Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 124 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Taraftarmzn tepkisi olmal m, ne olmal, nasl olmal?

Doan BULAT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2006
    Nereden
    stanbul

Standart Taraftarmzn tepkisi olmal m, ne olmal, nasl olmal?

Sevgili arkadalar;

Greve gelirken szler verip tutmayan bir ynetim, en iyisi diyerek sradan bir antrnere emanet edilen bir takm, eksik mevkiler belli iken gereksiz yerlere yaplan transferler, aylarca transfer ad altnda yurtdnda kalp hi bir sonu elde edemeyen ve at pazarl yapan yneticiler, paray ampiyonlua tercih eden bir zihniyet, tek bir ivi dahi aklmam bir stad projei ve hereyden nemlisi plansz programsz bir ynetim ve sonu;

3. Hafta : 16. srada bir takm
    Oynanan 4 resmi mata 0 galibiyet
    Hala yaplmayan transfer vs...

Ksaca Trabzonsporumuz tarihinde bu kadar kt bir durumda olamamtr. Sizlere sormak istediim tepkimiz ne zaman nerde ve nasl koymamz gerekir? Vurun krn paralayn deil elbette ama bieyler yapp arlmz koymann ve hereyden nemlisi bu takmn gerek sahibinin biz taraftarlar olduunu hatrlatmak bizim grevimiz olduuna inanyorum ve zelliklede Trabzonda bulunan arkadalara bunun iin ne yapabiliriz diye somak istiyorum..

Herkese sayglar

Not. (Eer byle bir topic nceden almssa imdiden zr dilerim)
    HEREYSN, HEREYMSN, HEREYE DEERSN..

Trabzonspor Kongre yesi
    28TS61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

tepki gstermemz sart ama suan bunun nasil olacaginin dsncesindeyim
    saun aklimdan gecen apoel maci ncesi taraftarlar olarak birlesip tesislere gitmek ve ynetim ve futbolculara gven tazelemek
    ve egerki apoel yada nmzdeki lig macini bu takim yenilirse tek care olarakta klbn basilmasindan yanayim
    belki ozaman akillari baslarina gelir diye dsnyorum

Mustafa Ayazolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.12.2005
    Nereden
    Trabzon

Bence imdi ki halimiz ok iyi takm ilerde daha ktye gidecek.. eer yerinde transfer yaplmaz ise..

Ynetim tabana kuvvet deyip ekip gicecek.. Birazck akllar varsa imdiden nlem alnmal..

Ynetim gzn drt a.. hatta drt deil yldz a..
    @tsmustafakemal
    "Trabzonsporu tutmak sadece o yrenin ocuu olmakla aklanabilecek milliyeti bir davran deildir. Benim iin Trabzonspor, en gllere kar koyan ve herkesi yenen hayali kahramand. yle bir kahramand ki statkoyu bile devirmiti." KAZIM KOYUNCU

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

artk maille telefonla deil. herkesin sesimizi duyaca ekilde olmal tepkimiz. biz ler nekadar sessiz kalrsak bu adamlar dnecekki naslsa bii olduu yok. bu tepki iin organizasyonuda dernek yapabilir. ama bi ses yok.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

taraftar derneklerinin temsilcileri bakan ve ynetimle acil grp taraftarn endielerini ve tepkilerini iletmeli.sonras zaten tribnlerde eski uygulamalarla kendiliinden balar.
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

Trabzonspor Kongre yesi

DN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.12.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    46

Bence Apoel mana kadar bir tepki vermezsek iyi olur...
    Ama Apoel man kaybedersek ya da kazanrsak yine tepki vermeyelim...
    Tepkimizi Denizli mana saklayalm...
    Takmmz ve Trkiyemizi avrupaya rezil etmeyelim...

Denizli manda herkes eline beyaz bir mendil alp ma balarken bakana sallayalm...Stadda t kmasn...Kimse tek kelime etmesin...3-5 dakika sadece beyaz mendil sallayalm...
    Bugne kadar hep bardk ardk...imdi de sessiz eylem yapalm...

Bunlara En gzel cevap sessizlik olur...

