Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 112 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Skor Taraftarl Ne Zaman Biter?

l-m - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul

Thumbs down Skor Taraftarl Ne Zaman Biter?

Trk futbolunun kanayan yaras skor taraftarl maalesef bugn grld zere ayn hzla devam ediliyor. Takm Apoel karsnda tel tel dklrken ve futbol adna tek doru dahi yapamazken, kalede heyecandan topu sektiren gen bir oyuncumuz, halla pamuu olmu bir defans, ben de gitsem de kurtulsam diyen Szymek, top Yattara'ya geldiinde bo alana kamak yerine bekleyen oyuncular ve dahi birsr ynetim, teknik adam yanl varken(Celo'ya 80 dakika dayanan adam ya dervitir ya ermi) 90. dakikada gelen Yattara gol ile ortalk st liman oldu. Tm forumlarda bu byle, tm Trkiye'de hatta, tamam dnyada da byledir ama bir yere kadar.

90. dakikada yattara'nn gol olmasayd kfrler havada uuacak ve u anda en az 20 ye 1 ila 2 hafta sreyle forumdan uzaklam olacakt. Ynetim istifa balna yazlan mesajlar artacak, Szymek Ne yapyor bal alacak ve Celaleddin ada' da al defol git mesajlar havada uuacakt, peki ne deiti, yalnzca bir gol, hepsi bu mu, bu kadar m skora endeksliyiz, Yattara'nn bireysel becerisi dnda varlk gsteremeyen bir Trabzonspor kytrk bir rum takmyla berabere kald diye sevinecek duruma m geldik, herkes mi skor taraftar, kusura bakmayn ama forumda yazd mesaja deer verdiim insan says gn getike azalyor, bu gidile iki elin parmaklar kadar bile okunacak yazar kalmayacak, skora gre ynetimi istifaya arp, skora gre futbolcu eletiriyor, skora gre ma yorumu yapp, skora gre futboldan zevk alyor bir duruma geldik ki kt futboldan daha da kts kr seyircidir.

Trabzon halk futboldan anlar, bi naneden anlamyor efendim. Gemi olsun..

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

osman, apoel ba$ligini iyice okursan greceksinki, herkes takimi ele$tiriyor. kimse alinan 1 puana sevinemedi, cnk a$iri derecede kt idik.
    *
    * Azdan kan sz muallakta kalmaz, ya sa tarafa yazlr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dnya adamn ALLAH adam yapma Sanat'dr ~

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    23.08.2004

Alnt l-m Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trk futbolunun kanayan yaras skor taraftarl maalesef bugn grld zere ayn hzla devam ediliyor. Takm Apoel karsnda tel tel dklrken ve futbol adna tek doru dahi yapamazken, kalede heyecandan topu sektiren gen bir oyuncumuz, halla pamuu olmu bir defans, ben de gitsem de kurtulsam diyen Szymek, top Yattara'ya geldiinde bo alana kamak yerine bekleyen oyuncular ve dahi birsr ynetim, teknik adam yanl varken(Celo'ya 80 dakika dayanan adam ya dervitir ya ermi) 90. dakikada gelen Yattara gol ile ortalk st liman oldu. Tm forumlarda bu byle, tm Trkiye'de hatta, tamam dnyada da byledir ama bir yere kadar.

90. dakikada yattara'nn gol olmasayd kfrler havada uuacak ve u anda en az 20 ye 1 ila 2 hafta sreyle forumdan uzaklam olacakt. Ynetim istifa balna yazlan mesajlar artacak, Szymek Ne yapyor bal alacak ve Celaleddin ada' da al defol git mesajlar havada uuacakt, peki ne deiti, yalnzca bir gol, hepsi bu mu, bu kadar m skora endeksliyiz, Yattara'nn bireysel becerisi dnda varlk gsteremeyen bir Trabzonspor kytrk bir rum takmyla berabere kald diye sevinecek duruma m geldik, herkes mi skor taraftar, kusura bakmayn ama forumda yazd mesaja deer verdiim insan says gn getike azalyor, bu gidile iki elin parmaklar kadar bile okunacak yazar kalmayacak, skora gre ynetimi istifaya arp, skora gre futbolcu eletiriyor, skora gre ma yorumu yapp, skora gre futboldan zevk alyor bir duruma geldik ki kt futboldan daha da kts kr seyircidir.

Osmancm, yorumlarn yapld sayfaya ltfedip bakarmsn?

Selman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2006
    Nereden
    stanbul

Kim sevindi anlayamadm.Dediiniz gibi kytrk bir takm karsnda alnan beraberlie hi bir Trabzonsporlu sevinmemitir.

yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul

Efendim sevinmeyenler zerine alnmasn ltfen, liste vermeye kalkarsam bu sayfa dolar. Ayrca olay bu maa endeksli dnmemenizi rica ediyorum, genel anlamda bir eletiridir taraftara.

