Sayfa 12 Toplam 33 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 ... SonuncuSonuncu
Toplam 821 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Son Hazýrlýk Maçý ; 21 Temmuz Cuma, Saat 19.30, TS - 1860 Münih

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

lan bu cemde is varmis gibi

ve ufukhanda harika korku denilen bisey yok heryere giriyor aslanim Edited by: selcuk

ya sen git konusma görcez bu sene ben güveniom valla secdeye yattigi faalan yok tecrübesiz o kadar o gole yapacagi bisey yok o pozisyonda çikip aciyi daraltmasi gerekir ama bu da onun huyu biz de onun kusurunu burda o oldugunu söledik
    ligin ilk maçinda da g..ünalin golündede ayni posizyondu çikmamisti kaleden
    ayni sekilde gençlerbirliginden m.çakir da bir gol atti ama bu sadece kaleyis bosaltma korkusundan yani tecrübesizlik yetenek olarak çok ii görcen bu sene

cem ii sut çekio galiba

[QUOTE=jefferson61sefa]m.s ts:3-1:grodzik
    ]

ben demedimmi 3-1 yencez die bisey bilioz da konusuoz golü atanlari bilemedim ama gene bildim

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Cem gerçekten güven verdi. Umarim gerisi de gelir yalnizca bu maçta kalmaz...

cavenaghi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýspanya
    Yaþ
    39

anladik kardes sen hayransin bu adama da git brezilyada izle ben bu adami kendi takimimin kalesinde gormek istemiyorum...

yok o da onun tecrubesizligiymis kardes bu adam karsi karsiya secde yatacaksa ne die para oluyor...tovbe tovbe...[img]smileys/smiley36.gif[/img]ona verdiign parayi bana ver bende karsi karsiya tecrubesizim geciyim trabzonun kalesine...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý cavenaghi Nickli Üyeden Alýntý

abi bu jeffersondan bi sey olmaazzz atin sunu yaaa...adam hadi karsi karsiya kacirdi disari atti demin de bole bi atlama sekli var mi yaaa...... yazik yazik yazikk gordukceee uzuluyorummm

yok abi olmayacakkk olmayacakkk bu kaleciden resmen br sey olmazz...kor mu bunlar nasil bole amator bi kleciyi 1nci kaleci die tutarlar anlamiyorum....ANLAYAMIYORMMMM[img]smileys/smiley7.gif[/img]

60 mesaj atmisin arkadasim lütfen biraz saygi takim daha ilk hazirlik maçini oynuyor ve bu kaleci tekrar sölüyorum utandiracak seni..Hatta senin gibileri o gole yapacak biseyi yoktu birkere maça 2. yari girmis isinmamis bile isinmis olsa bile bisi yapamazdi ama bide isinmamis..Seninle futbol konusan yok zaten nie üstüne aliniyosun biz foruma yaziyoruz!!!

O golde suçlanacak kisiler defans elemanlaridir adami orda tutamadiklari için bide sol bektir orta yapan adami kapatip kademe alamadigi için top öle biyere gidiyorki kaleci bisi yapamz o topa..

daha uzun anlatmamin sebebi anlama kitligi yasayanlar varda..futbol disinda anlatmaya çalistim!!!

Salih Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    39

gercekten cem futbolu biliyor nerede duracagini biliyor tabi nir maçla degerlendirilmez ama en azindan ilerisi için umut verdi

cavenaghi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýspanya
    Yaþ
    39

kardes cok mesaj atmak marifet deil...bak bakalim ben bu siteye ne zmn uye olmusum...senin dedigin yonja da hava olsun die arkadas ekleyenlere benzetiyorum. neyse sende haklisin jefe guvendgine gore [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ilk maçinda topla ikinci bulusmasinda o uzakliktan hareketli topa vurmasida kendine güveninin oldugunu gösteriyor...

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    39

cavenaghi golden bahsetmiyor golde yapacagi birsey yoktu da sonraki karsi karsiya kaldigi pozisyonda açiyi kapatamadi çok kötü atladi

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]iste TRABZONSPOR[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

anladik kardes sen hayransin bu adama da git brezilyada izle ben bu adami kendi takimimin kalesinde gormek istemiyorum...

yok o da onun tecrubesizligiymis kardes bu adam karsi karsiya secde yatacaksa ne die para oluyor...tovbe tovbe...[img]smileys/smiley36.gif[/img]ona verdiign parayi bana ver bende karsi karsiya tecrubesizim geciyim trabzonun kalesine...

