Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Bir ey yapmayacak myz?

Ouz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Ya
    37

Standart Bir ey yapmayacak myz?

Nereye yazacam bilemedim. balkta amak istemedim. Bir ey yapmayacak myz? Nereye gidiyor Trabzonspor?
    Faik'i TRTden kovdurduk. Digitrk'e malarmz yaynlattk. 20.000 kiiyi sokaa dktk.. Gazetelerde tekzip yazlar karttk. Aklma gelenler bunlar.. Byle bir kitle var, e ne duruyoruz?
    Hepiniz syleniyorsunuz.. Hepiniz bireylere sitem ediyorsunuz.. Sonu? kendimiz sylyoruz, kendimiz dinliyoruz? Ben BMN isimli bir taraftar sitesinin acizane yesi olarak sesleniyorum;
    Ey Trabzonsporlular,
    Mevcut ynetimimiz, futbol bilgisiyle, futbol adabyla, futbol merakyla deil, siyasi entrikalar ve maddi yeterlilii ile kulubmzn bandadr. Kulp bakan olma kriterlerine uymad halde, bize verdii vaadleri yerine getireceini mit ederek sahip ktmz bu ynetime isyan bayran amaya davet ediyorum sizi!! Yanl anlalmasn, istifa etmeleri iin bir birlikten, beraberlikten bahsetmiyorum.. Sadece, krn bile grd eksiklikleri grmelerini salayacak fiziksel bir eyleme davet ediyorum hepinizi!! Nedir bu eksiklikler; takmmzn kalecileri, nnde oynayan arkadalarna gven vermiyor! Top rakipteyken takmmz bir stres iinde.. Demek ki bizim bir kaleciye ihtiyacmz var!! Bu takmn sol kanat ilemiyor, resmi malarda attmz topu topu 3 gol var. Biri serbest vurutan, dier ikisi sa kanattan. Demek ki bizim bir sol kanat oyuncusuna ihtiyacmz var!!! Bu takmdaki hi bir oyuncu terinin son damlasna kadar savamyor, herkes yryerek oynuyor ve en nemlisi durarak top bekliyor.. Demek ki bu takmn heyecana ihtiyac var!!! Elindeki malzemeyi iyi kullanamayan, her maa deiik kadrolarla kan ve her defasnda kt sonular futbolcularnn zerine atan bir teknik direktrmz var.. Demek ki bizim bu camiann arln bilen ve bu arl kaldrabilecek bir teknik direktre ihtiyacmz var!!! Kulubn kasasndan kan harcrahla 2 aydan daha fazla sre Brezilya'da futbolcu arayan ama parasyla dahi futbolcu alp gelemeyen bir yneticimiz var.. Demek ki bizim futboldan ve futbolcudan anlayan, i bitirme yetenei, becerisi olan yneticilere ihtiyacmz var!!
    Ey Trabzonsporlular,
    Mail ise mail, mektup ise mektup, yry ise yry, basn duyurusu ise basn duyurusu.... Her ne gerekiyorsa yapmalyz.. Yllardr takmnn iyi gnnde ve kt gnnde yannda olan, ampiyonluk gitti diye hayatna son verecek kadar takmn hereyden stn tutan, hi ampiyonluk grmedii halde takmna can gnlden bal olan, ryasnda yaad ampiyonluk sevincinin ardndan uyandnda gzleri yal olan, futbol zerine szm ona futbol uzmanlarna bile ta karacak kadar futbolu bilen, seven yaayan bir taraftar kitlesi olarak zerimize deni yapmalyz...
    Bu takm bizim takmmz.. Mevcut ynetimi bilmiyorum ama ben ligi 13. srada bitirdiimizde bile takmma olan sevgimden bir para bile eksik etmedim.. Hergn inadna Trabzon, inadna Trabzon diye baran byk taraftar.. Haydi, birey yapmal..
    Frtna olarak balad, sahici bir ihtille dnt, uzun zamandr “sadece” bir efsane..

www.fikirbahcesi.net

Naim
    Ziyareti

Ouz Kardeim Perembeyi beklemek okmu Zor geliyor?

