Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Karadenizli veya Trabzonsporlu adamlar Maddi destek Olun

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

Standart Karadenizli veya Trabzonsporlu adamlar Maddi destek Olun

Arkadalar lkerle uraacagmza kend iadamlarmza bu konuda bask yapsak, tandklarmz varsa szl yoksa yazl olarak veya internetten.

trnan varsa ban ka.

Aslnda bunu bakann yapmas lazm ama gelen bakanlarn ogu bunu yapmak istemediler. adamlarda galiba yardm ederiz ama ie de karsrz mant gttler. onalara bask yaplmal, hatta ve hatta gogus reklam ble deiebilir. lkerden 5 bekleyeceimize 20 i adamndan 500 er bin dolar alsak aln size 10 milyon dolar. yada istenilen oyuncularn bonservislerini alsnlar.
    mesela gkhan nal veya yabanc oyuncunun.

bu daha mantkl ve iyi deil mi?

Murat GENEL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2006
    Nereden
    Trabzon

bunun ii ynetime nasl sesimizi duyurabiliriz??(mail demeyin bence kaale bile almazlar)

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

Alnt ThE_PuNiShEr_61 Nickli yeden Alnt
    bunun ii ynetime nasl sesimizi duyurabiliriz??(mail demeyin bence kaale bile almazlar)
    hem ynetime hemde iadamlarmza ortak bir metin hep birlikte fakslanabilir.

Trabzonspor Kongre yesi
    LazAnisT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.02.2005
    Nereden
    Giresun

ulusoy-aaolu-cevahir-albayrak aklma ilk gelen paral ve trabzonlu i adamlar bunlar.maillerimizi ynetime deilde bunlara atalm.belki duygusalla kaplrlar.birde ortak metin dzenlemeyelim herkez iinden gelenleri yazsn.

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet_Mercanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    35

Butur Yardimi Ynetmn Kabul Edcen Sanmiyorum
    __________________SRMENE'L______________________

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

Alnt lazanist Nickli yeden Alnt
    ulusoy-aaolu-cevahir-albayrak aklma ilk gelen paral ve trabzonlu i adamlar bunlar.maillerimizi ynetime deilde bunlara atalm.belki duygusalla kaplrlar.birde ortak metin dzenlemeyelim herkez iinden gelenleri yazsn.
    ttnc bi isim daha

Onur Muhcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon

Alnt gkalmuk Nickli yeden Alnt
    Arkadalar lkerle uraacagmza kend iadamlarmza bu konuda bask yapsak, tandklarmz varsa szl yoksa yazl olarak veya internetten.

trnan varsa ban ka.

Aslnda bunu bakann yapmas lazm ama gelen bakanlarn ogu bunu yapmak istemediler. adamlarda galiba yardm ederiz ama ie de karsrz mant gttler. onalara bask yaplmal, hatta ve hatta gogus reklam ble deiebilir. lkerden 5 bekleyeceimize 20 i adamndan 500 er bin dolar alsak aln size 10 milyon dolar. yada istenilen oyuncularn bonservislerini alsnlar.
    mesela gkhan nal veya yabanc oyuncunun.

bu daha mantkl ve iyi deil mi?
    500 er bin dolar alsak aln size 10 milyon dolar. demissin. Kim var senn i adamn ? Trabzonspor'da olmadan yardm edecek olan ? Ahmet Aaolu hari dierleri yalan, Ahmet Aaolununda okadar paray Nuri Albayrak ynetimindeki Trabzonspor'a balyacan zannetmyorum. Ulusoy bunu yaparsa futbol fedarasyonu karr ve mevkii olarak zedelenir. Bir ZORLU'muz var TRABZON'lu. . Onunda bizlere katks yok. . Anlcanz bu tr umutlar beslemeyin. Hem Bask yapalm i adamlarna demissiniz . Ba bask ile olmaz ki .. Onun haricinde de lker' le ugrasacamza diye bir yaz yazmssn arkadam, lker resmi sponsorumuz olduu iin bunu yapmak zorunda. . te bu konu hakknda lker'e bask yaplr. nk Beiktaa yaptgn bize de yapmak zorundadr.

