Sayfa 51 Toplam 55 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1365 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kayserispor-TRABZONSPOR(1-0)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı shogun61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu da sedat tunalının maç yorumu
    Kayseri – Trabzon

Kayseri maçı hakkıyla kazandı, bu bir.
    Cem Papila bu ligin hakem yorumu ve futbol bilgisi en yetersiz hakemidir. Futbolculardan birine aynı hareketi iki kez tekrarladı diye çıkardığı sarı kartını, aynı hareketi 4 kez tekrarlayan oyuncuya çıkaramamış ve bizi yine doğrulamıştır , bu iki

Lazaroni takımı yeterince “çalıştıramamış” ve sahaya doğru bir takım çıkaramamıştır bu üç

Farklı yetenekleri olsa da, Marcelinho asla bir Fatih Tekke değildir bu da dört.

Lazaroni takımı acil olarak toparlamak zorunda. Hüsnü Özkara gibi bir yardımcın varsa, Kayseri deki yanlışları yapmayacaksın!

Ertuğrul Sağlam’ın Kayseri’si , her zaman olduğu gibi bir Trabzon maçına daha aşırı motivasyonla çıktı ve hak ettiği bir galibiyet aldı. Dileğimiz bu motivasyonu her maça taşımaları ve rezil ligimizin 5. şampiyonu olmalarıdır. Küçük bir tüyo; daha önce bunu başaran tek takım Trabzon’du ve Trabzon bunu İstanbul takımlarını “ezerek” başarmıştı,orta siklet maçlarını “sayıyla” kazanarak değil.
    Süper yorumlamış..özellikle"""daha önce bunu başaran tek takım Trabzon’du ve Trabzon bunu İstanbul takımlarını “ezerek” başarmıştı,orta siklet maçlarını “sayıyla” kazanarak değil"""..bu kısmı alkışşşşşş
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

kayserinin bu gidisini fazla uzun ömürlü göremiyorum.... gökhan ünal ve ertugrul saglam gittikten sora kayseride 2. lige düser herhalde...
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mission_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kayserinin bu gidisini fazla uzun ömürlü göremiyorum.... gökhan ünal ve ertugrul saglam gittikten sora kayseride 2. lige düser herhalde...
    Onların gitmesine bile gerek yok. Erken form tutan takımlar, uzun bir süre düşüşte kalırlar genelde, bu da Kayseri'yi orta sıra takımı yapmaya yeter.

Bahane aramak gibi olmasın tabi ama ligin en hazır takımı Kayserispor'la ilk hafta oynamak da bir şanssızlık oldu.

Rıza ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

İlk beş soru çok tartışılır ama son sorunun cevabını ben vereyim: İkisinin olması için de horoz gereklidir.[/QUOTE]

Sana katılmamak mümkün değil . Ancak TS deki o horoz da kesinlikle LAZARONİ değildir ve olmayacaktır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bahane değil .Çok haklısın bence .Keşke kargalarla oynasaydık
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Galatarasay onlari yener ve havasini indirir kayserinin
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bnece Kayseri GS'yi de yener.Kayseri'nin havası en fazla 10. haftaya kadar iner

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ts1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onların gitmesine bile gerek yok. Erken form tutan takımlar, uzun bir süre düşüşte kalırlar genelde, bu da Kayseri'yi orta sıra takımı yapmaya yeter.

Bahane aramak gibi olmasın tabi ama ligin en hazır takımı Kayserispor'la ilk hafta oynamak da bir şanssızlık oldu.
    bence 3 kulvarı kaldıracak(milli takımda oynacak oyuncularıda katarsak 4)oyuncu kapasitesi ve tecrübesi yok kayserinin ligde büyük ihtimalle tökezleyecekler
    ...anti-klişe timi...

