Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 199 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Denizli Ma Sonras Taraftar syan

#10 Fietra - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Post Denizli Ma Sonras Taraftar syan

Trabzon'da ma bitiminde maratonda Trabzonlu Genler'in ban ektii protesto daha sonra byk bir tepki haline dnt.Hseyin'e takm alp tribne gelmesi ars yapan taraftara 3-4 futbolcu karlk verince taraftar iyice ileden kt.Sonra takm soyunma odasna girdi.natla taraftar bekliyordu takm.Maraton ve kale arkalarndaki taraftarlar tezahratlarla kmayacan belli etti.Polisin zoruyla deniz taraf boaltld.Bu sefer deniz tarafndaki taraftarlar maratona getiler.Orada yine uzun sre tezahratlar yapld.Fatih Tekke eklinde,Hseyin'in aleyhine barld.Ruhsuz takm istemiyoruz falan filan denildi.Sonra Ahmet Uur ZHN taraftarlar yattrmaya geldi ancak pet ie yamuruna tutuldu.sabet edenler de oldu.Olayn okuyla ieri gitti.Takm otobsnn gittiini anlayan taraftar bu sefer kol kola numaral nne geldi polisle biraz kargaa olduktan sonra biraz daha tezahrat yaplp dalnd.

Acele yazdm edebiyat hatas olabilir.
    Konu #10 Fietra tarafndan (27.08.2006 Saat 23:49 ) deitirilmitir.
    keyif adam ..

antagonist - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Az bile bu tepki,yazk gnah deil mi bu taraftarlara.O kadar para verip maa gelsin,takm adam gibi top oynamasn,seyirci ardnda 2-3 kii seyirciye gitsin.Yok byle bir ey...

Murat Acar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.04.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    46

Ne diyelim bilmiyorumki..Bizim rum manda taraftarmz kendi arasnda kavgaya tutuuyorssa o futbolcularda oraya gelmeye bile cesaret edemiyor sanrm...zaten bizim asl sorunumuz kendi iimizde bunu zebilirsek birok sorunu zeceiz.O futbolcular her galibiyetten sonra taraftarn armasn beklemeden taraftara selam vermeye ne zaman ki gelir ozaman bu takm adam olur....
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

k@ndemir
    Ziyareti

mataydm aynen aktaraym!

ma bitti takm tribne agrdk ama hseyin bey direk soyunma odasna yneldi,umut durdu sordu devam dedi akyel seslendi hi tnlamad!4kii tribne geldi saolsunlar!

daha sonra taraftar ''bu takm buraya s... si... gelecek'',''kaptan takm buraya getir'',ses alamaynca ''fatih akyel takm buraya getir''diye bagrd ama yine ses kmad!

daha sonra tepkiler iyice yogunlamaya balad ama abartmyorum 2000kii statta durdu kmad!''trabzon bizimdir bizim kalacak,ruhsuz ibn... si.. olacak'',hseyine kar kfrler ve fatih tekke tezahratlar vard!

hami mandralya kadar bagrld,ve ynetici kar taraftan kt tam gelirken millet ldrd!adama sardlar pet ieyi adam nasl kayor,zerine atlamaya almalar!

daha sonra bu stattan kann a..q eklinde kfrler,emniyet takm buraya getir falan filan!

en sonda ynetim istifa diye bagrld ve stattan kld protokoln oraya gidildi ve ayn az nce sraladklarm bagrld!

bence yaplmas gereken bi tepkiydi,devamn bekliyorum!

golebshera - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    35

Bu taraftara ekirdeki diyenler beklesin, bu daha balang. Byle giderse daha ne protestolar olacak.

Bizim taraftarmz ariftir. Ne gerekiyorsa yapacaktr.
    SADECE DK DURAN, CESUR BR TRABZON..

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    36

taraftar nce kendisine eki dzen versin bir taraf bordo-mavi barrken diper taraf davul alarak baka bir tezahrat yapyor bir ksmda ampiyonluk kupas trabzona gelsin diye baryor.taraftar tribnde sadece kuru grlt yapyor bakada biey deil.nce kendilerine eki dzen versinler sonra gerekli doru ekilde versinler.

