Sayfa 3 Toplam 34 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 836 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PFDK Görevini Kötüye Kullanmýþtýr... Ýl Ýl Suç Duyurularýmýz | HAYDE!

Cem Kýran - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Onadý ama gerekçeli kararýný açýklamadý. PFDK dilekçemizde onlarýn gerekçeli kararlarý ile vuruyoruz onlarý. Hiiç merak etmeyin, bu organizasyonun bir sonraki aþamasý TFF Yönetim Kurulu ve Tahkim Kurulu olacak.
    Haa tamam abi anladým þimdi.Ýnþ emeklerimizin karþýlýðýný alacaðýz.Hayde hayýrlýsý abi
    #LiverpooL#
    -GünahLarýn Takýmý Þikebahçe-

Murat 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Berberoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kartal(Cevizli) dediðiniz E-5'in güneyinde yeni yapýlan devasa Adliye mi? Orasý açýldý mý?
    Hayýr orasý daha açýlmadý.

Minibüs yolu üzerinde Kartal ( Cevizli ) Adliyesi.
    Konu Murat 61 tarafýndan (09.01.2013 Saat 16:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    Metris Seni Çaðýrýyor ...

Ben A Milli takým kaptanýyken bunlarýn çalýþtýklarý gazeteyi ziyaret ettim. O zamanlar Hýncal Uluç magazinde, Haþmet Babaoðlu ise kültür-sanat sayfasýnda çalýþýyordu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Arkadaþlar, bu konuyu asla unutmadýk, unutturmayacaðýzda... Hakkýmýz olaný istiyoruz, yýllardýr bizim hakkýmýzý çalanlarýn artýk kaçacak delikleri yok. Bu kadar net bir þekilde yaptýlan hýrsýzlýklarýn 16. aðýr ceza mahkemesinde suratlarýna çarpýlmasýna raðmen, siyasilerin ayak oyunlarýyla ''bu iþin üstüne bir bardak soðuk su için'' diyenlere, bizde en demokratik yollardan hakkýmýzý arayacaðýz. Onlar hýrsýzlarý kollayadursunlar bizler gerçek adalet peþinde koþmaktan asla yýlmayacaðýz. Zannetmesinlerki Trabzonspor'lu bu iþi unutur. Bizler Bordomavi.net ailesi olarak hakkýmýzý sonuna kadar takipcisi olacaðýz.

Bu baðlamda Trabzonspor taraftarýnýn farkýný bir kez daha ortaya koymaktan dolayý mutluluk içindeyim. Trabzonspor taraftarý hangi gurup olursa olsun bu davaya sahip çýktýðý sürece bu dava haklý olanýn lehine sonuçlanacaktýr.

Gerçek Trabzonspor taraftarý zorluklardan asla yýlmaz, küçükte olsa menfaatleri için takýmýna yapýlan yanlýþlarý görmezden gelmemezlik etmez, yapýlan haksýzlýklarý sineye çekmez ve herþeyden önemlisi asla unutmaz!

Haydi bütün Trabzonsporlular! bu dava artýk bizlerin. 2010-2011 yýlýnda gittiðimiz onlarca deplasmanýn, maçýn, verdiðimiz emeðin, mücadelenin karþýlýðýný almak için bu adalet düþmanlarýna hesap sormak için herkes savcýlýða suç duyurusuna gitmeye sizleri davet ediyoruz.
    Konu Badaloðlu tarafýndan (09.01.2013 Saat 16:24 ) deðiþtirilmiþtir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Tebrikler ve teþekkürler BMN.

