Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Glge Etme Baka hsan stemez...

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

Standart Glge Etme Baka hsan stemez...

Sayn bakan yardmcmz i.ethem hacosmanolu bugn gazetelerde buyurmu ki;

''Hocann dikkati ekilecek. Hangi takm altrdnn bilincine varamam. Bu camiann, ma seyrederken can kmamal'' (bkz=http://sabah.com.tr/spo119.html ) (bkz= http://zaman.com.tr/?bl=spor&alt=&tr...0812&hn=328894)

hepimizin malumudur ki bu bakan yardmcmz sezon kapandnda;teknik direktr trannsferi iin grevlendirilmi,yaklak 25 gn sren avrupa seferinde 20'ye yakn hocayla grm (!) ve bir sonu alamamtr.en son ispanya'ya gittiinde benito florodan menajer bayram tutumlu vastasyla ald randevuya 1 gn kala ok bir kararla sebastiao lazaroni brezilyadan getirilmi,ve szleme imzalanarak klubumuzun tekik direktr olmutur.sayn hacosmanolu ispanyada sadece randevu ald (bkz menajer bayram tutumlunun aklamalar) benito floro iin ''anlamtm ama gelen sms yznden vazgetim'' eklinde aklama yapm ama bizleri inandramamtr.lazaroni transferinin ardndan transfer komitesinden de istifa eden hacosmanoplu,ynetim iinde muhalefet rolunu stlenmitir.

daha henz sezonun ba iken,takm 2 resmi msabaka oynamken ve nmzde ok ama ok nemli bir uefa kupas eleme ma varken bu aklama,zm yemek iin deil,bacy dvmek iin yaplmtr..

sayn hacosmanoluna ''sizin bulunduunuz dnemde dahi transfer komitesi hangi transferleri gerekletirmitir'' sorusunu sormak,olaylar anlamak iin gayet aklayc olacaktr.sayn bakan yardmcmza sormak gerekir ki ''siz transfer yapp uefaya ismini verdiniz de hoca m oynatmad?''..

bizim camiamzda her daim olan bir olaydr bu ksen yneticinin muhalefet olmas.baknz en yakn rnei murat bozoludur.geen yl transfer sezonundazurawskiyi istemeyip brezilyadan forvet getirecem diye direten bozolu,brezilyadan bir stoper ve ok ihtiyacmz olan (!) bir kaleci getirmi,ardndan da hi bir suu yokmu gibi yonetim kurulundan istifa edip muhalefetlik yapmtr.

trabzonspor ile ismi anlmadan nce bir hi olan,kimsenin tanmad,trabzonspor sayesinde milyon dolarlar deerindeki reklam yapan yeticilere demem odur ki deerli arkadalar;iler sizin ahsi grleriniz dorultusunda yrmedii zaman yolumuza omak sokmaynz..

hani o mehur szde denildii gibi ''glge etme baka ihsan istemez''

ErayAkyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    stanbul

cok dgru kardes
    stanbul'un 3 By varsa, Trkiyenin Tek By Var! T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

Valla ne yalan syleyeyim HACIOSMANOLU'nu olduka sempatik buluyorum ama son zamanlarde yapt aklamalarla hem kulbe hemde kendine zarar verdiini dnyorum. O makamda olan biri bu ekilde davranmamal. He! Canna tak etmi olabilir. Eer bir derdin bir sorunun varsa ara bakan, yneticileri, toplantlar oluyor k orada takr takr syle syleyeceini. Olmadm... Bas istifan muhalefetini o ekilde yap.
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

Hacosmanolu son derece ak szl ve bi o kadar da mtavazi bir kii Trabzonspor'a zarar vericek bir olayn altna imza atacan dnmek bile yanl olur ayrca ahsi fikrimdir yazlanlar okudum ve herhangi bir yanl sze raslamadm.
    Bu byk takmn yneticisidir ve buna hakk vardr diye dnyorum.
    Adam lr Adamlk lmez - Trabzon/Tonya