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence o da zor, Kayseri bi kaç hafta gider böyle. Yani gayse de tongaya düştü.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Her ne kadar hayra yormaya çalışsam da maçtan bir gece önce gördüğüm kâbus birebir olmasa da gerçekleşti ve Kayserispor’a mağlup olduk. Daha maç başlamadan bu maç için yapılan oyuncu seçimi ve sahaya diziliş şekli bile âdeta; “Bu takım 90 dakika içinde kendini imha edecektir.” diyordu. Satılanlar ve alınanların günahı vebali yönetimin boynuna ama görünen o ki teknik direktör ya dersini çalışmamış ya da macera peşinde. Türkiye Ligini yeterince tanımadığını, ideal kadroyla çalışma fırsatını bulamadığını, futbolcuların bir kısmının yeni olduğunu vs. Lazaroni’nin mazeret hanesine yazsak bile ortada izahı hayli müşkül bir takım sorular var bunların cevabını verecek kişiler bizler değiliz.

Bir kere Yattara gibi bir adamı oynatmamanın mantığı nedir? Trabzon’dan ayrılmadan önce düzenlediği basın toplantısında hafif sakatlığı olduğunu, o yüzden kendisini as takımla çalıştırmadığını söylemişti. “Hafif sakatlık” kavramı da bana hayli kaypak ve müphem gelmeye başladı. Oyuncunun oynamasına mani olacak bir sakatlığı varsa deplasmana götürmezsin. Eğer bir oyuncu takım mağlup duruma düştüğünde sahaya çıkıp oynayabiliyorsa maç berabere devam ederken de oynayabilir. Hafif sakatlıkların skora endeksli aksülamelleri olduğunu zannetmiyorum. Yattara’nın baskı yapmadığı türünden her zamanki tekerlemeler güncelliğini kaybetti. Zira oynadığı maçlarda, sahada oluşunun bile rakip sol kanadın ileri çıkmasına mani olduğunu gördük. Adamın sahada varlığı bile rakibe psikolojik baskı yapıyor.

Fatih Akyel’in yerine Ufukhan’ın, Celalettin’in yerine Firavun, pardon Musa’nın tercih edilişlerini neyle izah edeceğiz? Diyelim ki Fatih’in sakatlığı tam geçmedi, Celalettin’in de hazırlık dönemindeki performansından memnun değildin. Peki, takıma birkaç gün önce katılan Musa’yı o kadar kısa sürede nasıl tanıyıp da sahaya sürdün? Hadi onda da mazursun diyelim ama adamın sahada oynadığı, ya da oynadığını zannettiği futbola o kadar süre nasıl tahammül ettin?

Hadi, oyuncu tercihlerinin hepsinde haklı olduğunu ya da elindeki imkânların bu kadar olduğunu varsaydık. İyi de futbolcuların kondisyonu neredeyse eksilerde. Takıma en geç katılan ve en yaşlı oyuncu olan Marcelinho hepsinden iyi durumda, herkesten çok koşuyor. Almanya kampında futbolcuların kondisyonlarını beğenmeyip geçen seneyi nasıl bitirdiklerini şaşırdığını söyleyen. Hala şaşkınlığını üstünden atıp bir şeyler yapmaya başlamadın mı?

Her şeyi bir tarafa bırakalım 4-5-1 ile 4-3-21, 2-4-3-2 ile 4-3-3 arasında gidip gelen, hem hücum hem de müdafaada kanatları çalışmayan bu takımla nasıl maç kazanmayı umuyorsun?
    Hani akıllı savaşçılarını görecektik,
    Hani ileride pozisyon üretirken geride açık vermeyen bir sistemimiz olacaktı,
    Hani taraftarın istediği mücadeleci takımı görecektik,
    Hani Akdeniz’e bir kısrak başı gibi uzanan bu memleket bizimdi. Ne alakası var?
    Takımı tanıyacak zamanın, alternatifli kadron yoksa mantığın da mı yok? Süper Lig tecrübesi olan Umut Bulut dururken İkinci Lig B Kategorisinden gelen Cem’i o kadar süre sahada tutmanın sebebi neydi?

