Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 124 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Taraftarýmýzýn tepkisi olmalý mý, ne olmalý, nasýl olmalý?

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

ben futbolculardan önce yönetime kýzýyorum. Trabzonspor formasýnýn aðýrlýðýnýn bilincinde olmayan adamlarý teknik heyeti getirenlerdir suçlu. þöyle þöyle adamlar alacaðým diyip alakasýz transferler yapanlardýr suçlu. protesto edilecek varsa yönetimdir. seçim zamaný verdikleri vaatleri hatýrlayýn. birde yaptýklarýný. ozaman sorun nerede baþlýyor daha iyi görebilirsiniz.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Adem CAKIR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar bu tür maçlar sonunda yada kötü dönemlerde haberleri okumak, forumdaki yorumlarý okumak yada yazmak acý veriyor insana. Evet çok kötü bir dönemden geçiyoruz ama biraz daha sakin olup bu takýma sahip çýkmak, en az 3-4 ahfta daha destek olmak gerekir diye düþünüyorum.

Sonuçta yeni bir yönetimimiz, yeni bir hocamýz ve büyük kýsmý yeni oyunculardan oluþan bir takýmýmýz var. Eski olan tek þey içimizdeki Bordomavi aþký. Birde tezcanlýlýðýmýz. Biraz daha sabýr lütfen...

Baþka bir baþlýkta olsa da bir hatasýndan dolayý Tolga'ya defol diyen arkadaþlarý da ayrýca kýnýyorum. Bunca yýlda kaçtane Tolga yetiþtirdik ki elimizdekini bu kadar kolay kovabiliyoruz... Yazýk. Tepki bu olmamalý.
    Konu Adem CAKIR tarafýndan (21.08.2006 Saat 16:49 ) deðiþtirilmiþtir.
    .
    Eleþtirirken yapýcý olabilmek ve en aðýr eleþtirilere bile hoþ görü ile yaklaþabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklýn ilacýdýr.
    .

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

en güzel protesto sadece alkýþ yapmak ve kimsenin hahu diye baðýrmamasý sadece alkýþ hep bir elden tek ses halinde,

Nasýl fikir ,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

@zafercalikoglu

bencede bu güzel bi protesto olur. kendimizi (sýrtýmýzý takýma dönerek alkýþlamak) rakiplerimize karþý mahçup duruma düþürmeden alay konusu olmadan protestomuzuda yapmýþ oluruz. çokta anlamlý olur. sadece ve sadece alkýþ. ama 1 dakikalýk bi alkýþ deðil. 5 dakka sürecek bi alkýþ. bunu yapabiliyormuyuz . iþte ozaman gereken mesaj yerine gitmiþ olur. sonrasýnda yine yapalým trabzon diye tezahüratýmýzý.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Muhendis61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    46

yaw arkadaþlar bende söz vereyim o zaman þunu alacaz bunu alacaz diye siyasetçiler gibi bol keseden atayým sonra hiçbirþey yapmýyayým üstüne fatih tekkeyi satayým millete dalga konusu olalým antep tribünü trabzon kümeye diye baðýrsýn ve bunun hesabýný kimseden soramýyayým ben 28 yaþýmdayým þampiyonluk falan hatýrlamýyorum yaþým çok ufaktý böyle yapýlanlar milletin yanýna kar giderse gözlerimde açýk gideceðim...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr LazEkrem61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

sevgi eylem gerektirir !!!!!!

zaman gecmeden sirtimizdaki kamburu atmamiz lazim, eger denizli macini beklersek is isten gecmis olabilir !!!!!!

sirtimizi 5 dakika sahaya cevirdigimizde laz aroninin cokmu umurunda olacak ???

son 3 hafta gösterdiki bu maya (Albayrak ve Lazaroni ) tut mu yor !!!!!

zararinin neresinde dönersek kardir !!!

Nereden
    Ýstanbul

arkadaþlar ALBAYRAK ve YÖNETÝMÝ için verdiði sözleri tutmamak, Trabzonspor taraftarlarý ve delegelerine bu günleri yaþattýðý için içinde iðneleyici sözler olan pankartlar yapýlmalý ve en geç bjk maçýnda tribünde yerini almalýdýr..bir öneri

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Salih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39

Þimdiye kadar Albayrak yönetiminin yanýnda oldum bu yüzden hakarette iþittim...Kendimi rezil ettigimde oldu...Ama bu sefer YETER ARTIK!!!! Baþta Lazaroni denen adam gidecek sonra da siz...ARTIK YETER!!! Elaleme rezil olduk...Trabzona kadar gelen bir adamý bile almakdan acizsiniz...Trabzonsporu dibe batýrdýnýz...Bari artýk kenidizi rezil etmeyin...Taraftara bakacak yüzünüz olsun...
    LAZARONÝ GO HOME!!!
    YÖNETÝM ÝSTÝFA!!!!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr LazEkrem61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý laz_hayri_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþlar ALBAYRAK ve YÖNETÝMÝ için verdiði sözleri tutmamak, Trabzonspor taraftarlarý ve delegelerine bu günleri yaþattýðý için içinde iðneleyici sözler olan pankartlar yapýlmalý ve en geç bjk maçýnda tribünde yerini almalýdýr..bir öneri

bjk maci cok erken, ligin bitmesini bekliyelim..

