Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 199 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Denizli Maçý Sonrasý Taraftar Ýsyaný

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý facia Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi Gitmeyecek taraftar maçlara...Bu takým taraftarýn kýymetini anlayana kadar,yönetimin gözü açýlanakadar,Lazorini gidenekadar.....Gitmeyeceksin maçlara...
    Paranla rezil olmayacaksýn......
    aynen öyle kardeþ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý coach Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abartmakta üstünüze yok Nuri Baþkan gayet efendi bi þekilde taraftarda haklý dedi ! Çok merak ettim ne demesi lazýmdý acaba Elif haným ?
    Hiç bir þeyi abartmýyorum .Kulaðýmla duyduðum þeyleri burda yazdým. Bir baþkan o kadar taraftar için" 90 dakika oturuyolar futbolcular koþuyor " diyemez . Kim koþacaktý pardon. Biz mi inip oynayacaktýk .Ha bu arada biz inip o sahada akþam oynasaydýk emin olun ki 3-0 lehimize biterdi o maç.
    O takým bizim takým. Sonra tepki geleceðini anlayýnca tabi taraftar haklýdýr dedi. Neyi savunuyosunuz ya. Bu yönetimin yaptýklarý her þey ortada .Pintiliklerinin yüzünden bir futbolcu alamýyorlar.
    Bu yönetim vasat arkadaþ .Yakýþmýyor benim takýmýma
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

ayrýca bu yapýlanla anlasýn bakalým hem takým hemde baþkan bu takým kimin istedikleri gibi at koþturabiliyorlar mý?
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý blackseastorm Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sevigili gönüldaþým. birilerinin siyasi hayatýna destek olmak için gelen bi adamdan ne olur. bu adamýn daha önce TRABZONSPORUMUZA bir çakýlý çivisimi vardýr hayýr... bir maçýna gelmiþmidir hayýr.....
    nerden bilecekki 90 dakika gýrtlaðý yýrtýlýrcasýna baðýran taraftarýn çilesini. ben maçtan sonra 1 hafta konuþamadýðým maçlar çok olmuþtur....

koþan futbolcumu var ALLAH AÞKIAN KOÞUYORLARMIKÝ YORULSUNLAR.....
    bence bu talihsiz açýklamalar için derhal özür dilemeli......
    kardeþ siyaseti bulaþtýrma! Ýstediði siyasetçiye hizmet etsin eywallah ama takýmýný da adam gibi yönetsin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Bilerek veya bilmeyerek Albayrak doðru söylemiþ. Golden sonra tribunleri gösterdi.( Maraton Özel) Ya Allah için gol'de bile insan ayaða kalkmaz mý ?

Oturuyor seyirci hemde üstünde Trabzonspor'la alakalý hiçbir þey olmadan oturuyor. Oturuyor seyirci ne için geldiðini, nede aidiyet duygusu hissederek oturuyor. otoruyor ve bakýyor sadece tren hikayeleri gözünün önünden birer birer geçerek. gri "pantol" ve sarý gömlekle maça gelenleri tribune almaya devam edersek oturan seyirci'den oturan boða'ya geçiþ yapmamýz kaçýnýlmazdýr. Öyle de oldu.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Takýmý çaðýran maraton özel denen o aptal yer deðildi ama . (Ha yaptýklarý en büyük yanlýþta zaten o maraton özel denen yerin hala hayatta olmasý. Ordan nefret ediyorum.)
    Baþkan eðer taraftar haklý deyimini içten söyleseydi inip o soyunma odasýna hadi çýkýn taraftar sizi bekliyor derdi..diyemez miydi?

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    59

Bence bir kaç hafta protesto için Trabzon'da bir Allah'ýn kulu stada maça gitmeyecek bak nasýl tutuþuyorlar. Türkiye'de tepki koymasan iþ yaptýramasýn sesini duyuramazsýn. 2 - 3 hafta maça girilmesin bakýn neler oluyo?

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Futbolcular, özelliklede Hüseyin duygusal davranarak çok büyük hata etmiþ. Ayýptýr, bu rezil futboluna raðmen taraftarý takýmýna moral vermek, bütünleþmek için didelerken futbolcularýn bu vurdumduymaz tavýrlarý hiç yakýþmamýþ.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Bide Fatih Akyel'e kýzýyoduk niye kaptan olacakmýþ diye. O yanýndaki 3 futbolcuyu alýp tribüne doðru yürüdü (biri Mercelinho'ydu diðerlerini hatýrlamýyorum) , Kim hak ediyo þimdi kaptanlýðý. Hiç umursamayýp soyunma odasýnýn yolunu tutan Hüseyin mi...yoksa !!!!