Orta sahasız futbolu Trabzonlu teknik adamlar icat etmişti. Lazaroni hem orta saha hem de forvetsiz futbolun mucidi olarak tarihe geçti. Gerçekçi olmakta fayda var. Maç boyunca doğru dürüst hiçbir hücum organizasyonu, ikinci yarıda son dakikalara kadar kaleye şutu, ceza sahasına doğru dürüst ortası olmayan, gol atma ümidi ileri uç elemanlarının neredeyse 70 metre uzaktaki forvet oyuncularına şişirdiği toplara kalmış bir takım ne yapabilir.

Kaleci için ne söylenebilir ki? İki küçük kusuru var: Yer ve top tutamıyor. Böyle adama kaleci denir mi? Biz dedik oldu. Murat Ocak yetenekli olduğu izlenimi veriyor ama takıma tam olarak ne zaman alışacağı ve hakiki mevkiin oynadığı yer olup olmadığı konusunda ciddi şüphelerim var.
    Milan Stephanov defansın yalnız adamı. Tek eksiği sprinter hücum oyuncularına karşı zaafı ve bu zaafı Kayserispor maçında yer yer ortaya çıktı.
    Çağdaş kazmanın teki. Ondan ne köy olur ne kasaba. Gökhan Ünal’dan iki tane top kaptı diye bu takımda tutulacak biri değil. Alman Üçüncü Ligi’nde top koşturan bir futbolcunun sağından atıp solundan geçtiği birinin burada yıldız olması beklenmiyordur umarım.
    Geçen sene oynatılmadığı için sevenlerinin Vahid Halilhodziç’e her telden türküler söylediği Ufukhan’ı beğenen oldu mu? Trabzonspor’un sağ kanadı kendisine emanet edilmiş bir nasıl futbolcu orta yapmaktan aciz olur?
    Hüseyin için bir şey demeye gerek yok. Yanında top kullanmayı bilen biri olmazsa tam bir felaket.
    Gökdeniz’i ikinci yarıda sahada kırmızı bültenle aradık. Szymkoviak’ın oynadığı futbol da tipi de çok değişmiş. Sakın dünya kupasında sahtesiyle değiştirilmiş olmasın!
    Fatih için ağıt yakmanın kimseye bir faydası yok. Ama dün bırakın Fatih’i Adem’i, Lee’yi bile aradık.
    Temeli idam ediyorlarmış; “Ha bu bana ders olsun!” demiş. Eğer ibret alacaksak dünkü mağlubiyetin faydalı olduğu bile düşünülebilir ama kim ibret alacak?

Sonuç: Mağlup olduk.
    Deneme… Bir… İki…
    Yönetim İstifa!
    Lazaroni İstifa!
    Yerlinin Yerlisi!
    Kongre!

Eğer böyle devam edeceksek TrCell Süper Lig bir an önce bitsin! Copyrighted Bt TheCrow
    Konu poetricus tarafından (07.08.2006 Saat 17:52 ) değiştirilmiştir.

Ankara İl Temsilcisi Sönmez Özlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İyi olan Kayseri değildi, kötü olan bizdik.
    "Trabzonluluktan aldığım zevki hiçbir şeyden almadım. Belki FM... Ama yok lan, Trabzonluluk daha güzel..."

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer böyle devam edeceksek TrCell Süper Lig bir an önce bitsin!

Pardon Poetricus abi,copyright bana aittir
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

dün geceyarisi isten döndüm yorgun argin... bütün gün trabzonspor'umdan haber alacak kimseler de yoktu etrafimda. marcelinho kac atti, yattara kac asist yapti, kimler daha neler yapti gibi "umut"larla nete girdim. bütün spor sayfalarinda fb'nin 6-0'i vardi mansette, e tabi haklilar dedim, istanbul medyasidir 6-0lik skoru elbet göklere cikarir dedim bi taraftan icimde bizim usaklarin attigi gollerin sayisini okuyacagim haberi gözlerim ararken.

buldum haberi, bulmaz olaydim; bütün günümün yorgunlugu bir anda üzerime cullandi, sinirlendim, üzüldüm, hayal kirikligina ugradim, küfür ettim havalara...

sonra sakinlesince dedim ki yine; "varsin olsun, sampiyon trabzon'umun önünde namaglup yazmasin", yine "umut"la...