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    35

her ne olursa olsun takmn seyirciye gitmesi lazm.Fatih gitti diye Hseyin Feodalite dzeni kurmaya alyor...
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet_Mercanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    35

Bu Takim Bzm Coookk Taktir Ettm Takim Sahpsz Sanip Bze Turlu Yalanlar Sylyenler Artik Korksun...
    __________________SRMENE'L______________________

Keleolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

yine rezil bi oyun taraftar buna ragmen seni cagryor sen gitmiyosun olacak is degil
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail- @esmilekls

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    47

taraftarlar tepki vermekte hakl tepkiler olmazsa bu oyun aynen devam eder

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    23.08.2004

Ma sonras Nuricim Trt'ye, "mteri, -pardon- taraftar ne diyorsa hakldr" eklinde bir deme verdi. O da grsn artk bizim gzmze batanlar, bir hevesle kulbn bakanlna geldi, u takm ampiyon yapsa Trabzon'un en kyak yerine heykeli bile dikilir. Ama yok, sanki herkes ibirlii ierisinde, bir olup bizim sabrmz lyorlar.

Ma ierisinde "ite taraftar, ite ampiyon" eklinde muazzam derecede motive edici(!) tezahrat yineleyen taraftardan, bu tip bir hareket grmek dorusu beni artt. Ma sonunda ancak uyanmz demek!

karayamayman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.08.2006
    Nereden
    Rusya
    Ya
    41

Bu protestolarn APOEL mann biti dd ile birlikte balamas lazmd...Protestolarn takmn taraftar selamlamaya gelmemesi nedeniyle deil, iren futbol sebebiyle yaplmas gerekirdi...

Biz rezil futbola ve Vanspor gibi oynayp alnan galibiyetlere alkn bir camia deiliz...

Top oynayn yenilin cannz saolsun, ama futbolunuzla Trabzonspor'un adn kltmeyin...

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

yalnz taraftar her zaman her mata takmnn kazanmasn istemeli o ynde davranmal diye dnyorum.ben ma tv de izlerken geen seneki konya man hatrladm.her oyuncu deiikliinde slk,srekli yuhalama,olumsuz bir uultu hep negatif davranlar,denizliye ise sonsuz hrmet ve sayg.tamam ynetimi eletirelim,transferleri hatta ma sonlar oyuncular eleitirelim ama ma srasnda taraftarn grevi man kazanlmas ynnde destek olmal deil mi?yanlyor muyum.ne yani yenilsek daha da m mutlu olacaktk.1 puanla armut gibi ligin dibinde daha m mutlu olacaktk.her eletirinin protestonun bir zaman var.ma srasnda ma kaybettirecek olumsuzluklar ve verilmeyen destee bir tepki olabilir sanrm hseyinin ve dierlerinin davran.ben tv den izlerken kzyorsam o da bir futbolcu olarak kzabilir darlabilir.sonuta etten kemikten insan bu futbolcular.hi kimse kendine kfredilmesinden holanmaz,bunu renmeli artk trkiyedeki taraftar profili.hem kfret,yuhala,slkla sonra ar tribne.ne alaka.ben de olsam gelmezdim iyi yapmlar.bu kadar basit diyen eski kaptan da bugn alk ve vg ald ama zamannda o da bu olumsuz davranlardan yaknmt.eski kaptanmz hami mandral da ok krgnd hatta bir matan sonra alamt.rnekler uzar gider,uvaldz bakasna batrmadan ineyi kendimize batralm.
    Konu slam Sezer tarafndan (28.08.2006 Saat 00:12 ) deitirilmitir.
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Berat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Tribne geldiklerinden bahsedilen 3-4 futbolcu kimlerdi? sim alabilir miyiz?

antagonist - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Umut Bulut&Fatih Akyel gelecekmi,Hseyin bey gitmeyin demi

