Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir þey yapmayacak mýyýz?

Oðuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Standart Bir þey yapmayacak mýyýz?

Nereye yazacaðýmý bilemedim. baþlýkta açmak istemedim. Bir þey yapmayacak mýyýz? Nereye gidiyor Trabzonspor?
    Faik'i TRTden kovdurduk. Digitürk'e maçlarýmýzý yayýnlattýk. 20.000 kiþiyi sokaða döktük.. Gazetelerde tekzip yazýlarý çýkarttýk. Aklýma gelenler bunlar.. Böyle bir kitle var, e ne duruyoruz?
    Hepiniz söyleniyorsunuz.. Hepiniz birþeylere sitem ediyorsunuz.. Sonuç? kendimiz söylüyoruz, kendimiz dinliyoruz? Ben BMN isimli bir taraftar sitesinin acizane üyesi olarak sesleniyorum;
    Ey Trabzonsporlular,
    Mevcut yönetimimiz, futbol bilgisiyle, futbol adabýyla, futbol merakýyla deðil, siyasi entrikalar ve maddi yeterliliði ile kulubümüzün baþýndadýr. Kulüp baþkaný olma kriterlerine uymadýðý halde, bize verdiði vaadleri yerine getireceðini ümit ederek sahip çýktýðýmýz bu yönetime isyan bayraðýný açmaya davet ediyorum sizi!! Yanlýþ anlaþýlmasýn, istifa etmeleri için bir birlikten, beraberlikten bahsetmiyorum.. Sadece, körün bile gördüðü eksiklikleri görmelerini saðlayacak fiziksel bir eyleme davet ediyorum hepinizi!! Nedir bu eksiklikler; takýmýmýzýn kalecileri, önünde oynayan arkadaþlarýna güven vermiyor! Top rakipteyken takýmýmýz bir stres içinde.. Demek ki bizim bir kaleciye ihtiyacýmýz var!! Bu takýmýn sol kanatý iþlemiyor, resmi maçlarda attýðýmýz topu topu 3 gol var. Biri serbest vuruþtan, diðer ikisi sað kanattan. Demek ki bizim bir sol kanat oyuncusuna ihtiyacýmýz var!!! Bu takýmdaki hiç bir oyuncu terinin son damlasýna kadar savaþmýyor, herkes yürüyerek oynuyor ve en önemlisi durarak top bekliyor.. Demek ki bu takýmýn heyecana ihtiyacý var!!! Elindeki malzemeyi iyi kullanamayan, her maça deðiþik kadrolarla çýkan ve her defasýnda kötü sonuçlarý futbolcularýnýn üzerine atan bir teknik direktörümüz var.. Demek ki bizim bu camianýn aðýrlýðýný bilen ve bu aðýrlýðý kaldýrabilecek bir teknik direktöre ihtiyacýmýz var!!! Kulubün kasasýndan çýkan harcýrahla 2 aydan daha fazla süre Brezilya'da futbolcu arayan ama parasýyla dahi futbolcu alýp gelemeyen bir yöneticimiz var.. Demek ki bizim futboldan ve futbolcudan anlayan, iþ bitirme yeteneði, becerisi olan yöneticilere ihtiyacýmýz var!!
    Ey Trabzonsporlular,
    Mail ise mail, mektup ise mektup, yürüyüþ ise yürüyüþ, basýn duyurusu ise basýn duyurusu.... Her ne gerekiyorsa yapmalýyýz.. Yýllardýr takýmýnýn iyi gününde ve kötü gününde yanýnda olan, þampiyonluk gitti diye hayatýna son verecek kadar takýmýný herþeyden üstün tutan, hiç þampiyonluk görmediði halde takýmýna caný gönülden baðlý olan, rüyasýnda yaþadýðý þampiyonluk sevincinin ardýndan uyandýðýnda gözleri yaþlý olan, futbol üzerine sözüm ona futbol uzmanlarýna bile taþ çýkaracak kadar futbolu bilen, seven yaþayan bir taraftar kitlesi olarak üzerimize düþeni yapmalýyýz...
    Bu takým bizim takýmýmýz.. Mevcut yönetimi bilmiyorum ama ben ligi 13. sýrada bitirdiðimizde bile takýmýma olan sevgimden bir parça bile eksik etmedim.. Hergün inadýna Trabzon, inadýna Trabzon diye baðýran büyük taraftar.. Haydi, birþey yapmalý..
    Fýrtýna olarak baþladý, sahici bir ihtilâle dönüþtü, uzun zamandýr “sadece” bir efsane..

www.fikirbahcesi.net

Naim
    Ziyaretçi

Oðuz Kardeþim Perþembeyi beklemek Çokmu Zor geliyor?

