Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sayn Bakan'a Ak Mektup...

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

Standart Sayn Bakan'a Ak Mektup...

Sayn BAKANIM NUR ALBAYRAK ....

Kongrede bir ok delegeyi sylemlerinizle ve samimiyetinizle inandrdnz ...hi kimse sizin iyi niyetinizden phe etmiyor fakat sayn bakanm artk bak kemige dayand ...u sorular acaba kendi kendinize cevaplayabilir misiniz ?

1)kongrede liste yaplrken niye acaba mdahil olma geregi hissetmediniz ? zellikle istemediginiz bir ka kii oldugu halde ? kongreyi kaybetme durumunuz olmas mmkn deildi ? bir ok konuda u an fikir ayrlklar oldugunuz ynetimdeki ok kii ile acaba ne kadar daha dayanacaksnz ?

2) isminizin ypratldgn grmyormusunuz ? ynetim kurulu iin hi kimse baarsz oldu demez nuri albayrak beceremedi baarsz oldu derler .. trabzon kamuoyunda sizin gibi hrsl bir insan hakknda bu ekilde konuulmas sizi zmez sinirlendirmez mi ?

3)ynetimde para verilecekse tek siz vereceginiz bu kadar belli iken (yldz sznz demiyorum ) niye davulu boynunuza astrp tokmag ellerine veriyorsunuz ??

4) menajerlik messesini kurmay istediiniz halde ( ki ok ok dogru bir admd ve isim de ok dogru idi )bunu engelleyenlere kar niye sert kmadnz ? camiada blnme veya kargaa olmasndan m korktunuz ? biz de o i hi eksik olmad ki ?

5)kaleciyi aldgnz halde sizin de ok fazla benimsemediiniz lazaroniyi niye dinlediniz ? tazminat maddesi iin deil bunu biliyorum ama niye dinliyorsunuz sayn bakan lazaroniyi ?kaleci budur deyip niye kestirmediniz ?

6)srf ahsi kaprisleri yznden sezon ba kampndan beri kafay taktg simko yu yemesine niye bu kadar izin verdiiniz sayn bakanm ?

SAYIN BAKANIM ben kendi adma her eye ragmen size ok tk ediyorum ...zamannz paranz enerjinizi gcnz bu takma harcyorsunuz ve ok da iyi niyetlisiniz ...yapm oldugunuz transferler hem sizin iin hem takm iin umarm ii olur .. sayn bakanm yukardaki sorulara dogru cevab buldugunuz zaman sanrm ok daha baarl ve huzurlu olacaksnz ... sayn bakanm arkanzda sadece tek g olsun yeter .. o da taraftar gc ... kongre delegelerine kim hakim olursa olsun bu kulube sadece taraftar hakim olur ... taraftar oy veremese dahi o taraftar tribnde oyunu verir bu gc arkanza aln ve kimseye minnet etmeyin ... davul da siz de olsun tokmak da ...ben sizi aziz yldrmn ilk dnemlerine ok benzetiyorum o da ayn sizin gibi gelmiti listeye hakim deildi ok iyi niyetli idi herkesi dinliyordu vs vs vs stelik ok da para harcamt o okocha y satmt siz de fatih tekke yi .. ki dogru karar ... ama sayn bakanm aziz yldrm tek adam diye nasl eletiriyorlarsa siz de tek adam olun gerekten tek adam olun masaya yumrugunuzu vurun le hoca bunu istemiyor diye susmayn ...hoca kim sizin maal elemannz siz bu takmn hayallerini umutlarn amalarn gerekletirecek kiisiniz ve o makamdasnz ....siz dndnz dogrular yapn bu taraftar arkanzdan yryerek deil koarak gelir hem de le yalandan deil sonuna kadar gelir bu taraftar ki 20.000 kii bir olup yrm takmna ve ynetimine sahip km brakmam siz yeter ki bakanm korkmayn bildiinizi yapn ....

SAYGIALRIMLA ...

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

umarm okur bu mektubu bakanmz.bende izninle altna imzam atmak istiyorum
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

ne demek kardeim ok memnum olurum ...