Analyzer
    Ziyareti

Yry yaplacaksa birka slogan nerisi benden: Ayn melodiyle sylenecek: "Sol kanat hakkmz ske ske alrz", "Kaleci takmn belkemiidir", "Komayan futbolcu istemiyoruz". Evet.

Trabzonspor Kongre yesi
    Mira Atalay ifti - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.03.2006
    Nereden
    zmir

Alnt ironmaster Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ouz Kardeim Perembeyi beklemek okmu Zor geliyor?
    Naim abi ne demi atalarmz...

''Perembenin gelii arambadan belli olur...''

Amenna.

Perembe,dolmak zere olan bardagn tama damlas olabilir ama korkarmki halimiz Rzann bjk'deki haline dnecek.Oda ligde kt giderken avrupa maclar yznden dokunmyor-dokunamyorlard...
    Velhasl kelam superspordaki yaz ile birlikte akca grlyorki kazan snmaya balad.Kaynar m Bu havada neden olmasn?
    Trabzonspor kltrn yaa, yaat, ret...
    te BMN!*

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    36

"Kaleci takmn belkemiidir"

kaleciye ihtiyacmz yok diyen ynetime gerek mektup gerek mail gerekse basn aklamasyla bunu syleyelim.

KALEC TAKIMIN BEL KEMDR,KALEC TAKIM ARKADAALRINA GVEN VERMELDR.TRABZONSPOR KALEC YETTRME OKULU DELDR.

Faik'i TRTden kovdurduk. Digitrk'e malarmz yaynlattk. 20.000 kiiyi sokaa dktk.. Gazetelerde tekzip yazlar karttk. Aklma gelenler bunlar.. Byle bir kitle var, e ne duruyoruz?

burdan hocay istifaya armann dnda yaplacak bieyler muhakkak vardr.

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Alnt miracciftci Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Naim abi ne demi atalarmz...

''Perembenin gelii arambadan belli olur...''

Amenna.

Perembe,dolmak zere olan bardagn tama damlas olabilir ama korkarmki halimiz Rzann bjk'deki haline dnecek.Oda ligde kt giderken avrupa maclar yznden dokunmyor-dokunamyorlard...
    Velhasl kelam superspordaki yaz ile birlikte akca grlyorki kazan snmaya balad.Kaynar m Bu havada neden olmasn?
    haklsn da bu ma normal bir uefa ma deil.u rum lara elenmeyelim bu sefer.yani aaa yendik th ynetim tepkilerden yrtt yine ma deil bu ma.sonra sradaki dier uefa malarna kadar tonla lig ma var ki aralarnda derbiler var yakn tarihli.onlarda tepkiler verilir zaten.
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

Vkgz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Arkadalar uanlk tepkiye gerek yok geen sene benficada ayn bunun gibiydi 3 haftada 1 ekmiti sonra bir seri yakalad amp. ligine kald lig sonunda . beikta mana kadar sabredilmeli ve kaleye sola adam alnp alnmayacagna gore tepki verilmeli. biraz sabr 2 hafta daha

Yeni Kaleci (New goalkeeper)

Fatih ---- step---- ada--- Murat

Yattara(Gkdeniz) -- Hasan-- Marcelinho --Yeni Sol (New Left)

Umut(Gkdeniz)-- Ersen
    nce TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklatrlmtr LazEkrem61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.08.2006
    Nereden
    stanbul

SEVGI EYLEM GEREKTIRIR

zaman gecmeden sirtimizdaki kamburu atmamiz lazim, eger denizli macini beklersek is isten gecmis olabilir !!!!!!

sirtimizi 5 dakika sahaya cevirdigimizde laz aroninin cokmu umurunda olacak ???

son 3 hafta gsterdiki bu maya (Albayrak ve Lazaroni ) tut mu yor !!!!!

zararinin neresinde dnersek kardir !!!

