Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Burak, Bu Kadar Yalancılık Olur Mu?

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maradonada elle gol attı oluyo böyle seyler ahlaksız adam atmıs konusuyo koskoca bjk camiasına laf atmaya gerek yok

o adam bizim takımda olup o golüde atabilirdi objektif olun biraz lütfen
    Haklısın objektif olmak gerek... Ama Arjantin'e, Brezilya'ya, Almanya'ya vb. ülke takımlarına bakarken objektif olurum. Ama tutupta bana istanbulun üç kız kardeşlerine karşı objektif olmamı önerirsen, orda dur derim. Objektif olabilmem için, önce onların da Trabzonspor gibi emek hırsızlığı yapmadan bu arenada mücadele etmesini beklerim. Bizim onlardan farklı yanımız, Trabzonspor haksız bir puan dahi almış olsa, bunu delikanlıca söyleyebilme erdemine sahip olmamız.

Kusura bakma, bu takımlara karşı objektif olamam. Onlar, başarıya giden her türlü çirkef yolu mübah sayan, bir tür ucubedir. Ve bu istanbulun üç kız kardeşi yüzünden Türk futbolu bir yere gelemiyor. Bu kadar basit... Anadolu'da parlayan gençleri nasılda öğüttüklerini anlatmama gerek yok sanırım.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

zafer biryol vardı bi aralar herkesin çekindiğ. konyadan aldılar adam kayboldu gitti şimdi. yazık etti kendine zafer.

mesajı yanlış başlığa yazmışım.
    Konu Burçak tarafından (26.08.2006 Saat 20:11 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış yere yazılmış mesaj
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazutlarlivera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanki ben bu seneryoyu bi yerden hatırlıyorum.2002-2003 yılı.Kargaların 100. yılı.Her türlü şerefsizlikle şampiyon oldukları sene.
    Kocaeli'ye 108. dakikada atmışlardı sanırım.Daha ligin 2. hafatası.Oyunda duraklama yokken.Alayına isyan Ölümüne Trabzon...

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı coach Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunların alayı konsepsiz...
    Katılıyorum

marcelinhots
    Ziyaretçi

eğer nasıl oluyorda fenerbahçe yapınca pankart yapıyoruz bunada yapmalıyız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bu konu hakkında bende bir başlık açmayı düşünüyordum. Açıldığı iyi olmuş.

Arkadaşlar gerçekten yetenekleri iyi olan bir futbolcu ama geleceğin çirkef oyuncularından biri geliyor...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Standart konseptsiz bunlar!

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum
    ben de katılıyorum..
    #7 King of Kings

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sadece futbol oynansın istiyoruz diyelim bence,bu herifler temiz ligden,temizlik anlıyorlar galiba

Hentbol mu futbolmu belli değil oynanan.
    "Orada birisi farklı yürüyordur."

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı k@ndemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    binlerce dansöz var
    bu tür futbolcular ve bazı takımları kollayan hakemler için güzel bir şarkı.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

k@ndemir
    Ziyaretçi

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konu hakkında bende bir başlık açmayı düşünüyordum. Açıldığı iyi olmuş.

Arkadaşlar gerçekten yetenekleri iyi olan bir futbolcu ama geleceğin çirkef oyuncularından biri geliyor...
    tipinden belli zaten ne mal olacağıı

Nereden
    Hakkari

hentbol başarıları ile şampiyonluğa koşar bunlar ya

marcelinhots
    Ziyaretçi

ya burası yeri deil biliyorum fakat söylemek istedim.2 hafta önce gs daha maçın başında kopacakken kaysernin aleyhine inanılmaz bir penalt pozisyonu çalınmadı (mondide atılacakdı)3 puan aldılar.sonraki hafta inanılmaz bir penaltı verildi ve 1 puan aldılar.Dünde daha maçın başına antepin boru gibi golü songa faul yapıldı diye verilmedi ama song çimlere takılmışdı.1 puan aldılar.Yani havadan 5 puan.

