Sayfa 1 Toplam 13 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 313 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yattara'dan ne istiyorlar?!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Yattara'dan ne istiyorlar?!

her hoca gelir; ilk kestiği adam yattara, ama her söylendiğinde trabzonun topal gittiği sağ kanattaki yattara gibi birde solda olsa trabzonun çok zor durdurulacağı söylenir ama nedense onca adamdan her gelen yattara ile başlar operasyona, ama dönüp dolaşıp yine ona muhtac kalır. baştan kullan bu adamı bozma moralini. takıma sağladığı katkı ortada ama nedense ibrahim yattarayı oynatmıyorlar. ha defansa yardım etmiyor deniyor ama defansa yardım etmeyip birşey yapmayan cok oyuncu var sahada hiç olmasa iki kişi tutuyor yattarayı o yeter. artık gerceklerin görülmesini ve fazla zaman kaybetmeden doğruların yapılması gerektiğini düşünüyorum. diğer hocalar gibi iş işten gectikten sonra kimse yattaraya sarılmasın, cünkü umudumuzu kaybeymiş oluyoruz. .................................................. .................................................. .................................................. ............................................

sermin simsir
    Ziyaretçi

yattaranın futbolunu eleştirenlerin futbol bilgisinden şüphe ederim,yattara kayseride ya adam oyuna girdiğinden itibaren 2 kişi başında bekliyor, hücüma çıkamıyorlar o kanattakiler.hiçbirşey yapmasa en aza iki kişiyi bağlıyor, ama hiçbirşeyde yapmıyor değil, ataklarımız o kanattan hep etkili oluyor.ayrıca ona iyi yardım eden bir sağ bekimiz olsa iyi bindirmeler yapsa o daha çok rahatlar.teknik adamın işi yıldız futbolcuyu oynatmaktır.halilhodziç ronaldinhoyu yedek bıraktı,reykard en güzel günlerini yaşatıyor.fark budur.fenerde alex adammı kovalıyor, yada presmi yapıyor.kimse neden acaba alex koşmuyor demiyor.kaldıki yattara alexden on kat daha fazla koşuyor.

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

sadece yattara mı arkadaşlar...İçimizdeki irlandalıların bir kısmı Szymek e takmış gönderilsin diye,bir kısmı Yattarayı gönderiyor,gökdenize isyan edenler var ve hatta ve hatta Fatih iyiki satıldı yorumlarını yapanlar bile var...

Bunlara bırakıcaksın Cem Demiri,Musa Büyük 'ü Murat Ocak ı izlesinler.Yıldız futbolcu çok bizim taraftarlara...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Nereden
    Konya

Alıntı erdal6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her hoca gelir; ilk kestiği adam yattara, ama her söylendiğinde trabzonun topal gittiği sağ kanattaki yattara gibi birde solda olsa trabzonun çok zor durdurulacağı söylenir ama nedense onca adamdan her gelen yattara ile başlar operasyona, ama dönüp dolaşıp yine ona muhtac kalır. baştan kullan bu adamı bozma moralini. takıma sağladığı katkı ortada ama nedense ibrahim yattarayı oynatmıyorlar. ha defansa yardım etmiyor deniyor ama defansa yardım etmeyip birşey yapmayan cok oyuncu var sahada hiç olmasa iki kişi tutuyor yattarayı o yeter. artık gerceklerin görülmesini ve fazla zaman kaybetmeden doğruların yapılması gerektiğini düşünüyorum. diğer hocalar gibi iş işten gectikten sonra kimse yattaraya sarılmasın, cünkü umudumuzu kaybeymiş oluyoruz. .................................................. .................................................. .................................................. ............................................

+ 100000000000000000000000000000000000000

ve Hüsnü Özkara da Lazaroniyi uyarmadığı ve bilgilendirmediği için ondan da bi halt olmaz...

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu şekilde görüşüne göre kişileri hedef almaktansa görüşlere cevap vermenizi rica ediyoruz. Bu forumda Szymek'i sevmeyi sallandıracaksın bak bir daha yapıyorlar mı tarzı yaklaşım ikili söz kavgasına dönüşüyor, yorum yaparken yorumu yapan kişileri değil yorumun kendisini hedef almanız önemlidir.