sermin simsir
    Ziyareti

yanl hatrlamyorsam ibrahim bey aktuun son dnemlerinde meltem tv ye km, masaya vuran, transferde ne yaptn bilen bir ynetim oluumu istediini, bunu da yapacak ynetimin almalarn iinde olduundan bahsediyordu.bu ynetimin geen aktu ynetiminden ok bir fark yoktur.eer yleyse ibrahim bey hemen istifa etmelidir.yok yle dnmyorsa susup takma zara vermesin.nnde iki yol vardr, ya istifa yada beraber geldii ynetime destek

immortal_TS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Ynetim de adam gibi adamlardan birtanesi belkide teki.Ne sylediini gayet iyi bilen birisi.Son aklamalarnada kesinlikle katlyorum.
    nsanlar iaret ederek sularken, dier 3 parmanzn sizi gsterdiini unutmayn.

yelik tarihi
    11.03.2006

Bu bakan iten anlamyor

Futbolcularda istek kalmad.

Hedefler gereklikten sapp hayal oldu.

Gol makinas satld.

Transferler balon, 10 milyon dolarlk ylzdlar gkyznde kald. Bizim alamadmz adam BJK getiriyor.

Teknik direktr onca zaman varken son anda aceleyle getirildi.

Ynetimde uyum yok. Kimin ne yapt belli deil.

Taraftar rahatsz.

Bu koullarda yaplmas gereken:

ynetim istifa!!!
    ynetim istifa!!!
    ynetim istifa!!!
    ynetim istifa!!!
    ynetim istifa!!!
    ynetim istifa!!!
    ynetim istifa!!!

Ynetim Kurulu

Halit M. MOLLASALHOLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul

adam dorular sylyor
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir ember gibi, her noktasnda balayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Kkaliolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Hacosmanolu sadece fenerbostan ile ilgili mevzularmzda aklama yapsn. Yamasada grlyor en azndan.
    Trabzon'dan iktum Yola Vardum Geldum stanbul'a
    Bu Ne Biim Yermi Ula Hi Bir eye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

ncelikle ''her doru her zaman sylenmez'' lafn hatrlataym.ayrca bu dorular basn araclyla sylemeyle,gidip ilgili kiilere syleme arasnda ooook ama ooook fark vardr..eer ama burda bieyleri dzeltmek olsayd,basna deil de ilgili kiilere sylerdi.szleri iletmek iin basn arac kullanmak ok basit yneticilerin yapaca itir.

kald ki yineliyorum,hocaya oyuncu aldnz da oynatmad m?

geeceksiniz bu ileri sayon hacosmanolu.daha yukardaki yazda bahsetmediimiz bir ''benim asbakan yaptm adam bana konuamaz'' aklamas var ki evlere enlik..kendisini 50 tane trabzonspor delegesi dahi tanmazken girdii seimde,listesinin kazanmasnda dinamo grevi yapan bir isme,hele hele 15 senedir yle ya da byle trabzonspor yneticiliinde bulunan bir isme yapt o aklama da komedinin bir baka boyutudur.

kimsenin trabzonspor sevgisine biey dediimiz yok;ama bazen kiisel ihtiraslar trabzonspor sevgisinin nne ook kolay bi ekilde geebiliyor.

sayn hacosmanolu biey yapmaya niyetliyse yapsn,yok ben yolunuza ta koyacam diyorsa yakamz braksn.

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Son mesajnda haklsn. Medyaya aklama yapacana yetkilerini kullanp ynetim kurulunda veya birebir td ile grebilir. lla medya art deil sorunlar zmesi iin.

Ama dier yandan ya bunlar toyluu yznden yapyor ya da ynetimden dland, yetkisi ve etkisi elinden alnd, onun iin medyaya mecbur kald. Bunu zaman gsterecek.

u ana kadar uzun soluklu tek rportajn izledim. Tek rportaj yanltc olabilir ama u anki grntsyle gelecekteki bir bakan adayndan ok bir fedaiyi andryor. Szleri benim de houma gidiyor ama tezcanll kendisine de zarar veriyor
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Sinan Akyldz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    30

Thumbs up

DORULARIN KADER YALNIZLIKTIR ...

