Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Lazaroni Ynetimini yisiyle Ktsyle Yorumlayalm

Onur Muhcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon

Standart Lazaroni Ynetimini yisiyle Ktsyle Yorumlayalm

Arkadalar bence Lazaroni'ye yanl ykeleniyorsunuz. Suu ne ? Aklk getirir misiniz ? Yerinde deiiklikler yapt Yattara'y ilk 11'de kartmad nk antremanda dizinden sakatlanmt ve apoel man dnerek onu riske atmak istemedi, bakt i kt gidiyor szymkowiak' karp onu oyuna ald ! Umut'dan bekleneni gremeyince yine ok iyi bir deiiklik yaparak Ersen Martini oyuna koydu ve ben Ersen Martini ok beendim, tm hava toplarna hakimdi, bence ilk 11 de kabilirdi. Bakt ki yeniliyoruz gol yedik Hseyin'i kararak hcum gcn arttrsn diye Musa Byk' oyuna koydu, sol kanata oyuncu istedi ynetim almad szymkowiak genelde sol tarafta oynad ve baarl olamad, Yedek kulubesi zengin deil, Lazaroni daha ne yapsn ??

Forumdan Uzaklatrlmtr TameRHan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.06.2004
    Nereden
    Trabzon

bize gelen gol makinesi amar makinesi oluyor

marcelinho mer rza umut
    al birini vur tekine

SiNo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

allah akna git artk lazaroni gitt yeterrr

Rasim YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.07.2006
    Nereden
    zmir
    Ya
    36

abi yeter artk yaa...
    nuri albayrak denen bakanlk yaptn sanan saygn kiilik:
    1- yattara ile balamayan
    2- bu takmn tek forvet oynamadn 3 mata gremeyen
    3- hasan ve hseyini yan yana oynatp orta sahay fel eden
    4- takmn yararl oyuncularndan syzmeki takmdan kstren
    5- takmn kaleciye ihtiyac yok diyen
    6- takm 2-1 yenikken ve dakika 85 olmuken mer rza yerine musa by alp hala gol yememeyi dnen
    7- takm 2-1 yenikken murat ocan sakatlanmasndan sonra kendisi gibi bi ie yaramayan ama yinede isminden korkulan marcelinho yu gol yememek iin solbeke eken
    8- daha sayaymm???

bu lazaroni denen antrnr msfettesinide al ve brak trabzonumun yakasn derhal...

Ahmet aaolunuda bmn yeleri olarak greve aralm.. trabzonun iyilii iin bunu yapmalyz arkadalar.. bu iin akas kalmad..her ma ynetim ve lazaroni aleyhinde tezahrat yapn ..yazkki ben trabzonda deilim ama bu ie artk el koymalyz.. ou ii kendimiz hallettik bmn yeleri olarak..istenmeye istenmeyede hala takmn banda duramazlar...haydi arkadaslar ltfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!
    O Kupa Buraya Gelecek....

Forumdan Uzaklatrlmtr TameRHan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.06.2004
    Nereden
    Trabzon

bir ynde haklsn. teknik direktr bile olmasa bu futbolcularn banda kendi balarna hem apoeli hem de kayseriyi antepi vesteli yenmelilerdi. paragz sahtekar futbolculara son verilmeli

Adnan Mollasaliholu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    stanbul

Dnk idmanda sakatland diyelim Kayseri manda niye balamad???
    Aga olmaz bu i hibir futbolcunun zellini bilmiyor kim nerde ne yapar belli deil Marcelinho nerde oynad Gkdeniz nerde oynad???Byle bir sistem yokk.Takmda sistem grdnz m???Takmda kondisyon bile yok...

vatandas61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2006
    Nereden
    Almanya

benim bildigim dnya yildizi zor goller atar, bizimki bos kaleye atamiyor. ne yildizi arkadaslar, bu transfer bastan beri yanlisti zaten. kimseye dinletemedik.
    yeni hedefimiz ligde kalmak olacak.

