Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 128 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ali Şen, Zenith, GAZPROM, Fatih Tekke ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Ali Şen, Zenith, GAZPROM, Fatih Tekke ?

Fatih Tekke'nin transferi gündeme düştüğünden beridir, özellikle fenerlilerin konuştuğu bir söylem vardı:

Fatih'i aldık!

İnanmadık, konduramadık, vs. vs.

Sonra biraz inanır gibi olduk. "Yok yok, yoktur öyle şey dedik" sonra.

Fenerli kongre üyesi, yönetim ve başkana oldukça yakın olduğunu bildiğim arkadaşlarım bana sürekli "Fatih Fener'de" derken de kendi kendime: "Bu onların hayal dünyası ve ne yapalım fenerlilerin yapısı böyle diyordum".

Tam bu transfer duruldu derken, ortaya enteresan gelişmeler çıktı. Bir kere baştan beri yönetimimizin bu transfer için "olursa olur ne yapalım" havasından ziyade, "ya olacak, ya olacak" havasında olduğunu da gözlemlemek ilginçti.

Sonrasında, aklıma o fenerlilerin "bu iş hiç tahmin etmediğiniz bir şekilde olacak söylemleri kafamı kurcalamaya başladı. Bu olaylar kafamda bir "acaba" sorusunu oluşturdu.

Aylardır çeşitli şekillerde gündemde olan Fatih Tekke transferi ve taliplileri arasına çok şaşırtıcı bir şekilde "Zenith" girdi. Vallaha ne yalan söyleyeyim aklıma hiç de iyi şeyler gelmedi.

Bir hülle olabilir miydi bu? Belki de kim bilir. Başladım araştırmaya. Bu gece oldu bu iş.

Önce Zenith takımının tarihi, yöneticileri vb. konularda bilgi araştırdım. Kulübün bir internet sitesi var. Bu sitede İngilizce bir bölüm de var ama içeriği Rusça'nınki kadar zengin değil. Önce online tercüme sitelerinden faydalanmaya çalıştım ama elle tutulur bir bilgi elde edemedim.

Ama şu not önemliydi: Kulüp dünya kupası sonrası Dick Advocaat ile anlaşmıştı. Yani iddialı bir harekette bulunmuşlardı. O zaman da şu an 13 hafta sonunda 9. oldukları ligde iddialı olmak istemiş olabilirlerdi. Yani her şey normal gibiydi.

Önce tek tek tüm taraftar sitelerimize girdim. Bu konuyla alakalı pek bir haber de yoktu. Her şey normal gözüküyordu.

Sonra Zenith hakkında bilgi toplamak için internette gezinirken şu ilginç bilgiye ulaştım:

Gazprom Control

In December 2005 Gazprom took a controlling stake in the club. The deal was announced by Valentina Matvienko, the Saint Petersburg governor. According to her, Gazprom has already arranged the construction of a new stadium and was planning to invest in the club's facilities and equipment and the development of junior soccer leagues.

(kaynak: http://www.answers.com/topic/fc-zenit-saint-petersburg)

Bu yazının Türkçe meali bize: Aralık 2005'te şu meşhur GAZPROM şirketinin kulübün yönetimini ele aldığını söylüyordu. Bu olayı Zenith kulübünün yer aldığı şehrin Valisi Bayan Valentina Matvienko açıklamış. Hatta GAZPROM yeni bir stad inşa etmeye bile başlamış.

Sonra kulübün internet sitesine dönüp tekrar baktığımda kulübün sponsorlarından birinin (aslında sahibinin) GAZPROM olduğunu ve bunu Rusça yazdıkları için başta anlamadığımı farkettim.

Bu sefer GAZPROM ile Aziz yıldırım ya da Ali Şen'in bir ilişkisi olup olamayacağını araştırmaya başladım. Sonuç gene ilginçti. Evet GAZPROM ve Ali Şen Türkiye'de ortaktılar. Buyrun bunlarla ilgili haberler:

(kaynak: http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=126138)

GAZPROM ALİ ŞEN'E ORTAK OLDU

Dünyanın en büyük doğalgaz üreticisi olan Rus şirketi Gazprom, Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı Ali Şen'in üstlendiği Bosphorus Gaz Corporation'a yüzde 40 ortak olarak, Türk doğalgaz piyasasına girdi.