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

Alnt respect_zephyr Nickli yeden Alnt
    500 er bin dolar alsak aln size 10 milyon dolar. demissin. Kim var senn i adamn ? Trabzonspor'da olmadan yardm edecek olan ? Ahmet Aaolu hari dierleri yalan, Ahmet Aaolununda okadar paray Nuri Albayrak ynetimindeki Trabzonspor'a balyacan zannetmyorum. Ulusoy bunu yaparsa futbol fedarasyonu karr ve mevkii olarak zedelenir. Bir ZORLU'muz var TRABZON'lu. . Onunda bizlere katks yok. . Anlcanz bu tr umutlar beslemeyin. Hem Bask yapalm i adamlarna demissiniz . Ba bask ile olmaz ki .. Onun haricinde de lker' le ugrasacamza diye bir yaz yazmssn arkadam, lker resmi sponsorumuz olduu iin bunu yapmak zorunda. . te bu konu hakknda lker'e bask yaplr. nk Beiktaa yaptgn bize de yapmak zorundadr.
    Ba yapmazlar demisin biliyorum o yzden bask yapalm dedim.kendileri istemez.

ulusoy diyerek haluku kasetmedim bir ulusoy omu var.ondan gelecek hayr allahtan gelsin.kuzenleri amcalar vs.

Zorlu benm bldgm trabzonlu degl ama neyse oda olur.

lker konusunda syleyecklerim ayn yapmyorlarsa uramayalm kendileri kayberde almayz mallarn(ben almyorum aldrmyorum artk zaten)

laz_rail_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2006
    Ya
    42

Kesinlikle alm en doru balklardan biri olarak grdm bu konuda fikirlerimi daha nce belirtmitim tekrar sylyorum sayn may, sayn aaolu, sayn cevahir (tscluptan bile kira alyor), sayn ulusoy ailesi (haluk ulusoy ile alakal deil) ve sayamadm bir sr zenginimiz var illa gelip kulbn m istemesi gerek gidin bir topu da siz aln ampiyon olalm illa koltuk da m oturmanz gerekiyor...
    BIRAKIN YAKAMIZI DA AMPYON OLALIM...

Trabzonspor Kongre yesi
    A. Hill AKIROLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Bask demeyelim ama Trabzonsporlu i adamlarna byle bir destek ars yaplabilir. Birazda duygusal mesajlar verilirse ok yksek olmasa da mutlaka katkda bulunacaklardr. Bylece belki Trabzonspor'a yalnzca ynetimde olunduunda katk yapma gelenei de delinmi olur.
    bu fikrin sonu vermemesi szkonusu ama bence denemeye deer
    Fanatik Pacci

Forumdan Uzaklatrlmtr poetricus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Fikir gzel ama organizasyonsuz olmaz. Belki bir vakf ya da dernek kurularak bir takm organizsyonlar ve etkinlikler dzenlenbilir.

Zorlu Trabzonlu deil, Denizlili. Ancak ticaret hayatna atld ve ilk serveti kazand yer Trabzon olduu iin Trabzon'a vefa borcu var. Zorlu Grand' yaptrma sebeplerinde biri de oydu. Bir zamanlar Trabzonspor'a da sponsor olmak istemiti ama ne yazk ki Trabzon'un "ulema" ve "fuzala" ve "ukala" sekinleri bir zamanlar "Din elden gidiyor" diye sokaklara dklen softalar gibi mahalli kanallarda sada solda aleyhte kampanyalar dzenleyip bir sr fitme fesat kardlar.

Kimler mi?
    aka m imdi bu?

zahido - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    32

Arkadalar u anda trabzonlu iadamlar dernei bakan zaten ynetimimizde.. Yusuf imek oluyo kendileri.. Biara kaldrlackt bu dernek snra nooldu bilmiom.. Babamnda yakn arkadadr.. Be kuruta paras yoktur.. Kendisi mteahittir..
    "nand gibi yaamayan, yaad gibi inanmaya balar"

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Bu konuda mitsizim, karamsarm, hznlym. Nedeni de bende kalsn.
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

bende mitsizim.. belki ynetim "gerek yok" der... belki kimse durup duruken byle bir ey yapmaz..
    ama bir isimde ben ekleyeyim OLTANLAR...
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

tek olursak bende mitsizim.gidip tek basmza brseyler yapsak tnmazlar.ama taraftarn tumunun bole dusunmess belk onlar hareketlendrr.
    bunlar sadece tannms degl sm cok duyulmams ama armatorluk yada mteahhtlk yapan i adamlar var onarda olmal.

bu konudak en buyuk engelmz ktdar kavgas.herkes ben baskan olaym oyle yapaym derse olmaz.burada baskana buyuk s dusuyo. yaplan yardmlarn carcur edlmeden kullanlmas garantsn vermel.