Bu ynetimde tuttuum tek bi adam varsa oda

BRAHM ETHEM HACIOSMANOLU'dur...
    " Biz dalkavuk bir aydnln yerine onurlu bir karanl setik "

Ynetim Kurulu

Halit M. MOLLASALHOLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul

stten km ak kak olmasa da
    bence de "glge eden" o deil
    sz verip tutamayandr daha ok...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir ember gibi, her noktasnda balayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

Alnt Travelair Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Son mesajnda haklsn. Medyaya aklama yapacana yetkilerini kullanp ynetim kurulunda veya birebir td ile grebilir. lla medya art deil sorunlar zmesi iin.

Ama dier yandan ya bunlar toyluu yznden yapyor ya da ynetimden dland, yetkisi ve etkisi elinden alnd, onun iin medyaya mecbur kald. Bunu zaman gsterecek.

u ana kadar uzun soluklu tek rportajn izledim. Tek rportaj yanltc olabilir ama u anki grntsyle gelecekteki bir bakan adayndan ok bir fedaiyi andryor. Szleri benim de houma gidiyor ama tezcanll kendisine de zarar veriyor
    buna katlmyorum ite..kimse onun yetkisini elinden almad..''istifa'' denen ey kiinin kendi verdii kararla gerekletirdii eydir..

kald ki trabzonspor ''acemi yonetici staj yeri'' deildir..toyluunun cezasn trabzonspor ekemez,ekmemeli..baka yerde staj yapp (mesele transfer komitesinden istifa ettiinde annda ''istanbulsporu alacam'' demiti..alp orda renseydi yneticilii) yle gelsinler..

daha sezonun 2. manda,alnan transferlerin oynamad bir mata hocaya su bulmak,tabiri caizse onu atee atmak ok da iyi niyetli bir hareket deildir..sayn hacosmnolu bi zahmet deseydi hoca hangi hatay yaptn..gkdenizin oynamamas m hatayd yoksa cem demirin mi?

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Yetkisi elinden alnd derken, ynetim kurulunda kendisine kar oluan ittifak/oy ounluunu anlatmak istedim. stifaya zorlanabilir de insanlar.
    Dediim gibi zaman gsterecek. Yazk hibir ii doru dzgn yapamyoruz sonra da karlnda hak etmediimiz ampiyonluklar bekliyoruz
    Konu Travelair tarafndan (12.08.2006 Saat 10:36 ) deitirilmitir.
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

bordox - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2004
    Nereden
    stanbul

Ne kadar da byk bir yardm oldu bu aklamasyla Trabzonspor'a.Baardan baarya koarz artk.

Trabzonspor ynetiminin bir bakan var,sorun varsa bunu medyaya deil bakana anlat,zm orda bul.Bakanlam yaparsn tek banam yaparsn Hoca tesislerde toplant yap.Beklenitleri anlat,zkara yannda ona syle.

Baktn dinlenmiyorsun bas istifan sonra kamuoyu merak ederse derdini anlatrsn.

Ama seninle ayn yola km insanlar ve onlarn ald kararlar hem de ilk haftadan eletirmekle belki ismini n plana karrsn ama senden ncekiler gibi ahsi karlar peinde olduunu anlar taraftar.

ok konuan deil ok alan makbuldur her zaman.
    Amatr ruh,profosyonel dnce
    nsanlarn yaamas iin gerekli olan ey;Hava,su,DEMOKRAS

h@msi61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    32

hoca iin hangi takmda altnn bilincine varamam demi, ama yapt bu aklamayla gsteriyorki kendisi hangi kulpte ynetici olduunun bilincine varamam. ok talihsiz bir aklama. sen bir hocaya gvenip takm emanet ediyorsan, u topuyu burda unu urda oynat diyemessin, o hocayla futbolcu arasndaki olaydr. dnyann hangi byk klbnde ynetim futbolla ilgili teknik mevzulara karyor. heleki daha 2 ma olmu, hoca eksik olan bir mevkii iin eitli futbolcular deniyor. sanki sayn hacosmanolu gitti sol ak ald da hoca gitti Szymeki orda oynatt....