12 Nisan 2004 Pazartesi 13:47

Türkiye'de doğalgazın ithalatı, iletimi, toptan satışı, depolanması, pazarlanması ve ihracatı konusunda faaliyet gösteren Bosphorus Gaz Corporation, yıllık 500 milyar metreküpü geçen doğalgaz üretimiyle dünyanın en büyük doğalgaz üreticisi olan Rus kökenli Gazprom ile el sıkıştı.

Yapılan ortak açıklamaya göre, anlaşma uyarınca Gazprom'a ait Alman ZMB şirketi, Bosphorus Gaz Corporation'a ait hisselerin yüzde 40'ını satın aldı. Bosphorus Gaz Corporation'ın yüzde 60 hisse ile diğer ortağı ise Şen Grubu'nun da dahil olduğu Tur Enerji A.Ş olarak bildirildi.

Rusya doğalgaz rezervlerinin yaklaşık yüzde 60'ını kontrolu altında bulunduran Gazprom, Rusya'nın gaz tüketiminin yaklaşık yüzde 90'nını karşılıyor. Rusya'da tüketilen elektriğin yaklaşık yüzde 50'si de Gazprom'un temin ettiği doğalgazdan sağlanıyor.

Gazprom, dünyada sahibi olduğu 58 şirket ile beraber toplam 300 bin çalışanı ile hizmet veriyor. Toplam dünya gaz üretiminde yüzde 20'ler seviyesinde paya sahip olan Gazprom'un ürettiği doğal gaz, 68 Rusya Federasyonu bölgesi ve 27 ülkeye dağıtılıyor.

Açıklamada, yetkililerin ortaklıkla ilgili olarak, Gazprom'un Türk doğalgaz ve enerji piyasasına Bosphorus Gaz Corporation A.Ş. aracılığı ile katılımının, Türkiye ekonomisinin gelişimine yeni ve ek imkanlar sağlamakla birlikte, sanayinin ve tüketicilerin makul piyasa fiyatlarından güvenli bir şekilde gaz temin edebileceğini belirttikleri aktarıldı.

Daha başka kaynaklar için:
    http://www.milliyet.com.tr/2004/12/20/son/soneko20.html
    -------
    Gazprom, Ali Şen'le İzmir'in doğalgazına talip

İzmir doğalgaz dağıtım ihalesine Polat, Tekfen ve Zorlu'dan sonra Rus Gazprom-Ali Şen ortaklığı Bosphorus Gaz Corporation da başvurdu.

Rusya'nın doğalgaz şirketi Gazprom, Türkiye'deki ilk ciddi yatırımı için harekete geçti. Gazprom-Ali Şen ortaklığı Bosphorus Gaz Corporation, İzmir doğalgaz dağıtım lisansı ihalesine katılmak için Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'na (EPDK) başvuruda bulundu. Rus Taftnet firmasıyla kurduğu ortaklıkla TÜRPAŞ'a talip olan Zorlu Holding'e bağlı Zorlu Enerji de yeterlilik başvurusu yaptı. EPDK, bugüne kadar toplam 18 ilin doğalgaz dağıtım ihalesini tamamladı. Kurum'a; sosyoekonomik koşulları açısından 18 ilin önünde yer alan İzmir'e teklif vermek için başvuru yapan firmalar dikkate alındığında bu ildeki ihalenin "kıran kırana" geçeceği anlaşılıyor. Cuma günü sona eren ihaleye teklif vermek için 11 şirket başvuruda bulundu. Tekfen, Aksa, Anadolu, Enerko, Doğalgaz Dağıtım (DODAŞ), Palgaz, Tahincioğlu Holding'e bağlı Nida İnşaat'ın yanı sıra Rus Taftnet firmasıyla kurduğu ortaklıkla TÜPRAŞ'a talip olan Zorlu Holding bünyesindeki Zorlu Enerji, eski Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın sahibi olduğu Polat İnşaat ile Gazprom-Ali Şen ortaklığı Bosphorus Gaz Corporation da ihaleye teklif vermek için yeterlilik başvurusunda bulundu. Dünyanın en büyük doğalgaz üreticisi olan Rus şirketi Gazprom, Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı Ali Şen'in üstlendiği Bosphorus Gaz Corporation'ın yüzde 40 ortağı.

(kaynak: http://www.sabah.com.tr/2004/06/28/eko117.html)
    ------------------------
    Gazprom:Kontratı sadece Ali Şen’e devrederim
    Yelda ATAÇ/ANKARA

Türkiye'nin yasa gereği yapmak zorunda olduğu doğalgaz kontratlarının özel sektöre devrine karşı çıkarak BOTAŞ'ı zor durumda bırakan Gazprom, ‘Kontratımı devrederim ama yalnızca Ali Şen’in şirketine' diye şart koştu.

