Sayfa 69 Toplam 101 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 59 67 68 69 70 71 79 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2504 adet sonuctan sayfa basi 1,701 ile 1,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Florent Malouda

Muhammet YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

MRA dediğine göre kayınpederi ameliyat olmuş
    "Batmayacağına inanarak suya bas,yürür gidersin.Mucize yürüyebilmen değil,inanabilmendir."

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Devlet memurunun kayınpederi ameliyat olsa bu kadar izin vermiyorlar. Bu neyin kafası arkadaş?

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı berabaskurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yok canım daha neler.
    Hayirdir bildigin baska bir seymi var? Ben direkt hocayi 1461'e getirten adamdan duydugum seyler isiginda konusuyorum. Hoca hakkinda bir bilgin yoksa, aksini söylemeyeceksen sacma sapan smylielerle alinti yapma yazdiklarima.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    İstanbul

Alıntı ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayirdir bildigin baska bir seymi var? Ben direkt hocayi 1461'e getirten adamdan duydugum seyler isiginda konusuyorum. Hoca hakkinda bir bilgin yoksa, aksini söylemeyeceksen sacma sapan smylielerle alinti yapma yazdiklarima.
    Bu uğurda ömrünü harcamış gibi abartılı bir laf kullanmana tepki verdim. Kim ne demiş olursa olsun.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devlet memurunun kayınpederi ameliyat olsa bu kadar izin vermiyorlar. Bu neyin kafası arkadaş?
    Malouda devlet memuru değil,

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bırak transfer yapmayı, sözleşmeli oyuncumuzu bile kampa getiremiyoruz.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malouda devlet memuru değil,
    Devlet memurunun ayakkabısını boyasın o. Başlıyacam bu futbolcuların yok baskı altındayız yok cart yok curt triplerine yok biri ameliyat olmuşta o da çocuklara bakıyormuş. Bu ne saçmalıktır be? Yıllık kaç milyon avroya imza attın gelip katılacaksın o kampa twitter'de takılmayı biliyor.

İsterse dünya yıldızı olsun. Bu hareketi Chelsea'da yapmaya MAÇASI yemezdi burası Türkiye olduğu için özgüven tavan yapıyor bunlarda.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı A.Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dönse de faydalı olmaz artık..
    Nıye?Malouda'nın geçmişte bu şekil geç gelme durumumu olmuş.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nıye?Malouda'nın geçmişte bu şekil geç gelme durumumu olmuş.
    MRA'yla arasında sorun olduğu bal gibi ortada.. Malouda'nın artık kendini takıma verebileceğini düşünmüyorum. En fazla 4-5 maç üst düzey oynar.. İnşallah yanılırım..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Eskişehir

Devlet memurunun ayakkabısını boyasın o. Başlıyacam bu futbolcuların yok baskı altındayız yok cart yok curt triplerine yok biri ameliyat olmuşta o da çocuklara bakıyormuş. Bu ne saçmalıktır be? Yıllık kaç milyon avroya imza attın gelip katılacaksın o kampa twitter'de takılmayı biliyor.

İsterse dünya yıldızı olsun. Bu hareketi Chelsea'da yapmaya MAÇASI yemezdi burası Türkiye olduğu için özgüven tavan yapıyor bunlarda.
    Hayatında hiç çalıştığın ış yerinden aldığın yıllık izinı kullanırken bır yakın akrabanın sağlık durumu kritikken iznin bittıği için hemen işine döndüğün oldumu?ÖNCE İNSAN!

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

aynen katiliyorum.

milyonlar kazanan adamlarin pispislandigi ve aman haa kacar korkusuyla her haltina goz yumuldugu bir baska takim varmidir yer yuzunde ?

arkadas bu isin adi profesyonel futbol. para aliyor bu adamlar katir yukuyle. o paranin her kurusunun hakkini vermek ile mukellef.

antreman sabah 6da mi demis hoca. geleceksin arkadasim 6da. kamp tarihi su zamanmi demis kulup , orada olacaksin o vakit. nenem hasta, eltim nezle, kaynim kabakulak... beni germez . cikip oynayacaksin , hakkini vereceksin..

bu adamlari getirebilmek icin yapilan kontratlarin az cok nasil birsey oldugu belli oluyor bu rahat tavirlardan.. futbolu cok iyi bildigi idda edilen ama her transfer sezonu yildiz da yildiz diye kendini parcalayan bir kitleyi memnun edebilmek icin kulup te gidip boyle iskartaya cikmis adamlari teslim anlasmasi gibi kontratlarla alip getiriyor.. onlarda has ediyor, oyle saca boyle tarak misali..
    Konu ESER tarafından (13.01.2014 Saat 00:10 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı A.Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MRA'yla arasında sorun olduğu bal gibi ortada.. Malouda'nın artık kendini takıma verebileceğini düşünmüyorum. En fazla 4-5 maç üst düzey oynar.. İnşallah yanılırım..
    Inşallah.