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

tek bir eyi unutmuum onu da yazaym bakan lucesku iin ok ugrat le ble deil ama olmad ondan sonra bir ara sanrm moral bozuklugu yaad o dnemde de bu mahlukat geldi ite ... 2 bakan o aralar tarbzonda olsayd gene gelemezdi trabzon kanad ok kt gol att o srada

Sinan Akyldz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    30

+ sinan akyldz
    " Biz dalkavuk bir aydnln yerine onurlu bir karanl setik "

Murat Acar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.04.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    46

+ rutav0861
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

yelik tarihi
    14.08.2006
    Nereden
    stanbul

[quote=coolank;439517]Sayn BAKANIM NUR ALBAYRAK ....

Kongrede bir ok delegeyi sylemlerinizle ve samimiyetinizle inandrdnz ...hi kimse sizin iyi niyetinizden phe etmiyor fakat sayn bakanm artk bak kemige dayand ...u sorular acaba kendi kendinize cevaplayabilir misiniz ?

1)kongrede liste yaplrken niye acaba mdahil olma geregi hissetmediniz ? zellikle istemediginiz bir ka kii oldugu halde ? kongreyi kaybetme durumunuz olmas mmkn deildi ? bir ok konuda u an fikir ayrlklar oldugunuz ynetimdeki ok kii ile acaba ne kadar daha dayanacaksnz ?

2) isminizin ypratldgn grmyormusunuz ? ynetim kurulu iin hi kimse baarsz oldu demez nuri albayrak beceremedi baarsz oldu derler .. trabzon kamuoyunda sizin gibi hrsl bir insan hakknda bu ekilde konuulmas sizi zmez sinirlendirmez mi ?

3)ynetimde para verilecekse tek siz vereceginiz bu kadar belli iken (yldz sznz demiyorum ) niye davulu boynunuza astrp tokmag ellerine veriyorsunuz ??

4) menajerlik messesini kurmay istediiniz halde ( ki ok ok dogru bir admd ve isim de ok dogru idi )bunu engelleyenlere kar niye sert kmadnz ? camiada blnme veya kargaa olmasndan m korktunuz ? biz de o i hi eksik olmad ki ?

5)kaleciyi aldgnz halde sizin de ok fazla benimsemediiniz lazaroniyi niye dinlediniz ? tazminat maddesi iin deil bunu biliyorum ama niye dinliyorsunuz sayn bakan lazaroniyi ?kaleci budur deyip niye kestirmediniz ?

6)srf ahsi kaprisleri yznden sezon ba kampndan beri kafay taktg simko yu yemesine niye bu kadar izin verdiiniz sayn bakanm ?

............
    1)Kongredeki liste de Bakann istemedii bir ka kiinin olduu doru hatta suan bakanla ters dtler ve ynetim ikiye blnm durumda (istanbul kanad , trabzon kanad)...Ama zaten senin Bakanin bu ynetimi oluturmad,bu batan beri siyasi basklarn ve kar ilikilerinden domu bir ynetim.1 2 si hari hepsi tecrubesiz daha da kotusu bunu kabul de ediyorlar..

3)Yldz sz verdii doru ama 8 milyona fatihi satp sonrada kulupten be kuru ikmadan marcelinho yu ben aldm demesi buyuk yanl.Adama sorarlar Fatihin parasi nerde diye.((Transferde gereken blgeye deil sadece marceliho kadro dii kaldii ve hibir kulubun onu alkol ve parti hastalndan dolay istemediinden oldu.)

4)Bakanin kendi ynetimi deilki bu birka ynetici dnda siyasi ba hari hibir ba yok..Nas sz geirsin!

5)Senin o fazla benimsemediin dediin Lazoroniyi direk olarak kendisi Trabzona getirmitir ,hemde baka bir trabzonlu ynetici diarda baka teknik direktrlerle anlamken(bisrde olay oldu zaten hatrlarsan)...Brezilya liginde 16. olmu bir takmn teknik direktrn getiriyorsun son 15 senede iki kupas var biri suudi arabistanda dieride uzak doguda.Avrupa deneyimi tam bir hsran..300 gunde bir takim deitiriyor..avrupada calitirdii butun kuluplerden kovulmu ....Buyuk bakana sor bakalm niye BU TEKNK DREKTR*

6) Lazoroni her geldii takimda takmn 1 veya 2 en iyi futbolcusunu yer ve takmdan uzaklastrr zaten bu huyuyla meshurdur .Daha kendisi ilk geldinde ben yazmitim foruma (im, yattara veya fatihten 1 kesin kadro dii kalcak diye)..adam daha kotusunu yapt im i bitirdi..