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý Mehmet Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence bir kaç hafta protesto için Trabzon'da bir Allah'ýn kulu stada maça gitmeyecek bak nasýl tutuþuyorlar. Türkiye'de tepki koymasan iþ yaptýramasýn sesini duyuramazsýn. 2 - 3 hafta maça girilmesin bakýn neler oluyo?
    kesinlikle böyle biþe yapýlmalý.aslýnda dün ergun ata nýn maçtan sonra röportajýný dinledim biraz ve dediði biþe çok güzeldi.lazaroniye önce hangi takýmý çalýþtýrdýðýný öðretmeliyiz.bencede bu takýmdaki futbolculara hangi takýmda oynadýðýný ve hocayada hangi takýmý çalýþtýrdýðýný öðretmeliyiz
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Nereden
    Ýstanbul

hüseyini satan yönetim hangi yönetim olursa stad yapmýþ gibi iþ yapmýþ olur .......dünyanýn en kötü þeyi ihanettir...sen taraftarýna nasýl ihanet edersin ??? bu nerede görülmüþ ?? baþkan þaþýrmýþ adam ne diyecegini ama rahatlamýþ ....bu arada orada bir mesaj vardý son güne kadar transfer olur diye ..))) demek ki cuma akþamýna kadar eziyet devam ..)))

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    49

Albayrak'ýn futboldan anlamadýðý gün gibi aþikardýr (bkn. imzam). Kendisinin býraktýðý Ý.B.B. kulübü ancak kendisine gelmiþ ve LigA'ya fýrtýna gibi baþlayýp 2'de 2 yapýp liderliðe yükselmiþtir.Bu baðlamda taraftar ve futbolcu arasýndaki farklarý düzgün bir þekilde analiz etmesi beklenemez.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

bence taraftar çok çok iyi yapýyor Fatih Tekke diye baðýrarak nedeni ise þu yönetim yýldýz alacaðýz dedi ama elindeki en büyük yýldýzý sattý marcelinho dýþýnda adam akýllý bir transfer yapmadýlar hala çok eksik olduðumuz bölgeler var stopere bir adam sað beke bir adam sol açýða bir adam ayrýca ön libero takviyeleri gerekli ama yönetim hala uyuyorr.. taraftar bunda sonuna kadar haklý..

GELMENÝZE KARÞIYDIM GELDÝNÝZ BARÝ ÇOK GEÇ OLMADAN GÝDÝN...
    sadece aþk bizimkisi

ARAF - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    50

maç boyunca destek verilmeli maçtan sonrada beðenmiyorsan kýrmadan dökmeden protestonu yapmalý taraftar
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Oðuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Mehmet abi doðru söylüyor. Bir hafta maça kimse gitmesin. Böyle bir organizasyon olsun, ertesi gün Lazoroni pýlýsýný pýrtýsýný toplar ülkesine döner. Ayýptýr, yazýktýr, günahtýr.. Sakarya maçýný izledim bizim maçtan sonra. Bakýyorum Sakarya'nýn kalecisine, bakýyorum Sakarya'nýn golcüsüne.. Bizimkiler becerip de bir adamý getiremediler. Ben kahrediyorum artýk. Yokum ben arkadaþlar. Bu Trabzonspor'u neye karþý savunayým, kime karþý tutayým.. Ýnsanda heves býrakmýyorlar. Defol Lazoroni!! Düþ bu takýmýn yakasýndan.. Nefret ettirdiniz adamý. Bu takýmý bu hale getirenlere yazýklar olsun.. Karaktersizler!!!
    Fýrtýna olarak baþladý, sahici bir ihtilâle dönüþtü, uzun zamandýr “sadece” bir efsane..

www.fikirbahcesi.net

Emin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Taraftarýn maçtan sonra hatta yalnýz bu maç deðil kötü skor alýnan tüm maçlardan sonra Fatih Tekke diye baðýrmasýný iyi yorumlamak lazým. Tezahürat Fatih Tekkeye duyulan özlemden deðil yerinin doldurulamamasýndandýr. Tabiki kaptan hala gönlümüzdedir o þehrimizin takýmýmýzýn yetiþtirdiði deðerli futbolculardandýr ve Ýstanbula gitmediði sürece hep kalbimizde olacaktýr. Taraftarýn Fatih diye baðýrmasý onun gibi gol atabilecek iyi bir golcünün alýnmasý talebidir. Adý ne olursa olsun.
    Sahipsiz Vatanýn Batmasý Haktýr. Sen Sahip Çýkarsan Bu Vatan Batmayacaktir...
    M. Akif ERSOY