Forumdan Uzaklatrlmtr Salih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    33

Ynetm stfa!!!!

Ouzhan Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.01.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

ya ne yapacam bende bilmyrm bi yandan sabr diyor bi yandan byle gitmz aslnda baknca dnk mata kaan o pozisyonlardan sonra ne yapsn ama uda war bu adam taktik bilmiyor oyuncular tanmyor
    ynetim desen ayr bir hava kamp balamadan bitecek transferler ligin 4.haftasna gelmemize ramen bitmedi.
    ...anti-klie timi...

yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

yapmayn arkadalar ya bu takm ounlukla bizim sabrszlmzdan kaybetmedimi bu zamana kadar
    nce TRABZONSPOR

tsakrep61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara

valla bence butun stad yonetm stfa dye bagrmal ama hep br agzdan seref trbundek yonetcelerde dahl olmak uzere yoksa bu sn sonu hayr degl
    - sen "cebmden 20 mlyon dolarlk transfer yapcam ve trabzonlu br osadamna da yldz aldrcam" dedn m dedn SONUC : marchelno
    - butun transferler en gec alamanya dak hazrlk macna yetscek dedn m dedn SONUC : HALA TRANSFER BITMIS DEGIL
    - paral baskan parolasyla geldn seneye fathten zarar edecegmz cn bu sene fath sattk deyp para sknts cektgmz donemklerde ble satlmayan fath avrupann sayl kuluplernden brne zente verdn oda bzmgb kumede kalmaya oynuyo
    - bde bu sn gecmste kalan teknk drektor yuzu var vahd hocay gonder yerne 2 ay sonra 20 snede 18 kulup degstren basar abdes stkrar abdes lazorony getr hemde ypnetclere sms le bldrerek

hocam daha yazcak cok sey var bence butun stad yonetm stfa dye bagrmal en basta yonetcler bu s boyle olmaz
    paral baskanmzda bence stanbul bshr beledyesnde baskanlga devam etmel orda aradg basary elde eder
    Murdar bir halden muhteem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    36

Alnt vkgz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yapmayn arkadalar ya bu takm ounlukla bizim sabrszlmzdan kaybetmedimi bu zamana kadar
    bu zamana kadar bizim sabrszlmzdan kaybetti bugn kalemiz bo diye kaybediyor.

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

sabrettik lig bitene kadar
    sabrettik transfer dnemi alana kadar
    sabrettik dnya kupas bitene kadar
    sabrettik lig balayana kadar
    sabrettik 3 hafta

imdi diyolar sabret 3 hafta daha
    3 hafta sonra transfer dnemide bitecek.
    o zaman apacak bir ey de kalmayacak.bekle babam ocak gelsn.

yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

ben futboldan anlyorsam transfer sonuna ve 5. haftaya kadar kimseye istifa diye barmam
    nce TRABZONSPOR

yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Alnt sevgi Nickli yeden Alnt Mesaj gster

pletikosann bu hafta standart liege amp ligine kalmazsa buraya gelme ihtimali varm. antepteki iki goldede kaleci hatas var
    nce TRABZONSPOR

tsakrep61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara

o da sen kssel gorusun hocam
    ama ben verlen br soz varsa ve bu soz tutulmamssa sonucunda da trabzoonspor zarar goruyorsa
    brkac denszn " trabzon kumeye " tezahreatlarna maruz kalyorsa o yonetm basmzda gormek stemem
    Murdar bir halden muhteem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