Bulut61-34 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

Bizim en byk sorunlarmzdan biride bu taraftarlar. zkan Smer ne iyi yapmt bu apulculara. Bir grup kendi otoritesini kurmak istiyor gibime geliyor. O yzden inatlamaya girmiler. O baran grup kimlerdi? yle organize olduklarna gre birilerinin ynlendirmesiyle hareket eden ve asla Trabzonspor taraftarn temsil etmeyen kiiler olduklarna inanyorum. Gerek Trabzonspor taraftar beni-bizleri utandrmaz.
    Fatih Tekke tezahrat yapp Hseyine kfretmeleri kendi kendileriyle elitiinin en byk gstergesidir. Fatih Tekke'nin bu takmda en ok beendii futbolcu Hseyindir. Belkide bunu bilmiyorlar, bilmeden byle biey yapyorlarsa daha byk bir hata iliyorlar.
    Ma boyunca yaptklar hibir olumlu ve katk salayacak tezahrat duyamadm Tv banda.
    Takmn oyunundan ve gidiatndan ben de memnun deilim ama byle yaparak Trabzonspora zarar verenlerden hi memnun deilim.
    Trabzonsporun sahibi sizin gibi eteler deildir. Bunu iyi bilin.
    Taraftarin iyisi

Eski kullanc ad : Tslidrist

Berk Akay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

fatih akyel, umut bulut , ferhat digerini hatrlamyorum ama onalrn gelemsinin nedenide berat en son onlar girerken bagrld kaptan takm buraya getir diye en sonda onalr kalmt sahada
    "almadan, renmeden, yorulmadan rahat yaamann yollarn aramay alkanlk haline getirmi milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hrriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATRK

Ouzhan Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.01.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

@kandemir
    karde sper bi protesto olmu yaplmas gerekende bu idi zaten belki akllar balarna gelir zaten 1-2 ma daha kaybetsinler kongre mongre beklemden taraftar utlucak onlar merak etmeyin...byle gitmez.
    @sevgi
    sanada katlyorum ama yinede tezahrat edenler iin bie demiyorum.bi organizasyon bozuklugu anlamazlk olabilir.aslnda onlarnda bi hatas war hepsi tribnn lideri olmaya alyor buda ayrl getiriyor.
    taraftar ksmnda beni rahatsz eden ey ise bi arkadanda dedii gibi(l@st cowboy)ekirdek yemeye gelen heriflerin tezahrat etmeye geldiinde ekirdek yemesini bilirlerken,yuhlamaya ktlemeye gelince avazlar kt kadar barmalar olaylar ve daha niceleri...
    bu yzde taraftar ksmnda da sorun war yinede bu tr protestolarn yapc nitelikte olabileceiini dnyorum...
    ...anti-klie timi...

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

taraftar takm agrdg zaman takm ne olursa olsun gitmek zorunda ... o futbolcular o taraftarn sayesinde adam snfnda geziyor ... yazlarnlar okudum .. hseyin bey daha adam olmadan padiah olmaya m kalkyor acaba ??? zaten sana o takmda kaptanlk hatta TRABZONSPOR formas hi yakmyor ...tek yrtarn trabzonlu olman ...ha bir de varken fatih tekke ye dua et ...imdi o da yok bakalm nasl barnacaksn ... her kim olursa olsun taraftar tribne agryorsa takm gidecek gitmeli ... fatih akyel umut ve ferhata bravo diyorum geri sanrm imdi hseyin bey onlara fra atar ... bakan u hseyini takmdan kov kaleci dahi alma istersen ...inan hi tepki olmaz .. yahu bir futbolcu 15 metre ye pas atamaz m ????? hep geriye 3 metreya pas zaten tank gibi agr ut yok kafa yok ... yok kere yok ...birde beyefendi stene sstlk adamlk yapp aklnca takm tribne gtrmyor ...merak etme bu tribn seni gnderecek ok az kald ...

yelik tarihi
    30.07.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    35

Sizin taraftarlk anlaynz her artta laylay yapmak, beste okumaksa, stada getirin 25000 koyun, 90 dakika melesinler. Hem etinden ynnden faydalanrsnz.

Siz ne yaparsanz yapn, biz sizin iin lrz, hayde laylay, non-stop tezahrat, tribn show! Dnyada bu kadar saf taraftar varmdr acaba?

imdi bu 96 kskn, kandrlm, mitlendirilip hayal krklna uratlm, belki kullanlm, beklentileri karlanmam ve grtlana kadar dolmu bu taraftar ne yapmal? u rezil durumda taraftar takm tribne aracak, belki alnan ilk 3 puan kutlanacak ve belki bir ka vesile olur diye futbolculara moral verilecek.. Gel grki elemanlar ary reddediyor.

