Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: zm nerileri

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

Standart zm nerileri

TRABZONSPORUN ZM NERLER ....

1) Her eyin ba ynetim olduguna gre nce kongre yapsnn ele alnmas lazm ...Trabzonsporda ynetim seilirken 2000 nufuslu bir beldeye ynetim seilir gibi ynetim seiliyor ...kongre yelii sisteminin kesinlikle batan gzden geirilmesi gerekli ...dar sg bir delege yaps ve says ile saglkl seimler olmaz .. olur da ite byle olur ...her kongre de of dan ka kii girecek eskiler ne diyecek o kimin adam .. NEREL ??? hele bu soruyu hi anlamyorum ..trabzonspor bir blge takm ehir takm olabilir ama trkiye ye mal olmu bir takm devrim yapm bir takm .. kk olsun bizim olsun mantgna teslim olunmu gidiliyor ...kongre yelerinin saysnn baz kstaslar konularak kesinlikle artrlmas taraftarym...barcelona real madrit bu ii bilmiyor da biz mi biliyoruz ... bu delege yaps ile olmaz ...hem say ok az hem her dnem belli aday ve gruplar var ...ok arkadan istedii ve hala da istedii AHMET AGAOGLU acaba kongre delegesi ok olsa idi liste kavgalarnn ve tehditlerinin iine o kadar girermiydi ..yoldan geeni kongre yesi yapsnlar demiyorum ama bunun bir modeli olmal ....kongre yesi az olduka her ey belli isimler ve dnceler etrafnda dolar nk seimi almak banko olur ..ok konumak istemiyorum bu konuda kongre seyreden arkadalar kongre yesi olan arkadalar ogu eyi bilir ...delege says ogalmal ve trkiyenin her tarafndan olabilir ............
    2) Hala baz arkadalarn istanbul da oturan bakan istemeyiz dediini okuyorum ....Trabzonspor iin bundan daha felaket bir dnce olamaz ...o zaman le dnecegiz yani .... efendim bizi sadece trabzonlular hadi biraz daha geni yapalm karadenizliler tutsun baka kimse tutmasn .. biz lkenin deil blgenin takmyz ...bu dnce sistemi ok saglksz bir dnce sistemi ...brakn bakan nerede oturursa otursun ...imdi trabzonda oturan arkadalar alnmasn ama sadece trabzonda oturan bir bakann ne vizyonu olur ne gc olur ne de byk hedefleri olur kusura bakmaynz ama ble ...ynetici anlamnda da ayn ey geerli ...bu bir kusur deil ama gerek ...ok ince bir rnek vereyim sayn eski bakan atay aktug asla bakan deil ok ii bir ikinci bakan olabilirdi ...ince detaylar var bence bu konuda ...
    3)Ynetimin iinde medya gc olan medya ile ilikileri olan biri olmal bu illa bakan olmamal ha bakan medyatik olmal ii bilmeli (hangi anlamda dediimi tm arkadalar anlamtr)TRABZONSPORUN taraftar gc hi azmsanmacak kadar oktur..bunu pazarlamak hissettirmek iin medya ya hakim olmanz gerekir ite o zaman da ynetici tipi profili konumas tarz giyimi nemli olur ...biz sradan bir takm deiliz onun iin en bata ynetici baznda baz mesajlar vermemiz gerekir ...
    4)TRABZONSPOR ok byk bir markadr ...bu markann marka degeri malesef drlyor ... bu i le 1 2 kiinin yapacag i deildir .. forumda okuyorum ite magaza da o yoktu bu kt idi formalar yok vs vs vs vs ...bu iler iin ok iyi bir CEO bulunup bana getirilmeli ve ynetim kuruluna bagl almal ...tek deil ekip olarak .. sponsorluk anlamalarndan forma tercihlerine kadar rn yelpazesine dagtmna kadar tabii ki yazmama gerek yok profesyonelce yaplarak ...bu seksiyonun iine bir AR-GE kurulmal bu blm de yeni kaynak ve eldeki kaynaklarn nasl daha iyi kullanlabilecegini aratrmal ... her adan hazineden arsa alnmasndan kulubun borsadaki hisselerinin aklk durumuna kadar .. ve ilgili CEO ya bagl olmal
    5) Takmda 2 tane profesyonel menajer olmal ...ve bunlar direk bakana bagl olarak almal .. idari ve teknik menajer ...idari menajer takmn takm HAR her eyi ile ilgilenmeli ... tesisler konaklama yolculuklar vs vs aklnza ne gelirse ....teknik menajer ise srf takmla ilgilenmeli ve bu yap bize mutlaka ama mutlaka art transferlerden hoca seimine oyuncularn durumuna kadar (sezon ii yani) her ey ile ilgilenmeli ...benim bu anlamda tek tercihim SNAN ENGN ....( AKRABASI DELM HATTA TANIMADIM DA.... AMA OK ZELL VAR VE FUTBOLU SANIRIM OK KDEN Y BLYOR HELE K FUTBOLCU TANIMA BLME ANLAMINDA .. STELK YERLNN DE YERLS ....)bu teknik menajer basnla da konumal yani muhabirler bizim bakann yanna zrt prt yaklap adamn agznn iine mikrofon sokmayacaklar ...
    6)ynetim kurulu olarak seilen basn temsilcisi dnda aklna gelen konumayacak ... bizde her ynetici basna deme verme hastalgnda ...
    7) teknik menajer sadece bakana bagl olup yetkileri geni olacak tranzsferden hoca seimine kadar teklifler getirecek ve bunlar alabilecek ...bakan bunlar ynetime anlatp aklayacak ...
    8)takmda kesinlikle bir psikolog olacak
    9)bakan bata olmak zere taraftarn rgtlenmesine yardmc olunacak .. lkenin her tarafndaki dernekler ile organize ve gl bir iletiim kurulmal ... taraftarlar dernegi st kurulu seilip bakanla ayda 1 kez dahi olsa konumal ... bu konuma da taraftarn bak anlatlmal OBJEKTF olarak bedava bilet veya baz oyuncularn reklam yaplmamal ya da kadro yazlp verilmemeli rasyonel gerekci ve zm anlamnda konumalar ...
    10) kulubun profesyonel idareci CEO teknik ve idari menajer varken yneticiler kendi bailarna gre deme vermemeli basnda atp tutmamal... bu profesyonel kadronun arkasnda durabilmeli ...
    11) hesap sormak gerektii zaman ynetim toplantlarnda dar szmadan yaplmal ...

