Cafedegoygoy
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Uyanalm artk!!Bu klibi izlerken sinir krizi geirdim!!

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Angry Uyanalm artk!!Bu klibi izlerken sinir krizi geirdim!!

Ataturk'u, silah arkadaslarini ve TURK milletini
    yerlere vuran bu grubun albumu TURKIYE de en cok satan yabanci album...
    Emperyalizm,maalesef ulkemize her alanda saldirmaya ve bizleri yipratmaya devam ediyor. Ve bizler de bu adamlara prim veriyoruz!!
    Ancak bu ulkenin yurtsever evlatlari, emperyalizme gereken cevabi verdigi gun, butun bu sacmaliklar
    da son bulacaktir !
    *Klibi Izlemek icin tiklayin...
    >>>>>**http://www.youtube.com/v/tyzsfHXq-c0 **

*System of a Down, 1993 ylnda Los Angeles, Amerika Birleik Devletleri'nde kurulmus bir alternatif metal muzik grubudur. Grup uyelerinden Serj Tankian'n, Daron Malakian ile studyo kaydi sirasinda tanismasiyla birlikte grubun temelleri
    atilmistir. System of a Down, muziginde Ermeni kulturu ile metal muzigi birlestirerek eserler sunmustur. Toxicity adli albumlerinde, Onno Tunc'un kardesi
    Arto Tuncboyaciyan ile birlikte calismislar ve albumun son sarkisi olan Aerials'tan sonra gizli parca olarak Arto adli muzigi eklemislerdir.

'Kpekler ve Trkler giremez'

UNLU heavy metal grubu Slayer'n bir yurtdisi konseri sirasinda alt grup olarak sahne alan System Of A Down'un hazrladigi biletlerde, 'Kopekler ve Turkler giremez' yazisi buyuk tepki cekmisti. Slayer'n 2004 Istanbul konserinde alt grup olarak Turkiye'ye gelmesi beklenen Systems Of A Down, Turklerin tepkisinden korkutlari icin konsere gelmemisti. System Of A Down grubu Serj Tankian (vokal+keyboard) , Daron Malakian (gitar+vokal) ve Shavo Odadjian (bass) ve John Dolmayan'dan olusuyor. Kadrosu ile 1993 ylnda Soil adyla calmaya baslayan grup daha sonra 1995'te Daron Malakian'n bir siirinden esinlenerek, System Of A Down adini aldi.

OLAY SARKININ SOZLERI

Holy Mountains (Kutsal Daglar)
    Onlarin akildan cikmayan gorunuslerini hissedebiliyor musun?
    Onlarin akildan cikmayan gornslerini hissedebiliyor musun?
    Yalanci, Katil, Seytan
    Aras Nehri'ne don
    Birinin anlamsiz bakislari
    kendini savasta hissetti
    Yalanci, Katil, Seytan
    Aras Nehri'ne don
    Ozgurluk, Ozgurluk, Ozguruz, Ozguruz
    Kutsal daglar duyabiliyor musun?
    Yalanc, Katil, seytan
    Aras Nehri'ne dn
    Biri hepsini kana boyayn dedi...
    Yalanc, Katil, seytan
    Aras Nehri'ne dn
    ozgurluk, ozgurluk, ozguruz, ozguruz
    Onlarn hepsi geri dondu
    Da yamacnda dinleniyorlar orendik ki
    sizde hi
    Gurur yokmu, katiller, i.neler (buray Atatruk'un resmi
    geldiinde sylyorlar!!)
    Aras Nehri'ne dnn
    Onlarn hepsi geri dondu
    Da yamacnda dinleniyorlar rendik ki
    sizde hi
    Gurur yokmu, katiller, i.neler
    Aras Nehri'ne dnn
    zgrlk, zgrlk, zgrz, zgrz

yeter artk...bu erefsizlere prim vermeyelim...UYANALIM!!!bunu ulatrabildiiniz kadar kiiye ulatrn...olur ya belki aralarnda bu heriflerin hayranlar vardr!!!
    Konu Gamze tarafndan (05.08.2006 Saat 17:09 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

not:klipte Atatrk ve silah arkadalarnn resimlerinin zerine not dlm : Ermeni soykrm sorumlusu die...Ahmed Nejat'n resminin zerindeyse 'katil' yazyor...yok byle birey ya..sinir kpne dndm!!