Son olarak sorsana bakanaina daha nceden Trabzonspor malarn izlermiydiniz?Futbolla ilginiz ne kadar ? Transfer iin kendi danimanlariniz futbolcu seyrettirmeye gndermeniz ne kadar profosyenelce bir davrani?Lazaroniyi hangi baarsna gre transfer ettiniz? Ynetime ve baa gemenizde acaba siyasi basklar sonucu mu oldu yoksa bizim goremedimiz onceden olan bir trabzonspor sevginiz mi var?trabzon liman ihalesi hakinda ki dnceleriniz? 50 gune yakndr brezilyada olan arkada niye transfer yapamadi? fatih tekkenin transfer paras nerde? ynetim ikiye ayrlmi durumda napcaksiniz? Musampa transferinde yanl menejerle masay oturmaniz biraz gulun deil mi?Bu takm kendi seyircisi cairdiinda gidemiycek kadar aciz duruma niye dustu? yazcak cok sey var...

Karadenizn mavisyle batan gunesin bordosunun bulumasini ilk defa bu kadar iim yanarak izliyorum...!

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

Son olarak sorsana bakanaina daha nceden Trabzonspor malarn izlermiydiniz?Futbolla ilginiz ne kadar ? Transfer iin kendi danimanlariniz futbolcu seyrettirmeye gndermeniz ne kadar profosyenelce bir davrani?Lazaroniyi hangi baarsna gre transfer ettiniz? Ynetime ve baa gemenizde acaba siyasi basklar sonucu mu oldu yoksa bizim goremedimiz onceden olan bir trabzonspor sevginiz mi var?trabzon liman ihalesi hakinda ki dnceleriniz? 50 gune yakndr brezilyada olan arkada niye transfer yapamadi? fatih tekkenin transfer paras nerde? ynetim ikiye ayrlmi durumda napcaksiniz? Musampa transferinde yanl menejerle masay oturmaniz biraz gulun deil mi?Bu takm kendi seyircisi cairdiinda gidemiycek kadar aciz duruma niye dustu? yazcak cok sey var...

zinnos ncelikle unu belirteyim bu son paragrafta yazdgn bir ok konuya katlyorum ama zaten bunalrn olmas yukardaki eksikliklerden ....bir de u var ben baz eyleri grdm halde imdilik grmemeyi seiyorum ... ama lazaroni konusunda sanrm getirili biiminde gr ayrlklarmz var .... tekrar yazaym son paragrafta yazdkalrna oguna katlyorum ama sebebi olarak yukardaki eksiklikler oldugunu belirtiyorum zaten... ( cmle dk oldu kusura bakma ) bir de ben dediim gibi baz eylere bakmyorum grmyorum ... ve bardagn dolu tarafna bakyorum .. ayrca bakan sonsuz savunmuyor zaten soru soruyorum ama hakkn teslim ederek ... son bir ey bana demisin ki sor bakalm bakanna diye bir cmleye balamsn arkadam bu bakan senin de bakann deil mi begen veya begenme senin de bakann deil mi ?

sayglarmla .....zaten benim bakanm deil dersen benim sana diyecek bir tek lafm olmaz olamaz ... ben de zkan smeri hi ama hi sevmezdim hatta nefret ederdim ama bakanm olarak hisseder grrdm

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Ynetimde bir deyim vardr, bordomavi.net'te sk sk tekrarlyorum.

Ynetici olarak yetkini devredebilirsin ama sorumluluunu asla!

Ayn hatay Atay Bakan da yapmt. ok ok iyi bir bakand bana gre. Ama yetkilendirdii adamlar, bu yetkilerini harap etti ve kulb getirdikleri nokta da ortada. Sonunda yetkiyi beceremeyenlere devrettii iin sorumluluk ve dolaysyla hesap da ona kt ve maalesef gitti.

