Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 128 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ali Şen, Zenith, GAZPROM, Fatih Tekke ?

tamersoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şimal yıldızı çok güzel bi araştırma yapmış bende bu işte ince oyunların oynandığına inanmaya başladım umarım böyle olmaz..benim düşüncem şimal yıldızının yazısını kulübede bi şekilde ulaştırmak burdaki amaç fatihi satmalarını önlemek değil zaten satacaklarsada buna engel olmak zor..bunu yapmaktaki amaç onlara taraftarın uyumadığını herşeyden haberi olduğunu göstermek bilmem sizler ne düşünürsünüz ortak bi hareket gerekli..
    söliyecek bisi yok sadece trabzon.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Resmen işkence çektiriyorlar bize ...Meballeri başına olsun ne diyelim
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaslar, bir baska konuya da ben dikkat cekmek istiyorum. Fatih cok buyuk topcu, su anda takimin yarisi ama Rusya'da yasayan biri olarak sunu soyliyebilirim ki kesinlikle Fatih St.Petersburg'da basarili olamaz ve bir yili bile doldurmadan geri gelir. St. Petersburg yazin haziran ayinda 24 saat gunduz kisin aralik ayinda da 24 saat gece yasayan bir sehir. Kisin hava -35 dereceyi buluyor. Ve Rusya'da Futbol'a olan ilgi Trabzon'daki ile karsilastirilinca Fatih'in orda mutlu olma ihtimalini gormuyorum.
    Yani Fatih en fazla bir yil icinde ayrilacak ordan.. Peki ayrildigi zaman nereye gidecek asil bu soruyu sormak lazim.. Gene Trabzon'a mi gelecek ? Belki Tolga olayindaki gibi bi bakmisiz Fener'li o zaman da bu konulari mi gundeme getirecegiz. Ben St. Petersburg'un boyle bir hulleye alet olacagini samiyorum, burda bahsedilen iliskiler ancak yeni hedefler koyan Zenit takimina Ali Sen tarafindan verilmis olmasini aciklayabilir. Ali Sen'in aklindan ilk once Fatihi Trabzon'dan koparmak sonra orda basarili olamayinca Simal Yildizi'nin bahsettigi iliskileri de kullanarak (belki basarili olmassa parasini odediginiz bonservisi biz veririz sozu verilmis bile olabilir) FB'e almak..
    Isler karisik, ama ozet olarak ..
    1- Fatihi satarak TS'nin yarisini satmis gibi oldular..
    2- TS icin buyuk kayip, sampiyonluk bu yilda hayal olur
    3- Fatih icin buyuk yanlik karar, kariyerinin en verimli doneminde ne isi var oralarda.. Kendini kari kiza mi vercek ???
    4- Yonetimin istifa etmesini istiyorum, transfer yapamadigi yada Fatih'i sattigi icin degil... Secim zamani TS taraftarini aptal yerine koydugu icin.. Baskanimiz malesef Trabzon'a ayak basmayi bile haketmiyor...

saygilarimla...
    İnadına Trabzonspor !

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

NTV de dinledim az önce ve hemen nete girdim.

Fatih 8 milyon euro karşılığında Zenit'e verilmiş.

Hülle olmaması için de özel madde koyduracaklarmış.

Sabah gazetesine görede Zenit bunu kabul etmemiş ama buna rağmen Fatih Zenit'e verilmiş.

Bu olay daha çok toz kaldırır anlayacağınız arkadaşlar.

Ve göz boyama çalışmaları: Ankaraspor dan Ersen Martin ve Musa Büyük alınmış. Bu futbolculara karşılık Mehmet Yılmaz, Adem Koçak ce Djokaj verilmiş.

Ayrıca Marcelinho ile neredeyse anlaşmaya varılmış. (NTV'nin yalancısıyım)
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

trabzona bunu yapanlar çok kötü karşılığını alırlar ts yöneticilerinin bu konuyu göze alacaklarından eminim ama yapmak isterseler yine yaparlar seneye başka bi takıma satarlar ordan da fener alır yani bu fenere gitme imkanının kaybolacagı anlamına gelmez hersey fatih te biter gitmek isterse gider

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eğer Fatih'i satarlarsa Zenit hülle de yapar gülle de. El ne karışır? Sen git en iyi oyuncunu sat sonra aman nolur feybe'ye satmayın. Adamların kendi oyuncusu. En iyi oyuncunu son dakikada sattığına göre çok iddialısın demektir. Bunu da göreceğiz. Yönetimin iyi niyetinden şüphe ettiren uygulamalarına yazıklar olsun. Ne diyeyim
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih,Zenite gidecekse hiç ayrılmasın Trabzondan.Giderse maçlarını bile izleyemeyeceğiz.Ben gideceğini düşünmüyorum.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

HÜLLECİ FENER.. FATİH TEKKE''NİN ZENİT''E TRANSFER OLAYININ ARKASINDA FENERBAHÇE ÇIKTI..