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı berabaskurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu uğurda ömrünü harcamış gibi abartılı bir laf kullanmana tepki verdim. Kim ne demiş olursa olsun.
    Bu tabir, 10 sene calistiktan sonra alt yapi bransinin baskaninin karsisina gecip, kulüpten kendini gelistirmesi icin yardim istedigi icin tekme yiyip, cebindeki son parasiyla, arabasinida satarak yurt disina egitime giden bi adama uymayacaksa baska kime uyacak?
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Eskişehir

Hayatında hiç çalıştığın ış yerinden aldığın yıllık izinı kullanırken bır yakın akrabanın sağlık durumu kritikken iznin bittıği için hemen işine döndüğün oldumu?ÖNCE İNSAN!
    Van'da görevdeyken anneannem vefat etti deprem olduğu sene. Ben cenaze defnedildikten 2 gün sonra ancak gelebildim.

İlla böyle açıklayalım mı? Bu işler hikaye bu kulüpten milyon eurolar kazanıyor bu adam yemesin bizi. Eğer çok ZOR bi durumunun olduğuna, samimi olduğuna inansam EYVALLAH derim ama nereden baksan elde kalan bir durum var ortada..

Kusura bakmasın daha geleli bir sene bile olmayan bir Malouda'yı böyle karşılayamam.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı ESER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen katiliyorum.

milyonlar kazanan adamlarin pispislandigi ve aman haa kacar korkusuyla her haltina goz yumuldugu bir baska takim varmidir yer yuzunde ?

arkadas bu isin adi profesyonel futbol. para aliyor bu adamlar katir yukuyle. o paranin her kurusunun hakkini vermek ile mukellef.

antreman sabah 6da mi demis hoca. geleceksin arkadasim 6da. kamp tarihi su zamanmi demis kulup , orada olacaksin o vakit. nenem hasta, eltim nezle, kaynim kabakulak... beni germez . cikip oynayacaksin , hakkini vereceksin..

bu adamlari getirebilmek icin yapilan kontratlarin az cok nasil birsey oldugu belli oluyor bu rahat tavirlardan.. futbolu cok iyi bildigi idda edilen ama her transfer sezonu yildiz da yildiz diye kendini parcalayan bir kitleyi memnun edebilmek icin kulup te gidip boyle iskartaya cikmis adamlari teslim anlasmasi gibi kontratlarla alip getiriyor.. onlarda has ediyor, oyle saca boyle tarak misali..
    Herşeyi o kadar iyi bilirsinizki yanı başınıza Allah göstermesın bu tür bı hadise gelmiş gibi konuşuyorsunuz.ben tıcaretle uğraşan esnafım.2 sene önce bu zamanlar kayınpeterim istanbulda vefat etti dukanımı kapattım cenazeyi Rize'ye götürdüm 1 hafta istanbula gelip dükanımı açamamamın bana kaybı 15 bın tl ama gözüm görmez para ınsan hayatının yanında hic bir şeydir.demek ıstedığım ınsanları bu sebeplerden ötürü eleştırırken 2 kere düşünün.

Nereden
    Eskişehir

Van'da görevdeyken anneannem vefat etti deprem olduğu sene. Ben cenaze defnedildikten 2 gün sonra ancak gelebildim.

İlla böyle açıklayalım mı? Bu işler hikaye bu kulüpten milyon eurolar kazanıyor bu adam yemesin bizi. Eğer çok ZOR bi durumunun olduğuna, samimi olduğuna inansam EYVALLAH derim ama nereden baksan elde kalan bir durum var ortada..

Kusura bakmasın daha geleli bir sene bile olmayan bir Malouda'yı böyle karşılayamam.
    Allah rahmet eylesın sen cenazeye yetışemedın diye adamcaz kritik hastasını yataktamı bıraksın?para herşey değıldir.

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Herşeyi o kadar iyi bilirsinizki yanı başınıza Allah göstermesın bu tür bı hadise gelmiş gibi konuşuyorsunuz.ben tıcaretle uğraşan esnafım.2 sene önce bu zamanlar kayınpeterim istanbulda vefat etti dukanımı kapattım cenazeyi Rize'ye götürdüm 1 hafta istanbula gelip dükanımı açamamamın bana kaybı 15 bın tl ama gözüm görmez para ınsan hayatının yanında hic bir şeydir.demek ıstedığım ınsanları bu sebeplerden ötürü eleştırırken 2 kere düşünün.

maloudanin cenazesi mi varmis yada cok ciddi bir operasyon geciren bir aile ferdi ? ben birsey mi kacirdim ?

