Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Murat Ocak'tan Daha yi Sol Ak M Var?

invisibleman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.03.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

Standart Murat Ocak'tan Daha yi Sol Ak M Var?

Arkadaslar bildiiniz gibi uzun sredir bir sol kanat oyuncusu aray iindeyiz...
    Bence artk herkes grd ki;Murat Ocak sol bek deil iyi bir sol ak...Benimle ayn fikirde ok kii var biliyorum...Burdan belki sesimizi duyurabiliriz...
    Srmekte olan savalar gemiin lmediini vurgular canm...

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

haklsnda bunu bizim deil lazaronin bilmesi lazm bu adam bunu ne yazkki gremiyo
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

SDanmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.06.2004
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    30

Alnt champions Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    haklsnda bunu bizim deil lazaronin bilmesi lazm bu adam bunu ne yazkki gremiyo
    Neyi grd ki bunu grsn...

YanLz Murat dn dier maLara gre daha iyiydi.
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan lgn Hamsi

yelik tarihi
    13.09.2004
    Nereden
    Almanya

cok haklisin, sol acikta cok begendim Murati.

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

ben murat ocak beenenlerdenim. bidefa adam srekli yan top geri pas yapmyor. sorumluluk alp srekli ileri kmaya alyor. vede baarl oluyor.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

yelik tarihi
    06.03.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

Adam hem hzl hem de teknik oraya Marca y cekene kadar murat ne alsa sorun kalmayacak...Bi de Murat sol bek olamayacak kadar defansta zayf...

Erdogdu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2006
    Ya
    32

yahu bu lazaroni hoca degilmi yaaa. hicmi birsey grmyor bu adam. bide okadar aradik bu adami bulmak icin
    bayraklari bayrak yapan stndeki kandir, toprak eger ugrunda len varsa vatandir!!!!

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

celalettin sol bek defansta oynarsa murat sol akta daha gvenli ve etkili olur.tpk sa akta yattaray destekleyen bir sa bek olduu gibi.hem bylece murat orta sahada daha ok topa sahip olmamz salar.imein etkisiz oyunuyla zaten 10 kiiyiz.kanatlara 2 er adam koymak mantkl.daha ok orta ile ersen martine gol atma imkan da olur...
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

Muratn hcum yn defansndan daha iyi.

kudu_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    38

Ben milli takm malarn izledim ve bu adam sol ak dedim hemen hemen her kurduum kadroda murat ocak cellonun nnde oynattm ama kimseye derdimi anlatamadm dn gece yatarken ok dndm (artk her gece yatarken kadro kuruyorum evde eim delirdim sanyor) forumda bu konu ile balk amam gerekiyor diye sana ok teekkr ederim bu konuyu aman beni son derece mutlu etti nk artk futbol zekasna sonsuz gvendiim hemehrilerimin futbol anlayndan bile phe etmeye balyordum ama hala diretiyorum MURAT OCAK BU TAKIMIN SOL AIIDIR elimizde bakas olmadna gre cellonun nnde oynayabilecek tek futbolcumuzdur rahat adam geebiliyor ortalar bence ok iyi paslar ok yerinde savunmas zayf bizde bu adam savunmada kullanyoruz...
    UEFA KANIRTA KANIRTA ATI EMSYEY....ARTIK UEFA DAN TESCLL BR HIRSIZIMIZ, BR DE AMPYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERYLE AMPYON TRABZONSPOR....TEEKKRLER SADR BAKAN VE EKB, TEEKKRLER BATMAYAN GNEMZ, TEEKKRLER YREKL FUTBOLCULARMIZ, TEEKKRLER PAYDALAR.....

yelik tarihi
    06.03.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

Alnt lazkopat_61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben milli takm malarn izledim ve bu adam sol ak dedim hemen hemen her kurduum kadroda murat ocak cellonun nnde oynattm ama kimseye derdimi anlatamadm dn gece yatarken ok dndm (artk her gece yatarken kadro kuruyorum evde eim delirdim sanyor) forumda bu konu ile balk amam gerekiyor diye sana ok teekkr ederim bu konuyu aman beni son derece mutlu etti nk artk futbol zekasna sonsuz gvendiim hemehrilerimin futbol anlayndan bile phe etmeye balyordum ama hala diretiyorum MURAT OCAK BU TAKIMIN SOL AIIDIR elimizde bakas olmadna gre cellonun nnde oynayabilecek tek futbolcumuzdur rahat adam geebiliyor ortalar bence ok iyi paslar ok yerinde savunmas zayf bizde bu adam savunmada kullanyoruz...
    Bu forumda bizim gibi dnen,futboldan anlayanlar cogunlukta merak etme...Ben de uzun sredir aacaktm da hala belki yerine alr diye bekliyordum...Ama grdk ki oraya hi bi zaman aluamayacak...

