Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bunun Sorumlusu Kim?

Nereden
    Ankara

Standart Bunun Sorumlusu Kim?

http://www.uefa.com/competitions/UEF...Id=450945.html

Görüyorsunuz işte kendi taraftarımız birbirine giriyor maçta .Bu bile haber oluyor.Allah bilir ne ceza verilecek Trabzonspora .Adamlar uefanın anasayfasından veriyorsa böyle bir haberi men cezasına kadar gidebilir bu iş.Malesef trabzonda karşı takımın taraftarına karşı hiç müsamahamız yok. Maçı biz kazandık.Eğer Apoel kazansaydı nelerin olabileceğini tahmin etmek çok zor değil. Sonuçta UEFA kupasında ülkemizi temsil ediyoruz biraz daha sağ duyulu davranmamız lazım. Her hangi bir men cezasında yaşanacaklar emin olun elendiğimiz durumda yaşanacaklardan çok daha ağır olacaktır.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır beratiabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kardeş sen dostmusun düşmanmı ne demek bu millet birbirine silah çekiyor bıçaklıyor ama senin kadar eleştirmiyor taraftarı nedemek şimdi bu. Verdiğin haberide öyle herkesin anlayabileceği şekilde ver veya açıklama yap. Kusura bakma ama ben bu yorumunu hiç hoş karşılamadım. Tabiki rakip taraftar biraz çekinecek aşırıya kaçmadık kaçmayızda bunu bilesin.

Nereden
    İstanbul

apoel kazansaydı tüm ülkeye rezil olmuştuk bu takım bu bölge bu agır durumu kabul edemezdi ama olmadı ve turu geçtik... boş ver sen sonuca bak ... UEFA önce heysel faciasının hesabını versin

Nereden
    İstanbul

o maçta ne olay çıkmış ki

gugula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Red face

Alıntı cipses Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o maçta ne olay çıkmış ki
    bende bu işten hiç bişe anlamadım....
    BORDO MAVİ RENKSİZ YAŞAMAK ANLAMSIZ..AMANSIZ BİR HASTALIK BU, TEDAVİ GEREKSİZ ...

Nereden
    İstanbul

kısmet olur yeni stadımız yapılırsa inşaalah rakip takım korner atamaz .. öle bir baskı olur ... bizim stadda hiç kimse ölmedi ...bizim stadda kadınlara taciz edilmedi ... bizim stadda bu takımı hiç rencide edecek bir şey olmadı ... oldu ise bir şey biz birbirimize yaptık kendimizle kavga ettik ama başkalarına asla ...

Nereden
    İstanbul

Alıntı coolank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kısmet olur yeni stadımız yapılırsa inşaalah rakip takım korner atamaz .. öle bir baskı olur ... bizim stadda hiç kimse ölmedi ...bizim stadda kadınlara taciz edilmedi ... bizim stadda bu takımı hiç rencide edecek bir şey olmadı ... oldu ise bir şey biz birbirimize yaptık kendimizle kavga ettik ama başkalarına asla ...
    ya kimsenin bu seneden çok fazla bir beklentisi yok
    yani takım bu sene şampiyon olamazsa kimsenin hayretler içinde niye şampiyon olamadık diyeceğini sanmıyorum
    bari, en azından stadyum projesini şu sene halledebilseler bu yönetimi başarılı sayacağım

Nereden
    İstanbul

sahada az çok başarılı olacagız ki başkan yerinde kalabilsin ............. ve kendi yönetimiyle

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Herhalde iyi bir para cezasi aliriz baskada bisi olmaz.. tekrarinda kapatirlar sahayi.
    Kücük beyinlerin yönettigi büyük takimdir, Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar;

Geçen seneki Anorthosis maçının son saniyesinde atılan gole kalkan off-side bayrağına (ki haklı bir bayraktı) Trabzonspor taraftarının gıkı çıkmamıştır. Ve bence çok da güzel bir imtihandan geçmiştir. Başka hiç bir Türk takımının, son saniyede gidecek bir tura, bu kadar müsamahalı olabileceğini tahmin etmiyorum.

Bence konu yersiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

yaptığımız cokta abartılacak bişedğil.

UEFA zaten bahane arıyo amacı TRABZONSPOR değil... ejnebi kesiminin TÜRK VE MUSLUMAN alemini tüm dünya önünde şidder,barbarlık ve bölücülükle suçlayıp, kötüleyip, butur olayları devamlı günyüzünde tutmaktır.
    bu olay yıllardır başımıza geliyo bundan sonrada geleceğine eminim.
    bunların AMACI BAŞKA..
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gitisnler italyan faşistlerle uğraşsınlar.Romada gs a yapılanları unutmadık.
    Özkan SÜMER

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

valla ben uefanın sitesinde neden bahsettiğinide anlamış değilim gerçi ama o maçtaki olaylarda sanırım kendi arazmıda kavga eden bir gurup taraftarın olayı bu konuda daha önce birisi o maçta olanları çok güzel anlatmıştı ama apoellilere satasşmaktandaha çok kendi kavgamız şeklinde konuşmuştu uefada bazı arkadaşların dediği gibi önce aynaya bi baksın bakalım.Türkiyeye 3 maç seyircisiz oynama cezası veren uefa daha fazla olayların olduğu biçok maçı görmezden geliyor.kendimizi karalamakta üsümüze yok sanırım..
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

ya bu uefa düzgün bir kuruluş değil. hesaplarına erişim bile yok. konuyla ilgisiz gelebilir ama bu adamlar futbolun büyük mafyası.
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cyzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar;