baz eyler aklma gelmemi olabilir ....burada en nemli olan olay u... bunlar yapmak her babayiitin harc deil nk elindeki gc veriyor hissine kaplr sayn bakan ve ynetim ama ite baar byle gelir ... yoksa kymal peyniri pide yerken menajerlerin alalm bu futbolcuyu hadi bunu da alalm diye futbolcu tarnsfer edilerek deil ...eksik yazdgm konular var ...avrupa da ka kulubunun bakann yn kurulu yelerinin zrt prt ortalga dtn grdnz ...real madrit bakann adn az insan belki bilir ama teknik menajerin veya sportif iler md nn adn ok kii bilir ...

umarm bu yazy ynetim dnr ...eksikler olmasna karn ....

SAYGILARIMLA ...

Vkgz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

1) Sola ve kaleye transfer yapmak
    2) Smeki polonyaya hseyini kulubeye gndermek
    3) Beikta mana kadar sabretmek
    nce TRABZONSPOR

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

Alnt vkgz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    1) Sola ve kaleye transfer yapmak
    2) Smeki polonyaya hseyini kulubeye gndermek
    3) Beikta mana kadar sabretmek
    bunlar gn kurtarmak iin zm olabilir.

Ama Klb dzle karmak iin yukarda yazlanlar yapmak yapabilmek daha mantkl.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Alnt forever61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bunlar gn kurtarmak iin zm olabilir.

Ama Klb dzle karmak iin yukarda yazlanlar yapmak yapabilmek daha mantkl.

tabiki .......
    nce TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

bence once gun kurtarlmal.yan en ksa zamanda sampyonluk.

ole 3-4 sen bekle blmem ne .

once en ksa surede takm sampyon yaplmal .o sene baslanmal 3-4 yllk gelecek planlarna.yoksa
    taraftar sampyonluk gormeden beklemez.her sey berbat olur.

once su sksan gaz alp rahatlamak lazm.sonra tedaviye baslarsn.

yan once kan durdur amelyat sonra adam yoksa kan kaybndan olecek.

yelik tarihi
    16.08.2006
    Nereden
    Giresun
    Ya
    36

bu takm bi kere ampiyon olsun kendini toplar 96 da sonra herey dald. ilk nce gn kurtarmalyz. ynetim u anda deimemeli daha geleli bi yl olmad. biraz da paras var herhalde ilk nce gn bi kutarsn sonra ynetimin icabna baklr. benim nerilerim:
    1- ilk nce jeff gnderilip salam bi kaleci.
    2- eller geri arlp stepanov un yanna monte edilip defans salama alnmal.
    3- imyak,f. akyel, ada, hseyin gitmeli,
    4- adam gibi bi sol kanat alnmal alnamyorsa murat a biraz fazla nem verilip hazrlanmal.
    5- son olarak ift forvet oynamal dediim gibi defans salam oldumu golde olur. forvetlerde ersen,unut ikilisi olabilir.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

