Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 279 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gökdeniz ve Duran Toplar

Telha TANYILDIZI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

arkadaşlar kolayı var hamiyi getirsinler kritik maçlarda frikik oldumu oyuna alırız gölünü atar sonra saha kenarında biraz dinlenir bide bi iki top geldimi vurur yani bu konuyu bu kadar uzatmayalım

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Smile

Alıntı yaranozlu Nickli Üyeden Alıntı
    ben size bişey sölim. gökdeniz istese de kullanamayacak, çünkü sahada olmayacak. bu kadroda zor yer bulur o kafayla. kendini geliştirmesi hızını aklıyla birleştirmesi lazım. yoksa kendi bilir....
    Gökdeniz bu kadronun değişmezi olur.Sende burdasın bende,adam ordu maçında da akıllara zarar oynadı valla

ahmetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene duran topları marcelinho veya oynarsa çagdaş kullanır bence gökdeniz hareketli toplara uzaktan iyi vuruyor duran top ustası değil
    BORDO MAVİ Asil rengiyle, KaraDeniz Fırtınası,Gerçek Efsane Başkaldırışın Destanı,İhtilal =TRABZONSPOR

Ustaalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gokdenizin duran toptan attigi gol pek hatirlamiyorum ben..
    marcelinho butun duran toplari kullanacak sanirim, bu sorunun da cozuldugune acaip sevindim valla, gectigimiz 2 yilda duran top organizasyonu sifirdi bizde malesef..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır beratiabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar alanına ve yerine göre nerede frikik kullanacaklarını hoca belirler benim bildiğim eğer belirleyemiyorsa zaten ondan hoca olmaz. Böyle Gökdenizdi oydu buydu diyerek takım içerisinde ayrımcılık yapmak hiçte hoş olmadı bence. Birde takım içerisinde hiçkimse ben bu topu dışarı atayım diye topun başına geçmez. Alsınlar o zaman Frikik ustası birisini ve bu tartışmada burada bitsin Trabzonspor taraftarını birbirine sokmasınlar.

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

iloveyouszymek bu senin için.bu maçta da gördük gökdeniz ve duran yop ikisi de birbirinin yakından uzağından geçmiyor.
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı shooter13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iloveyouszymek bu senin için.bu maçta da gördük gökdeniz ve duran yop ikisi de birbirinin yakından uzağından geçmiyor.
    bende aynı düşüncedeyim bütün kornerleri rezil etti.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yattara ve musampa kullanmalı gökdeniz ara sıra kullanabilir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

10 kornerden birini atsak her maç 2-3 golümüz garanti!!bir takım bu kadar korner kazanıp göz göre göre nasıl heba eder.çocuk oyuncağımı bu?
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Nereden
    Trabzon

yattara kullansın yattara.... ya da musampa. gökdenize vermeyin şu topları

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Yattara ve Musampa cok super kulaniyor... Alternatifler cagdas ve gokdeniz..
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

musamba yoksa yattara

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tartışmasız yattara geçmişte onun ortalarından hatta kornerlerinden bile direk goller olmuştur

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yattara ve mussssssampaaaa..gökdeniz koşsun
    Teşekkürler ADMIN!!!

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçı Mehmet Mercanlı, ahmetto, volkanferhan, mackdali22 ile beraber izledik... hepimizin ortak sorusu (bizi hayrete düşüren) aynıydı:

"büyük olduğunu, büyüklüğünü bir kenara bırakalım profesyonel olduğunu iddia eden bir ekip, antrenmanlarında hiç mi duran top çalışması yapmaz ki, kazanılan bu çok değerli toplar abuk subuk kullanılır?..."

futbolda artık net gol pozisyonlarına girmek çok kolay olmuyor... bu yüzden duran topların değeri inanılmaz derecede arttı... ama (sanırım) biz 10'un üzerinde korner attık, Konyaspor'un hiç yoktu... neticede bu bize bir avantaj sağlamadı... kullandığımız frikiklerde de sadece Yattara ve Musampa oyuna girdikten sonra biraz tehlikeli olabildik...

ya rakip ne yaptı?... öyle ya da böyle (yani Stepanov'un hatası da olmuş olsa), penaltıyı bir duran top sayesinde kazandılar... ve hatta o pozisyondan önce Da Silva'nın çataldan dönen bir başka frikiği vardı...

sözün özü kazanmayı hak ettiğimiz bir maçı neredeyse 2 duran topla veriyorduk... demek ki duran toplar çok önemli... demek ki Ziya Doğan'ın hem ofansif hem de defansif anlamda takıma duran top çalışması yaptırması lazım... şayet yaptırıyorsa daha da fazla yaptırması lazım o zaman...

Gökdeniz kullansın mı olayına gelince?... Gökdeniz'in, idman bittiğinde herkes evine doğru yol alırken; o sahada kalıp 2 saat fazladan çalışarak bu eksiğini kapatması lazım... yani "madem iyi kullanamıyorum, ben de kullanmam abi bundan sonra frikik/korner" demektense; "ben vasatın üstünde bir oyuncu / bir yeteneksem bu işin altından kalkarım, daha çok çalışmam lazım" demelidir...