"umut fakirin ekmegi" deriz biz, filozof nietzsche de "umut iskencelerin en kötüsüdür" der...

hakli sanki, trabzonspor taraftari olmak da zaten biraz aciyi sevmek, mazohist olmak degil mi? ben bu aci duymalari seviyorum sanirim, hic icimde solmayan umudum, bana iskencenin en kötüsünü yapsa da...

aci yoksa, kazanc yok...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bir yenilgi hemen istifa...
    futbolda bu iş kalkalı çok oldu...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu sabah ekspreste okudum .. trabzonsporu trabzonda bir grup taraftar havaalanında karşılamış takıma destek vermişler... foto.ları vardı
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Alıntı NoPain-NoGain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    marcelinho kac atti, yattara kac asist yapti, kimler daha neler yapti gibi "umut"larla nete girdim.
    Valla arkadaşlar felakte tellallığı yapmak istemem ancak bu yorumları okudukça sinirim bozuluyor. Her denilene insan inanır mı? Bu kadar saflık olur mu? Takımın hali belli neyin umudu bu??????

Takımın en büyük golcüsü satılmış yerine sıradan takımların forvetleri alınmış. Onların pişmesini bekleyeceğiz!!!

Takıma antrenör son anda alınmış. Adam doğru düzgün hazırlık yapamamış daha takımı tanıyacak. Onu bekleyeceğiz!!!!

Futbolcu transferleri son anda telaşla yapılmış bir de bunların alışmasını bekleyeceğiz!

Alınan 'dünya yıldızı' UEFA kupasında oynayamayacak çünkü eski takımında bu sezon avrupa kupası maçında oynamış. Yani bu yönetimin UEFA da iddası yok. Bunların iddalı olmalarını bekleyeceğiz!!!!

Beklemeye devam edelim!!!! Bu kafa yapısıyla biz bir yirmi yıl daha bekleriz!!!!!!!

Her denilene kanarsan, seçimlerde oyunu satarsan daha çok beklersin!!!

Neymiş başbakana yakınmış. Neymiş parası varmış. Kardeşim madem bu adam bu kadar iyi 3. ligde ne işi var?

Bunlara kalsa din konusunda mangalda kül bırakmazlar. Bizim dinimiz değil midir işi ehline verin diyen. Albayrak mı bu işin ehli Allah aşkına!!!! Ucuz vaadler nasıl insanlarımız gözünü kör edebiliyor hiç mi aklımızı kullanmıyoruz? Aklını kullanmayanların üstüne pislik yağar. Ben demiyorum bunu Kur an diyor. Kendimize gelelim lütfen.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1-kayseri daha hazırmış yok öyle şey bizde bir sürü maç oynadık takımın şimdiye kadar hazır olması lazımdı...
    2-çok sıcakmış. sanki kayseri başka yerde oynadı maçı.
    bende yenilmemmizin nedenleri.
    1-cem demir murat ocak gibi 1. ligin kokusunu bile duymamış adamların ilk 11 de oynatılması. yetenekli olabilirler gelecekleri parlak olabilir ama TRABZONSPOR futbolcu yetiştirme yuvası değildir.
    2-kaysernin kendi sahasında gol atana kadar baskı kuracağı arkasında boşluk bırakacağı kabak gibi meydanda iken yattara gibi TÜRKİYENİN EN İYİ KONTRATAK oyuncunu oynatmamak ne nedenle ollursa olsun akıl karı değildir.
    3- transfer işini geçe bırakan yönetimde suçludur. marcelinyo bir kaç antrenman daha yapmış olsa kaçırdığı bütün pozisyonları gole çeviridi.
    4-gökdeniz eski gökdeniz olmalı oyuna ağırlığını koymalı...
    son olarak defans futbolcularının sakat olması bi bahanedir ama şampiynluğa oynadığını iddia eden bi takımın bahanesi olamaz...
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Angry