Geçen seneki Anorthosis maçının son saniyesinde atılan gole kalkan off-side bayrağına (ki haklı bir bayraktı) Trabzonspor taraftarının gıkı çıkmamıştır. Ve bence çok da güzel bir imtihandan geçmiştir. Başka hiç bir Türk takımının, son saniyede gidecek bir tura, bu kadar müsamahalı olabileceğini tahmin etmiyorum.

Bence konu yersiz.
    Başlığı açan arkadaşın mesajını okuyunca ben de bu durumu yazacaktım. Erken davranmışsınız teşekkürler
    Evet rakip taraftarlara yönelik bir zararımız olmadı ama taraftarımızın kendi arasında kavga etmesi hele hele bunun Uefa'dan ceza alacak, sitesinde yayınlanacak boyutta olması çok ayıp.
    Konu A.Hilal Çakıroğlu tarafından (03.09.2006 Saat 01:17 ) değiştirilmiştir.
    Fanatik Pacci

gugula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

uefa uğraşacak adam arıyordu bula bula bızı buldu.
    Bak uefa cım bizim zaten başımızda dunya bela var. lazaronı adamından cekiyoruz cekeceğimizi. Cezalandıracaksan lazaronıye ceza ver de kurar bızı bu adamdan...
    BORDO MAVİ RENKSİZ YAŞAMAK ANLAMSIZ..AMANSIZ BİR HASTALIK BU, TEDAVİ GEREKSİZ ...

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

o maç bizim için uefa maçından cok bir prestij maçıydı. bu ceza da bu prestij için harcanacak olan paradır. belki yalnış ama bu maç içn doğru hareketler sergilediğimizi düşünüyorum.
    ben geçen sene fener galatasaray maçlarınıda seyrettim. buna ceza veriliyorsa o maçlardan sonra saha kapatılması lazımdı.
    bence uefa 2 3 şişeye değilde açılan kıprıs bayraklarına takıldı. aslında cezayıda kıbrıs bayraklarına açtı diye verseydi cok daha güzel prestij yapıcaktık.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı Cyzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence konu yersiz.
    Bence de konu yersiz.

Trabzonspor taraftarı, tansiyonu yüksek müsabakaları her zaman başarıyla geçebilecek olugunluğa sahiptir.

Onlar hep oradaydı, dün, bugün... Onlar biziz...

Nereden
    Ankara

Bazı kendini tarftar(!) sananlar yüzünden Avrupa Kupası maçını kendi evimizde seyredemeyeceğiz.Haksız olduğumuz yerde de tarftarımıza sahip çıkalım değil mi.Her zaman haklıyız ya biz.Canım adamlar Türkleri sevmiyo hatta Trabzonluları hiç sevmiyo.Osmanlı zamanında bunları bozguna uğrattı ya .Onun intikamını alıyolar bizden.Devam bu şekilde...

maskeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Alıntı murat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herhalde iyi bir para cezasi aliriz baskada bisi olmaz.. tekrarinda kapatirlar sahayi.
    kapattılar bile (seyircisiz)
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEGİLDİR DAHA ÖNEMLİDİR****
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Angry

Uefa asbaşkanı Şenez Erzik'in orda görevi nedir ?
    "Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O olayları çıkaranlar acaba ne düşünüyodu?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Viya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uefa asbaşkanı Şenez Erzik'in orda görevi nedir ?
    vola kardeş yıllardır takıp ederim ama bende anlamadım ne işyaptıhını ama heryerde as başkan yazıyo...
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Zurawski Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.uefa.com/competitions/UEF...Id=450945.html

Görüyorsunuz işte kendi taraftarımız birbirine giriyor maçta .Bu bile haber oluyor.Allah bilir ne ceza verilecek Trabzonspora .Adamlar uefanın anasayfasından veriyorsa böyle bir haberi men cezasına kadar gidebilir bu iş.Malesef trabzonda karşı takımın taraftarına karşı hiç müsamahamız yok. Maçı biz kazandık.Eğer Apoel kazansaydı nelerin olabileceğini tahmin etmek çok zor değil. Sonuçta UEFA kupasında ülkemizi temsil ediyoruz biraz daha sağ duyulu davranmamız lazım. Her hangi bir men cezasında yaşanacaklar emin olun elendiğimiz durumda yaşanacaklardan çok daha ağır olacaktır.
    kardeş sende de ne öngörü varmış haa,bende herkes gibi abartılacak bişey yok niye böyle bir başlık açmış ki derken seyircisiz oynama cezası çıktı.haklı çıktın yani helal,korkulur senden...
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence verilen bu cezanın sebebi sadece ortadaki taşkınlıklar değil kıbrıs bayrağı açtık bu adamlar aba altından sopa gösterdiler ne olaylar çıkıyor ama saha kaptılmıyor .
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)