokya biz burada kızmıyormuyuz trabzonlu olup istanbul takımlarını tutanlara
    +1967 haklısın al bendende okadar..
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)