Tabiki lige mağlubiyetle başlamak kötü.Ama bazı şeylerden ibret alınabilirse güzel oldu.Hazırlık maçlarında laylaylom takımlarla oynarsan takımın eksiklerini göremezsin.HA o maçlarda da gözüktü ya neyse.Takımın geçen seneki kondisyonunu beğenmeyen Hocamız bu seneki kondisyonu beğenmişmi ?Takım nasıl atak yapacağını bile bilmiyor.Orta sahaya 10 numara şaaaaaaarrrrrrrtttttttt.Ya ben bunu anlıyorumda teknik direktör yönetici anlamıyormu.Bırakın sol kanatı on nomara lazım bize......Sol kanatda alınsın ama öncelikle top yapmasını bilen birisi lazım.Ben Denizli den yUSUFa bile RAZIYDIM.Fener i tek başına Aleks götürüyor dikkat ettinizmi.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Alıntı firari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama bir hafta sonra takım dehşet oynayıp vesteli yenerse ne yapacağını merak ediyorum, sonra gelip pardon takım galip geldi şampiyonuz mu diyeceksin, bir kaç hafta ile olmaz bu işler sabır ve destek lazım...
    Bu takım bu vesteli yensin yönetim aleyhine yaptığım tüm yorumları printer da basıp yiyeceğim.

Adamlar cayır cayır top oynadı kargalara topu bile göstermedi sen kalkmış vesteli yenersek diyorsun. Tarzanlar gayet istikrarlı takım kurup planlı programlı ilerliyor. Bizimkiler gibi boş vaadler sallamıyorlar.

Nereden
    Ankara

Herkes Yattara'ya yüklenmiş. Bence yanlış. Ufukhan'ın Yattara'ya attığı paslara bakın! 1 tanesi zamanın da değil. Ve adamın yanına 2 metre kadar yanaştıktan sonra pas veriyor. Gözlerim Emrah - Yattara paslarını hep arar zaten.
    Musa Büyük.. bilmiyorum neden o oynadı bu maçta. Zaten değiştirilmeden önce hocaya 'ya beni al ya da kendimi attıracağım oyundan' diye mesajlar gönderiyordu yaptığı hareketlerle.
    Jeff'in yediği gole suç bulmuyorum.
    Oyuna katkısını beklediğim Gökdeniz ve Szymek i göremedim hiç. Yine de 2 tane güzel arapası attı Szymek!
    Benim bu kadroda ilk 11 forvetim Umut'tur, plase Ömer Rıza. (Fatih'in golüyle Zenit'in kazandığını görünce için bi garip oldu o ayrı)
    Maçı seyrederken, içimden yalvarıyordum hocaya 'müdahale et şu oyuna' diye. 2. yarı aynı kadroyla çıkınca ben yıkıldım.
    Bari beraberlik olsaydı diye hiç söylenmedim. Ya da kötü oynayıp kazanmayı istemem. Lig yeni başladı. Çıkıp adam gibi oynamamız lazım şimdi.
    Konu noname tarafından (07.08.2006 Saat 08:45 ) değiştirilmiştir.

ahmetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Niye başladı bu türkcell süper lig ne güzel di ya stres bunalım yoktu
    BORDO MAVİ Asil rengiyle, KaraDeniz Fırtınası,Gerçek Efsane Başkaldırışın Destanı,İhtilal =TRABZONSPOR