bende iyi kotu yillardir yurtdisinda uluslararasi firmalarda calisiyorum, oyle nenem hasta , babam hasta diye ozel izin alirsan geldiginde adamdan bunun kanitini belgesini de isterler.
    yakinim hasta., tamam gecmis olsunda sadece kuru laf ile isler yurumez profesyonel hayatta. insallah kulup kendisinden boyle bir talepte bulunur ve malouda kardes bunu kanitlarda kendisinden kendi sayfasinda ozur dilerim,

ben filim dumen yaptigina , kendisine kafa izni verdigine inaniyorum.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı ESER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maloudanin cenazesi mi varmis yada cok ciddi bir operasyon geciren bir aile ferdi ? ben birsey mi kacirdim ?

bende iyi kotu yillardir yurtdisinda uluslararasi firmalarda calisiyorum, oyle nenem hasta , babam hasta diye ozel izin alirsan geldiginde adamdan bunun kanitini belgesini de isterler.
    yakinim hasta., tamam gecmis olsunda sadece kuru laf ile isler yurumez profesyonel hayatta. insallah kulup kendisinden boyle bir talepte bulunur ve malouda kardes bunu kanitlarda kendisinden kendi sayfasinda ozur dilerim,

ben filim dumen yaptigina , kendisine kafa izni verdigine inaniyorum.
    Bak kardeşım kimi 2.derecede akrabasını ne bileyim kayınpeterıni çok sever kimi sevmez.adam nihayetınde mazeret sunmuş bır kaç gün gelemeyeceğını söylemıs.Avrupadasın Malouda'yı illakı uzaktan yakından takıp etmışsındır 2004 yılından berı sürekli takip ediyorum adam 80 küsür kez mıllı olmuş,dünya kupası fınalı oynamış,Lyon'da,Chelsea'da şampıyonluklar yaşamış,şampıyonlar lıgı kupasını kaldırmış bu kadar başarılı adam yalan dolanın arkasına saklanırmı?eğlencesıne keyfıne düşkün 33 yaşındakı oyuncunun yönetimıyle anlaşamayıp boşta kaldığı 1 sezon maas bağlattığı özel kondisyonerı olurmu?adam tembel,sorumsuz bırı olsa takımın en çok sahayı kat eden oyuncusu olmazdı.geçenlerde bir twet yazmıştı Fransada kurduğu okula daha çok kaynak aktarma hakkında.adam kurdugu okulda bedavaya gençlere kurs veriyor.bız bu denlı futbolu sosyal yaşayan adamı 47 yıllık tarıhımızde ilk kez bulmuşken adama 4 gün mazeretlı geç geleceğı ıçın etmedığımız hakaret kalmadı.bu adam ılerde bıze çok lazım olabılır her şeyı günlük yaşamayalım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

katılmış kampa nihayet
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Öznur61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Ynt: Florent Malouda

Alıntı nbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katılmış kampa nihayet
    Çok şükür.

Sevda61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Ynt: Florent Malouda

Bakalım açıklaması ne olacak?
    Her Ağustosta Yenilenen Bir SEVDA...
    TRABZONSPOR

atomantcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu arada Fatih Öztürk kızacak şimdi ama takımın attığı golleri izliyordum da Malouda'nın STSL'de yaptığı istatistiklere bakınca (5 gol 5 asist) bayağı bişey yapmış gibi geliyo ama gerçekleri açıklıyorum:

1.Attığı gollerin 2si penaltıdan (Şimdi ne var bunda demeyin %40'ı ediyor) 2 uyduruk gol de Erciyes maçında vardı, baya uyduruk goller ama.
    2.Yaptığı asistlerin sadece biri bizim bildiğimiz manada asist, yani gol pası. Gerisini buyrun:
    ***Gençler maçında yaptırdığı penaltı, hadi buna da eyvallah
    ***Kasımpaşa maçında Malouda vuruyor, kaleci kurtarıyor, dönen topa Henrique vuruyor direğe nişanlıyor, dönen topa yine Henrique vuruyor ve gol. Bu da asist sayılıyorsa höh yani
    ***Konya maçında Malouda şut çekiyor, görünüşe göre dışarı gidecek olan top Yumlu'nun kıçına çarpıyor ve gol.
    ***Antalya maçında Malouda'ya faul yapılıyor, penaltı oluyor ve golü de Malouda atıyor ancak istatistiklerde Malouda'ya hem gol hem asist yazmış. Bildiğin saçmalık, yanlış bilgi.