Daha önce BOTAŞ'a gönderdiği yazıda özel bilgilerinin açığa çıkmasını istemediği ve muhatabının BOTAŞ olduğu gerekçesiyle kontratların özel sektöre devrine kesinlikle izin vermeyeceğini belirten Gazprom, son olarak Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'na (EPDK) gönderdiği yazıda ise Ali Şen'in şirketi Bosphorus'un ismini vererek, kontrat devrini bu şirkete yapabileceğini bildirdi.

Gazprom Genel Direktörü Alexander I.Medvedev imzasıyla gönderilen yazıda, Bosphorus şirketinin doğalgaz ithalatı lisansı almak istediği belirtildi. Doğalgaz Piyasası Kanunu hükümleri çerçevesinde BOTAŞ'ın yanında özel sektöre de doğrudan gaz satışı düzenlemesi getirildiğine işaret edilen yazıda, bu çerçevede Gazprom'un yeni iş olanakları üzerinde durduğu kaydedildi.

Gazprom'un, BOTAŞ'la varolan anlaşmalar gibi uygun koşullarda Bosphorus ile sözleşmeye dayalı bir işbirliğine girmeye hazır olacağının belirtildiği yazıda, bu şirket ile Gazprom arasında hissedarlığa da girilebileceği ifade edildi.

Gazprom'un bu çıkışı, 1995 yılında Turusgaz kurulurken GAMA şirketinin şirkete dahil edilmesinde yaşanan süreci çağrıştırdı. Türk tarafının Turusgaz'ın yalnızca Gazprom ve BOTAŞ'tan oluşması düşüncesi, Gazprom'un GAMA için bastırması üzerine gerçekleşmemiş, Turusgaz üçlü bir yapıyla oluşturulmuştu. Turusgaz, alınan komisyonun büyüklüğü nedeniyle iki ülke arasındaki doğalgaz tartışmalarında da hep tartışma konusu olmuştu.

Gazprom, bu kez Ali Şen'in firmasını isterken, bir süre önce Ankara'da gerçekleşen BOTAŞ-Gazprom doğalgaz pazarlığında Ali Şen'in Gazprom adına katılması ve arabulucu olarak Başbakan Tayyip Erdoğan'a kadar çıkması dikkati çekmişti. BOTAŞ'ın yasa gereği 2 Kasım'a kadar toplam doğalgaz kontratlarının yüzde 10'unu özel sektöre devretme zorunluluğu bulunmasına karşın, Gazprom'un tavrı bir süre önce büyük sıkıntı yarattı.

kaynak: http://www.hurriyetim.com.tr/haber/0...~319030,00.asp

Bu haberlerden de anlaşılacağı üzere Gazprom ile Ali Şen Türk Pazarını eline alıp, "dalgalarını bulmaktadırlar".

Ali Şen'in Aziz Yıldırım'ın istifası döneminde tekrar kendini göstermeye başlamış olması da bir başka işaret olarak görülmüştür hepimiz tarafından.

Şimdi parçaları bir araya getirmek sizlere kalmış. Ben sadece "ben demiştim" demek ve bir kayıt düşmek istedim.

Şimdi bu olayın bir sportif boyutu var elbette. Fatih bizim yıldızımız falan filan. Ama bir de başka boyutu var ve o boyutta bizi kimsenin aptal durumuna düşürmesini sindiremiyorum. Bu iddialar belki de aşırı paranoyaklaşmaktan da çıkmış olabilir. Ama ya değilse demekten de kendini alamıyor insan.

Yanılıyor muyum?

İnşallah EVET!
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Adnan Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok güzel yazmışsın kutlarım...
    Şu da bir gerçek ki Fatih istemediği sürece kimse onu Fb ye gönderemez...Ve de kendi de defalarca söyledi bunu.