Nereden
    Konya

Alıntı admin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu şekilde görüşüne göre kişileri hedef almaktansa görüşlere cevap vermenizi rica ediyoruz. Bu forumda Szymek'i sevmeyi sallandıracaksın bak bir daha yapıyorlar mı tarzı yaklaşım ikili söz kavgasına dönüşüyor, yorum yaparken yorumu yapan kişileri değil yorumun kendisini hedef almanız önemlidir.
    haklısın sen de haklısın admin kardeş de iş dayanılacak boyutları aşıyor bazen.Bence benim şu yorumumdan milyar kat daha zararlı yorumlar var.Bunlar Trabzonspor a zarar veriyor.Biz futbolcularımızı koruyoruz...

nemo_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

ilk önce keserler ama sonra mecbur kalınca oynatıyolar..yattara gibi adam kesilir mi.???? değil türkiyede avrupada böyle adam çok az...
    ama galiba bizim yatti de bişii var ..gine milli takımındada yedek oynuyoo.(onun yerine oynayan adan tam bi odun olmasına rağmen)...
    YATTRA yı çekemiyolar..ama ben onun herşeyini seviyorum
    BMП TЯΛBZOПGЦLDΛΚ FOЯZΛ ΚΛЯΛΣLMΛS

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu konuya bile gerek yok aslında çünkü hafif bi sakatlığı vardı o yüzden büyük ihtimalle riske etmek istemedi lazaroni lakim skor alehimize olunca mecbur belki bşeyler yapar diye soktu oyuna ama oda bişey yapamadı yada bizde dsahil yattaradan mucize bekledik.
    Nede olsa yapıyor arasıra İyiki bizim futbolcusun yattara seni başka yerde görmek istemiyor hep bizle kalll
    38 yıldır olduğu gibi yine buradayız,
    Küllerinden doğmanı bekliyoruz...?
    " Gülüşümüzü astık intehar koğuşlarına,ya ölelim yada görelim artık...?.."

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takımın başına gelen teknik adamların hepsi Yattara sendomunu gerçekten yaşıyor.İlk onbiri yaparken Yattara en başta gelmesi gerekiyor.İç saha veya dış saha farketmez onsuz olmaz.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Yattara ile ilgili her konuda dile getirdim.Trabzonsporda Yattara'yı oynatmayan hiç bir hoca barınamaz.Bu kadar açık ve net.Onun ne futbolunu ne de katkısını burda anlatmak yersiz.Biz taraflıyız bir de tarafsızlara sorun Yattara'yı.Şuan Türkiye liglerinde markaj ve kademe altında oynatılan tek futbolcu Yattara'dır.Rakip takım hocalarının futbolcuya karşı taktik değiştirdiği tek futbolcu yine Yattara'dır.Arşivlerimdeki güzel görüntülü videolarda çoğunluk yine Yattara'dadır.Yaptığı 12 asist ile 8 inde Fatihe gol attırıp gol kralı olmasında büyük pay sahibi olan yine Yattara'dır.Kendi ülkesinde bile Ts yi unutmayan yine Yattara'dır.

Ne Bckhm ne Figo ne de Ronaldo
    Çokta umrumda Ricardo
    Saçı sarı kendi kara
    Alemde teksin Yattara
    Saçı sarı kendi kara
    Alemde teksin Yattara
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

gkhn61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet arkadaşlar sizinle hemfikirim yattaranın katkısı çok büyük..ama bazen kendini kaybediyor ve basit kartlar yiyor...hakemlerde çok üstüne gidiyor....öyle pozisyonlar oluyorki bazen oha diyorum....rakip adam resmen ölümüne girip arkadan basıyor tekmeyi yattaraya....sonuç kart yoksadece faul düdüğü...yattaranın o şık hareketlerini yediremiyorlar kendilerine bakıolar olacağı yok faulle durduralımm...inşallah bi gün yattara ciddi bi sakatlık geçirmez tek temennimiz bu....