1. kesinlikle kalecilere gvenilmeli....
    2. bu sene en fazla sol kanada bir transfer daha yaplp bu i bitmeli, takmn oturmas iin zamana ihtiyac var...
    3. teknik direktre gvenilmeli ve tam destek verilmeli...dere geerken at deitirilmez

yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Alnt cengizc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    1. kesinlikle kalecilere gvenilmeli....
    2. bu sene en fazla sol kanada bir transfer daha yaplp bu i bitmeli, takmn oturmas iin zamana ihtiyac var...
    3. teknik direktre gvenilmeli ve tam destek verilmeli...dere geerken at deitirilmez

dier ikisi tamamda bu kalecilere gvenecek halimiz kalmad artk.
    nce TRABZONSPOR

ozturk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2006
    Nereden
    stanbul

Bence tsyi terim-dervi ikilisi bile kurtaramaz hep baarsz olunca byle zm nerileri yapyoruz ama benim inancm yok artk.. bu felaketin zm mzm yok dua edelimde ligden dmeyelim... coolank karde dncelerin iin saol...

since1967_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

bence yaplacaklar unlar;
    1. kaleci sorunu pletikosayla zmlenip jeff hemen gnderilmeli,
    2. sol kanata bir yerli transferi yaplmal,
    3. sol aa dnya apnda bir yldz alnmal,
    4. hseyin kzaa ekilmeli ve kadro u ekilde kurulmal,
    5. ve kesinlikle teknik direktr gnderilip giray bulak veya ziya doan (ikiside bota u anda) takmn bana getirilmeli.

pletikosa
    ferhat, stephanov, fatih, murat
    symek
    yattara, gkdeniz, mercelinho, sol ak
    ersen (umut)

takm n liberosuz gibi gzkyor ama zaten biz byk klbz srekli bask kuran bir futbol oynayalm. takm topsuz alanda komay renmeli herkes durarak top oynuyor. benim u an iin zm nerim bu.
    AMPYON OLMAN NEML DEL. NEML OLAN SENN BU HAKSIZ ARENADA VERDN ONURLU MCADELENDR.

yelik tarihi
    19.08.2006
    Nereden
    stanbul

paras kadar kafas da alan biri bakan olmal.
    o ne yapacan bilir zaten

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

ben akcas takmn kadro dzeni ile ilgili bir ey yazmamaya zellikle zen gstermitim ...benim iin u an ki durumdan tek kadro ile klamayacagnn anlalmas iinde .. kadro ile zaten her topicte yorum var ... ultrats ve bir iki arkada anlam derdimi .. yoksa ben kadro yapmak derdinde deilim .. ama bakyorum ki herkes zm anlk hatta saniyelik dnyor .. arkadalar bu anlamda bir baar gelse dahi ok ksa sreli olur sonra gene hsran olur kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii zaten anlk da gelmiyor ...
    sayglamla .. takmla ilgili dncemi zaten baka topic de yazacagm

eren_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

bence sz geen kendini tantm kolotuktan g almyacak ancak o koltuun gcnn farkna varm bir bakan olmal.mesela may gibi.lobin kuvvetli olacak herkez senin szn dinlicek.
    inadna TRABZON
    ---Srmeneli Piranalar---

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

since 1967 yaptgn takma aynen katlyorum sadece tek farkla o teknik direktrler hari ...

Forumdan Uzaklatrlmtr erdal6167 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.11.2005
    Ya
    37

Smile

hseyin yedek, yattra sahada, sola adam, stopere adam.

bordox - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2004
    Nereden
    stanbul

ki sezondur ayn hatalar tekrarlyoruz asl znt veren bu benim iin.Trabzonspor'un kronik hale gelen sorunu uzun sreli dnmemektir.Gn kurtaralm derken baka gnlerin geldiini unutuyoruz.
    Transferi bir trl zamannda yapamyoruz,istediimiz Hocay deil,listedenin sonunda olan tercih ediyoruz.
    Taraftarmz srekli olarak birilerinin kafasn koparma peinde.Yattara oynasa dert oynamasa dert.
    Yani hep ayn filmi baa saryoruz,ksr bir dnemdir gidiyor.
    Amatr ruh,profosyonel dnce
    nsanlarn yaamas iin gerekli olan ey;Hava,su,DEMOKRAS