Fatih Tekke'yi İstanbul ekiplerine satmama kararı alan Trabzonspor az kalsın bir oyuna kurban gidiyordu. Fatih tekke transferinde nasıl bir oyun döndü? İşte Detaylar..
    Rus kulübü Zenit'in Trabzonspor'a Fatih için yaptığı 10 milyon euroluk teklifin arkasından F.Bahçe çıktı. Kanarya'nın yıldız oyuncuyu almak için hülle yolunu seçtiği bildirildi.

Fenerbahçe, 100. yılın kadrosuna katmak istediği Trabzonspor'un tecrübeli golcüsü Fatih Tekke'yi alamayınca taktik değiştirdi. Bu oyuncu için geçtiğimiz günlerde devreye giren Rusya'nın Zenit kulübü, bonservis için 10 milyon euroluk baş döndürücü bir teklif yapmıştı. Trabzonspor yönetimi de teklifin yurt dışından geldiğini ve rakamın da çok cazip olduğunu dikkate alarak Fatih Tekke'yi Ruslar'a satmaya sıcak baktı. Ancak futbola ayırdığı bütçe bile 10 milyon euroyu geçmeyen Zenit'in böyle bir teklif yapması üzerine SABAH, olayın perde arkasına indi.

MADDE KABUL EDİLMEDİ

Rus kulübünün teklifinin arkasından F.Bahçe çıktı. İddialara göre, sarı-lacivertli yönetim, Zenit'le temasa geçti ve Fatih'i hülle yoluyla kadrosuna katmak için Ruslar'ı ikna etti. Ardından da 10 milyon euroluk teklif geldi. Bordo-mavili kulüp, Rus kulübüyle yaptığı pazarlıklar sırasında Fatih Tekke'nin Türkiye'ye transfer edilmesi konusunda şerh koymaya çalıştı. Ama Ruslar bunu reddetti. Kısacası Trabzon, 10 milyon euroluk teklife dayanamayıp, Fatih'i satmayı kabul ederse Fatih yeni sezonda Zenit değil F.Bahçe forması giyecek. Ama böyle bir durumda Trabzon yönetimi yine büyük tepkiler alacak.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    fazla paranoyak olmuş, sonuçta iş Fatih'te bitiyor kendisi, çok büyük Trabzonsporlu ya zenitte gittikten sonra fenere mi gider başka bir yere mi gider kendi bileceği iş. ya da zenie gitmez ben Trabzonsporluyum kulübümün para kazanmasını istesemde Zenit'te yapamam der sözleşmesini uzatır onu da demiyorsa fazla üstelemenin anlamı yok paşa gönlü bilir nereye giderse gider...

Ayrıca Ali Şen fb de başkan olmadığı sürece fb ye böyle bir kıyak yapmaz... Kısaca hülle gülle molla neyse işte Fatih istemediği sürece hiç bir şey olmaz...
    Faruğa katılıyorum...Bu sadece bir Teori ve ondan da gidemez...Zaten Fatihin kendisi oynamak istemez...

Nereden
    İstanbul

şimal yıldızı abimin araştırması çok güzel olmuş..bu bizim düşüncelerimizi yani hülleyi haklı çıkartacaktır..BMN ailesi olarak artık bir şeyler yapmanın zamanı gelmedi mi? ana sayfaya bu bilgilerin yansıtılmasını ve gerekli tepkinin yönetime bir şekilde iletilmesi gerekiyor...

hakanhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

10 milyon euroya hayır demeyecek bir kulüp varmidir acaba??? fatihin yeri dolmazmi kimler geldi kimler gitti bu takimdan..fatih bu kulubun sembol futbolcusu degildir sadece trabzonludur.. 10 milyon euro herhalde kagit parcasi.. sonucda bu iş al gülüm ver gülüm olayi...
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lightbulb