Ayn kaseti baa sardk devam ediyoruz. Atay Aktu, Nuri Albayrak'n bile destekledii bir bakand. Hatta Nuri Bey onun gitmesini de istememiti. Onu seenlerin ounlua yakn Atay Aktu gitsin derken hem de.

imdi bu makamda o bulunuyor. Ben de tpk senin gibi Nuri Albayrak'n iyi niyetine inanyorum. Ama kendi adn (zaten lkenin siyasi ve ekonomik gndeminde byk yaralar alm adn) bu kadar kolay harcatmasna da anlam veremiyorum. nk kanlmaz olarak tm baarszlklarn ardnda giden kelle sadece onun ki olur.

Yanndakilere gelince. Seim ncesinde listesini grdmde anlam verememitim. Bu kadar iddial geliinde, ok iyi bir kadro kuracan tahmin etmi ve listeyi grnce de byk hayal krklna uramtm. Ama doruya doru zaten benim ve ailemizde o kongrede oy kullanabilecek 3 akrabamn da aday zkan Smer'di. Bununla beraber Nuri Albayrak'n kazanaca grnyordu ve listesi de beni tatmin etmemiti. ha kimin listesi iyiydi ki dersen o da ayr mevzu.

Bu listenin iyi ve ahenkli bir alma ortam yaratamayacan ou kii grrken, bu nemli makama talip olanlarn grmemesi de ilgin gerektende.

u anda bakan bu ynetim iinde kime gveniyor bunu anlamadm. Benim grdm herkese gveniyor ki bu da yanl. Yzyze tanmadm insanlara hakszlk etmek istemem ama bence icraatlara baknca bakann ynetim kurulunun da, kendisinin de bu bakanlk iin hi hazr olmadklarn, hatta geen 8-9 ay zarfnda da derslerine pek iyi almadklarn, belli baz sorunlar burunlarnn dibine girmeden farkedemediklerini gryorum.

Benim bakandan talebim sopay eline almas ve tek bana belli bir sreliine bu bakanl yrtp, kadrosunu zenginletirerek yeni bir kongrede aday olmasdr. Bu srete ansszlklar da yaayabilir. Ama ben iyi niyetli bir gayrete bile pirim vereceim ve aklmdan bile geirmezdim ama bir sonraki seimde ona oy bile vereceim.

Ama ayn kadro, ayn dzenle devam etmeye srar ederse zaten saha sonular da bana kalmadan onu Trabzonspor'dan ayracaktr. Ki bunu da hi istemem.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama gzel be kardeim!

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

Yanndakilere gelince. Seim ncesinde listesini grdmde anlam verememitim. Bu kadar iddial geliinde, ok iyi bir kadro kuracan tahmin etmi ve listeyi grnce de byk hayal krklna uramtm.

tm olay burada ite .....tek sevinilecek taraf bakan profesyonel ynetim biimine kar deil ... hatta dediim gibi menajerlik sistemini getirecekti .. ama olmad olamaz da zaten ... kongreye kadar ble gidecek ha nasl gider seyredip grecegiz

yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    51

'''Benim bakandan talebim sopay eline almas ve tek bana belli bir sreliine bu bakanl yrtp, kadrosunu zenginletirerek yeni bir kongrede aday olmasdr. Bu srete ansszlklar da yaayabilir. Ama ben iyi niyetli bir gayrete bile pirim vereceim ve aklmdan bile geirmezdim ama bir sonraki seimde ona oy bile vereceim.''''

'''Ama ayn kadro, ayn dzenle devam etmeye srar ederse zaten saha sonular da bana kalmadan onu Trabzonspor'dan ayracaktr. Ki bunu da hi istemem.'''
    Yukarda ''Coolank'' arkadamzn yazsndan bir alnt var,yazdklarna katlyorum.Byle durumlarda liderlere ihtiya vardr,bakan olann liderlik vasfnn ar basmas gerekir.evresindekilere yol gsterici olup nihai karar kendisi vermelidir.En azndan bu tarz bir ekip kurmaldr.

yelik tarihi
    18.03.2005

hadi ya cok blyorsunuz.adamlar para harcasn transfer yapsn.basknzla slahnzla tehdtlernzle huzursuz olup kacan fath n gdsn baskana yukleyn had ya. ne getrnz var k klube bu kadar stek falan.onlarada styor klubun basarsn fenern ajan degller ya.maya tutmadysa adam napsn.sen 30 sene sampyon olama.sonra gel her yl sampyon olan br takmn taraftaryms gb baskana dah 4.haftadan skayet skayet skayet
    BOMBACIYI ZLEYENLER