1000 kez dedirtmeyin adama jefferson61sefa nin anlami baska
    istersen sana tanitiyim
    nba de new jersey nets de oynuo adi richar soyadi jefferson
    yani richard jefferson
    bizim jeffe hayran falan degilim utandiracak seni görcen

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Kisa bir degerlendirme;

Olumlular;

• Milan Stepanov

• Celalettin Koçak

• Gökdeniz Karadeniz

• Ibrahima Yattara

• Erdinç Yavuz

• Ergin Keles

• Ufuk Bayraktar(mücadelesi güzeldi)

• Ufukhan Bayraktar

• Cem Demir(kumas iyi)
    • [/list]

Olumlu izlenim vermeyenler;

• Umut Bulut

• Miroslaw Szmkowiak

• Ömer Riza

• Çagdas Atan

• Adem Koçak
      • [/list]

saymadikalrim vasat performanstir yani ne yukari ne asagi..

Note kadar kötü performansta osla suanda o gitsin bu gitsin laflarinin sölenecegi zaman degildir!!!Lütfen!!!

hay1699 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

cem demir iyi gozüktü hakikaten.. ufuk da fena degildi.

Alýntý Luckdown Nickli Üyeden Alýntý

abi bu jeffersondan bi sey olmaazzz atin sunu yaaa...adam hadi karsi karsiya kacirdi disari atti demin de bole bi atlama sekli var mi yaaa...... yazik yazik yazikk gordukceee uzuluyorummm

yok abi olmayacakkk olmayacakkk bu kaleciden resmen br sey olmazz...kor mu bunlar nasil bole amator bi kleciyi 1nci kaleci die tutarlar anlamiyorum....ANLAYAMIYORMMMM[img]smileys/smiley7.gif[/img]

60 mesaj atmisin arkadasim lütfen biraz saygi takim daha ilk hazirlik maçini oynuyor ve bu kaleci tekrar sölüyorum utandiracak seni..Hatta senin gibileri o gole yapacak biseyi yoktu birkere maça 2. yari girmis isinmamis bile isinmis olsa bile bisi yapamazdi ama bide isinmamis..Seninle futbol konusan yok zaten nie üstüne aliniyosun biz foruma yaziyoruz!!!

O golde suçlanacak kisiler defans elemanlaridir adami orda tutamadiklari için bide sol bektir orta yapan adami kapatip kademe alamadigi için top öle biyere gidiyorki kaleci bisi yapamz o topa..

daha uzun anlatmamin sebebi anlama kitligi yasayanlar varda..futbol disinda anlatmaya çalistim!!!

dediklerine degistirmeden harfi harfine katiliom

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Bu arada Ufuk ile Ufukhan akraba mi?

kutoz
    Ziyaretçi

Futbolcular hakkinda yorum yapmayacagim. Sonuçta hazirlik maçi ve agir idmanlardan sonra, üstün performans beklemiyorum.

Sadece, Lazaroni'nin sahada uygulamak istediklerini pek anlayamadim. Neden Ömer Riza'yi Orta sahada oynatma çabasinda. Çocuk orada hiçbir varlik gösteremedi. Dolayisiyla da demoralize oldu daha ikinci yarinin basinda.

Birde Simek'i de orta sahanin solunda deniyir iki maçtir. Madem bu takima bir sol açik alinacak, birak Simek'in yakasini. Ne zaman orta sahaya kaydi, olumlu pas dagitmaya, gol asisti yapmaya basladi.

Lazaroni'nin takimi deneme yanilma yoluyla tespit etmeye çalismasi, beni endiselendirdi. Bir sürü de maç kasedi izlemisti oysa.

Nereden
    Amasya

Maç sonucu: Trabzonspor 3 ? 1 Groclin Grodzisk

Maç sonucu: Trabzonspor 3 ? 1 Groclin Grodzisk
    Takimimiz Almanya kampinin ikinci hazirlik maçinda Polonya 1. lig ekiplerinden Groclin Grodzisk?i 3-1 maglup etti. Bordo-mavili takimimizin gollerini Gökdeniz, Ergin ve Cem Demir kaydetti.

