Sayfa 101 Toplam 164 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4081 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýbrahim Hacýosmanoðlu | 15.Baþkan

erkankoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    43

Standart Trabzonspor'un Yeni Baþkaný Ýbrahim Hacýosmanoðlu | Hayýrlý Olsun...

Allah var ustayi istiyordum.ama baskanin tvlerdeki konusmalarini gorunce ibne medya karsisinda ses bile cikaramiyoryaa icimin yaglari eriyo.baskan birde sportif basariyi saglasa hemen sampiyonlukta istemiyorum yarismaci olsak ilk etap super.yakisti be haciosmanogluna.sadri seneride cok severdim ama medya onun nesesini hep kullandi.hani bir laf vardir ..iken yaranir diye medyayada boylesi lazimdi

güneyli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    57

Bu ülkede kurtlar vadisi gibi 3. sýnýf bir film 10 yýldýr devam ediyor.Bende reytingi arttýranlardandým.Ýnsanlarda adaleti tesis edecek bir otorite arayýþýnýn yanýnda mert dürüst birazda býçkýn bir model herkesin ruhunu okþar.
    Bu ülke, bazý kararlardaki dik duruþunun yanýnda kasýmpaþalý tavrýndan dolayý bir lideri en tepeye getirdi.15 yýldýrda býrakmadý.
    Bunlarý þunun için yazdým.Mütebessim þakacý ve sempatik bir baþkanýmýzý 2 yýlda ne hale dönüþtürdü sistem.
    Þimdi ise kararlý ve tavizssiz bir baþkan portesiyle yüzleþiyor herkes.Altý doldurulacak her söz taraftara güven düþmana ve yalakalarýna korku verecek..Seçilen kiþi herþeyden önce Trabzonspor baþkanýdýr.Bize tebrik ve destek vermek düþer.
    Dýþ kapýnýn dýþ mandalý konumunda bir taraftar olarak Trabzona uzaðýz..Takýmýmýzý dýþardan seviyoruz..Ýçerideki hesabý kitabý hiç bilmedik..Bizi kimin geldiðinden önce Trabzonsporu temsili iyi yapan ve ite köpeðe maskara etmeyecek dik duruþlu yöneticilere ihtiyaç vardý.Þimdilik bu karþýlýk bulmuþ görünüyor..Ýlk hedef þike davasý.Bu dava hakedileni elde etme davasý.Hakettiðini alamazsan hakedeceðininde önünü keserler.Nihai olarak Yeni yönetimi takipteyiz..Allah yar ve yardýmcýlarý olsun..
    Vakti gelmiþ bir þampiyonluk kupasýný almamýzý hiçbir güç engelleyemez..
    UEFA sifonu çekti..TFF þimdi kararýný düzelt..Düzeltmezsen..

Bedri Sertkaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Avrupaya erken veda ederiz.Ýki ay içinde baþkanda gider,olan yine taraftara olur!

hanifta - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý güneyli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu ülkede kurtlar vadisi gibi 3. sýnýf bir film 10 yýldýr devam ediyor.Bende reytingi arttýranlardandým.Ýnsanlarda adaleti tesis edecek bir otorite arayýþýnýn yanýnda mert dürüst birazda býçkýn bir model herkesin ruhunu okþar.
    Bu ülke, bazý kararlardaki dik duruþunun yanýnda kasýmpaþalý tavrýndan dolayý bir lideri en tepeye getirdi.15 yýldýrda býrakmadý.
    Bunlarý þunun için yazdým.Mütebessim þakacý ve sempatik bir baþkanýmýzý 2 yýlda ne hale dönüþtürdü sistem.
    Þimdi ise kararlý ve tavizssiz bir baþkan portesiyle yüzleþiyor herkes.Altý doldurulacak her söz taraftara güven düþmana ve yalakalarýna korku verecek..Seçilen kiþi herþeyden önce Trabzonspor baþkanýdýr.Bize tebrik ve destek vermek düþer.
    Dýþ kapýnýn dýþ mandalý konumunda bir taraftar olarak Trabzona uzaðýz..Takýmýmýzý dýþardan seviyoruz..Ýçerideki hesabý kitabý hiç bilmedik..Bizi kimin geldiðinden önce Trabzonsporu temsili iyi yapan ve ite köpeðe maskara etmeyecek dik duruþlu yöneticilere ihtiyaç vardý.Þimdilik bu karþýlýk bulmuþ görünüyor..Ýlk hedef þike davasý.Bu dava hakedileni elde etme davasý.Hakettiðini alamazsan hakedeceðininde önünü keserler.Nihai olarak Yeni yönetimi takipteyiz..Allah yar ve yardýmcýlarý olsun..
    çok güzel tespitlerin var aðabey...