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Arkadaþlar þuanlýk tepkiye gerek yok geçen sene benficada ayný bunun gibiydi 3 haftada 1 çekmiþti sonra bir seri yakaladý þamp. ligine kaldý lig sonunda . beþiktaþ maçýna kadar sabredilmeli ve kaleye sola adam alýnýp alýnmayacagýna gore tepki verilmeli. biraz sabýr 2 hafta daha

Yeni Kaleci (New goalkeeper)

Fatih ---- step---- Çaðdaþ--- Murat

Yattara(Gökdeniz) -- Hasan-- Marcelinho --Yeni Sol (New Left)

Umut(Gökdeniz)-- Ersen
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý LazEkrem61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bjk maci cok erken, ligin bitmesini bekliyelim..
    kardeþ anlatmaya çalýþtýðýn gibi çok geç bjk maçý...ama taraftarýmýzda bir bölünmüþlük var dolayýsýyla bu organize olmamýzý engelliyor.kalkalým bugün ayaða ama 20-25 kiþiyle bu iþ olmaz, geniþ bir katýlým olmalý

kolombo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @zafercalikoglu

bencede bu güzel bi protesto olur. kendimizi (sýrtýmýzý takýma dönerek alkýþlamak) rakiplerimize karþý mahçup duruma düþürmeden alay konusu olmadan protestomuzuda yapmýþ oluruz. çokta anlamlý olur. sadece ve sadece alkýþ. ama 1 dakikalýk bi alkýþ deðil. 5 dakka sürecek bi alkýþ. bunu yapabiliyormuyuz . iþte ozaman gereken mesaj yerine gitmiþ olur. sonrasýnda yine yapalým trabzon diye tezahüratýmýzý.
    onlar laftan anlamýyo alkýþtan ne anlýcaklar alkýþtan sadece ölüler anlýyor malum bu ara cenazelerde moda
    önümüzdeki sezonda boþa geçeceðe benzer

tsakrep61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla bence butun stad yonetým ýstýfa dýye bagýrmalý ama hep býr agýzdan seref trýbundeký yonetýcelerde dahýl olmak uzere yoksa bu ýsýn sonu hayýr degýl
    - sen "cebýmden 20 mýlyon dolarlýk transfer yapýcam ve trabzonlu býr ýosadamýna da yýldýz aldýrcam" dedýn mý dedýn SONUC : marchelýno
    - butun transferler en gec alamanya daký hazýrlýk macýna yetýscek dedýn mý dedýn SONUC : HALA TRANSFER BITMIS DEGIL
    - paralý baskan parolasýyla geldýn seneye fatýhten zarar edecegýmýz ýcýn bu sene fatýhý sattýk deyýp para sýkýntýsý cektýgýmýz donemklerde býle satýlmayan fatýhý avrupanýn sayýlý kuluplerýnden býrýne zenýte verdýn oda býzýmgýbý kumede kalmaya oynuyo
    - býde bu ýsýn gecmýste kalan teknýk dýrektor yuzu var vahýd hocayý gonder yerýne 2 ay sonra 20 snede 18 kulup degýstýren basarý abýdesý ýstýkrar abýdesý lazoronýyý getýr hemde ypnetýcýlere sms le býldýrerek

hocam daha yazýcak cok sey var bence butun stad yonetým ýstýfa dýye bagýrmalý en basta yonetýcýler bu ýs boyle olmaz
    paralý baskanýmýzda bence ýstanbul bshr beledýyesýnde baskanlýga devam etmelý orda aradýgý basarýyý elde eder
    Murdar bir halden muhteþem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr goldeneye61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Standart olmaz ký..