Türkiye'de yaþamadýðýma þükretsem de, böyle anlarda "keþke orada olsam" diyorum.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kartal(Cevizli) dediðiniz E-5'in güneyinde yeni yapýlan devasa Adliye mi? Orasý açýldý mý?
    Deðil. Minibüs yolunun devamýnda eski adliye
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

dilekçem suç duyurum yaklaþýk iki haftadýr bende
    malum sene sonu ve sene baþý bütçe proje planlamalarýnda iþyerinde izin alamadým
    en geç haftaya cuma KOCAELÝ adliyesine baþvurumu yapacaðým
    ben kendi ateþimi yakacaðým
    eee ateþ düþtüðü yeri yakmasýn
    BMN KOCAELÝ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar, bu konuyu asla unutmadýk, unutturmayacaðýzda... Hakkýmýz olaný istiyoruz, yýllardýr bizim hakkýmýzý çalanlarýn artýk kaçacak delikleri yok. Bu kadar net bir þekilde yaptýlan hýrsýzlýklarýn 16. aðýr ceza mahkemesinde suratlarýna çarpýlmasýna raðmen, siyasilerin ayak oyunlarýyla ''bu iþin üstüne bir bardak soðuk su için'' diyenlere, bizde en demokratik yollardan hakkýmýzý arayacaðýz. Onlar hýrsýzlarý kollayadursunlar bizler gerçek adalet peþinde koþmaktan asla yýlmayacaðýz. Zannetmesinlerki Trabzonspor'lu bu iþi unutur. Bizler Bordomavi.net ailesi olarak hakkýmýzý sonuna kadar takipcisi olacaðýz.

Bu baðlamda Trabzonspor taraftarýnýn farkýný bir kez daha ortaya koymaktan dolayý mutluluk içindeyim. Trabzonspor taraftarý hangi gurup olursa olsun bu davaya sahip çýktýðý sürece bu dava haklý olanýn lehine sonuçlanacaktýr.

Gerçek Trabzonspor taraftarý zorluklardan asla yýlmaz, küçükte olsa menfaatleri için takýmýna yapýlan yanlýþlarý görmezden gelmemezlik etmez, yapýlan haksýzlýklarý sineye çekmez ve herþeyden önemlisi asla unutmaz!

Haydi bütün Trabzonsporlular! bu dava artýk bizlerin. 2010-2011 yýlýnda gittiðimiz onlarca deplasmanýn, maçýn, verdiðimiz emeðin, mücadelenin karþýlýðýný almak için bu adalet düþmanlarýna hesap sormak için herkes savcýlýða suç duyurusuna gitmeye sizleri davet ediyoruz.
    Ahmet abi, akþam iþ çýkýþý sizin iþyerine uðrasam suç duyurusu baþvuru örneklerini çýktý alabilir miyiz?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Ahmet abi, akþam iþ çýkýþý sizin iþyerine uðrasam suç duyurusu baþvuru örneklerini çýktý alabilir miyiz?
    Olur tabi...

Sen yeterki dilekçe vermek iste.

Gelene kadar ben hazýrlarým örnekleri...

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    41

Gurur Duyuyorum Sizlerle..

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

* Sayýnýn çok fazla olacaðýný düþünüyorum Haydi yakalým Pfdk'yý...
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Olur tabi...

Sen yeterki dilekçe vermek iste.

Gelene kadar ben hazýrlarým örnekleri...

Mail geldi abi, çýktýyý aldým burdan....

Servis erken gelirse yine de uðrarým sana, iki laflarýz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þenol Altunsoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Onadý ama gerekçeli kararýný açýklamadý. PFDK dilekçemizde onlarýn gerekçeli kararlarý ile vuruyoruz onlarý. Hiiç merak etmeyin, bu organizasyonun bir sonraki aþamasý TFF Yönetim Kurulu ve Tahkim Kurulu olacak.
    Hocam hepsinden önce "etik kurulu" olacak.
    Ayný suda iki kere yýkanýlmaz.

http://stopmatchfixing.com/

Necmettin ALTUNTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    71

Ben dilekçeyi verdim.Tabi birde savcý tarafýndan ifadem alýndý.Herhalde prosödür böyle.
    Eski kullanýcý adým:Nurver

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Necmettin ALTUNTAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben dilekçeyi verdim.Tabi birde savcý tarafýndan ifadem alýndý.Herhalde prosödür böyle.
    Prosedür öyle aynen..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

Alýntý Necmettin ALTUNTAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    * Elinize saðlýk Necmettin abi Evet öyle kendimden biliyorum
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

Nereden
    Ýstanbul

Büyük camiayýz..

Gücümüzü kullandýkça ama..

