Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PFDK'nýn Baþkan'a Verdiði Cezaya Tepkimizi Koyalým!

Kadir Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tepkiyi ortaya koymak güzelde, bu mesajlar gittikleri yerde daha açýlmadan çöp kutusuna gönderiliyor. Sayýn baþkan kendi yanlýþlarýný örtpas etmek için hakemi ortaya attý maç sonrasý. Artýk bunlarý yemiyoruz. Çok eskide kaldý o günler. Sen iþini doðru dürüst yapma sonra hakemi suçla. Bende gelip senin arkanda durup seni savunmaya çalýþayým. Yok öyle yaðma, iþte böyle alýrsýn cezayý... Gerçi ceza da anlayana ya neyse.

Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Tepki koyma olayý tamam doðrudur kale gibi durmalýyýz.Ama bencede Cem deda öyle abartýlacak kadar kötü bir maç yönetmedi...
    Kendini geliþtirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün deðildir(!). Yeniden yapýlanalým(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattýk(!).

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Kötü maç yönetmiþ olsa bile baþkan ona mal etmemeliydi. Sanki o gün Trabonspor sahada fýrtýna gibi esti, bir saðdan bir soldan rakibi bunalttý da bir hakem kalmýþtý galibiyetimizi engelleyen...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Zamanýn birinde bir iþ için bir müddet hapishaneye girmek üzre kafa yorarmýþ.
    Sonunda aklýna güzel bir fikir gelmiþ.
    Kral konuþma yaparken meydanýn ortasýnda baþlamýþ baðýrmaya;
    -Ý.ne kral, i.ne kral.. diye..
    Sonunda yakalamýþlar ve ömür boyu zindana atmýþlar.
    -Yahu ben bu büyük cezayý hakedecek ne yaptým? diyecek olmuþ da almýþ cevabýný hemen..
    -Devlet sýrlarýný açýða vurdun!

Fýkra mýkra, tam da olayýn üzerine cuk diye oturmuþ hani..
    Korkarým yarýn bizim baþkan "Allah birdir!" dese ondan da ceza alýr..

Ama yine de o sözü söylemeliydi o baþka; Her sözün doðru olsun; lakin, her doðruyu her yerde söylemek doðru deðildir..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    59

Cezada alsa Baþkaný böyle haklý tesbitlerinden ve verdiði cesaretli demeçlerinden dolayý kutluyorum.

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bende kutluyorum baþkanýmýz ve arkasýndayým. Hakemleri inceleyin kimin babasý hakem ise oðluda hakem oluyor. Bu iþte var bir gariplik serdar çakýrýn oðlu cüneyt çakýr bu hafta maçýmýzý yönetecek. Ýlginç deðilmi. Devleti göreve çaðýrýyorum. Hakem kurumunu incelemeye alsýn.
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Emin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Takipçisi olalým arkadaþlar. Herkes þunu unutmasýn sezonun ikinci haftasý hakem hakkýndaki küfür içermeyen yorumu nedeniyle Trabzonspor baþkaný bir ay hak mahrumiyeti aldý. Bu sezon daha çok þeylere gebe. Yarýn birgün, Özhan Canaydýn, Aziz Yýldýrým veya Demirören'de hakemler hakkýnda bundan daha aðýr ithamlarda bulunacak. Bu PFDK'nýn o zaman vereceði karar ne kadar samimi olduklarýný gösterecek.

Öte yandan taraftarýnýn, futbolcusnun, camiasýnýn hakkýný koruyamayan yönetimimizin kendi þahsi haklarýnýn takipçisi olabileceðinden de þüphelerim var.
    Sahipsiz Vatanýn Batmasý Haktýr. Sen Sahip Çýkarsan Bu Vatan Batmayacaktir...
    M. Akif ERSOY

Naim
    Ziyaretçi

Trabzonsporda Þeref Tribünü Trabzonspor Baþkanýnýn Oturduðu Tribündür
    Baþkaný severiz sevmeyiz ayrý konu ama bu konuda sonuna kadar arkasýndayýz
    gelsin baþkan ve yönetim otursun kapalýya delikanlý GSGM de çýkarsýn oradan da görelim