ya arkadaslar hepýmýz tabýký sýnýrlýyýz takýmýmýzdan cok sey beklýyoruz evet ama býraz daha sabýrlý davtranmak geekýr yaný yýkýp kýrmalar yakmalar olmazký hele hele uefa macýnda yaapýlýrsa sonumuz ne olur dusunebýlýyormusunuz..ma su konuda solemek ýsterýmký bu teknýk dýrektorle ve bu forvetlerle býz lýgý býtýremeyýz yaa.umut denen adam nasýl forvet ký ya býr tane top stop edemýyor yaaa.bole forvetmý olur yaa.mehmet yýlmazýn gýtmesýný ýsteyenlerdendým am a haný gelen gýfdený aratýr laf var ya dsýmdý ole oldu yaa.mehmet daha ýyýdý yaa.bole takým oyunu olmaz adamalrýn hepsý bekleyerek top ýstýyolar ya ýnsan býrazcýk kosar alan acar yaa bekleyerek top mu oynanýr ben anlamýyom.hazýrlýk kampý boyunca bu teknýk traktor ne yaptý takýma ya býr oyun kurgusu duzený olur yaa ýyý kotu yaprsýn yapaamzsýn orasý tarrýsýlýr ama oda yokký yaa.sonra symek yok oabýcým ya býtmýs ýste daha ýsrar etmeye gerek yok oynamýyor ya.býz bunu goruyozda butun gun beraber olan lar bunu goremýyorlarmý ya ben býr sey anlamadým.orta sahada adamýmýz yok sen gýdýyorsun adem kocagý verýyosun yaa.nsýl býr zýhnýyet nasýl býr anlayýs ký bu.isonra topcu getýrýysoun adamlar anlasamýyon tamamaem rezýllýk bu yaaa.býr an once yonetýmýn acýl ve somut sekýlde onlemler almasý gerekýyo yoksa ýsler ýyýce kýzýsacak.lafla peynýr gemýsý yurumez...

gugula - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

bence de sýrtýmýzý 5-10 dk hatta daha uzun sahaya dönmeliyiz, yada uzun bir süre sessizlik + beyaz mendil sallamak olabilir diye düþünüyorum. eþþek olan bundan anlar artýk. bundan medeni bir olay varsa paylaþalým
    BORDO MAVÝ RENKSÝZ YAÞAMAK ANLAMSIZ..AMANSIZ BÝR HASTALIK BU, TEDAVÝ GEREKSÝZ ...

degok - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    49

Alýntý gugula Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence de sýrtýmýzý 5-10 dk hatta daha uzun sahaya dönmeliyiz, yada uzun bir süre sessizlik + beyaz mendil sallamak olabilir diye düþünüyorum. eþþek olan bundan anlar artýk. bundan medeni bir olay varsa paylaþalým
    Valla topçulara bir tepki vermenin anlamý yok. Adamlarýn kapasitesi bu. Topu görse karpuz sanacak yöneticilere transfer yaptýrýlýp takým emanet edilirse olacaðý bu. Açýkcasý geçen seneki seçim öncesinden beri bu hususu dile getirdik buralarda. Sonucuds ortada. Bence sahay sýrtý dönmektense yönetime bir mesaj vermek daha mantýklý. Bunun üzerinde durmak lazým.

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr erdal6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

kimse avni akere gitmesin
    ben hüseyini seyretmek için o kadar para veremem alýrým halý sahada bir mac oynarým olur biter

kolombo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Alýntý erdal6167 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben hüseyini seyretmek için o kadar para veremem alýrým halý sahada bir mac oynarým olur biter
    sende diyosun ki ben trabz,onsporluyum öylemi
    önümüzdeki sezonda boþa geçeceðe benzer

Kaan Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

bencede apoel macini bekleyip denizli macinda tepkimizi göstermemiz gerektigini düsünüyorum,bunuda nasil yapariz bazi arkadaslar önerdigi gibi macin baslama düdügüyle birlikte en az 5 dk beyaz mendil sallaya biliriz mesela ama ben muhakak olarak yapilmasi gerekenin bunlari utandiracak tezahüratlar yapilmasidir,ama yönetim td istifa diye olmasin gercekten anlamli kisadan trabzonsporumuzun büyüklügünü degerini agirlini anlatacak birsey olmasi lazim ve gine söylüyorum bu kesinlikle yönetim istifa bagirmak olmamasidir cünkü adamlar gece yatip sabah kalkiyorlar ve birsey olmamis gibi davraniyorlar iz birakacak birseyler bunu nasil yapariz bilmiyorum mactan önce yada bir iki gün önce amigolar taraftar gruplari bir ararya gelerek konusmasi gerekiyor
    Inne'd-Dine indAllahi'l ISLAM

Devlet makamý, millet tarafýndan ehli olmayan kimseye saltanat tahtý yapýlýp oturtuldu mu, o millet felaketi gözlemelidir.Ravi: Buhari