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Exclamation

SOYUNMA ODASINDA TARTIÞMA MI?
    Maçtan sonra taraftarýn talebi üzerine tekrar sahaya cýkýp taraftarlarýn selamlanmasý konusunda futbolcularýn kendi aralarýnda tartýþýðý öðrenildi. Futbolcularý arasýndaki tatýþmaya bazý yönetim kurulu üyelerinin de katýldýðý öðrenildi. Bu arada futbolcular özellikle maç esnasýnda devamlý taraftanýn kendilerini protesto etmelerinden dolayý moralmen cöküntü icerisinde olduklarý icin tekrar sahaya cýkýq taraftarý selamlamak ile ilgili istekli olmadýklarý öðrenildi. (Karadeniz Gazetesi)
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

G.YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Taraftarýn maçtan sonra hatta yalnýz bu maç deðil kötü skor alýnan tüm maçlardan sonra Fatih Tekke diye baðýrmasýný iyi yorumlamak lazým. Tezahürat Fatih Tekkeye duyulan özlemden deðil yerinin doldurulamamasýndandýr. Tabiki kaptan hala gönlümüzdedir o þehrimizin takýmýmýzýn yetiþtirdiði deðerli futbolculardandýr ve Ýstanbula gitmediði sürece hep kalbimizde olacaktýr. Taraftarýn Fatih diye baðýrmasý onun gibi gol atabilecek iyi bir golcünün alýnmasý talebidir. Adý ne olursa olsun.

EMÝN AYNEN KATILIYORUM YAZDIKLARINA FORVETTEKÝ BOÞLUK DOLMADI

Onur Muhcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaþlar tamamen haklý bir þey yaptýk, bende oradaydfým hatta kale arkasinda sivil polisle baya birr tartýþma yaþadýk, polisin bizi engellemesi yanlýþtý biz taþ atmadýk araba yakmadýk memura vurmadýk sadece tepki gösterdik emniyeti bu tutumundan dolayý kýnýyorum. Ayrýca Maç esnasýndaki uðultu Lazaroniye yapýldý forvetsiz kadro çýkardýðýndan dolayý. Hüseyin kaptanlýk görevini üstlenemiyor, býraksýn gitsin yolu açýk olsun. en iyi verdiðimiz tepki ise þuydu ; RENKLERE AÞIÐIZ SÝZLERE DEÐÝL anlayan anlar ..

G.YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Madem Taraftar Protestosundan Biktiniz Çikin Adam GÝbÝ Top Oynayin Kurtulun Bu Protestolardan Bu Kadar BasÝt Futbolcu KardeÞlerÝm DÝmÝÝÝ....

ismail-dede - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

baþkanda ne söylediðini bilmiyor artýk ama inanýyorum lazaroni giderse herþey düzelecek

Alýntý Tslidrist Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizim en büyük sorunlarýmýzdan biride bu taraftarlar. Özkan Sümer ne iyi yapmýþtý bu çapulculara. Bir grup kendi otoritesini kurmak istiyor gibime geliyor. O yüzden inatlaþmaya girmiþler. O baðýran grup kimlerdi? Öyle organize olduklarýna göre birilerinin yönlendirmesiyle hareket eden ve asla Trabzonspor taraftarýný temsil etmeyen kiþiler olduklarýna inanýyorum. Gerçek Trabzonspor taraftarý beni-bizleri utandýrmaz.
    Fatih Tekke tezahüratý yapýp Hüseyine küfretmeleri kendi kendileriyle çeliþtiðinin en büyük göstergesidir. Fatih Tekke'nin bu takýmda en çok beðendiði futbolcu Hüseyindir. Belkide bunu bilmiyorlar, bilmeden böyle biþey yapýyorlarsa daha büyük bir hata iþliyorlar.
    Maç boyunca yaptýklarý hiçbir olumlu ve katký saðlayacak tezahürat duyamadým Tv baþýnda.
    Takýmýn oyunundan ve gidiþatýndan ben de memnun deðilim ama böyle yaparak Trabzonspora zarar verenlerden hiç memnun deðilim.
    Trabzonsporun sahibi sizin gibi çeteler deðildir. Bunu iyi bilin.