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

þunu söyliyim öncelikle;

o yazdýðýnýz tff@tff.org.tr adresi çalýþmýyor.ya da çalýþýyor da bakmýyorlar oraya.zira federasyonun sýnavlarýyla ilgili (menajerlik sýnavý,antrenörlük semineri vs vs) attýðým onlarca maile hala cevap gelecek..

bilginize

kolombo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

neye tepki koyulacak? kim diyebilirki verilen ceza haksýz?biz burada adam diye hitap eddiðimiz baþkanýmýza üslubumuzdan dolayý ceza alýyoruz sebebi de klübümüzü temsil eden baþkanlaðýný yapan kiþi ye karþý böyle konuþamazmýþým ama gelin görün ki baþkanýmýz trabzonsporu temsil eden baþkanýmýz çok fütursuzca konuþabiliyor ve taraftar olarak kimsenin sesi çýkmýyor þimdi soruyorum baþkanýn üslubu ve konuþma da seçtiði sözcükler bu camia ya ne kadar yakýþýyor?
    önümüzdeki sezonda boþa geçeceðe benzer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Alýntý Nytre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    abi en güzel tepkimiz þu olur... "doðru söyleyeni dokuz köyden kovarlar!" pankartý...
    katiliyorum bu pankart olayina bidahaki maca stadta omasi lazim bu pankart ve daha degisikleri

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

teþekkürler Albayrak.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Alýntý kolombo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    neye tepki koyulacak? kim diyebilirki verilen ceza haksýz?biz burada adam diye hitap eddiðimiz baþkanýmýza üslubumuzdan dolayý ceza alýyoruz sebebi de klübümüzü temsil eden baþkanlaðýný yapan kiþi ye karþý böyle konuþamazmýþým ama gelin görün ki baþkanýmýz trabzonsporu temsil eden baþkanýmýz çok fütursuzca konuþabiliyor ve taraftar olarak kimsenin sesi çýkmýyor þimdi soruyorum baþkanýn üslubu ve konuþma da seçtiði sözcükler bu camia ya ne kadar yakýþýyor?
    camiaya yakýþan boynunu büküp evet hakem hatalarýda vardý demek mi yoksa hakemlere hiç dokunmadan geçmek mi?

evet Albayrak doðru olaný yaptý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

albayrak dedi diyeceðini...

yýllardan beri hakemlerden çekiyoruz...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

bu ülkede hakemi eleþtirene ceza yok hakeme hakaret edene var baþkan da bunu yaptý ve ceza aldý bu kadar basit

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

hakemin yapmýþ olduðu yanlý yönetim bir klüb baþkanýnýn bu þekilde konuþmasýný gerektirmez

Oðuuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    Yaþ
    39

yazýk be .kayseri yeniliyor suçlu hakem fenerin þampiyonluk gidiyor suçlu hakem,malatya ligden düþüyor suçlu hakem,sivasým 10 kiþi kalýyor suçlu hakem,trabzon gool atamýyor suçlu hakem, beþiktaþ 4 yýldýr þampiyon olamýyor suçlu samsun maçýnýn hakemi, galatasaray avrupadan eleniyor suçlu hakem, bizim sýnýf halýsaha turnuvasýndan eleniyor suçlu hakem... ulan þu ligde hiç bi takým kendi beceriksizliðinen yenilmiyor be tüm suç hakemlerde..! yazýk be baþkan sende uydun ya þu modaya, neymiþ baþkan haklýymýþ iyi her yenilen takým hakemlere ana-avrat dümdüz gitsin ne olacak yani..

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
    » Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    Konu Külünkoðlu tarafýndan (18.08.2006 Saat 10:04 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Yazým Kurallarýna aykýrý davranýþ
    yok bir sitemim hayatta hersey kýsmet...

ahmetansu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    39

2sene önce beþiktaþ la yaptýgýmýz maç sonrasýnda beþiktaþýn baþkan yardýmcýsý maçtan sonra bundan boyle mhk yý tanýmýyoruz demiþti. hemde maçta bizim penaltýmýz verilmemiþ süreklide beþiktaþýn lehine kararlar vermiþti hakem.
    bence bi hakeme cete demekten daha buyuk bi suc olmasý lazým. sen mhk yý nasýl tanýmam diyosun. ozaman buna hiç bi ceza verilmemiþti. takýma bile ceza verilmemiþti.