Nereden
    Trabzon

Ne zamana kadar baþvuru yapabiliriz?
    Yani en geç dediginiz bir tarih var mý?

Trabzonspor Kongre Üyesi

S.ÖZKAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Ben dilekçe isteðimi göndedim.Dilekçe elime geçtiðinde isteyen arkadaþlarla beraber uygun bir zamanda KARTAL ADLÝYESÝNE (CEVÝZLÝ) gidebiliriz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Her þey için çok teþekkürler.
    Çok güzel mailler geliyor. Ýlgi de iyi durumda. Ýnþallah hep beraber baþaracaðýz.

Sibelcim bir sýnýr yok ama tabii ne kadar çabuk olursa o kadar iyi
    Yükleneceðiz, yükleneceðiz hepsine!

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Sibel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne zamana kadar baþvuru yapabiliriz?
    Yani en geç dediginiz bir tarih var mý?
    Tarih "en kýsa zamanda" Sibel
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Oh oh misafir sayimizda cogaliyor. Su an 28 kisi oldular. Bir ateste siz yakmak istiyorsaniz asagidaki adrese mail gönderebilirsiniz.

dava@bordomavi.net

Hatta isterseniz üyede olabilirsiniz foruma. Kapilar herkese acik.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

F.Levent Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    56

Ankara'dan en kýsa zamanda baþvurmayý düþünüyorum. email attým dilekçeyi bekliyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Öyle sahneler yaþanýyor ki unutmak mümkün olmayacak. Tek tek yazacaðým tek tek..
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Þamil Ekinci|Dozer Cemil|Þenol Güneþ|
    Ýki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Bu sadece teneke bir kupa için verilmiþ mücadele deðildir!!! Bu mücadele haksýzlýða uðrayan insanlarýn onurlu, haklý ve bir o kadarda gururlu mücadelesidir. Evet bizler zaten Trabzonsporlu olmakla belkide bu ülkede en zor olaný yapýyoruz. Zaten Trabzonspor'lulukta zoru baþarmak deðilmidir?

O, teneke diye bahsedilen kupanýn aslýnda bizler için sezon boyunca saha içinde futbolcularýn verdiði mücadelenin karþýlýðý olarak, akýttýklarý alýn terlerinin,emeklerinin karþýlýðý olduðu kadar saha dýþýnda biz taraftarlarýnda kendimizce verdiðimiz asil mücadelenin sezon sonu karþýlýðýný ifade etmiyor mu?

Bu yüzden bu kupa bizler için sadece teneke parçasýndan ibaret deðildir. O kupayý artýk çok daha anlamlý kýlan 16.aðýr ceza mahkemesinin verdiði karardýr! BMN'nin 5. taraftar ödül töreninde kaptan Tolga ile konuþtuðumuzda ''aðabey, biz Karabük'te son maçta þampiyon olamadýðýmýzý öðrendiðimizde zaten çok üzülmüþtük. Þimdi bize kupayý geri verseler, Karabük'te þampiyon olmuþ gibi sevinemeyiz, çokta anlamý kalmadý'' demiþti. Bende kendisine: ''bu kupa sizlerin 2010-2011 senesinin sahada akýttýðýnýz alýn terinin, emeðinizin karþýlýðýdýr. O yüzden çok büyük bir sembolü vardýr'' demiþtim.

Þimdi zamaný geldi, az kaldý... O kupa, sahadaki futbolcularýmýzýn alýnterlerinin karþýlýðý olarak müzemizin en güzel yerinde yer alacaktýr. Buna sonuna kadar inanýyorum...

Nereden
    Ýstanbul

Takip ediyoruz, forma alýyoruz, üye oluyoruz, dergiye abone oluyoruz ve en önemlisi dert ediyoruz bu takýmý.

Ancak bu sefer somut bir þeyler yapabilme þansýmýz var. Hem de bir çete tarafýndan çalýndýðý tescilli olan hakkýmýzý geri alabilmek adýna, buna sebep olanlarýn cezalandýrýlmasýný saðlamak adýna..

Bu þansý bize veren herkese, emeði olan herkese ve bir ateþ de kendisi yakan taraftarlarýmýza teþekkür etmek borçtur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)