Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atay Aktuğ'u özlemek

trapesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Atay Aktuğ'u özlemek

Özlüyorum Atay Başkan. Adamlığını özlüyorum. Mütevazılığını özlüyorum. Kendini değil, Trabzonspor'u ön planda tuttuğun için özlüyorum seni.
    Boş vaadlerle insanını kandırmadığın için özlüyorum. Bize tekrar onurlu birer Trabzonlu olmanın heyecanını ve gururunu yaşattığın için, sahada çırpınan didinen takımımızla bütünleşmenin coşkusunu tattırdığın için özlüyorum seni.

Paran pulun yoktu senin Atay Başkan. Limanların, şirketlerin, holdinglerin yoktu. Pek öyle ihalelere falan da girmezdin. Hatırı sayılır ! dostların, kankilerin de yoktu. Karadeniz fırtınasının parayla pulla değil, onurla ve inançla estiğini hatırlattığın için özlüyorum seni.

Marchelinho'nun bonservisini başkanımız karşılıyor Atay Başkan. Sen sevmezdin açıklama yapmayı, özlüyorum o huyunu da. 10 milyon dolarlık yıldız almadın takıma ama olsun. Canın sağ olsun.

Sen ticaretten anlamazdın Atay Başkan. Anlasaydın parayla her şeyin satın alınabileceğini bilirdin. Başarının, hırsın, sevginin, kupaların.. Senin paran onlara yetmedi başkan.

Bizden olmanı özlüyorum. Bizim olmanı özlüyorum. Bizimle olmanı özlüyorum Atay Başkan...

Alkışlıyorlar, alkışlasınlar. Sabır istesinler bizden. Güzel günler yakında desinler. Buyursun gelsin güzel günler başkan, sende olmayan yeşillerle gelsin. İstanbuldan gelsin, Ankara'dan gelsin.

Hep yanlış anladılar bizi. Bizim sevdiğimiz Trabzonspor değildi. Trabzonspor kişiliğiydi. Trabzonspor duruşuydu. Dalgalarını değil, ruhunu sevdik Karadeniz'in biz. 11 uşağımızın sahilde idman yapıp, sahada para babalarının kurşun askerlerini yenmesini sevdik.

Biz parayı sevmedik, para bizi sevmedi.
    Karadeniz'de bir uşak, başkanını özledi...
    İnsan sevdiğini bırakmaz... FATİH AKIN

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ee gelen gıdenı aratır derler ... geldıgı gunden berı hep destekledım atay aktug'u hala da istiyorum futbolun ıcınden gelmıs bu ısı bılen bırı cunku ... harıka ısler yaptı trabzonda ekonumık alanda sportıf alanda ... ınsallah gerı gelır

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Söyleye söyleye dilimizde tüy bitmişti saçim zamanı ama çoğu arkadaş paralı başkan istiyordu.

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

açıkçası albayrağa her yönüyle bin basardı,ama onunda yöneticileri kötüydü,güvendiği adamlarla yine takımın başkanı olmasını isterdim.
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Atay Aktugun neyini ozluyorsunuz anlamadim ? yenildigimiz mac sonrasi aglamasinimi yoksa transferde gec kaldigi icin kendini suclayacagina Yattarayi suclamasinimi ? Oz elestiri yapamiyan pisirik birini ben sahsen ozliyemem. Iyiki gitti insaallah tekrar donmez!
    Kücük beyinlerin yönettigi büyük takimdir, Trabzonspor!

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aktuğ iyi, ciddi bir insandı..ancak transferdeki yetersizlik ve beceriksizliğinin yanında yönetimdeki aleni bölünmelere, kavgalara müdahale edemeyişi onu bitirdi..kurumsallaşma yönündeki ciddi adımlara rağmen..aynı sebepler aynı sonucu doğurur..birilerinin dikkatine...
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı murat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atay Aktugun neyini ozluyorsunuz anlamadim ? yenildigimiz mac sonrasi aglamasinimi yoksa transferde gec kaldigi icin kendini suclayacagina Yattarayi suclamasinimi ? Oz elestiri yapamiyan pisirik birini ben sahsen ozliyemem. Iyiki gitti insaallah tekrar donmez!

