Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TS Club Mayosu yýrtýldý!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Standart TS Club Mayosu yýrtýldý!

TS CLUB MAYOSU YIRTILDI

Ege’de tatil hazýrlýðýndaydým. Tatile çýkmadan TS Club’a uðradým, Cevahir’de. Yeni sezonda çýkan erkek mayolarý vardý. Çok hoþ gözüküyorlardý. Denemek için aldým 1 tane mavi olanlardan.

Yeni olduðu için denemek gerekiyordu. Onun için her üç renkten de birer tane almak yerine 1 tane aldým sadece. Eee akýllý adam denemeden atmaz yenilik adýmlarýný. Basamak basamak olmalý deðiþim.

Bir yenilikti bu. Yepyeni bir baþlangýç. Zaten 2 sezondur kolsuz TS Club T-shirt’üyle gidiyordum denize. Ama yetmiyordu. Artýk deniz üniformamýn alt tarafý da tamamlanmýþtý. Gururla giyecektim tam takým formamý.

Nitekim giydim de. Giydim de, dýþý caf caflý ALBenisi oldukça yüksek olan þort 10 Aðustos günü Ege / Akdeniz sularýnda yýrtýlýverdi. Cepleri biraz dardý. Bu nedenle cebine en ufak bir þeyi bile koysanýz, onu cebinizden alýrken, geri koyarken kolayca yýrtýlýveriyordu. Bir de Ege / Akdeniz sularýnýn tuzu da bu etkiyle birleþince, deformasyon kaçýnýlmaz oluyordu.

Allah’tan usta bir dikiþci vardý yanýmýzda. Dedi ki bu ceplerle yýrtýlmadan kullanmak imkansýz. Buna TAKVÝYE ÞART! Bir parça mavi kumaþ ile baþladýk TAKVÝYEYE. Evet cep kýsmý çok saðlam olmuþtu, ama þimdi de sorun, aðýz kýsmýnýn daralmasý olmuþtu. Artýk yýrtýk olmayan bir mayom vardý ama cepleri de kullanýlmaz olmuþtu. Ama cep vardý ya, yeterdi elbet!

Kullanýlamayan iki adet cebe sahiptim. Ama maalesef bu sene EGE sularýnda kullanamayacaktým! Neyse dedim artýk seneye. Ben de evde giymeye baþlarým. Mayo artýk þort olmuþtu. Üstümden hiç çýkarmýyordum. Baþýmda Kappa Trabzonspor þapkasý, altýnda geçen seneki TS Club T-shirt’ü ve altta bu seneki caf caflý TS Club mayosu (pardon artýk þort oldu o). Tek eksiðim geçen sene kayýnpederimin hediye ettiði 9 Fatih Tekke havlumdu. Keþke o da olsaydý. O zaman daha da bir eksiksiz olacaktý her þey. Ama bu sene onu yanýma almamýþtým. Tamam ben kenardayken zaten Trabzonspor’un reklamýný iyi yapýyordum ama ben denizdeyken kenarda Trabzonspor parlamýyordu.

Tatil boyunca günler geçti ben de gittikçe esmerleþmeye baþladým. Elbette TS Club þortumun içinde. Tatilin sonuna doðru artýk iyice esmerleþmiþtim. Neredeyse zenci olacaktým. O zaman fark ettim ki, bu forma esmerlere çok yakýþýyor. KEÞKE ESMERLERÝN ÜSTÜNDEN HÝÇ ÇIKARMASALAR BU FORMAYI.

Ama bu sene Brezilya modasý böyle deðilmiþ. Ukalalýk etmeyeyim bu konuda benim bilgim yok ama Brezilya’da bulunan bir Trabzonlu dostum söyledi. Bir Brezilyalýya KANCAYI takmak için þu an Brezilya’da.

Velhasýl, þimdi tatil bitti, geldik gene günde 20 saat mesainin baþýna. Bir sene daha böyle sürecek.

Sizin de anlayacaðýnýz gibi HÝÇ TAKÝP EDEMEDÝM Trabzonspor’u. Sahi neler oldu ben yokken? Ben hafta sonu TS Club’a gidip yeni kupalardan bir tane daha almayý düþünüyorum. Ýçine buz gibi soðuk su koyup içeceðim bu sene boyunca.

Yanlýþ anlamayýn sadece sýcaklardan yükselen ateþimi düþürmek için!

