Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Arlmz koymann zaman geldi!

kolombo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.04.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Standart Arlmz koymann zaman geldi!

YNE FATH TEKKE'NN "SATII"

Fatih Tekke konusu tam kapand derken, imdi de Rusya'nn Zenith kulbnn resmi teklifi dt gndeme. Fatih Tekke "Zenith le Menithle uraacak vaktim yok, beni Trabzon'dan koparamazlar" dememi gibi, Trabzon Ynetim Kurulu toplanarak Zenith'in teklifini deerlendirdi ve bu akam (aramba) "Son karar pazartesi verilecek" aklamas yapld Trabzon ynetiminden.

Bunun anlam udur sevgili Trabzonsporlular;

Albayrak ynetimi brakn verdii "szleri" tutmay; Fatih Tekke gibi Trabzon'la zdelemi bir deeri, ne yapp edip satmann hesaplarn yapyor. Taraftar tepkisiyle Fenerbahe'yle perde arkasnda yaptklar anlamay bozmak zorunda kaldlar, imdi son hamlelerini yapyorlar. Son karar pazartesi vereceiz demeleri, taraftarn tepkisini lmek iin adlm bir admdr.

Fatih Tekke takmdan ayrlmak istemediini belki yz kez beyan etti, hatta ok zel kaynaklardan "zorla Fenere gnderilmek istendiini" de rendik, buna ramen direndi.

Fotorafa iyi bakalm;

Seimi kazanabilmek adna taraftara "sz" veren Albayrak ynetimi, deil yldz transfer etmek, eldeki tek yldz da "satp", Trabzonspor tarihinin en basiretsiz ynetimi olmaya aday olmulardr.

Franszlar her toplum layk olduklar ynetimlerce idare edilir der.

Trabzonsporlularn layk olduklar ynetim bu mudur sizce?

Benim itirazm var, Fatih Tekke'yi satanlar; ondan ok daha iyisini takma kazandrmak zorundadr.

Belli ki Trabzon'da yeni bir kongre var. Albayrak maalesef byk bir d krklna doru gidiyor. Umarm yanlan ben olur ve Albayrak ynetimine teekkr etmek durumunda kalrm. SEVGL BMN YELER DAHA NEY BEKLYORUZ VERLEN SZLERN YERNE GETRLMEMES VE FATH N NEREDE SE RESMLEEN SATII ARTIK YNETME DEKLERASYON GNDERMENN ZAMANI GELMEDM?YARIN GE OLABLR..
    Konu kolombo tarafndan (27.07.2006 Saat 08:05 ) deitirilmitir. Sebep: konu balnn deitirilmesi
    nmzdeki sezonda boa geecee benzer

yelik tarihi
    10.04.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

bmn yeleri sanrm yaananlardan dolay hi rahatsz deil....ne diyelim yaananlar hak etmiyorda deiliz...

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

Fatih Tekke hi bir yere gitmez.Verilen szler iinde arlmz koymann zaman geldi.Bunun iin bakana mail atlabilir.

Forumdan Uzaklatrlmtr Lapina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.11.2004
    Ya
    36

Alnt kolombo Nickli yeden Alnt
    bmn yeleri sanrm yaananlardan dolay hi rahatsz deil....ne diyelim yaananlar hak etmiyorda deiliz...
    Aga burda herkes rahatsizda sende bilirsin karadeniz insani birden patlayiverir.Bence bu yonetim isi sarpa saracak en kotu ihtimal bunlar aralik - ocak ayinda yolcu.Parasiz Atay AKTUG u arar olduk bee

Trabzonspor Kongre yesi
    Hekimolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

bizim hi bir arlmz yok bu yaananlar bunu akca gsteriyor.rpnmamz bouna.
    Hayat bir gndr o da bugndr.

Nadir Bekar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Standart gelen gideni aratr

Alnt Oztkn Nickli yeden Alnt
    Aga burda herkes rahatsizda sende bilirsin karadeniz insani birden patlayiverir.Bence bu yonetim isi sarpa saracak en kotu ihtimal bunlar aralik - ocak ayinda yolcu.Parasiz Atay AKTUG u arar olduk bee
    pazartesi karar vereceklermi
    gldrmeyin adam siz kim karar vermek kim neye karar verebildiniz bu gne kadar?
    Konu tigin tarafndan (28.07.2006 Saat 13:24 ) deitirilmitir.
    "s.....m bőyle fenevbahce'yi" / a.y

yelik tarihi
    10.04.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Alnt hekimolu Nickli yeden Alnt
    bizim hi bir arlmz yok bu yaananlar bunu akca gsteriyor.rpnmamz bouna.
    ya ben anlamyorum lkere tepki iin eller klavyeden geri gelmedi ama kendi ynetimimize bunu yapmyoruz neden ya?niye herkes suspus?he dersenizki altk o zaman bmn nin nemi nerde?