Taraftar hakl tepkisini koymutur. Atlan sloganlarn ne olduu mhim deildir. Bir Cem papila adl harici dman yznden onbinlercesi sokaa dklen bu taraftar, Trabzonspor yok olmasn diye gerekirse tesislere de yrr. Byle giderse yryecektirde.

Kimse bu kulb sahipsiz sanmasn. gerek taraftarlar var olduu iin Trabzon asla sradanlatrlamayacak! Kimse kafasna gre at koturamayacak.
    Konu Klnkolu tarafndan (28.08.2006 Saat 07:49 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    30.07.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    35

96dan beri borlu olan kulp, alacakl olan taraftardr. Bunu deyecek olan da becerikli ynetimlerdir.

Ayrca ne 18lik genlerin tezahratlar, nede 30 st kuan ekirdek itlemesi fayda getirmez. Szde deil, gerekten sahip kmak, ban bo brakmamaktr mhim olan.

Bu artlarda kulbn ynetimine talip olan babayiitler ya baarl olup kalbimize taht kurar, yada yzne gzne bulatrp kara listeye girer.

geronimo_61
    Ziyareti

Alnt golebshera Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    96dan beri borlu olan kulp, alacakl olan taraftardr. Bunu deyecek olan da becerikli ynetimlerdir.

Ayrca ne 18lik genlerin tezahratlar, nede 30 st kuan ekirdek itlemesi fayda getirmez. Szde deil, gerekten sahip kmak, ban bo brakmamaktr mhim olan.

Bu artlarda kulbn ynetimine talip olan babayiitler ya baarl olup kalbimize taht kurar, yada yzne gzne bulatrp kara listeye girer.
    bu konu hakknda syleyecek ok fazla ey bulamadm yazdklarndan sonra.. noktasna virglne dokunmadan her dediini alklyorum. brakalm artk bu futbolcu da insandr muhabbettini.

Trabzonspor Kongre yesi
    selukabi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.06.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    42

@sevgi,@tslidrist
    Baz eyleri iyi ett edemiyorsunuz galiba. Orada futbolcular(!) tribne davet edenler ( hem de ligde sondan ikinci durumda olan bir takma kendi sahasna hapsolmu bir ekilde ve rezil bir futbol ortaya konulmuken) mata iyi niyetiyle 90 dakikaya yakn baran iki grup.Hseyine veya Hasana yuh eken veya slklayanlar ise ekirdeki takm. Her ne olursa olsun Hseyin Efendinin bu takm tribne getirmemek gibi bir keyfiyeti olamaz. Bu tribne gelmeme olay da benim bildiim ilk deil daha nceki senelerde de bunlarla karlatk..ha sesimiz az geliyordur duymamlardr falan filan derdik geitirirdik...artk bunlara bir ders vermenin zaman gelmiti.Bence doru yaplm bir eylem.15 gnlk bir ara da olduuna gre herkes apkasn nne koyup salkl dnecektir.

Ahmet Erkan Sezgn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Ktahya
    Ya
    44

Transfer dneminde masaya oturup " Ben Profesyonelim" deyip trilyonlar talep edeceksin,tepki olduunda da insanz bizde gibi bir savn olacak ylemi ? O kadar ucuz deil baz eyler,artk her olayda taraftara yklenmeyide brakalm.Baz insanlar iin kolayn oktan bulmular,her kt olayn sebebi taraftar,iyi olaylarn ise oyuncu,ynetim ylemi ?
    Szleme dneminde ne kadar profesyonelsen,tepki aldnda da profesyonel olacaksn....
    Basarilar
    Sevgiler Saygilar

Trabzonspor Kongre yesi

DN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.12.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    46

Bence taraftar ilk yardaki rezil futbolun ardndan protestoya balamalyd...ok sona braktlar...O da takm gelmedi diye protesto yaptlar...
    Oysa kt,hapsolmu futbol ve umutsuzluk onlar harekete geirmeliydi...
    Denizlinin topla oynama oran bizden fazla...Pozisyonlar bizden fazla...

imdi sevgili futbolcularmz 1 hafta tatil yapacaklarm...Lazaroni efendi 1 hafta tatil vermi...ok alp ok yoruldular...Ligin tepesindeler...Uefa da eze eze tur atladlar...Tatil onlarn hakk...(BJK,FeBe,GS 2 gn tatil yapyor...)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)