Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: PFDK'nn Bakan'a Verdii Cezaya Tepkimizi Koyalm!

Onur Muhcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon

Standart PFDK'nn Bakan'a Verdii Cezaya Tepkimizi Koyalm!

'ete' sulamasnn cezas ar oldu!
    (Fla!) PFDK, Trabzonspor'un Vestel Manisaspor ile oynad karlama sonras yapt aklamada, hakemler ile ilgili olarak 'ete' sulamas yapan Trabzonspor Kulb Bakan Nuri Albayrak'a 1 ay hak mahrumiyeti cezas verdi.

Arkadalar basit gelmesin bize PFDK'nn sergiledii bu tutum, Doru konusan 9 kyden kovarlar misali bir anlay oldu bu! Dnyorum da imdi Cem DEDA acaba ka puan ald bu hafta bilen var m ? Penaltmz yedi 2 puanmz alp gtrd bu adam, asl madur durumda TRABZONSPOR olurken yine TRABZONSPOR ceza alyor, ok yanl! Cem DEDA ya bir ka hafta ma verilmemesi gerekirdi ancak bu hafta bu ahs yineSivasspor-Sakaryaspor man ynetecek, ben diyorum k bu konuya sessiz kalmayalm ite iletiim adresi : tff@tff.org.tr herkes buraya maduruyetimizi ve maduruyetmz karlnda yine takmmzn ceza aldgn ama asl sulunun yine ma ynettiini belirten bir iki cmle yazsn ve PFDK y knyalm. .

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Dertlerimiz bi tane deil ki arkada. Hangi biriyle uraacaz bilmem.
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

tepkimizi koyalmda bakanmz o hakemleri yenecek bi kadro kurmumu benim kafam ona taklyor asl.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Muhammet_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.05.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Rezalet. Acaba ayn aklamay Azize yapsayd ayn cezay alabilirmiydi. 1 ay ok fazla. tiraz edilir ynetim kurulumuz tarafndan ve ceza der.
    Hamsilerin gzyalar denizde gzkmez.

Trabzonspor Kongre yesi
    UuR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul

Alnt forever61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    tepkimizi koyalmda bakanmz o hakemleri yenecek bi kadro kurmumu benim kafam ona taklyor asl.
    Ne olursa olsun biz tepkimizi vererek taraftarlk grevimizi yapalm hadi arkadalar grev bana.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en byk taraftar sitesi

kudu_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    38

Bence vesteli pozisyonu penalt yattarann pozisyonu penalt deildi ama hakem faullerde ve avantaj kuralnda doru kararlar verdi diyemem ki kendisine avantaj kuraln reten imeke sar kart gsterdi ama benim anlayamadm Trabzonspor gibi bir kulbn bakan matan hemen sonra gazetecilerin oyununa bu ekilde nasl der (ete sulamas ardr ve hakemler bir ete kurmutur bu da dorudur ama bu man hakemi iin bence ard) yle ise bakanmz brezilyaya gnderelim transfer olaylarn takip etsin...
    UEFA KANIRTA KANIRTA ATI EMSYEY....ARTIK UEFA DAN TESCLL BR HIRSIZIMIZ, BR DE AMPYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERYLE AMPYON TRABZONSPOR....TEEKKRLER SADR BAKAN VE EKB, TEEKKRLER BATMAYAN GNEMZ, TEEKKRLER YREKL FUTBOLCULARMIZ, TEEKKRLER PAYDALAR.....

etin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.02.2006
    Nereden
    Uzak Dou

hemen yolladm bir mail.

Ali hsan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt forever61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu man kadrosu ve futbolu Vesteli yenecek gteydi en azndan. Hadi ynetim istediklerimizi yapmad. Transferler gecikti, Fatih kt bir zamanlamayla satld ama amac zm yemek deil bac dvmek olan arkadalar bu ma biz hakettik ve hakem elimizden ald. Hakemin verdii veya vermedii penaltlar hesaba dahi katmadan tutumunundan zellikle beni btn ma boyunca, Szymeki de son dakkalarda ldrtan aptal hareketleriyle... Olayn bu boyutu nemli bu maa Trabzon'u katletmeye gelmi bir hakem vard bence....
    Hrriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceim!

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    23.08.2004

Cem Deda'nn bizim mataki notunu bilmiyorum ancak bu haftasonu Sivasspor-Sakaryaspor man ynetecek. Yani dk bir not almam.

Nuri Albayrak halen Trabzonspor bakan olduunun farknda deil, konutuklarnn cezas varsa elbet ekecek. O kadar konutu ne oldu? Kocaman bir hi...

yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon

Arkadalar ben bu mesaj gnderdim isterseniz hepiniz aynsn kopyalayp yolalyn.

PFDK, Trabzonspor'un Vestel Manisaspor ile oynad karlama sonras yapt aklamada, hakemler ile ilgili olarak 'ete' sulamas yapan Trabzonspor Kulb Bakan Nuri Albayrak'a 1 ay hak mahrumiyeti cezas verdi.

Penaltmz yedi 2 puanmz alp gtrd bu adam, asl madur durumda TRABZONSPOR olurken yine TRABZONSPOR ceza alyor, ok yanl! Cem DEDA ya bir ka hafta ma verilmemesi gerekirdi ancak bu hafta bu ahs yine Sivasspor-Sakaryaspor man ynetecek, Oysa sulu olan CEM DEDA! demek ki hukuk sitemi deiti, madur olan ceza alyor suu yapan beraat ediyor. Siz PFDK 'y iddetle knyoruz, ve bu cezann altnda ezilmeyeceiz ..

