Sayfa 2 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 696 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kiki Musampa Trabzonspor'da

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim ilacımız o değil...Bize acilen çok kaliteli bir kaleci,Fatih Tekke'nin yerini doldurabilecek A kalite bir forvet.Birde çok kaliteli ön libero lazım.Musamba hikaye...Alsan ne olur almasan ne olur?
    Haaa...yiğidi vur ama hakkını yeme...İlk geldiğinde bu adam şartları kendi belirlemeye kalktı Haşim Sayitoğlunun yerinde müdahelesi ile bu transfer olmamıştır.Ama şimdi bizim şartlarımızı kabul edip imza atmaya geliyor.Bu kulübün prestiji açısından iyi bir gelişme,tebrik etmek lazım ama dediğim gibi bana göre gereksiz bir transfer.Pek başarılı olacağına inanmıyorum.
    kesinlikle aynı fikirdeyim.çok iyi çıksa tabi ki katkısı olacak ama en önemli mevkilerde sorun yaşarken yani kale boşken,hazır forvet yok iken,appiah ayarında defansif bir orta saha oyuncusu yok iken insanı tam manaasıyla mutlu etmiyor bu haber.bir de her yer tamam olsa bile bir de bu oyuncuların kaynaşması yani takım olmasını bekliycez.sonumuz hayrola...
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

İnşallah hayırlısı olur fakat bence Musampa bizim aradığımız futbolcu değil. Çok hızlı, çevik bir futbolcu ama biraz düz diye hatırlıyorum. Kapalı savunmalara karşı pekte başarılı olabileceğini sanmıyorum.

Bir çoğumuzunda dediği gibi eksik, zayıf yerlerimiz belli. Bu sezon başındada belliydi, sezon bittiğindede. Ama her ne hikmetse koca bir transfer dönemini geride bırakıyoruz neredeyse, eksikik, zayıf yerlerimizi hala tam manasıyla takviye edebilmiş değiliz. Beni bu sene en çok korkutan bölge kale. Sağlam bir kaleci alsak bari.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Rasim YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

orta saha dahada şişti hasan ve hüseyin yanyana oynamaya devam ederse..yattara,syzmek,gökdeniz,mercelinho,ve musampadan ikisi yedek bekleyecek..yedeğe oturtmak için adam alıyoruz
    hep oyuna girince direk katkı yapabilecek bir oyuncumuz yok diye yakınırdık, şimdi ilk 11 de oyuna katkı yapacak oyuncu yok diye yakınıyorum ben

......................... tolga(jeff).............................
    ferhat(ufukhan).... milan.....akyel......celo(ocak)...
    ........hasan..................hüseyin............ ......
    yattara(gökdeniz)...........syzmek...........musam pa(ocak)
    ...................................marcelinho..... ....................
    .........................umut(ersen).............. .................

yada böyle 12 kişi oynıyacaz..federasyondan özel izin alıpta
    O Kupa Buraya Gelecek....

GULER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

abi simdi musampa trabzonsporlumu degilmi ?? imza nezaman yahu ??

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yarın imza için trabzona geleceği söyleniyo ama kesin olarak anlaşılmış hayırlı uğurlu olsun sol tarafa ilaç olur inşaLLah...
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

serkanisp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence musampa iyi bir transfer ama marcelinho da öyledir belki ama symek i yerınde oynatmadan sen başarının geleceğinimi sanıyorsun. hangi mantıkla musa büyük gibi bizim 3 kez kapımızdan dönen şerefsizi bu takıma transfer etmek için adem koçak ı harcadılar anlamadım. Yazık ademe ya adam kampın en iyi çalışanı bütün hazırlık maçlarında direk oynadı. eee neden gönderdiniz. ersen martini almak içinmi. fatihi sattınız taraftar kızmasın diye hemen oldu bittiye getirdiniz. ama ayıp gerçekten ben sevdiğim efendi bir futbolcu idi üzüldüm. Lazoroni gitsin diyenlere de bir lafım var. adam gitsin de 3 haftada da buna karar vermeyelim yaa. biraz şans tanımayı öğrenelim. gene ahkam kesmeye başladı millet. o gitsin bu gelsin. herkez trabzonsporumuzu çok seviyor ama bırakında yöneticiler karar versin ki lazoroni nin sözleşmesinde çok kazık maddeler var. TS onu gönderemez adam her takıma aynı maddeyi koyuormuş sözleşmesine
    EN BÜYÜK SEVDAMIZ TEK VATAN VE TRABZONDUR.
    VATANIMIZ İÇİN ŞEHİT OLUR TRABZONUMUZ İÇİN ÖLÜRÜZ.
    ZAMAN MİLLİ DURUŞ ZAMANIDIR.
    SURMENELİPİRANALAR
    MİLLİDURUŞ