Nereden
    Kuzey Amerika

Yattara TS'de iken gelen tum hocalar cikis olarak ilk once defansi dusunen bir oyun anlayisinin gercekci oldugunu dusunduklerinden islerine ilk once Yattara'yi yedek birakmakla basladilar. Bu bana kalirsa bu hocalarin capini, cesaretini, kendilerine ve takimlarina guveni de gosteriyor ne yazik ki. Trabzonspor, Yattara bu takimda oldugu sure icersinde, sanki super bir kadroya sahipti de ilk kesilecek adam Yattara mi idi, sorarim size? Bu hocalar bu kolayciliga saparken de 1. Yattara Trabzonlu olmadigi icin 2. Yattara Turk olmadigi icin bunu bu kadar rahat yapabildiler. Yattara'nin da takip edebildigim kadari ile saha ici ve disinda da cok lakayit davranislari oldu tabii bu surede. Is bir nevi tavuk-yumurta hikayesine dondu cikti sonunda.
    Ne olursa olsun Trabzon'a, Trabzonspor'a gelmis sayili yabancidan biri olan Yattara, belli bir dereceye kadar nazi, kaprisleri cekilmesi gereken bir yildizdir tipki Fatih Tekke'ye bu camianin yaptigi gibi. Yattara'yi salt oyun ici sebeplerle ilk 11 baslatmamak ise, kimse kusura bakmasin, capsizliktir, korkakliktir.

Nereden
    Almanya

Yattara ile ilgili söyle bir sey anlatilir:

Özkan Sümer Yattara yi kesfedip Trabzona getirdiginde bir kapali kutu idi. Samet Aybaba Yattara yi ilk idmanlarda seyredip begenmis ve "Bu adamin burda isi ne? Juventus, Milan, Barcelona gibi yerlerde olmasi lazimdi" diyerek hayretini belirtmis. Belli ki bir takim zaaflari var.

Hersey bizim taraftar olarak gördüklerimizden ibaret degil. Her hoca onu 2. yarida oyuna sürüyorsa bir bildigi ve taktigi vardir. Sonucta futbol bir skor oyunu. 3 puani güzel oynayana degil, maci kazanana veriyorlar.
    Tomurcuk derdinde olmayan ağaç odundur!

N. F. Kısakürek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yattarayı kesmekle değil oynatabilmekle hoca olunur... yattara gibi adamın var yedek kulübesinde oturtuyorsun...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Başlıkta yazılanlardan da anlaşılacağı üzere Yattara kendini öyle ya da böyle taraftara sevdiren ve bunu da bir silah olarak kullanmayı çok iyi bilen ve balans sorunu olan çok yetenekli bir adam.

Onla çalışan 6-7 hocanın da benzer biçimlerde kendisini ilk 11 koymamaları veya gönülsüz koymalarını anlamlı buluyorum. Maçın kilitlenlendiği anlarda ona sarılmak zorunda kalmaktan nefret ettiklerine eminim ama yapacak başka şey kalmayınca mecbur yapıyorlar, ve Yattara harcamadığı enerjisini kendisinde saklı tutarak yine bir iki hareket yapıyor ve hepimizi tavlıyor. Sonra yine başlıyoruz, Yattara bu takımdan kesilir mi?

Yattara çok sorunlu bir adam. Öyle böyle değil hem de... Kişisel görüşüm şu an uzun süre tek çocuk olmuş birine yeni kardeş geldiğinde hissettiklerini hissediyor olması. Yani gece altına işeyecek, konuşurken peltek peltek sesler çıkartacak vs. İlgi çekmek için yapması gereken ne ise artık...

Ondan faydalanmayı bilmek lazım ama bu çok da kolay değil. Malum Dinamo Kiev maçında sakatlanıp ikinci maçta oynamadığında takım arkadaşlarından biri bana sakat olduğuna inanmadığını söylemişti. Öyle ya da değil, takım arkadaşı bile şüpheli, mesele o... Ve Kayseri maçından önceki basına kapalı iki idmanı seyreden Ali Savaş'tan duyduklarım: "Yattara ceylan gibiydi. Yedek takıma dağıtılan yeleklerden biri ona uzatıldı. Yeleği aldı, yüzünü buruşturdu. Elini kaldırıp kasıklarını tutmaya başladı. Hemen mr için randevu alındı, bir şey çıkmadı. Akşam idmanında yine sakatım dedi, düz koşu yaptı. Taktik çalışılan son iki idmanda yoktu yani. Havaalanında kendisine durumunu sordum. Yok bir şey, ne olduğunu anlamadım, geçti" dedi.