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

ineleyeceiz bu ynetimi .. hem utanacaklar hem de yaptklar rezilliklerin farkna varacaklar...

istifadan beter edeceksin bunlar...

"anl trabzonspor tarihine yaattnz bu ilk (3 ma 1 puan) iin teekkr m edelim?"
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

yelik tarihi
    15.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

Tepki vermek, neye tepki vereceiz, nasl tepki vereceiz ve tepki karsnda kiminle muhatap olacak ve itirazlarmzn, nerilerimizin; her ne diyeceksek bunun peine nasl deceiz.

Ynetimi ben semiyorum, o kadar kopuk bir ba yani. Ben taraftarm sadece takm destekler ve katk salarm, bir de byle forumlarda kendimi ve bir iki arkada tatmin iin yaz yazarm (yazmn okunma mr de sayfa ilerleyinceye kadardr). Genellemelerden bahsetmek mmkn olabilir o da her mata istifa diye barlr, ynetimler gnderilebilir o kadar. Baka ne var ???

Ciddi bir organizasyon yaps szkonusu mudur? Bu organizasyonun ciddi entellektel kadrolar var mdr? Yani bir basn yayn organna ulap ynlendirebiliyor muyuz? imizden birileri tm buradaki genel kabul oluturup, tasnifleyip ynetim kadrolarna fikir retmek ve dardan bir ses olmak zere grevli midir. Bu kii saygn mdr?

Yani tepki verelim ama bunun kiiliini, hviyetini belirleyelim. Kazan kaldran ve kelle isteyen Yenieriler mi olacaz ki, onlar bile bir iki kelleyi alrlar ve genelde bahilerini aldktan sonra padiah bir sreliine rahat brakrlard. Yoksa saygnlk kazanmaya alan, sz sahibi, bilgili bir platformun basn yayn ve kitle iletiimlerini kullanmaya alan bir yapdan m sz etmeliyiz.

Bunlara ilk adm ben ataym bu iler, stad taraftar kimliini bir kenara brakp, oturup konuup, organize olarak yaplacak ilerdir. Yani konuma platformlar sonra ekipleme ve kitle iletiiminin kullanlmas erevesinde olabilir.

Eletiri; herhangi bir konuyu an bakn her matan sonra farkl bir sr yorum, tepki vereceklerin ortak bir payda da bulumas bile o kadar zor grnecektir ki, yapc eletirileri bulabilmek bile ilerinden, insann iini karartyor...

Ben taraftar olarak kendimi byle tanmlyorum (tanmlamaya alyorum), nce herkes taraftarln ne olduunu bir kendine tanmlasn, erevesini koysun. nce hepimiz bir bunda mtabk kalalm, sonra gerisini konumak daha kolay olur gibi geliyor.

Faydal olacana inandm bir balk aldn grnce; bu anlamda da bir eyler yaplmas gerektiini dndmden iimi dktm, bala aan arkadaa teekkr.
    Eppur, si muove! (ama gene de dnya dnyor) --- G A L L E O

yelik tarihi
    04.09.2005
    Nereden
    stanbul

daha ncede syledim yine sylyorum..ynetim bu gidile hi bir ey yapmaz, paralar cebe indirir ondan sonra ist kaar...eer biz tepki vermezsek bu byle devam edecektir...Daha ncede syledim yine sylyorum BMN olarak bir eyler yapmalyz..bence kesinlikle apoel ma beklenmemeli

kolombo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.04.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

burada yaz yazmakla olm-uyor tepki vermek istiyor iseniz bir araya gelin konuun tann daha somut admlar atarsnz
    nmzdeki sezonda boa geecee benzer

yelik tarihi
    15.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

Evet hadi bir yerde toplanp konualm, ortak bir ses olalm. Gcmz grelim, aklmz kullanalm.
    Eppur, si muove! (ama gene de dnya dnyor) --- G A L L E O