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt borvi Nickli yeden Alnt
    akp li bakana hayr........
    Buras siyaset meydan deil siyasetini git baka yerde yap.
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

sheva
    Ziyareti

e artk yuh! nerelere geldi konu

Forumdan Uzaklatrlmtr tsmaniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2004
    Ya
    35

+ 100000000000, onlarn anca kendilerine hayr olur

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Eee kamuoyuna duyrulur diye bir yaz daha yazalm . Tpk eziklere gidecei sylentilerine hazrladmz gibi.
    Yada ben yarnki maa bir pankart hazrlayaym
    YILDIZLARDAN VAZGETK....YILDIZIMIZI SATMAYIN ...diye ..
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Mehmet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    52

Son glen iyi glermi. 8000 EURO
    Bu konuulanlar doruysa ben olsam hi bana kana bakmadan satarm.
    nk Fatih aabey'in ekmei yendi. Son frsatlar bunlar.
    Aslnda biz fenere uyuz olduumuzdan fenere satlmasn istemedik.
    Satmak gerekiyordu. Fatih'ten gelecek para ile 2 futbolcu alnr.
    Takmda yeterli orta saha yok. Bence forvette sknt yaamayz Fatih olmadanda. Bu takma takviye yaplm saylmaz. nemli oyuncular sakat v.s
    Fatih de yine bir tedavi operayon geirdi. Tam randman beklenmez. yisimi satlsa daha iyi. Hem bu kadro ile Avrupa ii bana gre hayalden te.
    yisi mi ver bir tane al iki tane futbolcu. Hi deilse bu sene ligi biz kazanalm.

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

borvi & tsmaniac
    kendinizi ele veriyorsunuz, yani ynetimin icraatlarn eletirmek bir yana kendi siyasi kimliinize uymuyor diye mi eletiriyordunuz ynetimi. Ta bandan beri, e hani Byk Trabzonspor ve karlar... Buras siyaset forumu deil baka forumlarla kartrmayn...
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

Forumdan Uzaklatrlmtr tsmaniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2004
    Ya
    35

Alnt Emorfo Nickli yeden Alnt
    borvi & tsmaniac
    kendinizi ele veriyorsunuz, yani ynetimin icraatlarn eletirmek bir yana kendi siyasi kimliinize uymuyor diye mi eletiriyordunuz ynetimi. Ta bandan beri, e hani Byk Trabzonspor ve karlar... Buras siyaset forumu deil baka forumlarla kartrmayn...

nasl eletirmeyelim bu ynetim sadece siyaset iin geldi, siyaset iin gelen ynetimin takma nasl yarar olabilir, sadece kendi karlarn dnmekteler kusura bakmayn, ltfen kzmayn ama grnen ky klavuz istemez, takma faydas olacaksa kim gelirse gelsin bam stne ama bunlarn amac belli, Trabzonspor siyaset arac yapmak baka biey deil

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Gzel kardeim eletiri yapyorsun iyi gzelde sonuna u AKP'yi koymazsan olmazm?Ne oluyor onu yaznca ban gemi eriyor?

AKP'li bakana hayr.CHP'li bakana evet...Yahu bu zihniyet niye deimez?Ne takntl adamlarsnz.Ne yapalm yani bu bakan seen delegerin alay saftirirkti,hepsinide kandrdlar.Nuri Albayran AKP'li bakan olduunu kimseler zaten bilmiyordu.Bizde bylemi yazalm.Ne yazdnza az dikkat edin be kardeim.Burada siyasete yer yok.Haberiniz ola...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

Naim
    Ziyareti

Herke Arln koysun
    Ahmet abi koymasn
    Maazallah ortada ortam falan kalmaz datr klubu falan
    aka bir yana
    Eletrileri siyasi ortama ekmek bize zararverir
    Yanl noktadan vuruyorsunuz arkadalar hemen renginiz ortaya kyor biraz daha ayaklar yere basan eletriler getirin

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Arkadalar biz ne kadar zorlarsak zorlayalm, tm lkenin kabul ettii bir gerei de iimizden atmak olduka zor.