Analyzer
    Ziyaretçi

Yürüyüþ yapýlacaksa birkaç slogan önerisi benden: Ayný melodiyle söylenecek: "Sol kanat hakkýmýz söke söke alýrýz", "Kaleci takýmýn belkemiðidir", "Koþmayan futbolcu istemiyoruz". Evet.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý ironmaster Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oðuz Kardeþim Perþembeyi beklemek Çokmu Zor geliyor?
    Naim abi ne demiþ atalarýmýz...

''Perþembenin geliþi çarþambadan belli olur...''

Amenna.

Perþembe,dolmak üzere olan bardagýn taþma damlasý olabilir ama korkarýmki halimiz Rýzanýn bjk'deki haline dönecek.Oda ligde kötü giderken avrupa maclarý yüzünden dokunmyor-dokunamýyorlardý...
    Velhasýlý kelam superspordaki yazý ile birlikte açýkca görülüyorki kazan ýsýnmaya baþladý.Kaynar mý Bu havada neden olmasýn?
    Trabzonspor kültürünü yaþa, yaþat, öðret...
    Ýþte BMN!*

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

"Kaleci takýmýn belkemiðidir"

kaleciye ihtiyacýmýz yok diyen yönetime gerek mektup gerek mail gerekse basýn açýklamasýyla bunu söyleyelim.

KALECÝ TAKIMIN BEL KEMÝÐÝDÝR,KALECÝ TAKIM ARKADAÞALRINA GÜVEN VERMELÝDÝR.TRABZONSPOR KALECÝ YETÝÞTÝRME OKULU DEÐÝLDÝR.

Faik'i TRTden kovdurduk. Digitürk'e maçlarýmýzý yayýnlattýk. 20.000 kiþiyi sokaða döktük.. Gazetelerde tekzip yazýlarý çýkarttýk. Aklýma gelenler bunlar.. Böyle bir kitle var, e ne duruyoruz?

burdan hocayý istifaya çaðýrmanýn dýþýnda yapýlacak biþeyler muhakkak vardýr.

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý miracciftci Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Naim abi ne demiþ atalarýmýz...

''Perþembenin geliþi çarþambadan belli olur...''

Amenna.

Perþembe,dolmak üzere olan bardagýn taþma damlasý olabilir ama korkarýmki halimiz Rýzanýn bjk'deki haline dönecek.Oda ligde kötü giderken avrupa maclarý yüzünden dokunmyor-dokunamýyorlardý...
    Velhasýlý kelam superspordaki yazý ile birlikte açýkca görülüyorki kazan ýsýnmaya baþladý.Kaynar mý Bu havada neden olmasýn?
    haklýsýn da bu maç normal bir uefa maçý deðil.þu rum lara elenmeyelim bu sefer.yani aaa yendik tüh yönetim tepkilerden yýrttý yine maçý deðil bu maç.sonra sýradaki diðer uefa maçlarýna kadar tonla lig maçý var ki aralarýnda derbiler var yakýn tarihli.onlarda tepkiler verilir zaten.
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Arkadaþlar þuanlýk tepkiye gerek yok geçen sene benficada ayný bunun gibiydi 3 haftada 1 çekmiþti sonra bir seri yakaladý þamp. ligine kaldý lig sonunda . beþiktaþ maçýna kadar sabredilmeli ve kaleye sola adam alýnýp alýnmayacagýna gore tepki verilmeli. biraz sabýr 2 hafta daha

Yeni Kaleci (New goalkeeper)

Fatih ---- step---- Çaðdaþ--- Murat

Yattara(Gökdeniz) -- Hasan-- Marcelinho --Yeni Sol (New Left)

Umut(Gökdeniz)-- Ersen
    Önce TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr LazEkrem61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

SEVGI EYLEM GEREKTIRIR

zaman gecmeden sirtimizdaki kamburu atmamiz lazim, eger denizli macini beklersek is isten gecmis olabilir !!!!!!

sirtimizi 5 dakika sahaya cevirdigimizde laz aroninin cokmu umurunda olacak ???

son 3 hafta gösterdiki bu maya (Albayrak ve Lazaroni ) tut mu yor !!!!!

zararinin neresinde dönersek kardir !!!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

YÖnetÝm ÝstÝfa!!!!