Nereden
    Ankara

Bu yönetim avrupada gruplara kalamazsak istifa etmelidir!

jako13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart doðru tespitler

Alýntý güneyli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben diyorum ki; Ýstanbul madrabazlarý siz kaþýndýnýz ))
    ÝNADINA AÞK! ÝNADINA TRABZONSPOR!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý subseven Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hemen iletiyorum baþkan..

must61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kulüp borcu iki katýna çýkar.Kadro kalitesi daha da düþer.

Ve Trabzon spor 2 yýlýný daha heba etmiþ olarak yeni seçimlere girer.

Tabi bu süreç 2 yýl kadar uzun sürerse.

Umarým tam tersi olur ve yanýlýrým.
    Konu must61 tarafýndan (28.05.2013 Saat 22:37 ) deðiþtirilmiþtir.
    #Dik oyna

jako13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bekleyip göreceðiz. ....Ýlk hamlesi hoca hamlesi idi. Bence doðru yaptý. Fakat Fatih Tekke olmamalýydý diye düþünüyorum.
    ÝNADINA AÞK! ÝNADINA TRABZONSPOR!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý must61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kulüp borcu iki katýna çýkar.Kadro kalitesi daha da düþer.

Ve Trabzon spor 2 yýlýný daha heba etmiþ olarak yeni seçimlere girer.

Tabi bu süreç 2 yýl kadar uzun sürerse.

Umarým tam tersi olur ve yanýlýrým.
    2 yýl sonra senin dedin çýktý zaman aaaa ben demiþtim diceksin ne büyük baþarý dime senin için tobe ya destek nedir bilirmisinz siz

Firtina52 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ýbrahim Baþkan ‏@Baskanhaciosman 22m
    Yeni taraftar gurubumuz; #KalaþnikOFLULAR
    Zaaaaaaaaaaaaaaaaa XD

Cihansev - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Standart Ynt: Trabzonspor'un Yeni Baþkaný Ýbrahim Hacýosmanoðlu | Hayýrlý Olsun...

Baskanimiz tam bir mahalle kabadaysi. Yanlýz iki günde bi ton çeliþkili tavýr iyiye iþaret degil. Kurtlar Vadisi ni deliler gibi izleyen bu halk böyle adamlari sever. Sonrada yok dortmunt modeli yok kurumsallasma derler.

MB860 cihazýmdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Cihansev Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baskanimiz tam bir mahalle kabadaysi. Yanlýz iki günde bi ton çeliþkili tavýr iyiye iþaret degil. Kurtlar Vadisi ni deliler gibi izleyen bu halk böyle adamlari sever. Sonrada yok dortmunt modeli yok kurumsallasma derler.

MB860 cihazýmdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    kardeþim dortmund naptý altyapý hocasýný baþa getirdi bizde aynýsýný yaptýk alt yapýdan bir çok oyuncu gelicek sen ya körsün yada bile bile insanlarý kutuplaþtýrýyorsun

kurtlar vadi sinin sinema versyonu tff zaten çekti yakýnda vizyona çýkar boþ konuþma asýl mafya karþýmýzdakiler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    þenol.08.borçkalý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Avrupaya erken veda ederiz.Ýki ay içinde baþkanda gider,olan yine taraftara olur!
    sende kýna yakarsýn kardesým saka bir yana yaw bizim bu TS taraftarý neden böyle

Yeni seçilen Baskan : Adam ne yapmýs.
    Karýzmatýk, Delikanlý, sözünü esirgemiyen biri, dün aksam Tv8 de izledim.Gurur duydum adamdan..

Ya iki gündeki icraatleri ? bence devrim niteliðinde tebrýk ediyorum.0 EGO
    Ama TS baskaný aðýrlýðýný hissettiyor bir o kadar , böyle olmalý iþte..

Tolunaya ayýp etti sadece.Onuda hata yaptým dedi.

Arkadaþlar Baþkaný tanýmam ama içimden bir ses Efsane günler geri geliyor diyor .

Ýnanýlmaz umutluyum.

Olumsuz düþünmeyelim..