15 gün aradan sonra hepinize merhaba.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Naim
    Ziyaretçi

Abi Hoþ geldin diyor ve ekliyorum
    Turkcell Süper ligi
    Keþke Baþlamasaydý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Desene þortlarda,takýmda hep ayný; onda bile bizi uyutmaya devam ediyorlar.
    Bu arada gazetelere kayýp ilaný versek ayýp olurmu?Faruk Kanca'yý Brezilya'ya gönderdiðimzin üzerinden yaklaþýk 40 gün geçti.Brezilya hariç (Marcelinho Herta Berlinden geldi,Brezilya baðlantýlý gelmedi) her yerden topçu transferi yaptýk ama Brezilya kanalýndan daha futbolcu transfer edemedik!
    Tunga, hoþgeldin kardeþim...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

abi hoþgeldin,nukteler fevkalade güzeldi.
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Türkcell Süper lig
    Niye baþladý...
    Trabzonspor kültürünü yaþa, yaþat, öðret...
    Ýþte BMN!*

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

muþampa yýrtýldý yani
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Naim
    Ziyaretçi

forma ürettirenin baþýndakinin ar damarý yýrtýlmýþ sorun olmuyorda
    Þimalyýldýzý abimin bir mayosu yýrtýlsýn çokmu

Oðuzhan Görkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

bu sene herþey bozuk herþey kalitesiz allah sonumuzu hayýr etsin...bizlerede sabýr versin
    ...anti-kliþe timi...

Onur Muhcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Þimal Yýldýzý Hoþ GEldin arkadaþým, Ne güzel anlatmýssýn yaþadýklarýný, eklemek istedðim bir þey var, farkýnda mýsýn 15 günlük süre içerisinde sen reklamý iyi yönde yapmýssýn bizim takým ýsrarla o reklamý kötüleþtirmiþ. Üç maçta 1 puan reklamýn iyisi kötüsü olmaz ama, Turkcell super lig bize kafayý sýyýrttý iþin aslýda bu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Hal hatrýn eþ dosta ürün yaptýrlýlýrsa böyle olur. Arkadaþlaraýna yaptýryomuþ yönetici arkadaþlar har hatýr niyetine para yabancýya gitmesin diye normaldýr yýrtýlmaz. benimde aldýðým tiþörtun yaksý bir yýkýyýþta gitti birde rengi soldu hemen.ama ben aradým þikayet ettim sizde öyle yapýn geri getrin dediler.
    Ýçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Sen git boyuna posuna bakmadan git bir kaç beden küçük Ts Clup þortu al, mayo diye þuursuzca aban üzerine, al'ý al moru mor olan bacaklarýný güneþte bronzlanþtým diye yutturmaya çalýþ yetmezmiþ gibi ürün üreten camiaya atýfta bulun.
    Ürün konusunda her ne kadar homojen bir karýþým elde ettiysende tam ayarý tuturamamak bir kaç þorta daha mal olacak zannýmca, aralýk ayýnda denize girmek gibi bir kazanýmýn da var nasýl olsa, az þanslý adam deðilsin vesselam.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

yukarýdaki þortun aynýsýndan bende var. marmara,ege,akdeniz ve karadeniz tüm denizleri gördü.ve hala sapasaðlam.þansýzlýk sende olmasýn?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

uþaklar biri diyo yýrtýldý biri diyo saglam bunlar farklý farklý kumastanmý yapýldýda býrý yýrtýldý býr saglam.
    alacaktýk ýcýme kurt dustu.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

arkadaþlar kim kaç kilo onuda yazýnda
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

immortal_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Tunga abi hoþgeldin öncelikle, abi senin þort yýrtýlmýþ biz kendimizi yýrttýk sen tatildeyken yine iyisin sen
    Ýnsanlarý iþaret ederek suçlarken, diðer 3 parmaðýnýzýn sizi gösterdiðini unutmayýn.

DKaraduman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Abi hoþgeldin sefa getirdin...gene laf sokmalar süperdi özellikle son bölümdeki kupaya soðuk su kýsmý

Mustafa Ayazoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ayþe teyze anlar bu iþten.. konuyu buraya taþýmana ne gerek var yani.. her taraftan TRABZONSPOR karizmasý çizilmiþ zati.. birde sen yýrtýktan bahsedion..
    Konu Mustafa Ayazoðlu tarafýndan (22.08.2006 Saat 02:21 ) deðiþtirilmiþtir.
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti." KAZIM KOYUNCU

Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    37

puhaha iþin þakasý ben bir adamdan duydum istanbul büyükþehirde çalýþan nuri onlarý belediyenin amatör kluplere verilen yardýmlarýnda alýp maðazalara koymuþ. böyle bir duyum var. gene de geçmiþ olsun. sana da o yardým mayolarýndan gelmiþtir. geçmiþ olsun.
    Konu Külünkoðlu tarafýndan (23.08.2006 Saat 16:43 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)