Şimdi anlayış anlayış da, nereye kadar? Hocaların değişmesi sorunu çözse ben de Yattara'yı oynatmaları lazım diyeceğim ama nasıl olsa her hocanın ömründen yiyor, yeni gelen de eskiler gibi takıma gönülsüz koyuyor, ya da koymuyor. İnsanın kendi kendine ettiğini kimse kimseye edemezmiş... Yattara da kendine ediyor...

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar bugün vatan gazetisini okudumda şayet ben bu gazeteye para vermem otobüste işi giderken adamın elinde okudum. Yazdığı şu yattara ile lazorinin arası açıkmış.

Bugün fotomac ve fanatiği okuyan varmı. Bu ikisinde ise lazoroni apoel maçında yattara ya güveniyor. Bu vatan gazetesi masa başında haber yaparak trabzonda husursuz bir ortam mı oluşturmaya çalışıyor ne pislik yapıyor bu gazete yahu.
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

biz futbolu biliriz iki harekete tav olup futbolcunun peşinden koşmayız.yattara asla iki estetik hareketlik futbolcu olmamıştır.ondan faydalanmayı beceremeyen hocalar utansın.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı hekimoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ondan faydalanmayı beceremeyen hocalar utansın.
    Evet, Pisa kulesini baz alırsak dünyada geriye kalan tüm binalarda bir anormallik olduğu söylenebilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, Pisa kulesini baz alırsak dünyada geriye kalan tüm binalarda bir anormallik olduğu söylenebilir.
    pisa kulesi diğerlerinden farklıdır haklısın!!
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

neyse içimizdeki polonyalılara cevap verecektim ama admin gerekli cevabı daha üslublu vermiş.(içinizdeki irlandalılardan biri) yattara ya gelince kardeşimin açtığı bu konu inşallah gerekli yerlere ulaşır yattara nın isminin bile bizlere ne kadar heyecan verdiği anlaşılır ve maçlarda onsuz bırakılmayız, saygı sevgiyle.. Şimek toplara çift dal artık, mücadele et top çal eskisi gibi...
    TrabZonguldaklı...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

maç günü yada bir önceki gündü sanırım,yattaranın sakat olduğu haberini okumuştum bi yerde.hocanın önünde bir apoel maçı olduğunu da düşünürsek yattara'yı kayseri maçında riske etmemesi gayet normal bir olay diye düşünüyorum.kaldı ki yattaranın oyuna ikinci yarıda girmesi ya da ilk 11 çıkmaması onun sonradan oyuna girince gerekli performansı göstermeme lüksüne sahip olduğunu göstermez..ben de hoca yattara ile başlamayınca sitem ettim ama oyuna giren yattaranın da çok istekli olmadığını hepimiz gördük heralde.

kaldı ki eski hocalardan ziya doğan yattara'nın her oynadığı kötü maçın ardından ''krampon sıktı,belim ağırdı,zemin kötüydü,formam sıktı,kılım döndü,saçım ıslaktı'' gibisinden bahaneler bulduğunu,en son bir maç öncesinde kendisine ''var mı sorunun..şimdiden söyle ona göre oynatalım seni'' dediğini söylemişti..

ha bu arada,hani kimsecikler trabzonspordan büyük değildi,hani kimse vazgeçilmez değildi?

fatihin idmana çıkmaması kadar yattaranın özel hayatı da disiplinsizliktir.olaylara aynı objektflikte bakabilinmesini temenni ederdim ama konu trabzonlu futbolcular olunca bazıları biraz farklı düşünüyor...

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Doğru söylüyorsun kardeşim katılıyorum bu takım yattaraya muhtaç

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maç günü yada bir önceki gündü sanırım,yattaranın sakat olduğu haberini okumuştum bi yerde.hocanın önünde bir apoel maçı olduğunu da düşünürsek yattara'yı kayseri maçında riske etmemesi gayet normal bir olay diye düşünüyorum.kaldı ki yattaranın oyuna ikinci yarıda girmesi ya da ilk 11 çıkmaması onun sonradan oyuna girince gerekli performansı göstermeme lüksüne sahip olduğunu göstermez..ben de hoca yattara ile başlamayınca sitem ettim ama oyuna giren yattaranın da çok istekli olmadığını hepimiz gördük heralde.