Alıntı NoPain-NoGain Nickli Üyeden Alıntı
    müthis bir gazetecilik calismasi yapmissin tebrik ederim. belki baska bir ülkede tüm spor basinini harekete gecirebilecek kadar güclü kanitlar, ama türkiye'de degil tabi ki...

yalniz hadi fatih'i alanlarin ortakligini anladik da, onu satanlarin da kimlerin ortagi oldugunu bir ortaya dökseniz de herkes bir rüyalardan ayiliverse...
    valla onu herkes biliyor albayraklar - tayyip - aziz ilişkisi

yukarıdaki ampulede dikkat

haa bu arada repimide isterim teraziye tıklayın bi zahmet hehehhee

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tolgada yaşadığımız olayın yaşamamak için kesinlikle madde koydurmalıyız. fatih tekke bu durumu göz önünde bulunduraraka gitmek istemez ancak bizim yönetim zorla göndercek gibigözüküyor. 40. yılda şampiyonluk diyen yönetim ersen martinlemi şampiyon olcak. madem fatihi satıyorlar ricardinhoyu neden almıyor marcelinho dan çok daha kaliteli bir topçu. umarım bu yılımızda zehir olmaz sırf trabzondaki maçlar için giresuna memlekete gitcektim.ancak ne istek ne heves kaldı. bravo nuri albayrak.
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNİ -TS KARADENİZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlası !

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu da fotomactan;

Fatih Tekke de Fener'e gelecek

Trabzonsporlu Fatih Tekke, Rusya'nın Zenit takımı ile anlaştı. Ancak bu transferin perde arkasında Fenerbahçe'nin olduğu öğrenildi. Transfer bütçesi 10 milyon euro olan Zenit'in, Fatih Tekke'ye yıllık 2 milyon 250 bin euro, Trabzonspor'a da bonservis bedeli olarak 8.5 milyon euro ödemesinin çok zor olduğu, bu transferin perde arkasında F.Bahçe'nin bulunduğu
    belirtildi. İddiaya göre Fatih Tekke'nin bu sezon Zenit'te oynadıktan sonra F.Bahçe'ye geleceği ifade edildi.

sheva
    Ziyaretçi

ben de bugün gazetede okudum. zenit göstermelikmiş. fener bir de bunu denemiş. ne derece doğru bilmiyorum ama beklerim her şey azize'den

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ya bunu tarftar anliyordsa acaba bizim yönetim neden anlamiyor. Zenith ayni donesk gibi bir takim belki biraz dah zayif oraya transfer olanlar istanbula geciyor. Ne yazik ki. Eger bu transfer düsündgümüz gibi olursa bu yönetim taraftarin yüzüne bakamaz zaten hala verdikleri sözleri getirmediklerinde bakmaya yüzü yok ya neyse.

NoPain-NoGain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bugünkü gazetelerdeki haberlerin basligi genelde "Tekke hülleyle gelecek!" seklinde...
    'Gelecek' diyerek hangi tarafta olduklarini ayan beyan göstermelerini gectim, ayni baslikta "Fenerbahce'ye" demeye gerek bile duymamalari Istanbul basininin kimin elinde oldugunun acik bir göstergesidir...

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

F.tekkenin gitmesi her iki taraf içinde iyi oldu.fenere gidecek haberleri fotomacın uydurması sabahda fotomacla aynı haberlerı yazıyo zaten hepsi sallama o haberlerın

fanatik_zuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı NoPain-NoGain Nickli Üyeden Alıntı
    bugünkü gazetelerdeki haberlerin basligi genelde "Tekke hülleyle gelecek!" seklinde...
    'Gelecek' diyerek hangi tarafta olduklarini ayan beyan göstermelerini gectim, ayni baslikta "Fenerbahce'ye" demeye gerek bile duymamalari Istanbul basininin kimin elinde oldugunun acik bir göstergesidir...
    kısa öz ve doğru yazmışsın.aynen katılıyorum.
    Senin Için Kan Akitmak Gerekirse TRABZONUM Dünyanin Atar Damarini Keserim,Yok Olmaz Senin Kanin Olacak Dersen Ben Seni Toprakta Da Severim...