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt abdullah60 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hadi ya cok blyorsunuz.adamlar para harcasn transfer yapsn.basknzla slahnzla tehdtlernzle huzursuz olup kacan fath n gdsn baskana yukleyn had ya. ne getrnz var k klube bu kadar stek falan.onlarada styor klubun basarsn fenern ajan degller ya.maya tutmadysa adam napsn.sen 30 sene sampyon olama.sonra gel her yl sampyon olan br takmn taraftaryms gb baskana dah 4.haftadan skayet skayet skayet

ne gzel(!) ifade etmisin!!!bu saldrgnlk niye??ikayet edilenler takmn,senin benim iyiliim iin dzeltilmesi gereken eyler...bi daha oku yazlar...
    Konu Gamze tarafndan (30.08.2006 Saat 15:05 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Alnt abdullah60 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ne yapacak bu taraftar?Kendince eksik grd eyleri sylemesin mi? ''En byk bakan bizim bakan,bravo bakan,alklar bakan,sen en byksn bakan,sen bakasn bakan'' m diyeceiz?Bizi bakalar ile kartrdnz herhalde...
    Bakann kiiliine kimsenin bir ey diyecei yok,yle olursa zaten ilk mdaheleyi biz yaparz.Ama bakanmz ve ekibi bizce yanl ya da eksik olduuna inandmz uygulamalar yapt iin burada insanlar fikirlerini beyan etmektedirler.

Trabzonspor'un ka yldr ampiyon olamadn bakanmz ve ekibi bilmiyormuydu?kendisi yapt aklamalarda geen sezonun ikinci yarsnda: ''gelecek yl hedef ampiyonluk'' demedi mi?Ayrca Trabzonspor'un her sene hedefi ampiyonluk olmasnm?Madem hedef ampiyonluk, neden o zaman bu takm ampiyonlua oynayacak futbolu sergilemiyor ve o havay bize veremiyor?
    Bu taraftar gibi genel kurul yeleride bakanmzn samimiyetine verdii szlere inanmalarm kabahat'da; ''hep ikayet, hep ikayet'' diyorsun!...Ortada ikayet yok kardeim, sadece eksik olan eyleri kendimizce gndeme getiriryoruz.Birileri bu yazlanlar okur ya da okumaz o ayr ama kimsenin Trabzonspor ile ilgili olumlu ya da olumsuz dncelerine gem vuramazsn.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

abdullah 60 adl ye arkada .... bakana saldrganlk yok ltfen iyi oku sadece zinnos adl ye arkadan sert bir muhalefeti var ona da zaten cvp verilmi durumda .... muhalefet olmadan olmaz zaten bu iler... geri zinnos adl ye arkada da senin gibi yanl yorumlam benim yazdgm yazda bakana sorulan sorular var eletiri var ama hakkn da teslim etme var destek var inan var kendince yol gsterme var ... bilgilerinize...

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

konu agr oldu pek kimseyi amad anlalan

yelik tarihi
    14.08.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt coolank Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    abdullah 60 adl ye arkada .... bakana saldrganlk yok ltfen iyi oku sadece zinnos adl ye arkadan sert bir muhalefeti var ona da zaten cvp verilmi durumda .... muhalefet olmadan olmaz zaten bu iler... geri zinnos adl ye arkada da senin gibi yanl yorumlam benim yazdgm yazda bakana sorulan sorular var eletiri var ama hakkn da teslim etme var destek var inan var kendince yol gsterme var ... bilgilerinize...
    Yazdklarimin tamamen arkasindayim ve bardan dolu yanndan bakmak yerine gerceklerle yuzleirseniz hepsi doru . tek yanliim iyide kotude olse coolank in soyledii o bizim bakanimiz. yialah hatalarndan ders alr ama uan bana batakla dusmuste cabaladka daha cok batiyormu gibi geliyor...

keke en batan basklara boyun emeyip kendi ynetimini kendi yakn arkadalaiyla kursaydi.Keke siyasi kayglar taimayan sadece trabzonspor deerleri iin gelmi bir ynetim olsaydi.. keke 2 ye bolunmu olmasalardi..keke lerin sonu bitmeyecek..

Ama gerekten bu bakan ve bu ynetim beraber ok zor.