kaldı ki eski hocalardan ziya doğan yattara'nın her oynadığı kötü maçın ardından ''krampon sıktı,belim ağırdı,zemin kötüydü,formam sıktı,kılım döndü,saçım ıslaktı'' gibisinden bahaneler bulduğunu,en son bir maç öncesinde kendisine ''var mı sorunun..şimdiden söyle ona göre oynatalım seni'' dediğini söylemişti..

ha bu arada,hani kimsecikler trabzonspordan büyük değildi,hani kimse vazgeçilmez değildi?

fatihin idmana çıkmaması kadar yattaranın özel hayatı da disiplinsizliktir.olaylara aynı objektflikte bakabilinmesini temenni ederdim ama konu trabzonlu futbolcular olunca bazıları biraz farklı düşünüyor...
    evet kimse Trabzonspordan önemli değil(di) bir zamanlar. geçmiş yıllarda herkes görevini yapar da bizde dilimizde hep trabzonu konuşurduk ama Trabzonumu öyle bir hale soktularki biri oynuyorsa bir itekliyor haliyle bizde bıraktık Trabzonu iyileri konuşur olduk.. biz aynıyız ve burdayız tüm kalbimizle değişen trabzonun futbolcuları hadi onlarda aynı olsunlar abileri gibi biz bekliyoruz sabırla ve sabırla
    TrabZonguldaklı...

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar hepimiz genciz ya da bu dönemden geçtik...Yattara 26 yaşında...Futbolcu ve adını Türkiyede duymayan yok...Meziyetlerinin farkında...Şöhret...Bunun da farkında...

Böyle olunca farklı karakterdeki insanlar bu tanınmışlığı kaldıramayabiliyor...

Herkesin içinde bir kaprisli kişilik vardır...Ailelerimizden ve büyüklerimizden gördüğümüz gelenek ve göreneklerimiz sayesinde bu kaprisli halimizi çoğu zaman dışarı vurmadan, saygı çerçevesinde yaşıyoruz...

Yattaranın nasıl bir çevre ve aile terbiyesinde büyüdüğünü bilmiyorum...Ama ailem ve çevrem bana gurur,kibir ve kapris yapmanın kötü olduğunu öğretti...

Ama ne olursa olsun ben de yattara kadar becerikli olsam biraz kaprisli olurdum herhalde...
    Bu genç insanın karakterini değiştiremeyeceğimize göre onu bu haliyle kabul edip, hep onurlandıralım...Küstürmeyelim...Marcelinho gelince taraftarın sevgisi biraz marcelo ya kaydı...Yattara da biraz buruk gibi sanki...

Adem CAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara konusunda Trabzonspor'da görev yapan, futbolu bizler kadar bilen, üstüne birde her birinin kendince kariyeri olan insanlar tarafından benzer şekilde ilk 11'de oynatılmamasının sizce hiç mi anlamı yok ? Yattara yeteneği dışında Trabzonspor forması giyen herhangi bir topçudan dahamı değerli ?

Günümüz futbolunda en önemli konular, disiplin ve istkrar arkadaşlar. Daha bir ay önce İtalya'yı, Almanya'yı izlemedinizmi ? Hala bu Yattara hayranlığına anlam veremiyorum doğrusu. Trabzonspor bir iki futbolcuya muhtaç olmayacak kadar kökleri ve kaynakları olan bir kulüptür. geçen yıl Yattara'nın varlığı bizi puan cetvelinde kaç sıra yukarı taşıdı ? UEFA'da kaç tur atlamamızı sağladı ?
    Yapmayın Allah aşkına. Bu kadar disiplinsiz ve oynadığı takımın büyüklüğünün, beklentilerinin farkında olmayan bir adama gereğinden fazla değer verip bu takıma yüreğiyle emek veren topçulara haksızlık etmeyin. Kaldıki geçen yılki GKRK faciasından sonra bu adamın hala bu takımda barındırılıyor olması bile abes... Yabancı kontenjanı deyip duruyoruz. Ver Yattara yı al adam gibi sağ tarafı işleyecek disiplinli bir adam bakın neler oluyor. Tabi Yattara yı verebilirseniz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)