Önceliðimiz kazma futbolculardan kurtulmak, nokta transfer yapmak ..
    Konu þenol.08.borçkalý tarafýndan (28.05.2013 Saat 22:53 ) deðiþtirilmiþtir.
    þike alemine meze olmayacaðýz..!!

must61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý emre duman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2 yýl sonra senin dedin çýktý zaman aaaa ben demiþtim diceksin ne büyük baþarý dime senin için tobe ya destek nedir bilirmisinz siz
    Evet ben demiþtim çýktý diyeceðim kulüp de kurtulacak.

Ben bu destek fetiþini anlamýyorum.Ne yani ben buradan Hacýosmanoðlu müthiþ iþler yapacak kulüp çað atlayacak dediðimde kimi ýrgalýyacak bu ? Týpký eleþtirilerin hiçkimseyi baðlamamasý gibi bu da kimseyi baðlamaz.

Sizin mantýkla herkes ayný fikirde olsun.Hacý müthiþ baþkan.Eleþtiri olmasýn,karþý çýkan olmasýn.O zaman bu baþlýk neden var ?

Yaz oraya Hacýosmanoðlu büyük baþkan diye sonra vur kilidi baþlýða.Okuyan çýksýn.

Neyse bu kadar eleþtiri yeter sizi mutlu eden büyük baþkan imajýndan bir kaç resim ; neþeniz yerine gelsin.

#Dik oyna

Nereden
    Ankara

Ýnþallah gruplara kalýrýz...Dua edeceðim hergün

Alýntý Þenol Dayaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sende kýna yakarsýn kardesým saka bir yana yaw bizim bu TS taraftarý neden böyle

Yeni seçilen Baskan : Adam ne yapmýs.
    Karýzmatýk, Delikanlý, sözünü esirgemiyen biri, dün aksam Tv8 de izledim.Gurur duydum adamdan..

Ya iki gündeki icraatleri ? bence devrim niteliðinde tebrýk ediyorum.0 EGO
    Ama TS baskaný aðýrlýðýný hissettiyor bir o kadar , böyle olmalý iþte..

Tolunaya ayýp etti sadece.Onuda hata yaptým dedi.

Arkadaþlar Baþkaný tanýmam ama içimden bir ses Efsane günler geri geliyor diyor .

Ýnanýlmaz umutluyum.

Olumsuz düþünmeyelim..

Önceliðimiz kazma futbolculardan kurtulmak, nokta transfer yapmak ..

Serdar A - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hes ile ilgili olarak baþkanýn ifadeleri :

HES projesinin abartýldýðý kadar Trabzonspor’u kurtaracak bir proje olmadýðýný dile getirerek, “Evet Trabzonspor’un bir HES’i var. Ama abartýldýðý kadar Trabzonspor’u kurtaracak bir proje deðildir. Trabzonspor’a böyle yüzlerce proje lazým. Bu tür projelerin satýlmasý gibi þeyler konuþuluyor. HES’in satýlmasýna karþýyým. Çünkü yabancý fonlar Türkiye’de geziyor enerji sektörüne para yatýrýyorlar. Çok cüzi faizlerle para alýp zaten kendi kendini aborte ettikten sonra kulübe katký saðlayacak bir sistem kurulup projeyi hayata geçirip kendi dönüþümü yaptýktan sonra Trabzonspor’a katký saðlar ama o da 7-8 sene sonra olur. Bu tür projeleri çoðaltabiliriz. Onun için profesyonel bir ekiple çalýþtýðýnýz zaman sadece çalýþanlar deðil, bütün Trabzonspor sevdalýlarýyla iletiþim haline geçildiðin böyle sayýsýz projeye çýkacaktýr” dedi.

...

Sadri Þener baþkan olurken ortaya koyduðu somut proje Trabzonspor TV idi , diðeri ise yýldýzlarýn satýlmamasý .
    Ýlk icraat Gökdeniz'in satýlmasý olmuþtu , Saner Ayar çok uðraþmýþ olsada klübe gelir getirmeyeceði anlaþýlmasýyla da Trabzonspor Tv projesi rafa kaldýrýlmýþtý .

Burada önemli olan camianýn kenetlenmesidir . Dün önününüze bir proje gelmiþ , Hes'lere sahip olmuþsunuz . Daha öncesinde bir liman iþi gelmiþ birlik bütünlük olmadýðý için klüp o fýrsatý kaçýrmýþ . Olumlu olumsuz çok örnek var . Burada dikkati çekmek istediðim aradaki farký oluþturan dinamiklerdir .

Mustafa Ayazoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ýnþallah gruplara kalýrýz...Dua edeceðim hergün
    gruplara kalmanýn bir önemi yok,

prestiji bile yok fener en çok yarý finale çýkabildi. çýktýda ne oldu.