mhk nýn iþi gücü bizle. trabzonla ugraþýp diðerlerine göz daðý vermeyi calýþýyolar güya. yani vestel maçýndan sonra ben baþkan olsam cok daha aðýr konuþmuþtum. yani faul oluyo top bize geçiyo sen devam ettirecek yerde faulu veriyosun. oyunu durduruyosun. hemde bunu 3 kere yapýyosun. ben þimekin yerinde olcam o topu kafasýna fýrlatmýstým hakemin. hakemin bu kasýtlý hareketleritek baþýna yapmasý imkansýz. mhk bizi baþtan sarmsmaya kalkýyo. geçen seneki anartosis olayýný biliyolar. trabzon baþtan yara aldýmý toparlanamýyo biliyolar. bizi ligden elemek için baþtan öldüücü darbelerini geçiriyolar.
    ama biz hala olabilir hata yapmýþ olabiller diye geçiþtiriyoruz. baþkan durcaktý lafýnýn arkasýnda. 1ay sonrada bi hakemin topuguna sýktýracaksýn. sonra bak herþey ne güzel oluyo. malesef bu ilkede dayak cennetten cýkma. herkesin anladýgý ortak dil bu.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Jakobien biz seni Sivasýnla baþ baþa býrakalým o zaman ne dersin ?
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý jakobieen Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yazýk be .kayseri yeniliyor suçlu hakem fenerin þampiyonluk gidiyor suçlu hakem,malatya ligden düþüyor suçlu hakem,sivasým 10 kiþi kalýyor suçlu hakem,trabzon gool atamýyor suçlu hakem, beþiktaþ 4 yýldýr þampiyon olamýyor suçlu samsun maçýnýn hakemi, galatasaray avrupadan eleniyor suçlu hakem, bizim sýnýf halýsaha turnuvasýndan eleniyor suçlu hakem... ulan þu ligde hiç bi takým kendi beceriksizliðinen yenilmiyor be tüm suç hakemlerde..! yazýk be baþkan sende uydun ya þu modaya, neymiþ baþkan haklýymýþ iyi her yenilen takým hakemlere ana-avrat dümdüz gitsin ne olacak yani..

sen zorluklarla takým kuracaksýn, para zaman emek harcayacak stres yasayacaksýn, maca cýkacaksýn sonra hakem denen kendýný býlmez laubalý laubalý mac yonetecek sen yenýlec ek yada puan kaybedeceksýn amaaaa tek kelýme etmeyeceksýn,neymýs hakemler ýnsanmýs hata yaparmýs, ama hep ýst takýmlarýlehýne oluyo neden se hatalar.

kardesým beným takýmým transferde yapmasa o gun 100 tane penaltýda kacýrsa tarýhýnýn en kotu futbolunuda oynasa yanlýs taktýklede oynasa

tum bunlar hakem hatasýný haklý kýlmaz hýcbýr hakem barýz hata yapamaz.
    sen kýsýnký beným takýmýmýn puanýný gasp edeceksýn.

baskan az býle dedý.azýz yýldýrýmýn demedýgý kalmadý yada dýgerlerýnýn onlara gelýnce laf yok.

bu haftada cuneyt cakýr hakem.yaný lýgý baslamadan býze býtýrtecekler.
    Konu Gürkan tarafýndan (18.08.2006 Saat 10:10 ) deðiþtirilmiþtir.

bu federasyonun en büyük destekçisi sayýn albayrak deðilmiydi?

o zaman sorsun hesabýný...bana ne?

kudu_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

MAY olsa idi böyle mi olurdu hayýr (kimse maycý olduðumu düþünmesin) çünkü adamýn bir otoritesi bir lobisi vardý sayýn baþkaným albayrak þu an senin için erken daha ikinci haftadan hakemlere çete dersen hak maduriyeti alýrsýn takým oynayacak kazanaçak baþkan da otoritesini sarsmadan maçtan sonra baþý dik bir þekilde evine gidecek bu iþler böyledir basýnýn oyunununa gelir önüne uzatýlan mikrofona cevap verirsen böyle olur neyse þimdi brezilyaya git de bir ay tatilin var futbolcu izle istersen...
    Haklýya hakkýný vereceksiniz arkadaþlar bence o maçtan sonra baþkanýmýz haksýzdý hakettiði cezayý aldý...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý kuzey_lee Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu federasyonun en büyük destekçisi sayýn albayrak deðilmiydi?

o zaman sorsun hesabýný...bana ne?
    Doðru siyasi bütün baskýlara ekonomik bütün vaatlere raðmen mevcut federasyonu destekledi.
    Peki bundan önceki yönetim Býçakcý'yý destekledi de ne oldu ? sonuç ?

