Cafedegoygoy
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: TS Club Mayosu yrtld!

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Standart TS Club Mayosu yrtld!

TS CLUB MAYOSU YIRTILDI

Ege’de tatil hazrlndaydm. Tatile kmadan TS Club’a uradm, Cevahir’de. Yeni sezonda kan erkek mayolar vard. ok ho gzkyorlard. Denemek iin aldm 1 tane mavi olanlardan.

Yeni olduu iin denemek gerekiyordu. Onun iin her renkten de birer tane almak yerine 1 tane aldm sadece. Eee akll adam denemeden atmaz yenilik admlarn. Basamak basamak olmal deiim.

Bir yenilikti bu. Yepyeni bir balang. Zaten 2 sezondur kolsuz TS Club T-shirt’yle gidiyordum denize. Ama yetmiyordu. Artk deniz niformamn alt taraf da tamamlanmt. Gururla giyecektim tam takm formam.

Nitekim giydim de. Giydim de, d caf cafl ALBenisi olduka yksek olan ort 10 Austos gn Ege / Akdeniz sularnda yrtlverdi. Cepleri biraz dard. Bu nedenle cebine en ufak bir eyi bile koysanz, onu cebinizden alrken, geri koyarken kolayca yrtlveriyordu. Bir de Ege / Akdeniz sularnn tuzu da bu etkiyle birleince, deformasyon kanlmaz oluyordu.

Allah’tan usta bir dikici vard yanmzda. Dedi ki bu ceplerle yrtlmadan kullanmak imkansz. Buna TAKVYE ART! Bir para mavi kuma ile baladk TAKVYEYE. Evet cep ksm ok salam olmutu, ama imdi de sorun, az ksmnn daralmas olmutu. Artk yrtk olmayan bir mayom vard ama cepleri de kullanlmaz olmutu. Ama cep vard ya, yeterdi elbet!

Kullanlamayan iki adet cebe sahiptim. Ama maalesef bu sene EGE sularnda kullanamayacaktm! Neyse dedim artk seneye. Ben de evde giymeye balarm. Mayo artk ort olmutu. stmden hi karmyordum. Bamda Kappa Trabzonspor apkas, altnda geen seneki TS Club T-shirt’ ve altta bu seneki caf cafl TS Club mayosu (pardon artk ort oldu o). Tek eksiim geen sene kaynpederimin hediye ettii 9 Fatih Tekke havlumdu. Keke o da olsayd. O zaman daha da bir eksiksiz olacakt her ey. Ama bu sene onu yanma almamtm. Tamam ben kenardayken zaten Trabzonspor’un reklamn iyi yapyordum ama ben denizdeyken kenarda Trabzonspor parlamyordu.

Tatil boyunca gnler geti ben de gittike esmerlemeye baladm. Elbette TS Club ortumun iinde. Tatilin sonuna doru artk iyice esmerlemitim. Neredeyse zenci olacaktm. O zaman fark ettim ki, bu forma esmerlere ok yakyor. KEKE ESMERLERN STNDEN H IKARMASALAR BU FORMAYI.

Ama bu sene Brezilya modas byle deilmi. Ukalalk etmeyeyim bu konuda benim bilgim yok ama Brezilya’da bulunan bir Trabzonlu dostum syledi. Bir Brezilyalya KANCAYI takmak iin u an Brezilya’da.

Velhasl, imdi tatil bitti, geldik gene gnde 20 saat mesainin bana. Bir sene daha byle srecek.

Sizin de anlayacanz gibi H TAKP EDEMEDM Trabzonspor’u. Sahi neler oldu ben yokken? Ben hafta sonu TS Club’a gidip yeni kupalardan bir tane daha almay dnyorum. ine buz gibi souk su koyup ieceim bu sene boyunca.

Yanl anlamayn sadece scaklardan ykselen ateimi drmek iin!

15 gn aradan sonra hepinize merhaba.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama gzel be kardeim!