Oðuzhan Görkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

ya ne yapacaðýmý bende bilmyrm bi yandan sabýr diyor bi yandan böyle gitmz aslýnda bakýnca dünkü maçta kaçan o pozisyonlardan sonra ne yapsýn ama þuda war bu adam taktik bilmiyor oyuncularý tanýmýyor
    yönetim desen ayrý bir hava kamp baþlamadan bitecek transferler ligin 4.haftasýna gelmemize raðmen bitmedi.
    ...anti-kliþe timi...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

yapmayýn arkadaþlar ya bu takým çoðunlukla bizim sabýrsýzlýðýmýzdan kaybetmedimi bu zamana kadar
    Önce TRABZONSPOR

tsakrep61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla bence butun stad yonetým ýstýfa dýye bagýrmalý ama hep býr agýzdan seref trýbundeký yonetýcelerde dahýl olmak uzere yoksa bu ýsýn sonu hayýr degýl
    - sen "cebýmden 20 mýlyon dolarlýk transfer yapýcam ve trabzonlu býr ýosadamýna da yýldýz aldýrcam" dedýn mý dedýn SONUC : marchelýno
    - butun transferler en gec alamanya daký hazýrlýk macýna yetýscek dedýn mý dedýn SONUC : HALA TRANSFER BITMIS DEGIL
    - paralý baskan parolasýyla geldýn seneye fatýhten zarar edecegýmýz ýcýn bu sene fatýhý sattýk deyýp para sýkýntýsý cektýgýmýz donemklerde býle satýlmayan fatýhý avrupanýn sayýlý kuluplerýnden býrýne zenýte verdýn oda býzýmgýbý kumede kalmaya oynuyo
    - býde bu ýsýn gecmýste kalan teknýk dýrektor yuzu var vahýd hocayý gonder yerýne 2 ay sonra 20 snede 18 kulup degýstýren basarý abýdesý ýstýkrar abýdesý lazoronýyý getýr hemde ypnetýcýlere sms le býldýrerek

hocam daha yazýcak cok sey var bence butun stad yonetým ýstýfa dýye bagýrmalý en basta yonetýcýler bu ýs boyle olmaz
    paralý baskanýmýzda bence ýstanbul bshr beledýyesýnde baskanlýga devam etmelý orda aradýgý basarýyý elde eder
    Murdar bir halden muhteþem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Alýntý vkgz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yapmayýn arkadaþlar ya bu takým çoðunlukla bizim sabýrsýzlýðýmýzdan kaybetmedimi bu zamana kadar
    bu zamana kadar bizim sabýrsýzlýðýmýzdan kaybetti bugün kalemiz boþ diye kaybediyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

sabrettik lig bitene kadar
    sabrettik transfer dönemi açýlana kadar
    sabrettik dünya kupasý bitene kadar
    sabrettik lig baþlayana kadar
    sabrettik 3 hafta

þimdi diyolar sabret 3 hafta daha
    3 hafta sonra transfer dönemide bitecek.
    o zaman apacak bir þey de kalmayacak.bekle babam ocak gelsýn.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

ben futboldan anlýyorsam transfer sonuna ve 5. haftaya kadar kimseye istifa diye baðýrmam
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý sevgi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu zamana kadar bizim sabýrsýzlýðýmýzdan kaybetti bugün kalemiz boþ diye kaybediyor.

pletikosanýn bu hafta standart liege þamp ligine kalmazsa buraya gelme ihtimali varmýþ. antepteki iki goldede kaleci hatasý var
    Önce TRABZONSPOR

tsakrep61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

o da sený kýsýsel gorusun hocam
    ama ben verýlen býr soz varsa ve bu soz tutulmamýssa sonucunda da trabzýoonspor zarar goruyorsa
    býrkac densýzýn " trabzon kumeye " tezahreatlarýna maruz kalýyorsa o yonetýmý basýmýzda gormek ýstemem
    Murdar bir halden muhteþem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý vkgz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    pletikosanýn bu hafta standart liege þamp ligine kalmazsa buraya gelme ihtimali varmýþ. antepteki iki goldede kaleci hatasý var
    oda en fazla musampa gibi 2 günlük bi seyahate gelir. bizimkiler beceripte alamazlar.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr LazEkrem61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý gkalmuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sabrettik lig bitene kadar
    sabrettik transfer dönemi açýlana kadar
    sabrettik dünya kupasý bitene kadar
    sabrettik lig baþlayana kadar
    sabrettik 3 hafta

þimdi diyolar sabret 3 hafta daha
    3 hafta sonra transfer dönemide bitecek.
    o zaman apacak bir þey de kalmayacak.bekle babam ocak gelsýn.
    22 senedir sabrediyoruz ama yetti artik..