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

şimal yıldızı arastırman icin tesekkürler kabaca bakınca bi tesadüf gibi geliyo ama şimdi bende hülle olableceğini düşünüyorum insallah değildir
    sn yönetimimizede bi gönderme transferi elinize yüzünüze bulastırdınız bari su forumu okuyunda ona göre gard alında elimizdekiler ucmasın bi zahmet

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

aynı şüpheyle ufak çapta bir araştırma yapmıştım "gazprom" adını duyunca ve ne yazık ki korktuğum şeyle karşılaştım.diliyorum ki daha fazlası gerçekleşmez bu senaryonun bunun hesabını kimse veremez,yönetimi o saatten sonra kimseler kurtaramaz
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yaptığın araştırma kısa ama öz. ellerine sağlık... ali şen ile zenitin arasındaki bağı şimdi daha rahat kurabiliyorum... yukarıdaki haberler ve zenitin şu anki atağı bana chealse.yi hatırlattı... rus zengininin yaptığı işe benziyor bu firmanın yaptığı iş... kara para aklamak için kendi takımını kur... ali şende fenere alamadığı takımı zenite almak istiyor sanırım... belki fb. için dğeildir bu satış ama zenit takımının fatihi almak istemesinde alişenin büyük faktörü var sanırım...
    bu paraların nereden geldiğide ortada... fatih bunları okusun ölçüp tartsın...sonra da kendi için hangisi hayırlısı ise onu seçsin...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Nereden
    İstanbul

Benin anlayamadığım olay burda bir çok arkadaş fatih in söylemlerine güveniyor her ne kadar ben güvenmesemde.

Fatih fenere asla gitmeyeceğini belirtti zenit-gazprom-ali şen veya hangi bağlantı olursa olsun fatih ben gitmiyorum dedikten sonra kim fatihi fenere gönderebilirki ama şunada emin olun eğer fatih zenit ten dediğiniz bağlantılar yüzünden fenere giderse bunun mimarı yönetim değil tamamen kendi hür iradesini kullanan fatihtir.
    Kahpe Bizans;
    Ölünüzü Dirinizi ,Hergün Birinizi ,Birgün Hepinizi
    Trabzonspor da oynayan futbolcu nefes aldığı sürece onun için kaybedilmiş birşey yoktur...

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

müthis bir gazetecilik calismasi yapmissin tebrik ederim. belki baska bir ülkede tüm spor basinini harekete gecirebilecek kadar güclü kanitlar, ama türkiye'de degil tabi ki...

yalniz hadi fatih'i alanlarin ortakligini anladik da, onu satanlarin da kimlerin ortagi oldugunu bir ortaya dökseniz de herkes bir rüyalardan ayiliverse...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatih herşeyi göz önünde bulunduracak bu ilişkileri de... ayrıca sözleşmesine tolgada olduğu gibi 3 takıma gidemez yazılablilir..
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Nereden
    İstanbul

TOLGA nasıl GS ye gitti, ? Aynı senaryolar yazılıyor herhalde !Dere çok bulandı , bu kadar stres yeterde artar bile , ne demek PAZARTESİ ne kadar cevap vereceğiz, bu arada MEHMET YILMAZ'IN KONYA işinde pürüz çıkartmışız? Kiralık değil bonservisnle satalım demişiz. KONYA da duraklamış, bu işlerde bir bit yrniği var ama ne ? Bekleyelim ve görelim. Gerçi FATİH bizde kalsada kalmasada pek önemi yok gibime geliyor. Hoca bile yarım ağız konuşuyor.
    TRABZONSPOR ÜYE NO:12458

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bakın arkadaşlar benim burada anlatmak istediğim özetle şu. Bu ilişkiler bir tahmin değil gördüğünüz gibi. Ama gene bu ilişkiler tek başına hiç bir anlam da ifade etmeyebilir. Burada bizim değil, tüm camianın uyanık olması lazım.

Fatih gitsin diyenler:
    Eğer sonunda fenere gidecekse, o zaman bunu bu sene mertçe yapsalar, Trabzonspor maddi anlamda daha da karlı çıkacaktır (ben hiç istemesem de)

Fatih kalsın diyenler:
    Burada eleştirdiğim salt bizim yönetimimiz değil. Zira bu yazılarla insanları suçlamak yeterli değil. Hele ki6-7 milyon dolarlık bir alışveriş bu kadarcık kanıtla gölgelenmez. Ama dikkatli olunmalı ve kokular (eğer gerçekten de varsa) takip edilmeli.