39. dakikada takimimizin gelistirdigi atakta Umut?un pasiyla ceza sahasina giren Gökdeniz çaprazdan plase bir vurusla takimimizi 1-0 öne geçiren golü atti.

Gökdeniz maçta daha önce de gole yaklasmis, 17. dakikada sol kanattan kullandigi frikiki Groclin kalecisi Ptak kurtarmisti.

Bu arada, Groclinli futbolcu Lacic, 44. dakikada hakemle girdigi diyalogun ardindan direk kirmizi kart gördü ve takimini 10 kisi birakti.

Ikinci yarida Groclin?in gelistirdigi ilk tehlikeli atak golle sonuçlandi. 67. dakikada Rocki?nin ortasina sert bir kafa vurusu yapan Kazmier skoru esitledi.

Kazmier bu pozisyondan 3 dakika sonra ani bir kontratakta kalecimiz Jefferson?la birebir pozisyonda kaldi ancak topu auta atti. Ayni dakika içinde ceza sahasi içinde bosta kalan Ergin skoru tekrar takimimiz lehine çevirdi.

72. dakikada oyuna giren Cem Demir, oyuna dahil olduktan iki dakika sonra Yattara?nin sag kanattan tasiyip ortaya getirdigi topa ayak koydu ve durumu 3-1?e getirdi.

77. dakikada Cem Demir?in kaleye yaklasik 35 metre uzakliktan attigi sut üst direge çarpip auta gitti.

Trabzonspor 3 ? 1 Groclin Grodzisk

Stad: Auwald Stadion/Immenstadt

Hakemler: Lothar Ostheimer (Orta), Kai Backer (Yrd), Bernd Göhler (Yrd)

Kadrolar

Trabzonspor

Ahmet Sahin (dk.46 Jefferson), Feridun (dk.46 Ufukhan), Çagdas (dk.46 Fatih Akyel), Stepanov (dk.46 Erdinç), Celaleddin, Gökdeniz (dk.46 Yattara) Ferhat (dk.46 Hasan Üçüncü, Hüseyin (dk.46 Adem), Ufuk (dk.46 Szymkowiak), Mehmet Yilmaz (dk.46 Ergin) , Umut (dk.46 Ömer Riza) (dk.72 Cem Demir)

Groclin

Ptak, Lacic, Mowlik, Lazarewski, Telichowski (dk.79 Tupalski), Jadlowiec (dk.79 Pawlak), Nowacki (dk.81 Licka), Piechniak, Lato (dk.58 Swierczewski), Zahorski (dk.60 Kazmier), Rocki

Goller: dk.39 Gökdeniz, dk.70 Ergin,dk.74 Cem Demir (Trabzonspor) , dk.67 Kazmier (Groclin)

Sari Kartlar: dk.31 Mowlik, dk.44 Lacic (Groclin), dk.64 Ömer Riza (Trabzonspor)

Kirmizi Kart: dk.44 Piechniak (Groclin)

11.07.2006 21:13:00

Nereden
    Amasya

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý
    Bu arada Ufuk ile Ufukhan akraba mi?

bence akrabalar ikisinin soyadida bayraktar bi haylide birbirlerine benziyorlar

Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    39

umut belki kötü gözükebilir ama ona fazla top gelmedi ilerde mehmet yilmaz toplari harcadi umut bir pozisyonda gökdenize çok güzel pas verdi ama o atamadi daha uyum sorunu da var çok daha iyi olacak

The Legend - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

geçen seneden bi farkimiz yok.hatta daha kötüyüz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Groclin'de 22 numara (Rocki) ve 10 numara Türkiye Ligi'nde çok iyi is yapabilecek 2 oyuncu gibi geldi bana.. Bu maçla ilgili yapabilecegim tek yorum bu.. ve maçtan aklimda kalan en olumsuz nokta,Erkan Abi'nin de degindigi; Szymek'in ortasahanin solunda denenmesi.. Ne alaka[img]smileys/smiley11.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img]hocaya yaratici ol falan dediler galiba ömer riza göbekte symek ise solda oynuo [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Keleþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

ya bide formalar hic olmamis insallah boyle kalmaz[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)