Burada nemli konu, ynetimin hangi siyasi gre yakn/iinde olup olmad deil, Trabzonspor'a bu siyasetten baka eyler de verip veremediidir.

Bakann olduka tarafsz (siyasi adan) olduunu gzlemleyebiliyorum. Ama ekibi ve etrafndakiler iin ayn eyleri syleyemeyeceim. Elbette Trabzonspor stanbul'dan da ynetilebilir. Ama Trabzon'daki ekibin olduka kuvvetli olmas gerekli. te eksiimiz de budur. Yoksa bakann altndakilere yetki devretmesi olduka olumlu.

Ama unutulmamal, yneticiliin ok nemli bir kural:
    Yetkiler devredilebilir ama SORUMLULUK ASLA!

Bu yzden gndermedik mi Atay Aktu'u?
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama gzel be kardeim!

geronimo_61
    Ziyareti

siyasi ierikli bir mesaj yazmaya karym ama kendi kanmca ve ounlupa gre ki yeni ynetimin geli trabzonda belli bir kesimin imaj yenileme almasyd

sonunda hepimiz hsrana uradk ok da fazla sylenecek bir ey yokkk..
    ama azck da kendimizi sulayalm daaa. neye gre bakan seiyoz idye deil mi?

eys_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.09.2004
    Nereden
    Gaziantep
    Ya
    31

Taraftardan gelecek "youn" bir tepki ynetimin akln bana almasna yardmc olabilir belki.Zaten almazsalar ok da uzun mrleri yok koltuklarnda.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Trkiye Kyoto'yu imzalad
    "7"

halil ibo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Fatih Tekke'yi bana kalsa hibir yere gndermem,gnderemem.Ali Kemal gnderilirken ocuk aklmla aladm ardndan,Ogn ve Apo gerekten kendilerimi gitmek istedi bilemiyorum ama iimden bireyler koptu onlarn ayrl ile.Tolunay giderken boazmda bireyler dmlendi.Hami'nin Shalke macerasn hi kabullenemedim.Gkdeniz'in yapt h...lkta bamdan aa kaynar sular dkld.Trabzonspor'la ad bir anlan bir futbolcu yanl yaparsa ok zlyorum,takmdan kopartlrsa dalyorum.
    Eminim aa yukar ayn duygular tayoruz.Bu yzden tepkileri anlayabilirim fakat Fatih illede gideceim diyor,ynetim onu tutsa ne kazancmz olacak ?
    Tepki gsterilecek ey;bakann verdii sz tutamamasdr.Kontenjan bahane edip kontenjan almasna ramen yabanc transferinde bir arpa boyu yol gidememeleri barda taryor.
    Not: Fatih'in Zenit'e transferiyle gol problemi yaayacamz kesindir.Mevcut eksikleri gideremeyen ynetim artk birde santrafor transfer etmek zorundadr.
    Beklemeyi bilen amacna ular. JOSEPH DE VILLELE.

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

fatih avrupaya gitmek istiyorum dememimiydi? imdi biz onu burada tutarsak akl teklif gelen takm ya da takmlarda kalmaz m? ayn verimi alabilir miyiz? geri teklif veren takm o kadar iyi bir takm deil belki fatih onun iin kabul etmeyebilir.. ama fatihi de zorla tutamayz...
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Analyzer
    Ziyareti

Alnt kolombo Nickli yeden Alnt
    YNE FATH TEKKE'NN "SATII"

Fatih Tekke takmdan ayrlmak istemediini belki yz kez beyan etti
    Adam iki yldr grd her kameraya Trabzonspor'dan ayrlmak istediini sylyor. Bu kadar da at gzlkleriyle baklmaz ki bir olaya. Tamam anladk seviyorsunuz Fatih'i, toz kondurmak istemiyorsunuz ama bu kadarna da pes yahu. Ayrlmak istemediini 100 kere beyan etmimi. Breh breh.

Fatih Akgn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

arkadalar yarn maa gidilip birinci azdan ynetime tepki konur
    bugn yarn ve ilelebet trabzon

unyelimetin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ordu
    Ya
    43

Buras siyaset yeri deil!

Beceriksiz bakana hayr.
    NYE TRABZONSPORLULAR DERNEGI-2003

Forumdan Uzaklatrlmtr Salih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    33

Eger siyaset varsa burda senin gibi birini de burda istemiyorum....!!!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)