"der mi peki?" derseniz, hiç sanmıyorum...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gökdeniz de nerden çıktı bu frikik sevdası anlamış degilim be gökdenizim bir tane frikik golün olsa derim adam attı kendini geliştirmek istiyor ama yok abi adam beceremiyor haliyle beceremiyorsa işi erbabına bırakacaksın ama o da yok illa da BEN diyor adam

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yattara bu isi en iyi yapabilecek oyuncu.ayrica musampanin bugun bi tane frikiki direkten dondu oda dusunulebilir
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Nereden
    Ankara

Alıntı sümela61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçı Mehmet Mercanlı, ahmetto, volkanferhan, mackdali22 ile beraber izledik... hepimizin ortak sorusu (bizi hayrete düşüren) aynıydı:

"büyük olduğunu, büyüklüğünü bir kenara bırakalım profesyonel olduğunu iddia eden bir ekip, antrenmanlarında hiç mi duran top çalışması yapmaz ki, kazanılan bu çok değerli toplar abuk subuk kullanılır?..."

futbolda artık net gol pozisyonlarına girmek çok kolay olmuyor... bu yüzden duran topların değeri inanılmaz derecede arttı... ama (sanırım) biz 10'un üzerinde korner attık, Konyaspor'un hiç yoktu... neticede bu bize bir avantaj sağlamadı... kullandığımız frikiklerde de sadece Yattara ve Musampa oyuna girdikten sonra biraz tehlikeli olabildik...

ya rakip ne yaptı?... öyle ya da böyle (yani Stepanov'un hatası da olmuş olsa), penaltıyı bir duran top sayesinde kazandılar... ve hatta o pozisyondan önce Da Silva'nın çataldan dönen bir başka frikiği vardı...

sözün özü kazanmayı hak ettiğimiz bir maçı neredeyse 2 duran topla veriyorduk... demek ki duran toplar çok önemli... demek ki Ziya Doğan'ın hem ofansif hem de defansif anlamda takıma duran top çalışması yaptırması lazım... şayet yaptırıyorsa daha da fazla yaptırması lazım o zaman...

Gökdeniz kullansın mı olayına gelince?... Gökdeniz'in, idman bittiğinde herkes evine doğru yol alırken; o sahada kalıp 2 saat fazladan çalışarak bu eksiğini kapatması lazım... yani "madem iyi kullanamıyorum, ben de kullanmam abi bundan sonra frikik/korner" demektense; "ben vasatın üstünde bir oyuncu / bir yeteneksem bu işin altından kalkarım, daha çok çalışmam lazım" demelidir...

"der mi peki?" derseniz, hiç sanmıyorum...
    aga benim de aklımda aynı tip soru işaretleri vardı.
    biz bu kadar net görürken bu takım hiç mi korner atışı,hiç mi frikikhiç mi penaltı çalışmaz.
    alacaksın 3-4 yetenekli oyuncuyu antreman çıkışlarında 1 saat 2 saat neyse şut çalışması yaptıracaksın.
    alacaksın tolgayı geri pas çalışması yaptıracaksın.tolganın ayağı gelişsin bakalım hala jaferin formasını alamıyosa bu takımda kalecilikten anlayan adam yoktur diyorum o kadar.musampa bir frikik attı direkten geldi üzerien gidlmeli.ama şöyle sert füze gibi vuran adam da yokki.çağdaşla falan olmaz öyle işler.
    hami napmış 2 sene çalışmış topa öyle vurabimek için.demek ki üzerine gitmek lazım
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

konu eski mevzu hep taze! gökdeniz bu sevdası yüzünden szymek'i de kızdırmıştı bir maçta. daha yere düşer düşmez hemen topu kapıyor... yok daha bir hünerinide görmedik ki! yani bunu mçata mı deniyorsun? yoksa bu adam antremanlarda çok iyi kullanıyorda bir türlü maçta mı beceremiyor? artık bir frikik golü atsında o da rahatlasın bizde yoksa adamın gözü arkada gidecek!
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Bursa

musampa yattara oynarsa ufukhan ama gökdeniz aslaaaaa

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Alıntı shooter13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

shooter13 kardeş harikasın...

valla sinir krizi geçiriyordum az daha...adam her topa David Beckham edasıyla gelip vuruyor, her seferinde dağlara taşlara...isabetli bir şut ya da orta yok...fitil oldum...ikinci yarı Yattara girdi de rahatladım...

Başlık başarıyla hortlatılmış...

Tekrar teşekkürler shooter13...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

az önce lig tv de cem pamiroğlu eminimki TRABZONSPORDA gökdenizden daha iyi duran top kullancak adam vardır dedi.

Nereden
    Ankara

ne demek abi.çok büyük bir eksiklik bir takımda freekickleri penaltı gibi kullanaabilen yada en azından yanından geçen bir adam

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yattara korner,gokdeniz frikik işini beceremiyor
    Önce TRABZONSPOR

Erman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu konu sene başından beri tartışılıyor ve bariz ortada ki bu adam bu işi beceremiyor. Eğer bu takımın başında bir teknik direktör olsaydı yanlışları görür ve herkesin ehli olduğu işi yapmasını sağlardı.

Hasan Şaş iyi bir futbolcudur ama duran top kullanamaz. O yüzden Galatasaray'da duran toplara Sabri koşuyor son zamanlarda. Alex Avrupa futboluna uymasa da iyi bir orta saha oyuncusudur ve müthiş duran top kullanır; başkası bir anormallik olmazsa ellemez. Tersi olduğu zamanlarda dikkat edin Gerets, Zico ve Tigana hemen fırlıyorlar kulübeden müdahale etmek için. Bizde de Ziya Doğan başkası kullanmak isteyince azarlıyor; Musampa'yı hatırlayın.

Maçlar Gökdeniz'in duran top alıştırması yapacağı yerler değil. Antremanlardan sonra kalırsın iki üç saat daha fazla ve bu eksikliğini gidermeye çalışırsın. Tıpkı diğer profesyonel futbolcular gibi. Tıpkı 40 yaşındaki Hooijdonk'un hala antreman sonrasında iki saat frikik alıştırması yapması gibi.
    Çok yaşa Trabzonspor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)