Beşiktaş dün daha maçın başında burakın elle attığı golle öne geçti sonra bedavadanda bir penaltı aldı.konyada bu yüzden 10 kişi kaldı.Yani havadan 3 puan.

geçen sene fenerbahçeye karşı güç oluşturmak için bizimle ittifak kurdular ve buna izin verdik.Bu sefer hakemleride arkasına almış duruyorlar ve biz nedense hiçbir tepki koymuyoruz.Fenerbahçe 1 defa yapınca pankartla çıkan trabzondan diğer rakiplerinede aynı şekilde yaklaşması lazım.Nasıl fenerbahçenin hakemle aldığı bir maçta çıkıp pankart yapman yanlışşsa bu olaylara sessiz kalman 10 kat daha yanlışdır.

Ayrıca bu sene fenerbahçenin ve bizim inanılmaz hakkımız yeniyor.Fenerbahçenin bu hafta resmen maçı elinden aldılar 2 hafta önce manisa maçını bizim elimizden aldıkları gibi.

bu konularda sizce haksızmıyım.

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

walla artık öyle bir duruma geldi ki bu lig alışmaya başladım bu olayları sıradan hale getirdiler.bunlar olmazsa şampiyon olamazsın gibi bir terim oluşmaya başladı.
    çirkef futbola hayır!
    ...anti-klişe timi...

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

sıra beşiktaşta mı?.. şu an bi arkadaşın imzası geldi aklıma; şampiyon olmasanda bu onursuz areneda verdiğin onurlu mücadelen yeter..
    Konu Oğuuz tarafından (30.08.2006 Saat 17:13 ) değiştirilmiştir.
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

marcelinhots
    Ziyaretçi

Alıntı marcelinhots Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya burası yeri deil biliyorum fakat söylemek istedim.2 hafta önce gs daha maçın başında kopacakken kaysernin aleyhine inanılmaz bir penalt pozisyonu çalınmadı (mondide atılacakdı)3 puan aldılar.sonraki hafta inanılmaz bir penaltı verildi ve 1 puan aldılar.Dünde daha maçın başına antepin boru gibi golü songa faul yapıldı diye verilmedi ama song çimlere takılmışdı.1 puan aldılar.Yani havadan 5 puan.

Beşiktaş dün daha maçın başında burakın elle attığı golle öne geçti sonra bedavadanda bir penaltı aldı.konyada bu yüzden 10 kişi kaldı.Yani havadan 3 puan.

geçen sene fenerbahçeye karşı güç oluşturmak için bizimle ittifak kurdular ve buna izin verdik.Bu sefer hakemleride arkasına almış duruyorlar ve biz nedense hiçbir tepki koymuyoruz.Fenerbahçe 1 defa yapınca pankartla çıkan trabzondan diğer rakiplerinede aynı şekilde yaklaşması lazım.Nasıl fenerbahçenin hakemle aldığı bir maçta çıkıp pankart yapman yanlışşsa bu olaylara sessiz kalman 10 kat daha yanlışdır.

Ayrıca bu sene fenerbahçenin ve bizim inanılmaz hakkımız yeniyor.Fenerbahçenin bu hafta resmen maçı elinden aldılar 2 hafta önce manisa maçını bizim elimizden aldıkları gibi.

bu konularda sizce haksızmıyım.
    Mehmet ARSLAN

Ben bunları 100. yılında şampiyon yaptırmam

Nihat Özdemir’in "Aleyhimize çalışma var" sözleriyle Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy’u işaret ettiği ileri sürüldü. Sarı lacivertlilerin rahatsızlık duyduğu diğer isimler ise Ali Aydın, Şükrü Yazıcıoğlu ve Haluk Ulusoy’un oğlu Saffet.

FENERBAHÇE Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, Sakaryaspor maçından hemen sonra zehir zemberek bir açıklama yaparak, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve maçın hakemi Kuddusi Müftüoğlu’nu suçluyordu...

Fenerbahçe’yiz oyuna gelmeyiz

Bu açıklamalara, muhatapları gerekli yanıtı verdiler. Ancak, Özdemir’in isim vermeden suçladığı bir kesim daha vardı. Fenerbahçe Başkan Vekili, "Artık herkesin kendi takımının formasını giyerek sahaya çıkmasını istiyoruz. Fenerbahçe, duyduğu sıkıntıları spor kamuoyu ile paylaşmaktadır. Aldığımız duyumlara göre Fenerbahçe aleyhine çalışmalar yapılmaktadır. Biz Fenerbahçe’yiz, oyuna gelmeyiz. Ve kurulan bütün oyunların altından kalkmasını da biliriz."