cabri - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Alnt respect_zephyr Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar bence Lazaroni'ye yanl ykeleniyorsunuz. Suu ne ? Aklk getirir misiniz ? Yerinde deiiklikler yapt Yattara'y ilk 11'de kartmad nk antremanda dizinden sakatlanmt ve apoel man dnerek onu riske atmak istemedi, bakt i kt gidiyor szymkowiak' karp onu oyuna ald ! Umut'dan bekleneni gremeyince yine ok iyi bir deiiklik yaparak Ersen Martini oyuna koydu ve ben Ersen Martini ok beendim, tm hava toplarna hakimdi, bence ilk 11 de kabilirdi. Bakt ki yeniliyoruz gol yedik Hseyin'i kararak hcum gcn arttrsn diye Musa Byk' oyuna koydu, sol kanata oyuncu istedi ynetim almad szymkowiak genelde sol tarafta oynad ve baarl olamad, Yedek kulubesi zengin deil, Lazaroni daha ne yapsn ??
    sinir etme Allah akna insan...
    Vatan Topra Kutsaldr, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATRK

bordox - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2004
    Nereden
    stanbul

Bugnk ma iin konuulacak tek bir ey var aptalca yenilen iki gol 5 santimden atlamayan 3 net pozisyon.
    Hocaya ne diyeceimi ardm akcas.
    Amatr ruh,profosyonel dnce
    nsanlarn yaamas iin gerekli olan ey;Hava,su,DEMOKRAS

zafer6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

rum takmna elenin lan elenin nk bu trabzonun gelecei iin cok nemli
    eleninde se gitsinber
    Ne Olmu ampiyon Olamadysak,,,
    Hayallerimizi Satmadk'ya,,,

rodallega'nn utu ....

yelik tarihi
    27.07.2006
    Nereden
    zmir
    Ya
    36

LAZARONN suumu ne???abi farkl malarm izledik??bak bakalm sucu neymi.. yattara sakatsa 60 niye oyuna girdi????
    abi yeter artk yaa...
    1- yattara ile balamayan
    6- takm 2-1 yenikken ve dakika 85 olmuken mer rza yerine musa by alp hala gol yememeyi dnen
    7- takm 2-1 yenikken murat ocan sakatlanmasndan sonra kendisi gibi bi ie yaramayan ama yinede isminden korkulan marcelinho yu gol yememek iin solbeke eken
    8- daha sayaymm???

Ahmet aaolunuda bmn yeleri olarak greve aralm.. trabzonun iyilii iin bunu yapmalyz arkadalar.. bu iin akas kalmad..her ma ynetim ve lazaroni aleyhinde tezahrat yapn ..yazkki ben trabzonda deilim ama bu ie artk el koymalyz.. ou ii kendimiz hallettik bmn yeleri olarak..istenmeye istenmeyede hala takmn banda duramazlar...haydi arkadaslar ltfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!

yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon

Alnt cabri Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    sinir etme Allah akna insan...
    cabri anlamsz anlamsz konusma, konuya bir itirazn varsa bunu dile getir sinir etme felan deyip gergin ortam daha ok germe . .

yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

lazaroninin menejeri falan msn sen? yada futboldan hi anlamyorsun... kendi yazdklarn tekrar oku bakalm anlamsz konuan kim..

yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

cvp ver.. yattara sakatsa 60. dk da nasl oyuna giriyor???

antep ma apoel den daha m nemsiz??

ersen martin daha iyiyse bunu grp niye onunla balamad??

kurtarc musa byk sahada ne yapt??

sol kanat olmamas bu kadar rezil bir futbolun sebebi midir??
    Konu cabri tarafndan (20.08.2006 Saat 21:33 ) deitirilmitir.

ALLAH askna insanlar glsn diyemi yazdn_?????????

ynetim istifa lazoroni TRABZONA donme ben ist daym ama ben bavullarn toplayp istedigin yere gndericem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yelik tarihi
    27.07.2006
    Nereden
    zmir
    Ya
    36

abi yeter artk yaa...
    1- yattara ile balamayan
    8- daha sayaymm???

abi siz beni duyuyosunuz deilmi?
    ynetici renkdalar haber ksmna manet ekleyin istemiyoruz sizi diye....

yelik tarihi
    04.09.2005
    Nereden
    stanbul

balk bence deitirilmeli nk bu adamlarn iyi yaptklar ne var....en iyi yaptklar ey geminin kaptann sattlar yaknda gemiyide satarlar ondan sonra ellerini kollarn sallaya sallaya cepleri ikin bir ekilde giderler

yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon

Alnt rasmuty Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    abi yeter artk yaa...
    1- yattara ile balamayan
    8- daha sayaymm???