en son lig tv de 1-2 hafta önce bordomavi adlı programa ropörtaj vermişti ve kullandığı cümle: 'geçen yıl transferde yaptığımız hataları bu yılda trabzonspor yaptı ama trabzonsporun bu kadrosu bile apoeli geçer fakat baskı olmamalı'

atay aktuğ hatasını kabul etmiştir,yattara konusunda da sonuna kadar haklıydı!

gitmesini uyarı babında söylemişti zaten,ama sonra baskılardan dolayı onun aldığı paraya %150 zam yaptı(en büyük hata),

hani szymek,erdinç,emrah parasının artırılmasını istediya işte bu olaydan sonra oldu tüm bunlar ve bu yapılan hata halen ts ye büyük zararlar getirmiştir.

atay aktuğun tek hatası buydu zaten,birde transfer gecikmesi.
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'a en çok yakışan başkandı bence de. Trabzonspor camiası onu bile gönderebildi ya, kimsenin yeri sağlam değil. Bunu görenler görüyor, bilenler biliyor.

Bu arada Trabzonspor'un herhangi bir başkanı telefonla Türkiye'nin Başbakanına ulaşmak isteyecek de ulaşamayacak. Türkiye böyle bir başbakan görmedi henüz. Trabzonspor başkanı kim olursa olsun, bu ülkede istediği yere ulaşmaya muktedirdir. Saha sonuçları belimizi bükmüş de olsa, boyumuz yeter en yükseklere ulaşmaya, vesselam.

Ben de çok özlüyorum kendisini.

Bunu eleştiri sebebini yapmanızı anlamadım; ama ben de mağlubiyet sonrası ağlamasını sevdim. Bir de trabzonspor'a kimse sahip çıkmazken sahip çıkıp, vaatlerle gelenlerden daha çok iş yapmış olmasını.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

içten içe büyüyen dedikodularıyla jun'un transferinden 700 000 dolar yediği söylentilerini ve yapmadığı transferler yüzünden kaçan şampiyonlar ligini öyle bir özlüyorum ki aaah ahhh...
    bir lafa bakarım laf mı diye,
    bir de söyleyene bakarım 'adam' mı diye...

Rutubet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

- başkanım ...$ bir oyuncu var gelecek vaadediyor, araştırmasını da yaptırdım, alırsak süper bir şey olur.
    - olmaz, fiyatını söyledin.
    - ?

Jun 9 Trilyon, iyileştirme adı altında da 10 milyon $
    evet bende özlüyorum. Ben halka arzdan kazandığımız paraları özlüyorum. Trabzonsporun paralarını iç edenleri ise neyse ceza almayayım durduk yerde..
    62 den tavsan oluyorda w dan taraftar olmuyormus be....

Kemençeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Al Nuri'yi, vur Atay'a

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

atay aktuğu özleyen kendisini trabzonda bulabilir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Atay Aktuğ zamanında döndük şampiyonlar ligi kapısından. Transfer yapılmadan çıkılan eleme maçlarında hezimet yaşadık. Bunun yanında Atay Aktuğ başkalığı taraftardan en çok maddi destek alınan dönem olmuştur. Ama buna karşılık kaliteli transferler yapılamamıştır.

Nuri Albayrak'ı eleştirirken başkalarını övmeye ya da özlemeye gerek yok. Hepsi başarısınız oldu ve şimdiki olmaya devam ediyor.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Hem Nuri Albayraka Hemde Atay Aktuğa Yapılan eleştirilere ve övgülere bakıyorum bir kaç tanesi hariç siyasi kokuyo.

aynı hatayı ikiside yapmış mesela transfer diyelim.birini eleştiren diğerine mazeret bulmaya çalışıyo.her ne kadar siyaset bulestırmamaya calıssakta bır yerınden karısıyo işte.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende özlüyorum.Jun gibi dünya yıldızını bize kazandırdı.Kendi hatalarını futbolcuların üstüne yıktı.
    HELE aziz yıldırıma gidip BU İŞİ ANCAK SEN BOZARSIN DEMESİNİ özlüyorum.

Gökdenizi koruyamayışını özlüyorum..