Bu açıklamalar yenilir yutulur gibi değildi.

- Kimler formalarını giymeliydi?

- Fenerbahçe aleyhine kimler çalışma yapıyordu?

Ve Özdemir kimleri işaret ediyordu?

Gelin bu açıklamaların perde arkasına geçelim ve Fenerbahçe camiasında, yöneticilerin kulaklarına fısıldananlara değinelim.

Ulusoy’u işaret ediyor

Fenerbahçe yönetimi, Futbol Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy’dan rahatsız. Rahatsız, çünkü Ulusoy’un yakın arkadaşlarıyla birlikteyken Fenerbahçe aleyhine konuştuğuna inanıyorlar.

Hatta bir adım daha ileri gidiyorlar ve Ulusoy’un, "100. yılda ben bunları şampiyon yapmayacağım" dediğini ileri sürüyorlar. Bu sözlerin doğruluk payı sorulduğunda da, "Hepsi bizim kulağımıza geliyor. Arkadaşlarıyla birlikte yediği yemeklerde bunlar konuşuluyor. Haluk Bey bunları duymadığımızı sanıyor ama..." yanıtını veriyorlar.

Nihat Özdemir’in açıklamarındaki ’birinci şifre’nin yani, "Artık herkesin kendi takımının formasını giyerek sahaya çıkmasını istiyoruz" sözlerinin açıklaması buydu.

Eşleri o kadar yakın ki...

Peki ya ikinci şifre? Yani, "Fenerbahçe aleyhine kimler, nasıl, çalışma yapıyorlar?" Sarı lacivertliler bu konuda da 3 isim ortaya atıyorlar. Bu isimlerin ilk sırasında Hakem Atama Komitesi Başkanı Ali Aydın var.

Daha önce Fenerbahçe-Ç.Rizespor maçında kart skandalı yaşayan ve Galatasaray- Beşiktaş derbisinde verdiği bir penaltı kararı sonrası hakemliği bırakan Ali Aydın... Ali Aydın daha önce hakkındaki, "Ulusoy’un hangi maça, hangi hakemi istediğini gözlerinden okur" yorumlarına hiçbir yanıt vermemişti.

Aydın, Fenerbahçe tarafından "Aleyhimize çalışıyor" diyerek işaret edilen isimlerden biri. Hatta sarı lacivertliler bir adım daha ileri gidip, "Aydın’ın eşi ile Ulusoy’un eşi o kadar yakın ki..." diye söze başlayıp sonra susuyorlar...

Hakem atamalarına etki

Sarı lacivertililerin gösterdiği iki isim daha var. Biri Futbol Federasyonu Dış İlişkiler Komisyonu’nda görev yapan Şükrü Yazıcıoğlu, diğeri de Haluk Ulusoy’un oğlu Saffet Ulusoy. Fenerbahçe camiası bu iki ismin de hakem atamalarında etkili olduğuna inanıyorlar.

İşte Nihat Özdemir’in açıklamalarının perde arkasında yatan olaylar ve isimler bunlar. Fenerbahçe Başkan Vekili’nin, "Şimdi de temiz lig isteyecekler mi?" diye gönderme yaptığı 3 kulüp; Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor, sarı lacivertlilere yanıt verdiler.

Bakalım bu isimler bugün ne diyecekler?

Bu işin sonu iyi olmaz

F.BAHÇE Asbaşkanı Mahmut Uslu, yeni transferlerle birlikte UEFA Kupası’nı kaldıracak bir kadro kurduklarını ve bu kadroyla önemli yerlere geleceklerini söyledi. Uslu, Edu’nun transferi nedeniyle Brezilya’da olduğu için Sakaryaspor maçını izleyemediğini belirterek, "Yenilmişiz. Bu sene yanlışlıklar aleyhimize yapılıyor. Yanlışlar da doğrular da herkese eşit dağılsın. Yoksa bu işin sonu iyi olmaz. Hepimiz aynı gemideyiz, gemi batar" diye konuştu.