yle resimler koymularki klibe eer bilmesem ben bile inancam Trklerin katil olduuna!!!kim bilir Ermeni die gsterdikleri o insanlar belki de Trk'tr!!!seneler boyunca Ermeni toplu mezar olarak gsterdikleri mezardakilerin aslda Ermenilerce katledilmi Trkler olduunun ortaya kmas gibi bu da ortaya kar!!!yakndr!!!
    Konu Gamze tarafndan (05.08.2006 Saat 15:38 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

bunlara bunu yaptranlar kim acaba?

abd.de ka kii trkiyenin yerini biliyor...
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

yapsn bizimkilerde byle bir klip...
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

bi anlayabilsek!!!ite trkiyeyi trkleri bilmeyenler buna kanyo!!!bilenlerinse bu iine gelio!!fransada yasa karolard!neymi ermeni soykrm yoktur dienler ceza alacakm!!yuhhh yazklar olsun be!!!

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

bizimkiler bilemiorum neyi beklio??gelin herkes elindeki belgeleri koysun ortaya bir sonuca varalm dioruz biz ama tabii kendine gvenemeyen ermeniler bunu kabul etmio!!biz de bo bo beklioruz...dnyay kandro bu adamlar..bu kadar sessiz kalnrm ya??

Selman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2006
    Nereden
    stanbul

Bu tamamen psikolojik bir savatr.Franszlar ermeni yasa tasarsn biz tepki vermesekte karmazlard bana gre.Yllardan beri bunlardan ektik ama biz hala herkeze yalakalk yapyoruz.
    Rumlar kbrs haritasn deitirir.Danimarkallar Peygamberimiz hakknda karikatrler yaynlarlar.Franszlar Ermeni yasa tasars hazrlar.
    Bizde sessiz kalmaya devam ederiz!

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt ts_kolik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu tamamen psikolojik bir savatr.Franszlar ermeni yasa tasarsn biz tepki vermesekte karmazlard bana gre.Yllardan beri bunlardan ektik ama biz hala herkeze yalakalk yapyoruz.
    Rumlar kbrs haritasn deitirir.Danimarkallar Peygamberimiz hakknda karikatrler yaynlarlar.Franszlar Ermeni yasa tasars hazrlar.
    Bizde sessiz kalmaya devam ederiz!
    ite bizim hastalmz!!kendini savunamama!!ezik duru!!!szmona byklerin kanatlar altna sn!!!sesimizi ykseltemioruz...reklammz yapamoruz!!!

Forumdan Uzaklatrlmtr Salih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    33

Klip de ki resimlerin fotomontaj oldugu ok ak bir ekilde grnyor...Yani 10 yanda ki ocuk bile anlar...Ayrca baz resimler tehcir srasnda ekilmi...Sadece bir tane resmin gerek oldugu ben ahsen biliyorum oda 3 kiinin rlplak kprden asldg resimdir...O resimde ki kiiler azl ermeni etecileridir ve yakalanp idam edilmilerdir...O resimde idam resimleridir...Yani resmen bir propoganda devam ediyor...Biz buna sessiz olmamalyz...Biz de bireyler yapmalyz...

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

erefsizler YCE ALLAHIM en ksa zamanda derslerini verir o gnleride grmek bana nasip olur inallah

Recep altepe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt Nytre Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yapsn bizimkilerde byle bir klip...
    Var zaten.
    http://www.youtube.com/watch?v=xhT9OT0AaJQ

Byle bir topik eski forum zamannda almt, o zamanlar da baya bi konuulduydu.
    Konu Recep altepe tarafndan (08.08.2006 Saat 18:53 ) deitirilmitir.
    14 ubat 1999, Bursaspor : 0 - Trabzonspor : 1 (Dk. 90 nal Karaman) | ts1983

https://twitter.com/kkgak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)