Naim
    Ziyareti

Alnt h@msi61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hoca iin hangi takmda altnn bilincine varamam demi, ama yapt bu aklamayla gsteriyorki kendisi hangi kulpte ynetici olduunun bilincine varamam. ok talihsiz bir aklama. sen bir hocaya gvenip takm emanet ediyorsan, u topuyu burda unu urda oynat diyemessin, o hocayla futbolcu arasndaki olaydr. dnyann hangi byk klbnde ynetim futbolla ilgili teknik mevzulara karyor. heleki daha 2 ma olmu, hoca eksik olan bir mevkii iin eitli futbolcular deniyor. sanki sayn hacosmanolu gitti sol ak ald da hoca gitti Szymeki orda oynatt....
    Azna salk
    Hacosman efendi bakan yardmcs olduu ynetimin transfer baarszlnn futbol baarszlnn ynetimsel beceriksizlik ve rezilliin hesabn versin
    ondan sonra basn zerinden ovuna devam etsin

Bir grup taraftar kanabilir bu ilere ama bizim karnmz tok
    yemeyizde unutmayzda

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    35

bu adam en azndan konuuyor da rengini biliyoruz,dierleri de bir konusa da anlasak sarlarm lacivertlermi krmzlar m ?
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

degok - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.09.2005
    Nereden
    Manisa
    Ya
    43

Akas teknik drektr transferi yaplrken ynetimin hacosmanoluna yaptn ok ayp bir davran olduunu dnmtm ve hala ayn kandaym. Sen bir yneticine bir grev veriyorsun ve sonra arkasndan i evirip kafana gre ynetici alyorsun. Etik bir davran deil bu. Ayrca geen sezon zmirdeki BJK mamzda taraftar olarak karlatmz bir sknty bire bir hacosmanoluna ilettik. Adam hi dnmeden bizlere cep telefonunu verdi ve skntmz gidermek iin elinden geleni yapt. Bence gerekten trabzonspor iin alan bir ynetici kendisi. Hatrlarsanz geen sene her mata taraftarla birlikteydi ve taraftarn skntlarn gidermek iin urat. Asl hatal olan ynetimde transfer komitesi oluturup o komitenin dediklerine uymayanlarda.

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

iimizden geipte sesimizi duyuramadmz eyleri yine hacosmanolu kp kameralar karsnda kp sylemitir bugne kadar. ben daha dier yneticileriz kim bilmiyorum. belli bal bika isim var duyduum okadar. dierleri ne yapar ne eder merak ediyorum akcas.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

sarman61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.03.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt h@msi61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hOCAM BR KONU BU KADAR GZEL M YORUMLANIR. Yazan ellerin dert grmesin. Yahu cidden dehet yazmsn. Allah raz olsun. Biri bu yazy okutsun etheme.
    (talya'da Bologna teknik patronu Mihajlovi'in "Mourinho ile futbol konumam Futbol oynamam biri baz eyleri anlayamaz" lafna cevab) " Jokey olmak iin nce at m olmak gerekir?"

eys_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.09.2004
    Nereden
    Gaziantep
    Ya
    31

Bizim millet deli dolu adamlar sever ya Hacosmanolu'na duyulan senpati de bu kaynakl (ben de dahil) ama adama sormazlar m kardeim zamannda sustun da imdi mi konuuyorsun?Ynetim eer bir ekipse (ki yle olmal) baar veya baarszlk btn ekibe aittir.Bu adan her ne kadar doru da olsa Hacosmanolu'nun aklamalar yersiz ve yanl.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Trkiye Kyoto'yu imzalad
    "7"

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Alnt kuzey_lee Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sayn bakan yardmcmz i.ethem hacosmanolu bugn gazetelerde buyurmu ki;

''Hocann dikkati ekilecek. Hangi takm altrdnn bilincine varamam. Bu camiann, ma seyrederken can kmamal'' (bkz=http://sabah.com.tr/spo119.html ) (bkz= http://zaman.com.tr/?bl=spor&alt=&tr...0812&hn=328894)

hepimizin malumudur ki bu bakan yardmcmz sezon kapandnda;teknik direktr trannsferi iin grevlendirilmi,yaklak 25 gn sren avrupa seferinde 20'ye yakn hocayla grm (!) ve bir sonu alamamtr.en son ispanya'ya gittiinde benito florodan menajer bayram tutumlu vastasyla ald randevuya 1 gn kala ok bir kararla sebastiao lazaroni brezilyadan getirilmi,ve szleme imzalanarak klubumuzun tekik direktr olmutur.sayn hacosmanolu ispanyada sadece randevu ald (bkz menajer bayram tutumlunun aklamalar) benito floro iin ''anlamtm ama gelen sms yznden vazgetim'' eklinde aklama yapm ama bizleri inandramamtr.lazaroni transferinin ardndan transfer komitesinden de istifa eden hacosmanoplu,ynetim iinde muhalefet rolunu stlenmitir.