Alnt vkgz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    pletikosann bu hafta standart liege amp ligine kalmazsa buraya gelme ihtimali varm. antepteki iki goldede kaleci hatas var
    oda en fazla musampa gibi 2 gnlk bi seyahate gelir. bizimkiler beceripte alamazlar.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Forumdan Uzaklatrlmtr LazEkrem61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.08.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt gkalmuk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    sabrettik lig bitene kadar
    sabrettik transfer dnemi alana kadar
    sabrettik dnya kupas bitene kadar
    sabrettik lig balayana kadar
    sabrettik 3 hafta

imdi diyolar sabret 3 hafta daha
    3 hafta sonra transfer dnemide bitecek.
    o zaman apacak bir ey de kalmayacak.bekle babam ocak gelsn.
    22 senedir sabrediyoruz ama yetti artik..

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Alnt sevgi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bende eskiden beri dndm ama '''iyi olacaklar yeter ki oynasnlar tecrbe kazanp bysnler byklar terlesin hele'' gibi savunmalar karsnda sustuum ''kalemizin bo olmas'' gereini artk pazar gecesinden beri hep sylyor ve yazyorum.
    tribnler de tepki verilecekse ''kaleye keleci istiyoruz'' diye baralm.mail atacaksak ayn eyi yazalm.nedir bu trabzonun kalecilerden ektii.yok mu dur diyecek.tolgay kiralayalm.eer kalite olacaksa zaten olur gittii yerde.forvet namzeti ali gzeldal geen sene malatyaya erginle beraber att golle tandk.verilen ok az bir anstan sonra kovduk.adam daha gider gitmez att goln.tolga yda sper lig de(kimse almaz)veya lig A da bir takma kiralayalm.bakalm ne yapyor.metin akta hep kalemizdeydi.ne oldu gittii takmlarda?baarl m hayr?.bu konuda bu kadar uzun yazmamn nedeni futbol aslnda ok basit bir oyundur.kalen bosa yenilirsin.ynetime bask yapp bir kaleci aldrmak bu taraftarn bir grevidir.
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

Jade - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    39

yani imdi albayrak istifa etse yerine kim gelecek, gelecek olan da bu saatten sonra ne yapacak???.. iyi ya da kt bu sezon albayrak kalmal bence. bunun yannda tepkimizi de gstermeliyiz ama istifa diye bararak deil.

nce perembe gnn hayrlysa mutlu bi ekilde atlatalm.

not : sokaktan 11 kiiyi toplasan ilk 3 mamzdan 9 puan kartrd. sorun sadece albayrak/transfer deil bence.

yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Alnt 1461@61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yani imdi albayrak istifa etse yerine kim gelecek, gelecek olan da bu saatten sonra ne yapacak???.. iyi ya da kt bu sezon albayrak kalmal bence. bunun yannda tepkimizi de gstermeliyiz ama istifa diye bararak deil.

nce perembe gnn hayrlysa mutlu bi ekilde atlatalm.

not : sokaktan 11 kiiyi toplasan ilk 3 mamzdan 9 puan kartrd. sorun sadece albayrak/transfer deil bence.
    kayseri ve vestel malarndan 1 puan ancak kar demitim ama antep ma hesapta yoktu. mesajnn ilk ksmna sonuna kadar baryorum. bun sonuna fatih diye bararakta deil diyorum
    nce TRABZONSPOR

61viya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.12.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    32

Arkadalar grnen o ki,biz burda kendim syledim kendim dinledim ortam oluturuyoruz her geen gn..

Ve yine grlyor ki,yry mry yaplaca yok..Olsa halbuki ne ho olur..Birilerinin istifa etmesi art deil bizim bu protestomuzdan sonra..Ki zaten anlayan gider de,hani anlamaz olurlarsa bile,Trabzonsporun oylarn "iki yldz" vaadi ile alp,sonra yldzn birini Trabzondan geri yollayan,ynetim kurulundaki bir adamn ,k, aya varan tatil macerasn hala somut adm atamadan noktalamak zerinde olan bir zihniyeti knama baabnda zerimize deni yaparz..