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

@horizon

dediiniz gibi bi araya gelip konumalyz. ama bu sadece bi araya gelip bizim aramzda konumamzla kalmamal. bi ekilde sesimizi duyurmalyz. bunun iinde dediiniz gibi bu tepkimizi basnda duyurabilecek birileri olmal. gerekirse yazl bi aklama brakalm gazeteciler cemiyetine. ama bunda nayak olacak birileri olmal.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

yelik tarihi
    04.09.2005
    Nereden
    stanbul

BMN ynetimindeki abilerimizin desteini bekliyoruz ortak bir karar alp yle hareket etmeliyiz

yelik tarihi
    21.07.2006
    Nereden
    stanbul

Bence en iyi bir araya gelinecek yer ma ncesi stat evresidir.. Burdaki gerek amigolarla gerek taraftar gruplaryla konuulup ne yapmak gerektiidir. Ama bunu kimin konuaca hakknda bi bilgim yok.. Yanlz unu sylemek istiyorum; Bizler trabzon dnda yaadmz iin byle bir ey yapma ansmz hi yok bunu en iyi trabzondaki arkadalar organize edebilir..

stanbulda beikta ar grubunu yapt bi olay var... Beikta semtinde bulunan KAZAN (stanbuldaki arkadalar bilirler) adnda bir yerleri var. Ma gnlerinde taraftarlar (zellikle trbn grubu ) bu yerde toplanp hem bieyler iiyorlar hemde matan nce (o gn kimle malar varsa) kendi aralarnda yeni besteleri syleyip ezberletiyorlar ve sonra mata bu tezahurat birlikte sylyorlar ne yapacaklarna orda karar verip stada geliyorlar. Ben trabzonda olmadm iin varm bilemiyorum ama trabzondada taraftarlarn topland bir mekan varsa orada bi karar alnabilir diye dnyorum

61viya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.12.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    32

Tepki verilecekse eer,ki bence medeni bir ekilde bir tepki verilmeli, yle bir tepki vermeliyiz ki,o koltukta oturmann arln anlamallar..
    Kfr edersin,adam yatar bi gece,sabaha bieyi kalmaz...Kfrden daha beter tepkiler vardr ki,insan bir mr unutamaz...te ikincisini becerebilmeliyiz biz.
    "Orada birisi farkl yryordur."

yelik tarihi
    10.04.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Alnt ampiyonum61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bence en iyi bir araya gelinecek yer ma ncesi stat evresidir.. Burdaki gerek amigolarla gerek taraftar gruplaryla konuulup ne yapmak gerektiidir. Ama bunu kimin konuaca hakknda bi bilgim yok.. Yanlz unu sylemek istiyorum; Bizler trabzon dnda yaadmz iin byle bir ey yapma ansmz hi yok bunu en iyi trabzondaki arkadalar organize edebilir..

stanbulda beikta ar grubunu yapt bi olay var... Beikta semtinde bulunan KAZAN (stanbuldaki arkadalar bilirler) adnda bir yerleri var. Ma gnlerinde taraftarlar (zellikle trbn grubu ) bu yerde toplanp hem bieyler iiyorlar hemde matan nce (o gn kimle malar varsa) kendi aralarnda yeni besteleri syleyip ezberletiyorlar ve sonra mata bu tezahurat birlikte sylyorlar ne yapacaklarna orda karar verip stada geliyorlar. Ben trabzonda olmadm iin varm bilemiyorum ama trabzondada taraftarlarn topland bir mekan varsa orada bi karar alnabilir diye dnyorum
    ma ncesi stad civar olmaz sakin kafayla rahat dnlebilecek biryer olmas gerek

invisibleman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.03.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

u an iin gsterilecek tepki bence istifa istei olmamal...Herseyden nce istikrar lazm...Bunu sagalyabilmemiz iin yanllarn dzeltilmesini istemek lazm bence su anda...
    Srmekte olan savalar gemiin lmediini vurgular canm...

yelik tarihi
    10.04.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Alnt forever61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    @horizon

dediiniz gibi bi araya gelip konumalyz. ama bu sadece bi araya gelip bizim aramzda konumamzla kalmamal. bi ekilde sesimizi duyurmalyz. bunun iinde dediiniz gibi bu tepkimizi basnda duyurabilecek birileri olmal. gerekirse yazl bi aklama brakalm gazeteciler cemiyetine. ama bunda nayak olacak birileri olmal.
    bir araya gelinebilinir ise ayrntlar konuulur.....siz ilk nce bir araya gelmek iin organize olun fakat gelen kii says mmkn olduka fazla olsun

yelik tarihi
    10.04.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Alnt laz_hayri_61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    BMN ynetimindeki abilerimizin desteini bekliyoruz ortak bir karar alp yle hareket etmeliyiz
    bmn den hareket beklersen ok beklersin....burada kendi aranzda organize olmalsnz..