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben futboldan geçtim , bu adamın sırf ismi espri konusu diye transferini çok istiyorum...ama bir yandan da ismi komik futbolcuların pek bugüne kadar tutunamadığını hatırlıyorum...misse misse vb..

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu adamı önceden ispanyanın malaga takımın da iken izlemiştım.bende iyi izlenimler vermemişti ama şimdi daha tecrübe kazanmıştır inslh

argentina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bize forwet lazım yaa çıldıracam yeter artık bukadar yalnışlık olmazz

ayrıcada bu adamın başarılı olucanada inanmıyorum
    Eğer Papa Fakirleri O Kadar Düşünüyorsa Önce Altın Kubbeleri Satışa Çıkarsın

Diego Armando Maradona

gugula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende bu aamın başarılı olacağına pek inanmıyorum. içimede sinmedi. bu adam pek para canlısı. belliki futbollunda para ağırlıklı oynuyor. sen kalkıp trabzona kadar geliyorsun, bizi enayi yerine koyup sonra bizi kazıklamaya çalışıyorsun..... ne diyim gene gelecekmiş hayırlısı allahtan
    BORDO MAVİ RENKSİZ YAŞAMAK ANLAMSIZ..AMANSIZ BİR HASTALIK BU, TEDAVİ GEREKSİZ ...

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

valla bence cok yalnış bi transfer hiç gerekli olmayan bi yere transfer yaptık. zaten elimizdeki 4 oyuncu oyun düzenini bozuyo şimdi bu sayı 5 olacak. halbuki onun yerine al bi sol ayaklı appiah tarzı bi adam. hem ön libero hem ortasaha. hasanın yeine boyle bi adam gelse takım ohhh diyecek. bu hoca bunu öremiyomu
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı rasmuty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orta saha dahada şişti hasan ve hüseyin yanyana oynamaya devam ederse..yattara,syzmek,gökdeniz,mercelinho,ve musampadan ikisi yedek bekleyecek..yedeğe oturtmak için adam alıyoruz
    hep oyuna girince direk katkı yapabilecek bir oyuncumuz yok diye yakınırdık, şimdi ilk 11 de oyuna katkı yapacak oyuncu yok diye yakınıyorum ben

......................... tolga(jeff).............................
    ferhat(ufukhan).... milan.....akyel......celo(ocak)...
    ........hasan..................hüseyin............ ......
    yattara(gökdeniz)...........syzmek...........musam pa(ocak)
    ...................................marcelinho..... ....................
    .........................umut(ersen).............. .................

yada böyle 12 kişi oynıyacaz..federasyondan özel izin alıpta
    bende diyorumki hasanla hüseyini çıkar oraya syzmek i koy marcelinhoyuda syzmek in yerine kaldı 11 bu takım iş yapar.syzmek vislada orada oynuyordu
    ..........................jeff.................... ........
    ferhat(ufukhan)...milan.....akyel...ocak....
    ......................syzmek...................... .....
    yattara..gökdeniz....marcelinho....musampa..
    ...................umut........................... ....
    nası beğendinizmi...?????????
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

szymekin su anki halini begeniyormusun ?

hüseyinden iyimidirr ?

hayir ve yedek oturmali.