Gülme komşuna gelir başına

F.BAHÇE Başkan Vekili Nihat Özdemir’in, "Şimdi de temiz lig isteyecekler mi?" sözlerine G.Saray cephesinden sert tepki geldi. Yönetici Şükrü Ergün, "Bu, canı yanan bir insanın haykırışıdır, bağırmasıdır. Ben onları hiç ciddiye almadım. Geçen sezon bize gülüyor, ’fakir fukara edebiyatı yapıyorlar’ diyorlardı. Onlara bazı lafları hatırlatmak isterim: Bugün bana, yarın sana. Gülme komşuna gelir başına."

F.Bahçeliler geçen yıl neredeydi?

BEŞİKTAŞ yöneticisi Süleyman Eren, "F.Bahçeliler ya futbolu bilmiyorlar ya da provakasyon yapıyorlar" dedi. Ve şöyle devam etti: "Anelka’nın elle attığı golün üstünü örtmek istiyorlar. Anelka ile Burak’ın pozisyonlarını nasıl kıyaslıyorlar. Biz dostluk istiyoruz, onlar ise kaos. Şerefli ikincilikler yaşamamıza rağmen ’temiz futbol’ mesajlarını veren ilk kulüp Beşiktaş’tır. Geçen yıl neden sahaya ’temiz eller’ pankartı ile çıkmadılar?"

Nihat Özdemir’e aynen katılıyorum

TRABZONSPOR Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Nihat Bey’e aynen katılıyorum. O zaman elle ilgili bir pankart açıldıysa, şimdiki durumu farklı bir şekilde de olsa protesto etmek lazım. Bu el F.Bahçe’nin işine yaradığı zaman eleştirildiyse, şimdi başka birinin işine yaradığında takdir etmek mümkün değildir. Biz elin her türlüsüne karşıyız. Bizim oyuncumuz benzeri bir davranışta bulunursa da tutumumuz değişmezdi" dedi.

helal olsun.hep eleştirdiğim yönetim çok utandığım bir konuda doğru bir tutum göstermiştir.

yalnız fenerbahçe hakkındaki iddalarda bir o kadar ilginçtir.Neyse onun konuşam yeri burası değil.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şerefini iki dakikada sattı işte..
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

trabzon bu konuda once ve ilk olmali
    kim ne yapiyorsa soylemeli

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu işleri en iyi bilen ve yapan takımın başkan vekilinin mağduriyet tripleride pek iğrenç oluyor.Allah topunuzun cezasını versin.Hile yaparken taş olup kalın inşallah.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bundan sonra burak bi yüz karası ahlaksız bir topçu olarak yeşil sahalarda boy gosterecek
    Önce TRABZONSPOR

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak bide golden sonra o kadar seviniyokı benım çok tuhafıma gıttı elle alıp gol atıyosun sonrada acaip seviniyosun bırıncısı bunu haketmedın ıkıncısıde konyasporlu futbolcuları unutma onları kızdırır bu hareket ama sen bunu dusunmedıgın çok belli
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Arkadaşlar Burak'ı sadece bu hafta elle attığı golle değerlendirmeyin. Bu adam oynadığı her maç hakemelere ve karşı takımın futbolcularına garip davranıyor. Baya hırçın bir kişiliğe sahip. Yetenekli olmasına karşı çok asi. Bu sezonun çirkef oyuncusu adayımdır.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

arkadaşlar ben bu konuda kulübümüzün dürüstlüğünü göstermesi gerektiğini düşünüyorum, eğer geçen seneki anelka olayında el değmemiş temiz bir lig istiyoruz diye bi pankarla çıktıysa takımımız, aynı şeyi bu seferde yapmamız gerekir,,
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

fenere karşı bir kere pankartla çıktık, çok konuştular ama sonunda durdu düdükleri.

bjk eziğini karşı da pankart açalım bence.

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cok artist birisi bu cocuk sımdıden bu kadar çirkef bukadar asi olursa yıldızı cabuk söner.yanı ne yaparsa kendısıne yapar.
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneş Doğar, Konusursak Ay yanar, İsyanımızda Kıyamet Kopar

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

topu elinle almamış önüne eline çarpmış ben ona bişey dememki balık baştan kokar haluk ulusoy ve ekibi bizim puanlarımızı yemeye devam ederken istanbul takımlarınında uşaklığını bırakmıyo
    GILIMALI

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)