Sonuç olarak Malouda'nın 5 değil 4 asisti var. Onların niteliği filan da size kalmış. Yanlış anlamayın, Malouda düşmanlığım yok ama yanlış bilgileri düzeltmek için yazdım. Ayrıca istatistiklerin de her şeyi doğru yansıtmadığını söylemek istedim. Maç içinde bana pek etkinliği varmış gibi gözükmeyen Malouda'nın böyle istatistikleri olduğunu görünce şaşımıştım zaten.
    Konu atomantcum tarafından (13.01.2014 Saat 13:07 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı atomantcum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada Fatih Öztürk kızacak şimdi ama takımın attığı golleri izliyordum da Malouda'nın STSL'de yaptığı istatistiklere bakınca (5 gol 5 asist) bayağı bişey yapmış gibi geliyo ama gerçekleri açıklıyorum:

1.Attığı gollerin 2si penaltıdan (Şimdi ne var bunda demeyin %40'ı ediyor) 2 uyduruk gol de Erciyes maçında vardı, baya uyduruk goller ama.
    2.Yaptığı asistlerin sadece biri bizim bildiğimiz manada asist, yani gol pası. Gerisini buyrun:
    ***Gençler maçında yaptırdığı penaltı, hadi buna da eyvallah
    ***Kasımpaşa maçında Malouda vuruyor, kaleci kurtarıyor, dönen topa Henrique vuruyor direğe nişanlıyor, dönen topa yine Henrique vuruyor ve gol. Bu da asist sayılıyorsa höh yani
    ***Konya maçında Malouda şut çekiyor, görünüşe göre dışarı gidecek olan top Yumlu'nun kıçına çarpıyor ve gol.
    ***Antalya maçında Malouda'ya faul yapılıyor, penaltı oluyor ve golü de Malouda atıyor ancak istatistiklerde Malouda'ya hem gol hem asist yazmış. Bildiğin saçmalık, yanlış bilgi.

Sonuç olarak Malouda'nın 5 değil 4 asisti var. Onların niteliği filan da size kalmış. Yanlış anlamayın, Malouda düşmanlığım yok ama yanlış bilgileri düzeltmek için yazdım. Ayrıca istatistiklerin de her şeyi doğru yansıtmadığını söylemek istedim. Maç içinde bana pek etkinliği varmış gibi gözükmeyen Malouda'nın böyle istatistikleri olduğunu görünce şaşımıştım zaten.
    Estağfurullah dostum kızacak ne var

Söylediklerinin % 90'ı doğrudur.fakat ben başka bir şeye temas edecem.

Geliştirdiğimiz atakları rica ediyorum iyi analiz et.atak başlangıçlarımızda % 80 civarında Malouda katkısı var.orta sahamızda Aykut Akgün,Zokora,Soner,Adrian,Alanzinho,Colman gibi futbolcular sürekli değişerek oynadılar hepsini toplasan Malouda kadar oyuna ve özelliklede skora katkıları olmadı.ayrıca parantez açılacak tek oyuncumuz Olcan.düşünebiliyormusun koca Trabzonspor'un skor ve hücum yükünü bu 2 oyuncu çekiyor?Malouda'nın yanında eli ayağı düzgün bir oyuncumuz olsa çok farklı yerlerde olurduk.yorumunda katılmadığım son bölümdü.Malouda belki sana şaka gelecek ama en fazla top kazanan oyuncularımızdan birigeriye yaslandığımızda eli belinde dolaşmıyor görevi olmadığı halde defanstan defalarca top çıkarıyor.bu sistemsizlikte Malouda ofansta olmasın zaten sıradan olan takımımız inanki çok daha sıradan olurdu.

atomantcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Estağfurullah dostum kızacak ne var

Söylediklerinin % 90'ı doğrudur.fakat ben başka bir şeye temas edecem.

Geliştirdiğimiz atakları rica ediyorum iyi analiz et.atak başlangıçlarımızda % 80 civarında Malouda katkısı var.orta sahamızda Aykut Akgün,Zokora,Soner,Adrian,Alanzinho,Colman gibi futbolcular sürekli değişerek oynadılar hepsini toplasan Malouda kadar oyuna ve özelliklede skora katkıları olmadı.ayrıca parantez açılacak tek oyuncumuz Olcan.düşünebiliyormusun koca Trabzonspor'un skor ve hücum yükünü bu 2 oyuncu çekiyor?Malouda'nın yanında eli ayağı düzgün bir oyuncumuz olsa çok farklı yerlerde olurduk.yorumunda katılmadığım son bölümdü.Malouda belki sana şaka gelecek ama en fazla top kazanan oyuncularımızdan birigeriye yaslandığımızda eli belinde dolaşmıyor görevi olmadığı halde defanstan defalarca top çıkarıyor.bu sistemsizlikte Malouda ofansta olmasın zaten sıradan olan takımımız inanki çok daha sıradan olurdu.
    Valla haklısın. Bu kuru çölde Malouda bir vaha ama sene sonunda mali tabloda göçersek halimiz ahlara vahlara kalır diye korkuyoruz şimdiden.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tekrar forma girmesi 2-3 haftayı bulur inş. Bjk maçına hazır olur.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)