Naim
    Ziyaretçi

Eğer Şimal Abimin dedikleri çıkar
    hülle ile fatihe fener yolu açılır
    bazıları bu gelen paralarla transfer yaparda ortalıkta kasım kasım kasılırlarda gezerlerse
    fatihin ilk fb forması giydiği gün bende bu forum tarihinde görülmemiş en büyük cezayi hak edecek hareketi burada yaparım
    ilk fb-Ts maçında da o albayrak beye en güzel hareketi çekerim
    Gözüm dönmüş zaten
    albayrakının da haşimininde başlatmasınlar yeter
    dert boğaza kadar geldi
    bugun inşallah ordu maçında albayrakın dikkatini çekeceklerdir

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

bencede don bu oldan cunku zararlı sen cıkacaksın ya bu adam bsakan secılırken fatıhı satıp yıldızmı alıcam dedı yoksa ben sıze yıldızmı alıcam dedı ya ben bole yıldız almanı ıstemıyorum baskan duysan sesımı bı ya fatıhı satmadan al yıldızları yada bız senı satalım olurmu

kutoz
    Ziyaretçi

Şayet Fatih Tekke, Zenith'e transfer olur da oradan Hülle ile fb.ye kiralanırsa, bu yönetimde Aralık ayını beklemeden, Trabzon şehrinden ayrılacaktır. Bu kadar net yazıyorum. Hiç kimse Trabzon insanını küçük düşürme cüretinde bulanamaz. Hele hele böyle bir oluşuma alet olabilme ihtimali olan insanların da, Trabzon'lu olduğu düşünülecek olursa asla ve asla nüfus kayıtlarını Kadiköye aldırmalarını salık veririm.

Buraya yazıyorum. Böyle bir olay vuku bulursa, bütün gücümle bu yönetim kurulunun istifası için elimden geleni yaparım. Böyle bir olay, olması durumunda terbiyesizlikten başka birşey değildir...

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Tekke, Zenit'e gitsin veya gitmesin bu yönetim yeteri kadar terbiyesizlik yapmıştır zaten abi.Alacakları yıldızları Fatih'i satıpta alacaz deseydiler değil bu takımın başına gelmek kulübün önünden geçemezlerdi.
    Tekrar ediyorum K-a-n-d-ı-r-ı-l-d-ı-k.
    Bunun başka bir açıklması yok.

Bu forumda yönetimi başından beri eleştiren @tsmaniac nickli arkadaşıma bende kızıyordum.Ama ne yazıkki o haklı çıktı.Bu yönetim siyasi rant için burdadır ve bir an önce gitmelidir.

ts_fan
    Ziyaretçi

Son Dakika Gelişmesi... 27/07/2006

Saat 23:00'da Başkan'ın danışmanı (Fuat Gugulluoğlu) ile yaptığım görüşmenin ayrıntıları şöyle...

--Tekke olayı ne oldu?
    --->Tekke büyük bir aksilik olmazsa Zenit'e verildi.
    --Peki hülle yolu ile Fener'e gitmez mi?
    --->Fatih istemedikçe Zenit O'nu Fener'e veremez.Faith'in nasıl bir Trabzonspor'lu olduğunu biliyoruz, asla Fener'e gitmeyecektir.
    --Biz tedbir olarak Türkiye'de bizden başka takımda oynayamaz maddesi koyduracak mıyız?
    --->.....Bu kısmı yuvarladı ve net konuşmadı.
    --Transfer yapacak mıyız?
    --->Marcelinho ve Denilson tamam.

Bizi ilgilendiren satırbaşları bunlar.Tekke'ye karşılık Ali Güzeldal örneğini verdi, ''Ali İBŞ'e gitmedi ve şu an Trabzon'da, Fatih'te istemedikçe O'nu gönderemezler'', +Ali bu yıl boyunca yönetim tarafından cezalıymış.

Not: Nacizane görüşüm, Fatih Tekke hülle yoluyla Fener'li olacak ama burda da olay Fatih'te biter mi acaba, işte bu hassas bir nokta.

--------------------------------------------------------------------

Tunga Abi'nin ''KOMPLOSUNU!!!'' destekler bir görüşme, bilginiz olsun istedim.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

@ts_fun

topu direk fatihe atma olayları..''valla trabzonsporluyum diyor,gitmez heralde..biz ona güveniyoruz'' tarzı lafların varmı başka bir açıklaması?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)