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý sevgi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bende eskiden beri düþündüðüm ama '''iyi olacaklar yeter ki oynasýnlar tecrübe kazanýp büyüsünler býyýklarý terlesin hele'' gibi savunmalar karþýsýnda sustuðum ''kalemizin boþ olmasý'' gerçeðini artýk pazar gecesinden beri hep söylüyor ve yazýyorum.
    tribünler de tepki verilecekse ''kaleye keleci istiyoruz'' diye baðýralým.mail atacaksak ayný þeyi yazalým.nedir bu trabzonun kalecilerden çektiði.yok mu dur diyecek.tolgayý kiralayalým.eðer kalite olacaksa zaten olur gittiði yerde.forvet namzeti ali güzeldalý geçen sene malatyaya erginle beraber attýðý golle tanýdýk.verilen çok az bir þanstan sonra kovduk.adam daha gider gitmez attý golünü.tolga yýda süper lig de(kimse almaz)veya lig A da bir takýma kiralayalým.bakalým ne yapýyor.metin aktaþ hep kalemizdeydi.ne oldu gittiði takýmlarda?baþarýlý mý hayýr?.bu konuda bu kadar uzun yazmamýn nedeni futbol aslýnda çok basit bir oyundur.kalen boþsa yenilirsin.yönetime baský yapýp bir kaleci aldýrmak bu taraftarýn bir görevidir.
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

Jade - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

yani þimdi albayrak istifa etse yerine kim gelecek, gelecek olan da bu saatten sonra ne yapacak???.. iyi ya da kötü bu sezon albayrak kalmalý bence. bunun yanýnda tepkimizi de göstermeliyiz ama istifa diye baðýrarak deðil.

önce perþembe gününü hayýrlýysa mutlu bi þekilde atlatalým.

not : sokaktan 11 kiþiyi toplasan ilk 3 maçýmýzdan 9 puan çýkartýrdý. sorun sadece albayrak/transfer deðil bence.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý 1461@61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yani þimdi albayrak istifa etse yerine kim gelecek, gelecek olan da bu saatten sonra ne yapacak???.. iyi ya da kötü bu sezon albayrak kalmalý bence. bunun yanýnda tepkimizi de göstermeliyiz ama istifa diye baðýrarak deðil.

önce perþembe gününü hayýrlýysa mutlu bi þekilde atlatalým.

not : sokaktan 11 kiþiyi toplasan ilk 3 maçýmýzdan 9 puan çýkartýrdý. sorun sadece albayrak/transfer deðil bence.
    kayseri ve vestel maçlarýndan 1 puan ancak çýkar demiþtim ama antep maçý hesapta yoktu. mesajýnýn ilk kýsmýna sonuna kadar baðýrýyorum. bun sonuna fatih diye baðýrarakta deðil diyorum
    Önce TRABZONSPOR

61viya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Arkadaþlar görünen o ki,biz burda kendim söyledim kendim dinledim ortamý oluþturuyoruz her geçen gün..

Ve yine görülüyor ki,yürüyüþ mürüyüþ yapýlacaðý yok..Olsa halbuki ne hoþ olur..Birilerinin istifa etmesi þart deðil bizim bu protestomuzdan sonra..Ki zaten anlayan gider de,hani anlamaz olurlarsa bile,Trabzonsporun oylarýný "iki yýldýz" vaadi ile alýp,sonra yýldýzýn birini Trabzondan geri yollayan,yönetim kurulundaki bir adamýn ,k, aya varan tatil macerasýný hala somut adým atamadan noktalamak üzerinde olan bir zihniyeti kýnama baabýnda üzerimize düþeni yaparýz..