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

Ama gerekten bu bakan ve bu ynetim beraber ok zor.

ite her eyi aklayan cmle ..... aklnza ne gelirse onun cevab bu cmlenin iinde.... kaleci olayndan tekke nin gitmesine kadar ok geni bir yelpaze...hal ble olursa tek zm var bana katlan arkadalar da var bakan masaya yumrugunu vuracak yoksa olmaz olmuyacak olamaz da.... idari yaplanmadan balad her trl sakatlklar ... daha yazmann da anlam yok ... kongre sonras anlatk anlattk duvara anlattk ...baz eyler yazacagm ok agr kaacak ama kendimi de tutamyacagm bir gn yazacagm ve buradaki ok arkada yanl anlayacak onun iin iime atyorum ...

halil ibo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Gzel kardeim bir takm tesbitlerde bulunmusun.Bunlara katlmamak mmkn deil.Benim sorum bunlar bakana direkt olarak iletebildin mi ?
    Beklemeyi bilen amacna ular. JOSEPH DE VILLELE.

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

bunlar bakanla konuma ansm olmad ama bakann ok yaknnda olan kiilerle konutuk hatta bir ksm ile ankarada denk geldik ... hep yazdm beni asl sevindiren olay u bakann paral olmas yldz sz vermesi vs vs vs deil beni sevindiren bakann bu olaylara scak bakmas ve bu anlamda dnmesi .. uygulama iin biraz zaman ve kendi kafasna gre ynetim lazm bu ynetimle bunlar hi mmkn deil yaplmas bu kadar ak ... bakan zellikle menajerlik konusunda ok srarl idi ama olmad ...tpk kaleci konusunda oldugu gibi

vse61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

Ben katlyorum. Bir lazoroni uruna takm harcand. Takmn en iyi oyuncular kstrld. Sadece dier kaleci brezilyal diye avrupa'nn sayl kalecilerinden biri alnmad. Takmn gelecei baka takmlara satld....

yelik tarihi
    14.08.2006
    Nereden
    stanbul

Size en baindan beri anlatmak istediim bu spyledikleriniz tamamen bir ksr dongu..Lazaroniyi sayin bakanim bir ka yneticiyi ezerek bu takimin baina getirdi ,sonra diosiniz ki kalciyi lazaroni yuzunden alamadi..
    Lazaronin im. bitirmesinede izin verdi.
    Manajerlik sistemninide cok istiyordu ama yapamadi.
    En baindan beri yakin arkadalarina sylyor bu onun ynetimi deil.

evet cok iyi niyetli ama bazen iyi niyetli olmaktan baka sifatlar gerekiyor! zelikle ble bir konumdayken

ozcan_asanoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

atay aktu da iyi niyetliydi ama ekibi onu bitirdi..ekip ok nemli..stelik aktu ynetimini yenilemiti..

albayrak da ayn hataya dm anlalan..aaolu'nun da neden gece yars kat irdelendiinde konunun aktu, albayrak meselesi olmad, yarann ok daha derinlerde olduu grlecektir.
    Ryalar gereklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktr...

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

oooooo konunun eger ok iine girersek ileleri de katmak gerek .. zaten hatta belki ilk oradan balyor ... siyaset vs sonra nce ilelerden balyor .)) ama bunlar almyacak eyler deil ... bu bakan biraz saha sonular alsn takm iyi gitsin stad biraz balasn bakn nasl trpan geliyor ynetime ... olmazsa zaten kendi gider .. olan da gene takma olur .. nk bu bakan geni ve byk dnebiliyorlar ah bir de yapabilse ..

yelik tarihi
    14.08.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt ozcanasanoglu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    atay aktu da iyi niyetliydi ama ekibi onu bitirdi..ekip ok nemli..stelik aktu ynetimini yenilemiti..

albayrak da ayn hataya dm anlalan..aaolu'nun da neden gece yars kat irdelendiinde konunun aktu, albayrak meselesi olmad, yarann ok daha derinlerde olduu grlecektir.
    Tamam haklsn bazi kesimler zorla kendi adamlarini ynetime sokuyorlar, agaogluda ondan kati.
    Ama aktugda en azindan 1 2 tane vardi bu ynetim tamamiyle di destekli, cunku normalin diinda siyasi ricalar sonucu ynetime girmi kiilerde var.Kendileri bile kabul ediyorlar 2ye bolunduklerini....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)