Ben de sürekli birşeyler duyuyorum çevremdekilerden. Ama %60-70'i boş çıkıyor. Onları burada dile getirmek istemiyorum zira burası bir dedikodu hattı değil. Ama ben bu yukarıdaki tabloya bakınca Ali Şen'in olduğu yerden bir reklam kokusu mutlaka alıyorum.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şimal Yıldızı'nın tespitleri son derece doğru ve şüphe duymaya bile gerek yok bence. Burada yapılması gereken de kendisinin dediği gibi camiayı uyanık tutmak. Bu yüzden bu başlığa bakan herkesin bir kaç kelam etmesi ve başlığı hep yukarılara taşımamız gerek. Ratingi yüksek olsun ki sesimiz daha çok duyulsun. Bu arada Fatih Tekke'nin satılmasını isteyen arkadaşlara bir hatırlatmam olacak. Bu yönetimin transfer beceriksizliğiyle Tekke satılamaz.Yani adamı satarız yerini bunlar 40 yıl uğraşsalar dolduramazlar.Zaman göstermiştir ki bunların geçen seneden ne izledikleri bir futbolcu var ne de başka doğru dürüst bir politikaları.Zaten alınacak bir kaç seri puan kaybında tribünlerden duyulacak ses bellidir...YÖNETİM İSTİFA

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatih istemezse kimse gönderemez....
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

kolombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şimal yıldızına araştırmacı adminliğinden dolayı tebrik eder yazdıklarının tamamen gerçekler ile örtüştüğünü beyan ederim.sayın sedat tunalı da bu konuyu vurgulamış.bizim bilgisayar başında yapabildiğimiz bu tesbitleri yönetim işin içinde olan kurum olarak yapamıyormu.abi kitlendim kaldım ne yapmak gerek diye bugün aldığımız transfer haberleri doğru ise(ersen martin,musa büyük ve brezilyalıdan bahsediyorum)fatih in kesinlikle kalması gerek..
    önümüzdeki sezonda boşa geçeceğe benzer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı adnanm61 Nickli Üyeden Alıntı
    Çok güzel yazmışsın kutlarım...
    Şu da bir gerçek ki Fatih istemediği sürece kimse onu Fb ye gönderemez...Ve de kendi de defalarca söyledi bunu.
    işte kimsenin anlamadığı tüm bu olanları silen bir olay

FATİH TEKKE İS-TE-MEZ-SE KİMSE ONU SATAMAZ.

fatihe güvenenler rahat olsun o yüzden.

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu İŞ HÜlleye Dogru Gİdİyor... Uyan Trabzonspor Taraftari!!!!!!!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zenith denilen takım kendi liginde iddiası olmayan bir takım.Ben de huylanıyordum.Şimal Yıldızı nın süper araştırmacılığı ile bu olay hemen hemen ortaya çıkmıştır.Bakın Ben Fatih in Avrupaya gitmesine karşı değilim.Ama Zenith Trabzon Spor dan büyük bir Avrupa takımı değilki. aMA fAtih de gitmek istiyorsa Demek ki Fener e gitmek istiyor.dolaylı yoldan olsada bu böyle. Bugünkü maç bizim için büyük bir fırsar biz tepkimizi verelim ki taraftarın düşüncesini rengini bilsinler.

Fatih Zenith e gitme olayı başlayıncada transferler tek tek çıkmaya başladı.Ersen Martin,Musa Büyük,Denilson ve Marcelinho.Bunlar Fatih den gelen parayla alınacaksa,yazıklar olsun bu yönetime bizi kandırıp vaadlerle oraya geldiler.

Ama İnşallah Fatih dediği gibi delikanlıdır ve Fener e hülle yoluyla da gitmem der hem o kalır hemde transferler gerçekleşmiş olur.Yönetimin de yaptığı plan, olması gerektiği gibi Trabzon Spor un menfaatleri doğrultusunda ellerinde patlar.bu işten biz yani taraftar ve Trabzon Spor karlı çıkar.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı spartaküs Nickli Üyeden Alıntı
    Bu İŞ HÜlleye Dogru Gİdİyor... Uyan Trabzonspor Taraftari!!!!!!!!
    taraftar zaten uyanıkta..asıl uyanık olması gerekenler uyuyorlar...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özellik TV8'deki yorumlarında aliş şen'in Fatih Tekke'ye olan sevgi ve hayranlığını takip edenler hatırlayacaklardır. "Öyle olmazsa böyle olur" a mı gidiyor iş, neler oluyor ? Fatih kurban mı ediliyor ?
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı
    Özellik TV8'deki yorumlarında aliş şen'in Fatih Tekke'ye olan sevgi ve hayranlığını takip edenler hatırlayacaklardır. "Öyle olmazsa böyle olur" a mı gidiyor iş, neler oluyor ? Fatih kurban mı ediliyor ?
    Abi biz uyandık, da Fatih TEKKE işn içinde O uyanamıyacak mı:Eğer Zenith e giderse dolaylı yoldan olsada O da gitmek istiyor.Bundan bu çıkmıyor mu.Görelim ak mı kara mı.Ama benim zoruma giden bizi saf zannetmeleri ?
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