laz_rail_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sözüm Murat Ocak ile ilgili milli maçlarda dahil olmak üzere bu adamın savunması zayıf ama top tekniği hiç fena değil rahat adam geçebiliyor son 10 dakika bütün toplar onda toplandı ve attığı ortaların hepsi yerine gitti bu adam niye sol kanat sıkıntımız var iken cellonun önünde kullanılmıyorda yılların sağ kanadı musa taraftarın önünde eziliyor anlamış değilim lütfen anlayan biri bana anlatsın...
    Yattara senin gözüne giremedi ise sayın hocam sen bizim gözümüze hiç giremezsin bu adam Türkiyenin en kaliteli futbolcusu ve hatta marse den bile iyi...
    Takım iyi problem çok az hatalarını görebilirse hoca çok rahat düzeltebilir defansın sağ kanadın da oynayan ufukhan bizim geçen sene izlediğimiz ufuk değil değilmi bu ötekisi ya onu kullan sayın hocam yada fatih akyeli, ufukhan henüz kaldıramıyor
    Jeferson bencede iyi kaleci çıkan haberler onun moralini bozuyor bence ona güvenilmeli
    Dün tv5 e çıkan sayın yönetim kurulu üyemiz niçin medyanın önünde hocamızın forvet hattındaki hatasını eleştiriyor acaba bir huzursuzluk var mı?
    BIRAKIN YAKAMIZI DA ŞAMPİYON OLALIM...

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

lazaroni takım daha tanımamış ve 96-97 sezonundakı şaşalı döneme adapte etmeye çalışmış ve de defasnta bayağı bir açık vererek yüzüne gözüne bulaştırmıştır, yattara gibi kontra atak futbolunda bulunmaz bir oyuncuyu maç berabere iken kenarda oturtup geriye düştüğümüzde oyuna alarak mahrur ertuğrul sağlam' ın- gözüm üstünde ertuğrul gözüm üstündeeee- ekmeğine yağ sürmüştür, ileride ve orta saha da pres yapılmadan defans ta karşılanmaya çalışan toplarla sonuca gitmek hangi taktiğe girer bilmiyorum.. bir sözüm de ŞİMEK efendiye... anladık sakatlandın.. sakatlandıktan sonra ilk maçları anlarım biraz çekingen olur insan fazla girmez oyuna veya ikili mücadelelere de be adam bayağı zaman geçti ki dünya kupasında mücadele ettin ne dir bu çekingenlik hala... iki dizimdede ağrılar varken yinede çift dalardım topa acıyacağını bile bile, bir mücaleye girdimi gördünüz mü Allahınızı severseniz yaa. ya bu futbolu bırak git ya da adam gibi iki sene öncesindeki geri dön Şimek Efendi..
    Konu Erdinç Dilek tarafından (07.08.2006 Saat 09:14 ) değiştirilmiştir.
    TrabZonguldaklı...

laz_rail_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yanilmiyorsam Kayserispro haftaya GSile oynayacak.. yenilirlerde Akillari baslarina gelir diyecem ama Akil yokki geri gelsin
    Niye bir anadolu takımının eziklerden birine yenilmesinden zevk alıyoruz ki bizi oynayarak yendiler bu da doğal lige bizden çok daha hazırlar erken başladılar ve biz ikinci üçüncü lig takımları ile hazırlık maçı yaparken onlar 4 resmi maç oyanadılar kayseri iyi top oynuyor tebrikler ve ben inanıyorum ki kayseriye gelecek ezikler o sahadan kolay çıkamayacaklar kayseri ise bizim rakibimiz değil...
    BIRAKIN YAKAMIZI DA ŞAMPİYON OLALIM...

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar bence hocanın yaptığı kabahat neydi biliyormusunuz. Hoca maça ordu spor maçındaki kadro ile çıkacaktı. Peki neden böyle bir hata yaptı. Benim bildiğim yada ben yanlış biliyorum ama benim bildiğim yeni oyuncular maçın ilerleyen dakikalarında sokulur. Yani marcelinhoya lafım yok ben beğendim çok koştu. Ama musa büyük yahu bu adam pozisyonları hep harcadı. Yani marcelinhonun enerjisi ilk yarıda süperdi o dakikalarda onun yanında atağa kalkacak hızlı biri lazımdı bu adam sizce kim olabilir. Tabiki yattara ama sakat dediler o zaman sakatsa takıma alışkın olan celoyu soksaydın. Yada ömer rıza bile o kanatta daha çok iş yapardı musadan.Bence musa tercihi yanlıştı. Bize en kısa sürede sol kanata bir transfer lazım. O zaman bu takımı siz görün.
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)