64 maç oynadý,

kadron çok geniþ olacak.
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti." KAZIM KOYUNCU

Trabzonspor Kongre Üyesi
    þenol.08.borçkalý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Valla kimse kusura bakmasýn .. þu anda yeni Baþkaný elestirenleri anlamýyorum. Sözlük lazým ..Daha geleli 2 gün olmus , basaramaz yapamaz.
    Allah bizi ýslah etsin..
    Ellerindeki tek þey '' cok sinirli vs.. ''
    Adam 2. gün ben artýk TS baskanýyým .Her dakika eskisi gibi cýkýp düþüncelerimi söyleyemem..Beným yerime yöneticilerim konusur dedi..

Ben konustuðumda ise gündem deðiþir dedi..

Acýklamanýn kralý..

Daha ne olsun ..
    Sinirliymiþ..
    Sinirli olmasý daha iyi .. Özellikle bu dönemde..

2 günde yeni baþkan neden elestirilir Anlamýyorum , anlamýyorum , anlamýyorum arkadaþ
    þike alemine meze olmayacaðýz..!!

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Videoton'a elendikten sonra Sadri Þener'in býraktýðý gibi deðil mi ? Haklýsýnýz..

Nereden
    Ankara

Hangi mantýkla bu cümleyi kurdun kardeþim.Diyelim gruplara kalamadýk o zaman her sene avrupanýn en iyi takýmlarý bize çýkacak!
    Alýntý Ayazoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    gruplara kalmanýn bir önemi yok,

prestiji bile yok fener en çok yarý finale çýkabildi. çýktýda ne oldu.

64 maç oynadý,

kadron çok geniþ olacak.

Mustafa Ayazoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hangi mantýkla bu cümleyi kurdun kardeþim.Diyelim gruplara kalamadýk o zaman her sene avrupanýn en iyi takýmlarý bize çýkacak!
    1-2 yýl içte güçlenmemiz lazým, iyi kadro kurmamýz lazým.

sonrasý gelir

katýlalým puan yapalým diyorsan bu görüþede katýlýrým

ama takým türkiye liginde aksar, kadro kalitemiz yeterli deðil çünkü.

önce can (türkiye ligi), sonra canan (avrupa).
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti." KAZIM KOYUNCU

ts_ezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

mustafa reþit akçayýn takýmýn baþýna gelmesi benim için bir hayaldi. benim için trabzonsporu þampiyon yapabilecek tek hoca MRA'dýr. bu yüzden ibrahim paþayý kutlarým. bu arada 2011 þampiyonluðumuzun tabiyki takipcisiyizde. artýk önümüzdeki yýla bakalým. mahkeme sonuçlanýnca hak yerini bulacak zaten kimsenin asacaðým keseceðim diyerek insanlarý kandýrýp pirim yapmaya çalýþmasýna gerek yok.

Nereden
    Ankara

türkiye ligi umrumda deðil bu takým hertürlü türkiyeyi götürür avrupada önce bi gruplara kalalým þampiyonluk zaten 5 10 sene imkansýz.
    Alýntý Ayazoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1-2 yýl içte güçlenmemiz lazým, iyi kadro kurmamýz lazým.

sonrasý gelir

katýlalým puan yapalým diyorsan bu görüþede katýlýrým

ama takým türkiye liginde aksar, kadro kalitemiz yeterli deðil çünkü.

önce can (türkiye ligi), sonra canan (avrupa).

B61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý must61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet ben demiþtim çýktý diyeceðim kulüp de kurtulacak.

Ben bu destek fetiþini anlamýyorum.Ne yani ben buradan Hacýosmanoðlu müthiþ iþler yapacak kulüp çað atlayacak dediðimde kimi ýrgalýyacak bu ? Týpký eleþtirilerin hiçkimseyi baðlamamasý gibi bu da kimseyi baðlamaz.

Sizin mantýkla herkes ayný fikirde olsun.Hacý müthiþ baþkan.Eleþtiri olmasýn,karþý çýkan olmasýn.O zaman bu baþlýk neden var ?

Yaz oraya Hacýosmanoðlu büyük baþkan diye sonra vur kilidi baþlýða.Okuyan çýksýn.

Neyse bu kadar eleþtiri yeter sizi mutlu eden büyük baþkan imajýndan bir kaç resim ; neþeniz yerine gelsin.

Ýþin espirisi bir yana da Ünal Aysal'da öyle boþ bir adam deðil

Rahat harcar
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)