Ouzhan Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.01.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

sevime derken le birey war 1-0 bitmesindense 1-1 iyidir eklinde sevinmeler war yoksa dnmyorum ki 1-1 bitti oh iyi oldu tur atladk diecek bi taraftar olsun.bu takm byle oynarsa ligte ilk 10 a giremez uefada en fazla bu tur geer.oyunu beendiini syleyen kimseye rastlamadm.berbattk tek kelimeyle.bu oyuna ramen
    1-1 muhteem bir skor....
    ...anti-klie timi...

yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul

Peki ben yanlyorum o zaman, yanl tespit iin zgnm.

immortal_TS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Osman sana sonuna kadar katlyorum, u an o gol olmasayd yer yerinden oynard, Apoel ma balnda baz arkadalarla atmtk yok takma inanmyosunuz yok bilmem ne aha buyrun bu takma m inanalm ???????? Kar rakip top kullanmay bilmez bizim srlar onlardan beter bildiklerini de unuturlar, teknik kadro desen baka bir alem kim nerde nasl oynuyor belli deil, dakika 87 ilerde gkdeniz ve cem var kimsecikler yok 1-0 olsun onlarn olsun hesab, yok yok bu sezonda bu ekilde haysiyetsizce oynayacaksak umutlanmayalm boyere.
    nsanlar iaret ederek sularken, dier 3 parmanzn sizi gsterdiini unutmayn.

calypso - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.09.2004
    Nereden
    Gney Amerika

ayni fikirdeyim..kesinlikle yanilmiyorsun.. bu mac bence de tam bir hayal kirikligi..ama sanirim sicagi sicagina yorum yapmak cok da dogru degil. Hayat ne siyah ne de beyaz..Hzla yaplan yorumlar bu 2 kutupta dnyor. Bir de diger faktorleri unutmamak lazm..Hava nem gibi.. daha dn scaklardan futbolcu lmedi mi?
    sadece birazck daha sabr derim.

sanatik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.08.2004
    Nereden
    Almanya

nce petkovic ve tolga gitti, simdide fatih tekke gitti ve kalsalardi simdi bunlari konusacak olurmuyduk ?

hatta ziya dogan tamam o gitti diyelim ama senol gnes ?

gnder gnder gnder simdi ?

lazaroniyi ve ynetimide gnderdik diyelim, sonra, ne degisecek ?

sorun gndermekde degilmiydi ?

gndermek yerine birazda gvensek ?
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    35

skor yorumculuu falan yok.At gzlyle bakarak futbolcular eletirmekten baka yaplan bieyyok.Hala hasann hseyinin kavgas yaplyor.Bu yorumlarn hepsini kesip saklyorum ve yeri ve zaman gelince bu takm da oturup millete oturtmaya (kusura bakmayin ar kat biraz) balaynca gstericem bunlar size...
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

The Legend - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.07.2005
    Nereden
    Trabzon

Unhappy

Peki ben yanlyorum o zaman, yanl tespit iin zgnm.
    darda atlan silah seslerine dayanarak sylyorum bence doru tespit yapmsn.millet kytrk bi rum takmyla berabere kaldk diye bayram ediyor(stelik adamlar birde penalt kard).hayal aleminde gezmeye gerek yok.herey ortada.
    elbet bir gn toprak olup gideceiz...
    TRABZONLU DODUK TRABZONSPORLU LECEZ...
    legends never die ...

Forumdan Uzaklatrlmtr beratiabi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2005
    Ya
    47

Arkadalar skor taraftarln yapan ilk bata ynetim. Onlar takm birka ma daha idare etsinde biz birka hafta daha reklammz yapalm orada burada boy gsterilim alem bizi tansnda ondan sonra yok baskdand yok ondand yok bundand bahaneleri ile seime gider ve fare gibi kaarlar. Sevgili arkadalar ne olursa olsun sonulara gre puan alyor ve ampiyon olunuyor. Hereye ramen Trabzonsporumuza destekten hibir zaman vazgemeyeceiz buda ynetime deil sadece ve sadece BYK TRABZONSPOR SEVDAMIZADIR.

tamu yamtar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.02.2006
    Nereden
    ngiltere

Kark bir durum. Okuduum kadaryla %95 memnun deil.

Dier arkadalarda sakin olmaktan, beklemekten yana.

Dier blme yazdm ama o kadar ok yaz yazlyor ki okunmas mmkn deil.

Milli dzeyde San Marino neyse Apoel de takm dzeyinde ayndr.

Kayseri man canl izleyen biri olarak, bu mata daha iyiydik.

Aman be kardeim ne yazacan aryor insan.

O kadar ok ey var ki yazacak.
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli...