Artk btn alem biliyor ki,bizim taraftarlmz skorboarda ynelik deil..Ancak elden gelen yaplr ve buna ramen baarsz olunursa bu takm hepimiizn bann tacdr..Ama herey ortadayken bakanlk sfatyla yle oturan bi zihniyeti protesto gerek galiba..

Problem topu da da vardr diyenler olabilir anak,bence bu protestoda topularn arkasnda olduumuzu gstermemiz lazm.nk bu adamlar karacak bizi aydnla..nancm tam! Topular kstrmeden bunu becerebilmeliyiz..,nk ynetim teknik heyet gidebilir..Ki zaten bu konuda stne olmayan bi kitleyiz maaallah..Ancak topulara ihtiyacmz var..Hem bedenen hem ruhen...

Ve galiba u an iin yry iin net bi adm olmadna gre,bildiri hazrlayabilirz..E tabi isterseniz ben mektup da yazarm Katip olacam yaknda Ama bildiri konusunda basnn da bizi taktn bildiim iin,ok daha etkili olacaktr diye dnyorum ben..ncek bildirilerimiz birok basn yayn organnda yer bulmutu hatrlarsanz..Ses getirecektir..
    Konu 61viya tarafndan (21.08.2006 Saat 18:12 ) deitirilmitir.
    "Orada birisi farkl yryordur."

since1967_ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

bencede perembe gnn bekleyelim. sonu ne olursa olsun cuma gnnden itibaren trabzon ehri kaynamal ve hafta sonu bu hocadan kurtulmalyz.
    AMPYON OLMAN NEML DEL. NEML OLAN SENN BU HAKSIZ ARENADA VERDN ONURLU MCADELENDR.

Remzi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.09.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    27

Alnt 61viya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar grnen o ki,biz burda kendim syledim kendim dinledim ortam oluturuyoruz her geen gn..

Ve yine grlyor ki,yry mry yaplaca yok..Olsa halbuki ne ho olur..Birilerinin istifa etmesi art deil bizim bu protestomuzdan sonra..Ki zaten anlayan gider de,hani anlamaz olurlarsa bile,Trabzonsporun oylarn "iki yldz" vaadi ile alp,sonra yldzn birini Trabzondan geri yollayan,ynetim kurulundaki bir adamn ,k, aya varan tatil macerasn hala somut adm atamadan noktalamak zerinde olan bir zihniyeti knama baabnda zerimize deni yaparz..

Artk btn alem biliyor ki,bizim taraftarlmz skorboarda ynelik deil..Ancak elden gelen yaplr ve buna ramen baarsz olunursa bu takm hepimiizn bann tacdr..Ama herey ortadayken bakanlk sfatyla yle oturan bi zihniyeti protesto gerek galiba..

Problem topu da da vardr diyenler olabilir anak,bence bu protestoda topularn arkasnda olduumuzu gstermemiz lazm.nk bu adamlar karacak bizi aydnla..nancm tam! Topular kstrmeden bunu becerebilmeliyiz..,nk ynetim teknik heyet gidebilir..Ki zaten bu konuda stne olmayan bi kitleyiz maaallah..Ancak topulara ihtiyacmz var..Hem bedenen hem ruhen...

Ve galiba u an iin yry iin net bi adm olmadna gre,bildiri hazrlayabilirz..E tabi isterseniz ben mektup da yazarm Katip olacam yaknda Ama bildiri konusunda basnn da bizi taktn bildiim iin,ok daha etkili olacaktr diye dnyorum ben..ncek bildirilerimiz birok basn yayn organnda yer bulmutu hatrlarsanz..Ses getirecektir..
    %100 katlyorum perembe gnk matan sonra sonu ne olursa olsun TRabzonda bi yry tr eyler yaplmas lazm artk bu durmdan sonra zaten anlayan anlar.Ne olacan bakan da dierleri de....
    Bir Gn Mutlaka!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)