"o zaman sorsun hesabýný...bana ne?" nasý sana ne, hangi camia'nýn mensubusun ?
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

kardeþim bugüne kadar gelen bütün yönetimlerin eksiklið olmuþtur. MAY ýnda Özkan Sümerinde Atay Aktuðunda Nuri Albayraðýnda Faruk Özakýnda...

öyle yada böyle demekki bi yerlerde bi eksiklikler yapýlýyorki haala seneler olmuþ þampiyonluk göremedik. hangisinin nerede yanlýþ yaptýðýný tek tek yazmaya gerek yok .
    en önemli yanlýþ nerede biliyomusunuz. bu saydýðým bütün isimlerin bi araya gelipte kapalý kapýlar ardýnda Trabzonsporu nasýl eskisi gibi yaparýz diye fikir alýþ veriþinde olmamalarýnda.
    MAY ýn herzaman yumruðunu masaya vuran kimseden çekinmeyen dediðini yaptýran biri olarak biliyoruz . MAY dan o þekilde faydalanalým ozaman. Özkan Sümer diyoruz gerekirse alt Yapý ona teslime edilsin Transfer komitesinde bulunsun ekibiyle. gidip yine bedava fiyata yattaralar aurellolar bulup getirsin.. Ekranlara çýkýp Trabzonsporu tartýþanlara güzel bi üslupla cevap verecek biri diyoruz iþte Aðaoðlu.. ve diðerleri..

niye bu deðerler bi araya gelmez niye herkes ben olmak peþinde sanki.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Doðru siyasi bütün baskýlara ekonomik bütün vaatlere raðmen mevcut federasyonu destekledi.
    Peki bundan önceki yönetim Býçakcý'yý destekledi de ne oldu ? sonuç ?

"o zaman sorsun hesabýný...bana ne?" nasý sana ne, hangi camia'nýn mensubusun ?
    düzeltelim..bundan önceki yönetim levent býçakçýyý desteklemedi.bundan önceki seçimde hatýrlarsanýz may ve levent býçakçý yarýþtý ve eski yönetimimiz may'ý desteklemiþti...

hangi camianýn mensubu olduðumu gayet iyi biliyorum,demek istediðim destek verdiði,seçilmesinde en büyük etken olduðu adama hesabý kendi sorsun,böyle ota b.ka mail atmakla bi yere varýlmaz.bkz ülker mevzusu.. (zaten o maillere bakýlmadýðýný daha once söylemiþtim)

ayrýca siyasi baský dediðiniz olay da tamamen yanlýþ yansýtýlmadýr.federasyon seçimlerinde topyekün siyasi baský olmamýþtýr.tamam etki altýna almaya çalýþma olmuþtur ama topyekün baský olmamýþtýr.misal akpnin trabzon asýllý milletvekillerinden haluk ulusoy'a destek verilmiþtir.misal bakan faruk özak haluk ulusoy'a destek verilmesini el altýndan saðlamýþtýr..misal istanbulda belediyenin yönettiði bir 3.lig kulubunde siyasi baskýya raðmen oylar haluk ulusoy'a gitmiþtir..bu misaller çoðaltýlabilir.

edit..

@jakobien

külünkoðlu da senin gibi trabzonlu olmayan trabzonsporlulardan.olayý ''arkadaþlar bana söylemiþti trabzonlular þöyledir diye'' þekline sokman çok ama çok yanlýþ..kendisi rizelidir ama ben hiç ''rizesporum'' diye yazdýðý bir yazý görmedim.burda biraz kendinde de hata ara

edit 2..

metin abi eksik kalmasýn diye düzeltiyorum..haluk ulusoy'un seçilmesini tabii ki ben de istemiþtim.hatta hatta yönetimin koþulsuz haluk ulusoy desteðini de yaptýklarý en doðru hareket olarak nitelendiriyorum.demek istediðim en büyük destekçisi olduðun adama yeri geldiðinde hesabý sen soracaksýn..tribundeki taraftar deðil
    Konu kuzey_lee tarafýndan (18.08.2006 Saat 11:02 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)