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

Alnt sanatik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nce petkovic ve tolga gitti, simdide fatih tekke gitti ve kalsalardi simdi bunlari konusacak olurmuyduk ?

hatta ziya dogan tamam o gitti diyelim ama senol gnes ?

gnder gnder gnder simdi ?

lazaroniyi ve ynetimide gnderdik diyelim, sonra, ne degisecek ?

sorun gndermekde degilmiydi ?

gndermek yerine birazda gvensek ?
    neye gvenelim gvenilecek ne varki
    yanlis kararlar disi ama yanlislan sampiyon olunmuyor malesef malesef..

yelik tarihi
    04.02.2006
    Nereden
    ngiltere

Alnt The Legend Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    darda atlan silah seslerine dayanarak sylyorum bence doru tespit yapmsn.millet kytrk bi rum takmyla berabere kaldk diye bayram ediyor(stelik adamlar birde penalt kard).hayal aleminde gezmeye gerek yok.herey ortada.
    Altay yendiimizde de silah sesleri inletirdi Trabzonu.

Malar iin birazda bahanesi bence.
    Konu tamu yamtar tarafndan (10.08.2006 Saat 23:25 ) deitirilmitir.

zkan Erdem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

olur mu ya, gnderelim hepsini, kasamz doluyor yaasn!.. Gitmesi gerekenler kalyorda kalmas gerekenler gidiyor hep Trabzonspor'umdan..

yelik tarihi
    04.02.2006
    Nereden
    ngiltere

Arkadalar bu nedir ya. Onu gnder , bunu gnder.

Ne ala memleket. Ne gnderiyorsunuz? Ayptr be.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

topice cevap olaraktan..bitmez osman bitmez..

Colakoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    Avrupa Dier

Alnt The Legend Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    adamlarda hakli basariya okadar ac kaldikki,beraberlige bile seviniriz tabiki trabzonsporu bu hale getirenler utansin beraberlige sevinip mermi atanlar degil. Tamam futbolu bende begenmedim,fatih tekke ayarinda bi forvete ve sol kanata sratli ve ofansif teknigide iyi olan bi adama ihtiyacimiz oldugu kesin transfer henz bitmedi zaten yapacaklardir,gec oldu biraz ama olacak insallah,lazaroniyi elestiriyorum mesela gkdenizi bastan koymaliydi diye dsnyorum,ama takimin bu 2. resmi maci ve takim henz oturmus degil,adam daha sistemini oturtsun hele ondan sora yapariz elestirimizi,malesef yine ayni hatalari yapiyoruz,eger bu dnyada gelipte ertesi gn sistemini oturtacak teknik direktr varsa bonservisini ben karsilamaya hazirim..Istikrar bu yzden nemli olsa gerek,yapilacak tek sey sabir..hep ayni hatayi yapip birilerini istifaya cagiracagimiza ve herseferinde sezona yine ayni hezimetle baslayacagimiza,biraz destek versek..Ben sahsen isik gryorum,hernekadar futbolumuz elestirilsede,ben ilk yari hizli ve tek paslarla ileri cikma cabalarimizi gayet yerinde buldum,sistem tam anlamiyla oturdugunda cok iyi bir grnt cikacak ortaya bundan eminim,tabiki yeni transferlerde eklendiginde..2. maca gelince bence garanti mac..
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

TSigalko - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.08.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    27

Hibir zaman bitmez.
    Yeryz boald habersiz miyiz ?
    Gnee g var da kalan biz miyiz ?
    N.F.Ksakrek

ts_fan
    Ziyareti

Taraftarlk kvamna varlnca biter kardeim.Mesela m?Baknz linke

http://www.youtube.com/watch?v=vKgYT...elated&search=

Berk Akay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

SEVNDM tur iin atlamamaz iin skoru en azndan iyiye indirdik
    SEVNEMYORUM ok kt oynadk
    "almadan, renmeden, yorulmadan rahat yaamann yollarn aramay alkanlk haline getirmi milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hrriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATRK

Emre Emirolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Bu Sevinci Bu Kadar Yadrgayacak Bie YOk. Gol 90 Da Deilde 50-60-70 Da Gelse Sevinenler Sevinmezdi. Yada Yorumlar bu Kadar Yumusamazd. 90 Dakika Gol Daima nsana Sevinc Verir
    Skor Seyircisi Herzaman Heryerde Azda oLsa Var
    Biz Tamamen Skor Seyircisi oLsaydk Suan stanbul Takmlarnn Formalaryla Dolasyo oLurduk

Tansu Onur Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.01.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    32

walla sahan hseyini eletirenlere tek takm yanls kiileri elestiriyosunuz o blgeye oyuncu lmayan ynetimi eletirin
    bu takmda bugn hseyinin yerine o blgede oynicak kim war kimse eee ynetim vieray aldda hala hseyinmi oynuyo neden elestiriyosunuz adamn yapabilecei bu kdr

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)