arkadam bak

1 - Resmi siteyi takip ediyorsanz, yattarann sakatlandn bilirdiniz antremanda ayagna sarlm bandajla dar kyordu, 60. dakikada yattaray oyuna sokmasnn sebebide baktki yeniliyoruz mecbur riske att, apoel ma bizim iin hayati enm tadgndan dolay bu yaplan gayet doal.
    2 - Tek forvet olaynda haklsn.
    3 - Hasan ve Hseyini yan yana oynatp derken, sence bunlarn yerne kimi koyabilirdi, dn bir yedek kulubene bak orda km var ? bu k ynetime baldr. ynetim kadroyu zenginletirse alternatif olur ama bizde o yok
    4 - szymkowiak bu yl deil halilodzic den beri futbol oynamyor, celtic e gidecem diye yrtnan szymkowiak polonya milli takmnda yedek kalnca taliplileri kalmad, ondan sonrada Trabzonsporda hi bir verim salayamad
    5 - Haklsn kesinlikle kaleci lazm . .
    6 - 85. dakikada takm iirme toplarla gol bulmaya alt ok yanl bir tutum, mer rzada girseydi olay deimeyecekti, orta sahadaki futbolcular zaten hcuma ynelmiti Lazaroninin dncesi musa byk alp ortadan paslarla forveti beslemekti (Ersen martin, Yattara, Gkdeniz )
    7 - sol kanatta zaten oyuncumuz yok Murat Ocak sakatland, Antep sol kanattan oluk oluk bindirmeye balad takm 1 kii ve antep sol kanattan srekli stne stne geliyor, bo braklsamyd sol kanat zaten gel ge han gibi olmutu

BOZOHAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.03.2006
    Nereden
    Trabzon

lazaroninin hi bir sucu olduuna inanmyorum. hatal ynetimdir. lazaroni elindeki kadroyo en iyi ekilde kullanmaya alyor.
    KAHROLSUN LG TV !!!

ahmetansu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.12.2005
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    32

hemen git demeler balad. bencede gitsin hsn hocayla devam edelim adam aramayada gerek yok.
    adam 2 hafta fatihin sa back oynayamyacan anlad. demek bi 10 hafta gemesi lazm ki hasan nn da n libero oyuncusu olmadgn anlasn. bi 15 hafta gemesi lazm ki yattarasz trabzonsor olamadgn anlasn. bi 20 hafta gemesi lazmki tek forvet oynamakla bie olmaz.
    yani ksacas lazoroni kalrsa bu seneden bi bok beklemeyelim 1 sene tm trabzon taraftar sabretsin.

ama hadi hocay geelim. kardeim bu nasl bi ma yaa 2 pozisyonlar var 2 side gol yaptlar biz daha kalenin ucundaki topu vuramyoruz.
    valla marcelinho yu bile bu takm yutarsa yuh derim. trabzonspor hala ustundeki gudubeti atamyo. gelende lanetleniyomusur nedir.

valla beni koyun bu sene takmn bana hi olmazsa sov yaptrrm takma haa atarz 3 tane yeriz be tane. boyle yenilmekten daha iii.

yani takm belli kardeim
    jeferson ufukhan cada stepanov murat yattara hseyin gkdeniz macelinho ersan martin umut
    senin taktiin belli 4 1 3 2 yapacan. hani futbolcuya gre taktik belirleyecektin. sen hala 4 5 1 e dayatmssn kafay gidiyosun.

yazk valla yentime kzsam kzamyorum lazoriniye kzsam bi turlu futbolcusuna kzsam bi trl. bu nasl bi takmdr yaa
    "Bizi asagiya ekmeye alismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." zkan Smer

BMN l TRABZON

yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Belika
    Ya
    32

en iyisimi forumdan cikmak cok pis sovesim var cunku
    nsan ol evlat!

marcelinhots
    Ziyareti

iyisiyle yorumlayacak birey yok.gitsin kme dme potasndaki takmlarda savunma yapsn bu.

Remzi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.09.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    27

lazoroni gitsin hsn hocayla devam edelim biz en azndan daha iyidir.
    Bir Gn Mutlaka!!

Sinan Akyldz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    30

Allah'ndan bulsun
    " Biz dalkavuk bir aydnln yerine onurlu bir karanl setik "

Remzi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.09.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    27

Alnt l@st_cowboy Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Allah'ndan bulsun
    Amin........
    Bir Gn Mutlaka!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)