Artýk bütün alem biliyor ki,bizim taraftarlýðýmýz skorboarda yönelik deðil..Ancak elden gelen yapýlýr ve buna raðmen baþarýsýz olunursa bu takým hepimiizn baþýnýn tacýdýr..Ama herþey ortadayken baþkanlýk sýfatýyla ööööyle oturan bi zihniyeti protesto gerek galiba..

Problem topçu da da vardýr diyenler olabilir anak,bence bu protestoda toðpçularýn arkasýnda olduðumuzu göstermemiz lazým.Çünkü bu adamlar çýkaracak bizi aydýnlýða..Ýnancým tam! Topçularý küstürmeden bunu becerebilmeliyiz..,Çünkü yönetim teknik heyet gidebilir..Ki zaten bu konuda üstüne olmayan bi kitleyiz maaþallah..Ancak topçulara ihtiyacýmýz var..Hem bedenen hem ruhen...

Ve galiba þu an için yürüyüþ için net bi adým olmadýðýna göre,bildiri hazýrlayabilirz..E tabi isterseniz ben mektup da yazarým Katip olacam yakýnda Ama bildiri konusunda basýnýn da bizi taktýðýný bildiðim için,çok daha etkili olacaktýr diye düþünüyorum ben..Öncek bildirilerimiz birçok basýn yayýn organýnda yer bulmuþtu hatýrlarsanýz..Ses getirecektir..
    Konu 61viya tarafýndan (21.08.2006 Saat 19:12 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Orada birisi farklý yürüyordur."

since1967_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

bencede perþembe gününü bekleyelim. sonuç ne olursa olsun cuma gününden itibaren trabzon þehri kaynamalý ve hafta sonu bu hocadan kurtulmalýyýz.
    ÞAMPÝYON OLMAN ÖNEMLÝ DEÐÝL. ÖNEMLÝ OLAN SENÝN BU HAKSIZ ARENADA VERDÝÐÝN ONURLU MÜCADELENDÝR.

Remzi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Alýntý 61viya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar görünen o ki,biz burda kendim söyledim kendim dinledim ortamý oluþturuyoruz her geçen gün..

Ve yine görülüyor ki,yürüyüþ mürüyüþ yapýlacaðý yok..Olsa halbuki ne hoþ olur..Birilerinin istifa etmesi þart deðil bizim bu protestomuzdan sonra..Ki zaten anlayan gider de,hani anlamaz olurlarsa bile,Trabzonsporun oylarýný "iki yýldýz" vaadi ile alýp,sonra yýldýzýn birini Trabzondan geri yollayan,yönetim kurulundaki bir adamýn ,k, aya varan tatil macerasýný hala somut adým atamadan noktalamak üzerinde olan bir zihniyeti kýnama baabýnda üzerimize düþeni yaparýz..

Artýk bütün alem biliyor ki,bizim taraftarlýðýmýz skorboarda yönelik deðil..Ancak elden gelen yapýlýr ve buna raðmen baþarýsýz olunursa bu takým hepimiizn baþýnýn tacýdýr..Ama herþey ortadayken baþkanlýk sýfatýyla ööööyle oturan bi zihniyeti protesto gerek galiba..

Problem topçu da da vardýr diyenler olabilir anak,bence bu protestoda toðpçularýn arkasýnda olduðumuzu göstermemiz lazým.Çünkü bu adamlar çýkaracak bizi aydýnlýða..Ýnancým tam! Topçularý küstürmeden bunu becerebilmeliyiz..,Çünkü yönetim teknik heyet gidebilir..Ki zaten bu konuda üstüne olmayan bi kitleyiz maaþallah..Ancak topçulara ihtiyacýmýz var..Hem bedenen hem ruhen...

Ve galiba þu an için yürüyüþ için net bi adým olmadýðýna göre,bildiri hazýrlayabilirz..E tabi isterseniz ben mektup da yazarým Katip olacam yakýnda Ama bildiri konusunda basýnýn da bizi taktýðýný bildiðim için,çok daha etkili olacaktýr diye düþünüyorum ben..Öncek bildirilerimiz birçok basýn yayýn organýnda yer bulmuþtu hatýrlarsanýz..Ses getirecektir..
    %100 katýlýyorum perþembe günkü maçtan sonra sonuç ne olursa olsun TRabzonda bi yürüyüþ türü þeyler yapýlmasý lazým artýk bu durmdan sonra zaten anlayan anlar.Ne olacaðýný baþkan da diðerleri de....
    Bir Gün Mutlaka!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)