dusunsenze 2-3 i adammz brlesp mesela gokhan unal veya baska br oyuncuyu (avrupadak turklerden) takma alsalar masrafn karslayp.

lakerta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    36

Standart olmaz ki!!

trabzonspora maddi anlamda destek vermezler sebebi trabzonsporla REKLAMLARINI yapamazlar o yzden.bu tr i adamlar eziklere yardm ediyolar nk onlarn elinde basn yayn organlar.Reklamlarn yapamadklara yere maddi anlamda destek vermezler...Aaolunun ve cevahir in dardan desteklerini biliyorum ama dierleri yapmaz..unutun bunu...
    HERYERDE YILDIZ VARDIR AMA AY BIR TANEDIR.....

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

arkadasn dediinin trkesi u mu "menfaatleri yok , o zaman neden destek olsunlar" , "menfaatlerinin nne ta koyarz neden destek olsunlar"
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

reklamlar neden olmasn im x i adam takmn ihtiyac olan blgeye ve isteii adam almasnda yardm etse veya stelense (rnek ricardinho gkhan nal vs.) marcelinhoyu nasl manet yaptlarsa onuda yapacaklar ve diyecekler ki x i adam takma bunu ald.bi de rportaj patlattn m al sana reklamn babas.Peinede baar gelirse daha ne olsun.ampiyonluk kutlamasnda bu i adamna verilen plaket falan.
    bence buna bir kvlcm lazm imdi herkes eminim unu dnyo,kimse yapmyo bende yapmayayam demekki herkes menfaat bekliyo bende bekleyeyim.

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Destei getim kstek olmasnlar yeter...
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

eren_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

kesinlikle byle biey olmal bir yemek dzenlanmeli ve btn trabzonlu i adamlar davet edilmeli.gecenin sonunda ise hepsinden trabzonspor iin para hibe etmeleri istenmeli.bunu daha ncede yazmtm ama bunu ynetimin kaldrabilmesi lazm.vede menfaatleri yok , o zaman neden destek olalm tarz insanlar olmamal.herkez trabzonspor iin orda olmal ban trabzonspora yapmal ahslara deil
    inadna TRABZON
    ---Srmeneli Piranalar---

Dursun Ali Bahekapl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Thumbs down

musteri@ulusoy.com.tr
    info@cevahirholding.com.tr
    info@agaoglu.com.tr

mail adresleri burada ama ben de mitsizim
    Konu Dursun Ali Bahekapl tarafndan (01.08.2006 Saat 15:29 ) deitirilmitir.
    ki renk ve Asalet Bordomavi.net

attagmshane - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.03.2006

ebnim bildiim kadaryla klpte zaten para sknts yok ki??daha geen sene 15 milyon dolar civar pradan szediliyordu..al bi de7.5 milyon euro da canm bitanem fatih sayesinde geldi..ne eetti??yani bence para var, icraat yok..artk stada m harcarz diye dnyolar onu bilmem..
    ve birey daha bu bahsetiiniz trabzonlu iadamlar saydnzdan eminm ok fazladr..brakn trabzonu , lkede trabzonsporlu olan ileri gelen karadenizlilerin muazzam bir arl var aslnda..ama ileri gleri gidip istanbul takmlarna yneitcilik v.s yapmak!! sorsan ya trabzonsporluyum der yada tranzonspor gururumuz o benim 2. takmm der??
    velhsal parann dini iman olmad gibi ney yazkki vefa duygusu ve karadenizlii tabzonluluu da yok..(not: hayatta her konuda olduu gibi bu konuda da istisnalar mevcutsa da, kaidemiz bozulmuyor)
    ne varsa bizde var gibi geliyor????
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

eren_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

arkadalar hep bir azdan bir mail yamalyz.hep birlikte yazdm maili herkezin atmas daha gzel olur.
    burda nce atabileceimiz maili yazalm.birbirimize yardmc olalm.trkesi kuvvetli vede millete hisli bir ekilde seslenebilecek birisi yazarsa ve bizde desteklersek bence olur
    inadna TRABZON
    ---Srmeneli Piranalar---

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt
    Destei getim kstek olmasnlar yeter...
    bu gnlerde okuduum en gzel poslardan bi tanesi faruk kardeim.
    Adam lr Adamlk lmez - Trabzon/Tonya

Kkaliolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Angry

glge etmesinler baka ihsan istemez.
    Trabzon'dan iktum Yola Vardum Geldum stanbul'a
    Bu Ne Biim Yermi Ula Hi Bir eye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)