Yaþ
    43

Alýntý kolombo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sende diyosun ki ben trabz,onsporluyum öylemi
    evet hemde en kralýndan. niye ki. ne eksiðimi gördün. o sahada oynayanlar trabzonsporlu oluyorda ben olmuyor muyum yani.sana birþey diyeyim bu takým yenildimi ben bir hafta can sýkýntýsýndan ölüyrum. benim ne olduðum sana kalmadý

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

iþte tipik bir trabzonda yaþayan taraftar profili....ayýrým yapmak istemem ama biz gurbette yaþayan ya da trabzonlu olmayýp trabzonsporu tutan taraftarlar sizin beðenmediðiniz hüseyin ya da hasan için ölürüz...
    ayrýca bu sene izine gittiðim zaman o güzelim memleketimin insanýnýn inanç olarak çok zayýfladýðýný ve herþeyi "armut piþ aðzýma düþ" kolaycýlýðýna býraktýðýný gördüm..takým iyi oldumu kombine al, tribünü doldur, takým kötü oldumu maça gitme, topçulara hakaret et....
    trabzonda yaþayan ve hemen hemen her sene maça giden en az 10 akrabam bu sene maça gitmeyeceklerini söylediler...sebep ise tabi ki geçen seneki baþarýsýzlýk

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bence taraftar yönetimi en þiddetli bir þekilde protesto etmeli ve yumruðunu masaya vurmalýdýr! Artýk yok efendim zamana ihtiyaç var yok zamanla takým düzelecek bu sözler boþ artýk bence gerekirse yönetime el koyulmalýdýr..

Yaþ
    43

Alýntý cengizc Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iþte tipik bir trabzonda yaþayan taraftar profili....ayýrým yapmak istemem ama biz gurbette yaþayan ya da trabzonlu olmayýp trabzonsporu tutan taraftarlar sizin beðenmediðiniz hüseyin ya da hasan için ölürüz...
    ayrýca bu sene izine gittiðim zaman o güzelim memleketimin insanýnýn inanç olarak çok zayýfladýðýný ve herþeyi "armut piþ aðzýma düþ" kolaycýlýðýna býraktýðýný gördüm..takým iyi oldumu kombine al, tribünü doldur, takým kötü oldumu maça gitme, topçulara hakaret et....
    trabzonda yaþayan ve hemen hemen her sene maça giden en az 10 akrabam bu sene maça gitmeyeceklerini söylediler...sebep ise tabi ki geçen seneki baþarýsýzlýk
    sevgigli kardeþim cengiz birincisi ben boluda oturuyorum. ben maca gittim mi buradan kalkýp gidiyorum. ama hüseyini seyretmeye o kadar gittim hiç bir zevk alamadým, hatta zevkle gittim hüsran oldu. buyrun isterseniz beraber gidelim.
    ben 95-96 sezonunda þampiyonluk kactýðý zaman 55 yaþýnda hüngür hüngür aðlayan bir babanýn evladýyým. kimse ama kimse benim ne kadar trabzonsporlu olduðumu tartiþamaz. vahid hoca ne demiþti gercekleri görmüyor trabzonspor taraftarý görün artýk görün.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

sevgigli kardeþim cengiz birincisi ben boluda oturuyorum. ben maca gittim mi buradan kalkýp gidiyorum. ama hüseyini seyretmeye o kadar gittim hiç bir zevk alamadým, hatta zevkle gittim hüsran oldu. buyrun isterseniz beraber gidelim.
    ben 95-96 sezonunda þampiyonluk kactýðý zaman 55 yaþýnda hüngür hüngür aðlayan bir babanýn evladýyým. kimse ama kimse benim ne kadar trabzonsporlu olduðumu tartiþamaz. vahid hoca ne demiþti gercekleri görmüyor trabzonspor taraftarý görün artýk görün.
    biz burda kimsenin buna babalarýmýz da dahil taraftarlýðýný tartýþmýyoruz....baþarmak için sürekli düþünmeli, üretmeli ve yapýcý olmalýyýz..senin beðenmediðin hüseyini yetiþtirmek trabzon þehrinin kaç yýlýný aldý ..lütfen bunu düþün..

mavikan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

önümüzzdeki iki maç evimizzde... tribünler ful dolmalý,skor ne olursa olsun 90 dk. stadý yýkmalý -olumlu- önce taraftarlýðýmýzý göstermeliyiz... iki maçýda alamazsak; bi daha ki maça hiç gitmemeli veya sonuna kadar önce td sonra yönetim istifaya davet edilmeli-yeniyor olsak bile-... 1 eylül milat olmalý,baþaramayan defolup gitmeli... sezon ortasýna kadar beklemek aptallýk...
    .............
    'Sandýlar, yalnýzlýðýmýz suskunluðumuz olacak / Suskunluðumuzun bahanesi olacak yalnýzlýk...'
    ............

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)