Gercek sudurki, Tolga ve Petkovic satisi ile defans kendini kayipetti, halen kendine gelmis degil, fatih tekke gidisi ile gol yollarimizda tikandi, gerisini siz düsünün simdi.

takima gerekli yerlere takivye yerine iyileri gönderip geriye cürükleri birakmanin mantigi nerdedir ? Birde getirdiklerinde Cürük ? Ne olacak ?

sampiyonlukmu ? bu senemi ? gelecek senemi ?

uefaya gidersek iyidir.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

valla okadar iyi biri olsaydı gidip gelip trabzonsprla anlaşmazdı heralde......pek işe yaramıyoki dönüp dolaşıp bize muhtaç kaldı...yada ben yanlış düşünüyomm!!!???
    Alper PEKEN
    Trabzon/Çarşıbaşı/Kavaklı......Kocaeli/Gölcük/Kavaklı

ts_fan
    Ziyaretçi

Bekleyelim görelim, tez canlılığı bırakalım

LORDOFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu adamda gelecekse gelsinn..gelirse sol kanat ona emanet..hasan yedek kulubesine..gökdeniz ortaya
    BİR CÜMLE KURAMAYACAK KADAR KISA, BİR KELİMEYLE TARİF EDİLEMEYECEK KADAR UZUNUM!!

Nereden
    Belçika

sende geleceksen gel ulan sabrimiz kalmadi zaten takim yerlerde surunuyor..
    İnsan ol evlat!

golebshera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yok usta. Bu takımın göbeğine bi adam almadan sağı solu hikaye. Bu kadar pis top oynanırmı? Ayıptır ayıp.
    SADECE DİK DURAN, CESUR BİR TRABZON..

hakanhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı degok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dikkat edin arkadaşlar. Hepimizin farkında olduğu bir iki ayrıntı var takımla ilgili. Forvet ve kale yetersiz. Bir kaç gündür forumda bu konuşuluyor. Bana sorarsanın bunların dışında defansta pek iyi sinyaller vermiyor. Açıkçası aklıma hemen şu soru geliyor. Biz görüyoruzda yönetim görmüyormu. Bu zamandan sonra alsan alsan 1 tane adam alırsın. Oda anlaşıldığı üzere sol kanada. Gerisi ne olacak
    bence stepanov guven veriyor yasi genc olmasına ragmen sogukkanlılıgı gercekden super. sırbıstan mıllı takımın da da oynuyor. gercekden buyuk bir topcu kazandık allah nazarlardan korusun.. yıllardır aradıgımız stoperdi. inşallah futboluna nazar degmez..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

golebshera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Stepanov iyide, birde hayal edinki tolga seyhanla yanyana oynuyor, akyel sağlarında. Defans nasıl olurdu?

Hayal bir yana defansımız güven vermiyor. Orta saha, kale, forvet de güven vermiyor.(hoca da güven vermiyor)

Belkide iskeletin değişip yeniden yapılanması gerek.
    SADECE DİK DURAN, CESUR BİR TRABZON..

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

karadeniz gazetesi musampa nın bugün geleceğini söylemiş.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

walla Musampa kardeş biz kimseyi senin kadar beklemedik bunu bil yani ...bi de pletikosa yı bekliyorum ama dün gol yemediğimiz için Pletikosa işi yatabilir...bizimkiler günü kurtamaya çalıştığı için transferi bile noktalayabilirler...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

genemi pürüz çıktı yoksa gel bir an önce sende bunlar alacaklar musampayı ama transfer donemı bıttıkten sonra o zamanda bı dahakı seneye oynatırız onu
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

geronimo_61
    Ziyaretçi

Alıntı ahmetansu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bence cok yalnış bi transfer hiç gerekli olmayan bi yere transfer yaptık. zaten elimizdeki 4 oyuncu oyun düzenini bozuyo şimdi bu sayı 5 olacak. halbuki onun yerine al bi sol ayaklı appiah tarzı bi adam. hem ön libero hem ortasaha. hasanın yeine boyle bi adam gelse takım ohhh diyecek. bu hoca bunu öremiyomu
    musampa manchester city'de bir sezonda 35-40 maç oynadığı zaman öyle oynuyordu zaten
    yani sol ayaklı ve ön libero, ani çıkışları ve etkili vuruşları var. aynı zmanda boğa kadar da güçlü

tabi bahsettiğim premier lig de oynarken

Musampa'nın Trabzonspor'a katkı sağlayacağından kesinlikle eminim hiç bi şey yapmasa orta yapar,korner atar uzaktan şut çeker İstanbul deplasmanlarında acemilik çekmez vs.vs..

Futbol bir takım oyunudur her oyuncu gibi Musampa'da giydiği formanın hakkını versin yeter,,
    Adam Ölür Adamlık Ölmez - Trabzon/Tonya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)