Vb. gibi çok şeyi özlüyorum.
    Özkan SÜMER

Nereden
    İstanbul

Acaba buy sene şampiyonluk gelirse ki en büyük hedef; Albayrağın sizce bunda payı olacakmı yada ne kadar olacak.Bence en büyük pay onun olacak.
    Özkan SÜMER

Nereden
    İstanbul

+1966

Bide azize bu işi ancak sen bozarsın diye yalvarması
    buda +1

=+1967
    Özkan SÜMER

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçmişi unutun özlemeyin hep önünüze bakın...
    Geçmiş takıntısı yüzünden 25 sene geçti...
    Ne varsa gelecekte var...
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

en karizmatik en dobra başkandı.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

atay aktuğ iyi işlerde yaptı kötü işlerde albayrak ziyayı getirmekle en büyük doğru işini yaptı yoksa ilk seçimde giderdi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne kadar anlamsız, boş, ne tür bir amaca hizme tettiği belli olmayan bir başlık olmuş!...Nedir şimdi bunun anlamı şimdi?Atay Aktuğu özlemişiz?Neden özledik? bu çok saçma sapan olmuş arkadaşım...

Takım rayına oturmuş,havasını bulmuş yeni hocayla hiç daha yenilmemişiz,UEFA'dan yenilmeden elenmişiz,(nizami golümüzü verselerdi tur atlamıştık).Buna rağmen Atay başkanımızı özledik!...

Atay Aktuğ'un yeri Trabzonsporlular için farlılıklar arz etsede;onun bizim için değeri diğer kulübe hizmet eden başkanlardan fazla bir durum söz konusu olmaması lazım.

Ben bu başlığın amacını bir türlü anlayamadım!Biliyorsunuzki Atay Aktuğ, Anartosis mağlubiyetinden sonra bu kulüp tarihinin en kütü günlerini yaşamıştı.Neden Şamil Ekinciler,Mustafa Günaydınlar,Faruk Özaklar,Mehmet Ali Yılmazlar,Özkan Sümerler,Celal Atamanlar v.b. başkanlar değilde? illa ki; Atay Aktuğ!

Komik oluyorsunuz,bu konunun ne sırası şimdi, ne de yeri...

Özlenecek bir başkan varsa ondan daha başarılı olan başkanlar özlenmeli...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Nereden
    İstanbul

@BADALOĞLU

aynen katılıyorum.Şu anda çok kötü durumda olsak tamamda bence iyi yoldayız.Sanki takım ligin dibine demir atmış uefadan hakemle edğil de tarihi bir hezimetle elenmişiz.Özlenecek o kadar insan varki atay aktuğ bunların en sonuncusudur.Şotayı özledim hamiyi özledim trabzonsporlu abdullahı ogünü ünalı orhanı özledim.Avni akerin eski günlerini özledim.Son olarak memleketimi özledim.
    Özkan SÜMER

Ankara İl Temsilcisi Sönmez Özlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yönetimi kötüydü. Bunun sıkıntısını çekti Atay Aktuğ. Ancak, Trabzonsporluluğu ile, futbol bilgisi ile, adamlığı-karakteri ile beğendiğimiz, saygı duyduğumuz bir kişidir.

Trabzonspor'a başkan olmasını isterdim.

Hiç olmazsa hangi takımı tuttuğunu bildiğimiz bir başkanımız olurdu.
    "Trabzonluluktan aldığım zevki hiçbir şeyden almadım. Belki FM... Ama yok lan, Trabzonluluk daha güzel..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nuri Albayrağın hataları var ama bence Trabzonspor için çok çalışıyor stad işini yaparsa zaten büyük iş başarmış olur.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı ozcan_asanoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aktuğ iyi, ciddi bir insandı..ancak transferdeki yetersizlik ve beceriksizliğinin yanında yönetimdeki aleni bölünmelere, kavgalara müdahale edemeyişi onu bitirdi..kurumsallaşma yönündeki ciddi adımlara rağmen..aynı sebepler aynı sonucu doğurur..birilerinin dikkatine...
    1)mevcut yönetim ve başkan transferde yeterlimiydi?lig başlamasına 1 haftadan az bi süre kalarak kaptanını satan,o arada aniden takas+para yoluyla 2 oyuncu alan başkan ve yönetim yeterlimidir?

2)sayitoğlu hacıosmanoplu kavgası yokmudur yönetimde?sanıldığı gibi bu kavga bitmişmidir yoksa şimdilik (!) ateşkes mi imzalanmıştır.bu ateşkeste başkanın ne kadar rolu vardır?

bunların yanında kurumsal anlamda nuri albayrak'ın diplerde süründüğü gerçeği de varken insanların atay aktuğ'u özlüyorum demesi gayet doğaldır..

ps:şimdi farkettim topic eskiymiş..yei görüyoruz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)