Forumdan Uzaklatrlmtr buckler - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    30

bence teknik direktr deiiklii bu takma iyi bi hava sokar u an takmda zaten bozulacak bi hava yok acilen teknik direktr gnderilmeli

nemo_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.06.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    30

Alnt buckler Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bence teknik direktr deiiklii bu takma iyi bi hava sokar u an takmda zaten bozulacak bi hava yok acilen teknik direktr gnderilmeli
    sana katlyorum iyi ve baarya a bir antrenr(bence yerli)bizi baarya gtrr....
    2. olarak da ze dnmeliyiz ...bu takmda bence en fazla 3 yabanc olmal ..
    BMП TЯΛBZOПGЦLDΛΚ FOЯZΛ ΚΛЯΛΣLMΛS

hakanhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

teknik direktor degiimiyle bu iler haledilir..
    Trabzonspor, iegin kokusunun yaziya dklememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

etin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.02.2006
    Nereden
    Uzak Dou

hcm gcmz iyi ama son vuru iin birisi lazm
    hseyinin yerine biri lazm top kullanabilen
    Siyasetin "bizden olduu srece" yer ald, karda olduu zaman "siyasete bulat" byk kulp/taraftar camias Trabzonspor

ahmetansu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.12.2005
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    32

sola adam almamz bu takmn sonu olur. ancak yerli bi oyuncu olursa olabilri. bu takmda zaten 4 tane forvet e dnk ofansif oyuncun var. bence
    her eyden nemlisi n libero ve sa back almamz.
    "Bizi asagiya ekmeye alismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." zkan Smer

BMN l TRABZON

@FLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

tek zm ersun yanal
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Sleyman
    Padiahlar arasnda en uzun sre ve en ok topraga sahip olandr
    nk o da bizim gibi BZE HER YER TRABZON demitir .

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

kaleci nlibero ve iyi bi forvetle oyundaki hem ofansif hemde defansif sorunlarmz zlr bide iyi hoca lazm tabi
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

Naim
    Ziyareti

Coolank
    Grld zere Trabzonsporun belkide ekonomik eitim sosyal anlamda dier kesimlerinden daha gelimi olan Taraftar kitlesinin oldu ortamda dahi yazdn yaz belkide hi okunmadan direk takmdan hoca topcu ynetim lemesine geiliyor gnbirlik zmlerin herkes profesoru oluyorsa demekki bu takm iin bu tarz yeni ve gerekci yaplanmalar konumak boa

Ynetimlere kzardm daha nceleri gerekleri konumuyorlar diye
    imdi anlyorumda Trabzontaraftarnn byk oran gerekleri anlama ve hazmetme kapasitesinden yoksun .Ac ama gerek.

Bana gre bize greken mthi yalan syleyebilen bir bakan ve ekip
    Taraftarlara delegeye ampiyonluk masal syleyip seimin bitti gn Delegeye ve nalbur zihniyetine kn dnp yukarda ki ve benzeri projeleri hayata geirecek

Bunlarn hibirini Secimden nce azna almayacak
    unki Trk insanna zellikle Yalanlar lazm

yelik tarihi
    09.08.2006
    Nereden
    stanbul

ironmaster ncelikle konu ile ilgili yaz yazdgn iin ok tk ederim ... mmalesef ki herkes takm hoca ynetim geninde yaz yazm benim amacm bu deildi ama allaha kr sen ve sanrm bir de bir iki arkada ancak konuya katlm ... ben le diyorum bu bak asna ble bakan ve ynetim olur ..yazmda asla hoca takm ve ynetim yoktu yani zel olarak sadece yapsal olarak deinilmiti ...iin komik taraf u dostum yukarda yazdgm eyler gereklemeden bu takmda kalc baardan bahsedilmez ama ok kiinin umurunmda deildi takm bu sene ampiyon olsun seneye bakarz iyi olmazsa sveriz ynetime sveriz takma sveriz hocaya sveriz biz bu ii biliriz tribnde 20 000 tane hoca ama bir fikir ret desen herkes kymal ya da peynirli yemeye gider .... ya da ite efendim ezikler deyip kendimizi kandrrz yok cincon yok beta m ne ya da baka her neyse ... malesef bu laflarla mcadele edilmiyor ... foruma dikkat ediyorum takm yazlan forumlarda mthi bir yazma var ....ama i biraz daha ciddi ve rasyonel olursa fffffffffffffffffffff oluyor geri zaten bu konularda hassas olunsa takm bu halde olmazd ...neyse ynetim nabza gre erbeti naslsa veriyor 3 5 galibiyette bakar ...

sayglarmla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)