yelik tarihi
    10.04.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

u formun iinde bile birlik olunamyor herkes bir konu aabilme sevdasnda brakn konu amayda doru konu etrafnda toplanmay deneyin trabzonspor menfaatleri dorultusunda..

keles76 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

Bu aamada sadece ve lmne destek bundan farkl dnmek olmaz .Ne yani istifa ettirip kimi getireceksin ynetimi kstrmek botur ve ancak takma zarar verir. zaten ynetim baarldr. tabi birde u var hangi ynetim bundan daha baarl olabilir trabzondan bundan iyi ynetim kmaz. Kimse kendini kandrmasn takm da kt giden bireyler varsa bunun zm zamandr. Biz ma kazanamyoruz ama iyide oynuyoruz. Fatih gitmeseydi bunlar olmuyacakt giden kendisidir kimse ona buna su atp Kaptan aklamaya kalkmasn .GEen senede tolga bunu yapt . Ama bu takmda adam gibi kaleci olsayd bizim bugn enaz 5 puanmz vard.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

yelik tarihi
    21.07.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt 61viya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tepki verilecekse eer,ki bence medeni bir ekilde bir tepki verilmeli, yle bir tepki vermeliyiz ki,o koltukta oturmann arln anlamallar..
    Kfr edersin,adam yatar bi gece,sabaha bieyi kalmaz...Kfrden daha beter tepkiler vardr ki,insan bir mr unutamaz...te ikincisini becerebilmeliyiz biz.
    Aynen arkadam bende bunu sylemeye altm

yelik tarihi
    22.07.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

Alnt bmteam Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bence Apoel mana kadar bir tepki vermezsek iyi olur...
    Ama Apoel man kaybedersek ya da kazanrsak yine tepki vermeyelim...
    Tepkimizi Denizli mana saklayalm...
    Takmmz ve Trkiyemizi avrupaya rezil etmeyelim...

Denizli manda herkes eline beyaz bir mendil alp ma balarken bakana sallayalm...Stadda t kmasn...Kimse tek kelime etmesin...3-5 dakika sadece beyaz mendil sallayalm...
    Bugne kadar hep bardk ardk...imdi de sessiz eylem yapalm...

Bunlara En gzel cevap sessizlik olur...
    bende byle bir tepkinin, barp armaktan daha etkili olacan dnyorum. Allah gstermesin denizliden gol yenirse ve yenik duruma dersek, tm taraftar sahaya srtn dnp alklamal. belki o zaman utanr bunlarda gol atmak ne demek hatrlarlar
    BIZLEDE AYNI MESAFEYE GELENE KADAR
    LKERE HAYIR

keles76 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

ya arkadalar bu zamanda ynetim deiiklii yada teknik direktr deiiklii zarar getirir en kt zamanda dahi kulbn yannda olduumuzu bir kere olsun gsterelim .BAkn benim mrm bu kulble geti hep hesap sorma merkals taraftarlar grdm kimden neyin hesabn soruyorsun adam sanki kulbn parasnm yemi transfer geikti diye takmn moralini bozmann alemi nedir kime hizmet ediyorsunuz.Hesap soracak adamlar vardr kulbte bunlar gerek hizmetleri gerekse iin ierisini bildikleri iin sorarlar istifada ettirirler taraftar takm motive etmekten aciz sonra hesap soralm srtmz dnelim bakana kzalm fatihi gndereni gnderelim bunlar sadece terbiyesizlik ve emee kar saygszlktr . Herkes haddini bilecek kulbn faydasna olacak iler yapcaktr sorumluluk bunu gerektirir.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

yelik tarihi
    21.07.2006
    Nereden
    stanbul

ya da herkes azn siyah bantla bantlasn protesto amal eref trbnne 3-5 dk bakarak maa srtn dnsn.. (biraz samaladm galiba)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)