keles76 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

murat ne yazkki gven vermiyor son goldede hatas vard geri tolgadan balyor hata ama adam kademe hatas yapt.Bu adam sol kanat oyuncusunun yeteneine sahip deil. Bunun zerine oynarlarsa top srdrtmezler nk adaam ibrahim zlmez yava ama defansta kendine bulduu yerin kymetini bilirse ok baarl sol bek olur.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

yelik tarihi
    06.03.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

Bu kadar ok kademe hatas yapan biri nasl sol bek oynayabilir ki...Arkasnda Celalettin gibi iyi bi sprc olursa o da nde ileriye istedii gibi destek verebilir...

keles76 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

kademe hatasnn sebebi ne kmasyd adama biri sen solbeksin diyecek adam orada olacak. Kademe hatsu zamanla halledilir ama sol kanatn sahip olmas gereken zellikler ok zor lkede son 10 yldr sol kanat yetimedi.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

yelik tarihi
    06.03.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

Tamam da adam da bi sol kanat oyuncusunun sahip olmas gereken zellikler var...Hzl,evik,teknik ve iyi ortalar yapbiliyo...Daha ne olsun..

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

Murat'n almlarda gzel.

sarman61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.03.2006
    Nereden
    stanbul

Arkadalar ben her ma ncesi syledim bu ocuk her ma kendine katyor ve daha iyi oynuyor. Bu adam ok obuk adam geiyor. Teknii ok iyi. 3 Tane futbolcuyu ok rahat geti dn azm ak kald her ma beni daha ok etkiliyor.

Bu arada dn kendisi oyundan kt sakatlk yznden durumu nasl haber varm
    (talya'da Bologna teknik patronu Mihajlovi'in "Mourinho ile futbol konumam Futbol oynamam biri baz eyleri anlayamaz" lafna cevab) " Jokey olmak iin nce at m olmak gerekir?"

yelik tarihi
    06.03.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

Talking

Alnt sarman61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar ben her ma ncesi syledim bu ocuk her ma kendine katyor ve daha iyi oynuyor. Bu adam ok obuk adam geiyor. Teknii ok iyi. 3 Tane futbolcuyu ok rahat geti dn azm ak kald her ma beni daha ok etkiliyor.

Bu arada dn kendisi oyundan kt sakatlk yznden durumu nasl haber varm

Ewet o almlar atarken yanmda afb l biarkadasm vard agz ack kald resmen ...Galiba aklna mit zat n muhteem (!) teknii geldi...

Seluk etin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

gnderin bu ruhsuzlar hepsini ergin kele kardeimiz forvette umuttan ok i yapar murat bencede sol ak olsa daha iyi oynar hem defansada yardm eder orta sahayada bakn bir forum an trabzonun ilk 11'i diye kimlerin oynamadn daha iyi grrsnz
    Babandam Alemciydi, eski pirana yeni jaws

hakanhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

murat dn gosterdiki bu takmn sol acgn ben kapatrm bosuna ugrasmayn dercesne oynadi surat teknigi gercekden cok super bu cocugun daha cok genc. bizim dnk macta ansizimiz yokdu. antep takimi bir atak 2 gol attlar bize biz bos kalelere nasl gol atamayz oynatk.. bu ans atlmasi lazim.. birde lazaron teknk direkdr degil.. bu forumda ondan cok daha iyileri var yemin billah..
    Trabzonspor, iegin kokusunun yaziya dklememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Tansu Onur Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.01.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    32

ben dn hayran kaldm bunu orta sahann soluna yattara sada adam gibi kullansak dehset oluruz defansn solunada celo tamam bu i

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

1 hata yapt fiye dier yapt gzellikleri grmemek hakszlk olur. dierleri hata yapp 10 cm den golleri karmasayd murata kimse laf demezdi. eminim.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Hasan Ayvenli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.05.2005
    Nereden
    Dzce
    Ya
    31

hcumda ok iyiydi
    zellikle adam eksiltme becerisi ok iyi ve iyi de orta yapyor
    "Bir erkek her eyini deitirebilir. Yzn, evini, ailesini, kz arkadan, dinini, tanrsn. Yine de deitiremeyecei tek bir ey var: Tutkularn deitiremez."

Trabzonspor Kongre yesi
    UuR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul

Murat Ocak ile sol kanatdaki sorunumuz bitecek gibi.Sol kanada transfer yapacaklarna takma 10 numara alsnlar ve kaleci.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en byk taraftar sitesi

champions - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Nereden
    stanbul

takmda tam olarak bi sol kanat var m hayr marcelinho solda oynuyo bu adam sol kanat m hayr sol kanata transfer yapldm hayr murat solda oynayabilirmi evet lazaroni bunu grebildimi hayr lazaroni neyi grd hibieyi
    "i dnyas zengin insan tamamen yalnzken, kendi dnce ve hayalleriyle esiz bir elence bulur; te yandan ruhsuz biri srekli dernekten dernee, oyundan oyuna, yolculuktan yolculua, enlikten enlie kosa bile can skntsndan kurtulamaz."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)