Naim
    Ziyareti

Abi Ho geldin diyor ve ekliyorum
    Turkcell Sper ligi
    Keke Balamasayd

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Desene ortlarda,takmda hep ayn; onda bile bizi uyutmaya devam ediyorlar.
    Bu arada gazetelere kayp ilan versek ayp olurmu?Faruk Kanca'y Brezilya'ya gnderdiimzin zerinden yaklak 40 gn geti.Brezilya hari (Marcelinho Herta Berlinden geldi,Brezilya balantl gelmedi) her yerden topu transferi yaptk ama Brezilya kanalndan daha futbolcu transfer edemedik!
    Tunga, hogeldin kardeim...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

abi hogeldin,nukteler fevkalade gzeldi.
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

Trabzonspor Kongre yesi
    Mira Atalay ifti - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.03.2006
    Nereden
    zmir

Trkcell Sper lig
    Niye balad...
    Trabzonspor kltrn yaa, yaat, ret...
    te BMN!*

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

muampa yrtld yani
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Naim
    Ziyareti

forma rettirenin bandakinin ar damar yrtlm sorun olmuyorda
    imalyldz abimin bir mayosu yrtlsn okmu

Ouzhan Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.01.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

bu sene herey bozuk herey kalitesiz allah sonumuzu hayr etsin...bizlerede sabr versin
    ...anti-klie timi...

Onur Muhcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon

imal Yldz Ho GEldin arkadam, Ne gzel anlatmssn yaadklarn, eklemek istedim bir ey var, farknda msn 15 gnlk sre ierisinde sen reklam iyi ynde yapmssn bizim takm srarla o reklam ktletirmi. mata 1 puan reklamn iyisi kts olmaz ama, Turkcell super lig bize kafay syrtt iin aslda bu

Aye Aygn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Hal hatrn e dosta rn yaptrllrsa byle olur. Arkadalarana yaptryomu ynetici arkadalar har hatr niyetine para yabancya gitmesin diye normaldr yrtlmaz. benimde aldm tirtun yaks bir ykyta gitti birde rengi soldu hemen.ama ben aradm ikayet ettim sizde yle yapn geri getrin dediler.
    imdeki Sevdan yle Byk ki.Trabzonum.

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Sen git boyuna posuna bakmadan git bir ka beden kk Ts Clup ortu al, mayo diye uursuzca aban zerine, al' al moru mor olan bacaklarn gnete bronzlantm diye yutturmaya al yetmezmi gibi rn reten camiaya atfta bulun.
    rn konusunda her ne kadar homojen bir karm elde ettiysende tam ayar tuturamamak bir ka orta daha mal olacak zannmca, aralk aynda denize girmek gibi bir kazanmn da var nasl olsa, az ansl adam deilsin vesselam.
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre yesi
    LazAnisT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.02.2005
    Nereden
    Giresun

yukardaki ortun aynsndan bende var. marmara,ege,akdeniz ve karadeniz tm denizleri grd.ve hala sapasalam.anszlk sende olmasn?

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

uaklar biri diyo yrtld biri diyo saglam bunlar farkl farkl kumastanm yapldda br yrtld br saglam.
    alacaktk cme kurt dustu.

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

arkadalar kim ka kilo onuda yaznda
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

immortal_TS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Tunga abi hogeldin ncelikle, abi senin ort yrtlm biz kendimizi yrttk sen tatildeyken yine iyisin sen
    nsanlar iaret ederek sularken, dier 3 parmanzn sizi gsterdiini unutmayn.

DKaraduman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

Abi hogeldin sefa getirdin...gene laf sokmalar sperdi zellikle son blmdeki kupaya souk su ksm

Mustafa Ayazolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.12.2005
    Nereden
    Trabzon

Aye teyze anlar bu iten.. konuyu buraya tamana ne gerek var yani.. her taraftan TRABZONSPOR karizmas izilmi zati.. birde sen yrtktan bahsedion..
    Konu Mustafa Ayazolu tarafndan (22.08.2006 Saat 01:21 ) deitirilmitir.
    @tsmustafakemal
    "Trabzonsporu tutmak sadece o yrenin ocuu olmakla aklanabilecek milliyeti bir davran deildir. Benim iin Trabzonspor, en gllere kar koyan ve herkesi yenen hayali kahramand. yle bir kahramand ki statkoyu bile devirmiti." KAZIM KOYUNCU

yelik tarihi
    29.07.2006
    Nereden
    Asya Dier
    Ya
    31

puhaha iin akas ben bir adamdan duydum istanbul bykehirde alan nuri onlar belediyenin amatr kluplere verilen yardmlarnda alp maazalara koymu. byle bir duyum var. gene de gemi olsun. sana da o yardm mayolarndan gelmitir. gemi olsun.
    Konu Klnkolu tarafndan (23.08.2006 Saat 15:43 ) deitirilmitir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)