daha henz sezonun ba iken,takm 2 resmi msabaka oynamken ve nmzde ok ama ok nemli bir uefa kupas eleme ma varken bu aklama,zm yemek iin deil,bacy dvmek iin yaplmtr..

sayn hacosmanoluna ''sizin bulunduunuz dnemde dahi transfer komitesi hangi transferleri gerekletirmitir'' sorusunu sormak,olaylar anlamak iin gayet aklayc olacaktr.sayn bakan yardmcmza sormak gerekir ki ''siz transfer yapp uefaya ismini verdiniz de hoca m oynatmad?''..

bizim camiamzda her daim olan bir olaydr bu ksen yneticinin muhalefet olmas.baknz en yakn rnei murat bozoludur.geen yl transfer sezonundazurawskiyi istemeyip brezilyadan forvet getirecem diye direten bozolu,brezilyadan bir stoper ve ok ihtiyacmz olan (!) bir kaleci getirmi,ardndan da hi bir suu yokmu gibi yonetim kurulundan istifa edip muhalefetlik yapmtr.

trabzonspor ile ismi anlmadan nce bir hi olan,kimsenin tanmad,trabzonspor sayesinde milyon dolarlar deerindeki reklam yapan yeticilere demem odur ki deerli arkadalar;iler sizin ahsi grleriniz dorultusunda yrmedii zaman yolumuza omak sokmaynz..

hani o mehur szde denildii gibi ''glge etme baka ihsan istemez''
    Fatih, yerinde eletirilerde bulunmusun.brahim bey'in bu kn ben man bir rum takmyla oynadmz iin byle bir gider yaptn dnyorum.Ksacas bizim 2 senedir rum takmlar ile yaptmz malarda vatan,millet, Sakarya anlayndan bbrahim bey'in gerildiini dnyorum.Byle aklamalar kendine grev bellemi ama bir eyi unutmu...O da hocann iine burnunu sokmu,adam szlemeye imza attndan beri baryor kampa transferler yetisin diye ama sesini duyan yok.
    Birde bir hastalmz var.Rakibi kk grmek...Helede rakip;rum takm olursa hepten nasl olurda bu takma yenilir?,eleniriz? muhabbeti alr ban gider.
    Geen sene Galatasaray'da, Trmse'ye ayn hastalktan elenmedimiydi?Birde acaba bu brahim bey, kendisinin anlamad hocadan dolay byle bir k yapm olabilirmi? diye dnyorum!yle ya;kendisi anlaacamz hoca ile grmeden Lazaroniye imza attrmlard.Neredeyse bu sebepten dolay kendisi ynetimden istifa edecekti (yada bizim yle bir beklentimiz vard)
    Bu tip aklamalar, helede man ardndan sca scana basna yaplmamal.Yarardan ok zarar veriryorsunuz.Tribnlere oynamann alemni yok.O akam zaten hibir taraftarmz oynana futbol ve sahadaki kadrodan memnun deildi.
    Fatih'in dedii Sinoplu Diyojen'in lafn bende tekrar etmek istiyorum: ''Glge etmeyin;baka ihsan istemez''
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

bu tr muhalif acklamalar sk yapyor.o halde istifa m ediyorsunuz dendiinde ise ---ne munasebet efendim bu ynetimi ben kurdum.hep beraber geldik hep beraber gideriz diyor.bence nerde durduuna bir karar vermeli.taraftara irinlik
    yapmak iyi hota zm bekliyoruz ynetimden.zira ikayet makam deil kendisi.
    Adam aldrmada ge git, diyemem aldrrm.
    inerim, inenirim, hakk tutar kaldrrm!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)