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

bence herkesin ayn mesaj atmak yerine ksa da olsa fakl farkl eylerin yazlmas daha iyi gibi geliyo bana. bende gnderdim.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

tsakrep61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara

valla hocam ben de gonderdm ama bu nur albayrak cn degl sadece trabzonspor ad cn yoksa nur albayragn yaptg yanls .
    sen lge hazr br kadro kurma bos vaadlerle taraftar avut paral baskan sfatyla koltuga otur fath tekke y y br kar anlaysyla sat
    sonra vestel mansay evnde teknk drektorunun hatalar yuzunden yeneme hakemlere yuklen bze yaksmaz bz gerekrse hakemde yenerz yenmelyz .. daha onceler br cok kerede yendk...
    Murdar bir halden muhteem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Bakan hakl veya haksz bu konuya taklmamak lazm. Gemite hak mahrumiyeti alpda kimseyi takmayan meydan okuyan stanbul takmlarnn yneticilerini grdk. O zamanlar onlar dile getirdii tek ey vard " biz camiamza gveniyoruz"

Yani eer biz camia isek, kaytsz kalmak iin en kt taraf olur. Dier sorunlar kendi iimizde hallederiz ama darya kar kale gibi durmalyz.
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

eren_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

ben yolladm vede yollamaya devam ediyorum.en az 15 20 tane ben atarm.
    inadna TRABZON
    ---Srmeneli Piranalar---

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    23.08.2004

Alnt Klnkolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bakan hakl veya haksz bu konuya taklmamak lazm. Gemite hak mahrumiyeti alpda kimseyi takmayan meydan okuyan stanbul takmlarnn yneticilerini grdk. O zamanlar onlar dile getirdii tek ey vard " biz camiamza gveniyoruz"

Yani eer biz camia isek, kaytsz kalmak iin en kt taraf olur. Dier sorunlar kendi iimizde hallederiz ama darya kar kale gibi durmalyz.
    Bazlar kendisine ya da amiyane tabiriyle "arkalarna" gvendiklerinden olacak, istedikleri gibi at koturdular. Bizim bakan hala irket ynettiini sandndan azna ne geldiyse syledi.

Masaya yumruunu vur bakan iyi gzel de hereyin bir yolu yordam var.

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

abi en gzel tepkimiz u olur... "doru syleyeni dokuz kyden kovarlar!" pankart...
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon

Alnt eren_61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ben yolladm vede yollamaya devam ediyorum.en az 15 20 tane ben atarm.
    Saol kardeim. Ne kadar ok mail okadar ok ses eder ama taraftarn tribnde ekirdek yediini savunan arkadalarmzn bazlar ne yazk k burada yetersiz kalyor, acaba diyorum bilgisayar banda ekirdek yiyenler mi var ? Yada bu yaptgmz taraftarlk grevi deil mi ? ben cevabn bulamadm

schumi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Alnt Klnkolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster

doru sze ne denir..
    75 en hizli tur, 68 pole pozisyon, 154 podyum, 91 grand prix zaferi ve 7 dnya sampiyonlugu.. yasayan en byk efsane MICHAEL SCHUMACHER

Forumdan Uzaklatrlmtr TameRHan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.06.2004
    Nereden
    Trabzon

ulusoy yonetm yne sbasnda. onceden beri surekl zarar olan herfn yonetm yne sbasnda.
    baskan ne dems k ceza alyor? alecek cete olmuslar demes 1 ay ceza alacak br soz degl. onceden oldugu gb yne ezlen trabzonspor oluyor maalesef

keles76 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

bakn arkadalar bunlar bizi ve ynetimimizi kk grdkleri iin yaplan olaylardr.Bu er...siz Haluk geyse yalakaln brakmaldr nk bu geyse yalakas ve fbdende ekiniyor bundan bu kararlar kyor konyaya 250 euro bize bu ceza bakn artk trabzonspor bu ikinci takm trabzonspor olanlar uzaklatrmal bunlar hep byle zarar veriyor. Nuri bakann konumasnn ieriine hi katlmyorum ama tepkisi hakldr.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

keles76 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

ben tff mesaj attm ama sonucu deitirirmi bilemiyorum ama ben rahatladm
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

nemo_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.06.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    30

abi tepki koysak ne olacak ..bi taen doru adam yokki bunlar ligin ilk mana inadna cem papilay verdiler...
    BMП TЯΛBZOПGЦLDΛΚ FOЯZΛ ΚΛЯΛΣLMΛS

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    35

abi bakan ok ar konutu...daha ilk haftalardan germeye gerek yok ama bakan bizim bakanmz koruyacaz tabi...federasyona mail ler uusun derim ben...
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

Altan 61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    Belika
    Ya
    34

Arkadaslar ligin daha ilk haftasina bize Cem Papila koyup bize hemen mesaj verdiler sizi asla sampiyon etirmicez diye .
    Ikinci haftada gorundu cem dedanin ettiklerini ,adam resmen herseyi manisaya caldi ,rezilik be,yeter artik.
    Nedur su cektimiz su hakemlerlen,caldiklari sampiyonlumuz yetmedi yine caliyorlar...

lazutlarlivera - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    stanbul

eee bouna dememiler "doru syleyeni dokuz kyden kovarlar."Ben olsam dmdz giderdim bakan yine seviyeli konutu.Cem deda gibi hakemler olduu srece bu lkede sahaya pet yaar,bozuk para yaar hatta tribnden insan bile yaar.Ben iyiki manisa manda deildim wallah ALLAH biliyo kesin atlardm sahaya.Byle hakem olmaz.e...siz
    MMOZA

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)