ii diosunda kardesim kimse tepki koymassa bu yönetiminde bi halt yapýcagý yok önce TRABZONSPORu adýna layýk þekilde yönetsinler sonra taraftara laf soylesinler........sen adam akýllý yönetemesse BU BUYUK CAMÝA yý hedef hasanda olur hüseyinde ama sonra sýra yönetime gelir kiiiii bunuda o TRABZONSPOR asýðý 2bin kiþilik harika taraftar(en azýndan ruh diiller)en kýsa zamanda gerçekleþtirir!!!!ve bunuda 4 gözle bekliorum.....o 2 bin taraftarýn hepsini kutluyorum keske yanýnýzda olabilseydim

Onur Muhcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Tslidrist Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizim en büyük sorunlarýmýzdan biride bu taraftarlar. Özkan Sümer ne iyi yapmýþtý bu çapulculara. Bir grup kendi otoritesini kurmak istiyor gibime geliyor. O yüzden inatlaþmaya girmiþler. O baðýran grup kimlerdi? Öyle organize olduklarýna göre birilerinin yönlendirmesiyle hareket eden ve asla Trabzonspor taraftarýný temsil etmeyen kiþiler olduklarýna inanýyorum. Gerçek Trabzonspor taraftarý beni-bizleri utandýrmaz.
    Fatih Tekke tezahüratý yapýp Hüseyine küfretmeleri kendi kendileriyle çeliþtiðinin en büyük göstergesidir. Fatih Tekke'nin bu takýmda en çok beðendiði futbolcu Hüseyindir. Belkide bunu bilmiyorlar, bilmeden böyle biþey yapýyorlarsa daha büyük bir hata iþliyorlar.
    Maç boyunca yaptýklarý hiçbir olumlu ve katký saðlayacak tezahürat duyamadým Tv baþýnda.
    Takýmýn oyunundan ve gidiþatýndan ben de memnun deðilim ama böyle yaparak Trabzonspora zarar verenlerden hiç memnun deðilim.
    Trabzonsporun sahibi sizin gibi çeteler deðildir. Bunu iyi bilin.

Ne hakla 2000 kiþiye çapulcu diyorsun ? Maçýn atmosferini yaþamadan, tv den izlemekle bu yorumu yapmak asýl senin çeliþkide olduðunun ifadesidir. Bizlere çapulcu demeye hakkýn yok! Seni bu tarftardan özür dilemeye , saygýve sükunet içinde yorum yapmaya davet ediyorum. Olumlu futbol yok, forvetsiz takýmla korkak bir futbol oynatan lazaroniye maç içerisinde eleþtiri yapýldý, HÜSEYÝN kaptanlýk yapamaz, takýmý toplayým tribüne gelmeliydi, ama en önce çýkan oydu! Çete gibi laflar kullanman taraftara haksýzlýktýr. Futbolcular Tehlikeli bir inatlaþma içerisine giriyor. O futbolcularý futbolcu yapan bu taraftardýr. Kötü oyunlarýna karþýlýk tirübüne gelmeyen futbolcularý kýnýyorum! Ayrýca kýmsenýn kýmseyý yönlendirdiði yok. Bende oradaydým ve kýmse bana bir konu için yön vermedi! Veremezde .. Þahýsýn önemi yok bizde.. o yuzden söyledik ya RENKLERE AÞIÐIZ SÝZLERE DEÐÝL !

Nereden
    Almanya

Alýntý EFEM Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Madem Taraftar Protestosundan Biktiniz Çikin Adam GÝbÝ Top Oynayin Kurtulun Bu Protestolardan Bu Kadar BasÝt Futbolcu KardeÞlerÝm DÝmÝÝÝ....
    evet, moralmen cokmüsler bak sen, 4 haftadan beri ilerleme yok, ruhsuz oynasinlar taraftar protesto yaptigi zaman moralmen cökecekler, bide Para alip Profesionel diyip duruyorlar.
    Oynayin yenilin her maci vallah buna bile razigim, ama top oynayin top, pres yapin, sahada gezinmegin. Takima izlerken hasta olmamak elde degil.

Ycandan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    49

Futbolcularýn Tribüne gelmemelerinin sebebi çok basit bu takýmýn ayakta duracak mecali yok.Zaten maçý zar zor bitiriyorlar,bitincede hemen soyunma odasýna kaçýyolar.Dün Sakaryalý futbolcularýn mücadelesini görünce insan bizim takýmdaki asýl problemin ne olduðunu anlýyor.

R U H

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)