grandiose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim sonunda başından beri düşündüğü yıldız!! transferini Fatih Tekkeyi gözden çıkararak yapacak!!! acizlik.... Fatih Tekkeyi bu oyuna alet etmek hafiflik...bir kez daha göz göre göre eziklerin oyununa gelecek kadar basitlik.. ne diyeceğimi bilemiyorum...
    NIGHTMARE OF BYZANTIUM

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hakankurt1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Arrow

herkes fatihin hayrani olabilir ama asala fatih bir febe hayrani asla olamaz ayni bizim gibi bir baska takim veya o takimlarin futbolculariina hayran olamiyacagimiz gibi

BMN KOCAELİ--BMN ANKARA
    Lazanat' lı

kolombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sayın adminler bu olaya bmn olarak ne kadar daha sessiz kalınacak....bugün harekete geçilmezse ne zaman geçilecek...
    önümüzdeki sezonda boşa geçeceğe benzer

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Evvelâ sevgili Şimal Yıldızı'nı titiz ve müdakkik araştırması için tebrik ediyorum. Çok büyük bir kısmını istemesem de paylaştığım önsezileri isabetli de olabilir isabetsiz de. Ama bu araştırma ortalıkta gazeteci diye geçinen pekçok kişiye ibretlik bir çalışmadır.

"İzale-i şek isbât-ı yakinden evlâdır." Yani şüphenin bertaraf edilmesi açık bir gerçeği isbat etmekten önce gelir. Ne yazık ki transfer konusunda bir türlü bertaraf edilemeyen şüpheler ortalıkta dolaşıp duruyor. Belki beni paranoyak bulacaksınız ama bana bu olay Zenith-FB arasında değil de Zenith-FB-TS [Yönetim Bazında] üçgeninde tezgâhlanmış gibi geliyor. Fatih'in malum açıklamalarına rağmen Zeyyat kafkas'ın hepimizin hatırında olan beyanlarını hatırlamak sanırım kâfi gelir. Peki ya bütün bunlar büyük bir oyunun parçaları iseler ve Fatih'de kendisini taraftar nezdinde aklayarak FB'ye gitmek istiyorsa!..Biraz komplo teorisi gibi mi geldi? Gerçek bir komplo asla ispat edilemez. Edilirse hatalı demektir.

Diyelim ki aklımıza gelen her şey kuruntudan ibaret. Diyelim ki şampiyonluk görememek yüzünden, transfer fiyaskoları yüzünden paranoyaklaştık. İyi de Fatih'in satışından elde edilen gelirle malum Brezilyalılar alınacaksa -ki alınacaklarına inanmıyorum. Yönetim yüzümüze baka baka yalan söylüyor- başkanın kendi cebinden yıldız alma sözü arada kaynamıyor mu? Yoksa yıldız olarak Ersen Martin ve Firavun, pardon Musa Büyük mü alınıyor? Tabii bu iki Brezilyalıyı aldığımızı varsayarsak. Malum hem dengeler hem de şu %99 meselesi.

Yazacak çok şey var ama biraz daha bekleyelim bakalım!

Gerçek bir komplo asla ispat edilemez. Edilirse hatalı demektir.
    Konu poetricus tarafından (28.07.2006 Saat 12:20 ) değiştirilmiştir.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fazla paranoyak olmuş, sonuçta iş Fatih'te bitiyor kendisi, çok büyük Trabzonsporlu ya zenitte gittikten sonra fenere mi gider başka bir yere mi gider kendi bileceği iş. ya da zenie gitmez ben Trabzonsporluyum kulübümün para kazanmasını istesemde Zenit'te yapamam der sözleşmesini uzatır onu da demiyorsa fazla üstelemenin anlamı yok paşa gönlü bilir nereye giderse gider...

Ayrıca Ali Şen fb de başkan olmadığı sürece fb ye böyle bir kıyak yapmaz... Kısaca hülle gülle molla neyse işte Fatih istemediği sürece hiç bir şey olmaz...
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim dön bu yoldan.Fatihi satma

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)