Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: 2006-2007 Kombine Kartlar Sata Sunuldu

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Standart 2006-2007 Kombine Kartlar Sata Sunuldu

Kombine kart fiyatlari belli oldu
    Ynetim kurulumuz bu aksam yaptigi toplantida 2006-2007 sezonu kombine kart fiyatlarini belirledi.

Buna gre rakamlar syle netlik kazandi:

VIP - 1 Tribn: 2.000 YTL.
    VIP ? 2 Tribn: 1.000 YTL.
    Kapali Numarali Tribn: 500 YTL.
    Maraton zel Tribn: 300 YTL.
    Maraton Tribn: 150 YTL.
    Kale Arkasi Tribn: 75 YTL.
    6 Kisilik loca (st): Kisi basi 600 YTL.
    8 Kisilik loca (alt) : Kisi basi 1.100 YTL.

Ynetim kurulumuzun aldigi karar geregince kombine kart satislarinda pesin deme ve kredi kartindan tek ekime yzde 10 indirim uygulanacak.

Fiyatlara Avrupa Kupasi ve Fortis Trkiye Kupasi malari dahil olacak. Kredi karti demelerinde ise 5 taksit imkani saglanacak.

Bu arada getigimiz yil kombine kart sahibi olan taraftarlarimiz 15 Temmuz tarihine kadar kulbmze basvurmalari halinde eski yerlerini alma hakkini koruyacaklar.
    ------------------------------------------------------------ ------------

Fiyatlar gerekten ok uygun... Malesef tribn gelirlerimiz ok az ve bu sartlarda yillardir rakiplerimizle mcadele etmeye alisiyoruz. Yeni stad diyoruz ancak malesef bu ilgisizlik insanin iini burkuyor. Srekli byklkten bahsediyoruz ancak tribn konusunda malesef sinifta kaliyoruz... Byk takimin tribnleri byle olmaz... En ok iimii burkan konu budur... 96 dan sonra taraftarin heycani felan kalmadi. Tribnler ekirdekilere kaldi. Ona da raziyim btn kombineler satilsin hepsini ekirdekiler alsin yeter ki satilsin kombineler. Su fiyatlara ragmen ilgisizlik felan devam ederse Trabzon sehri hep dedigim gibi kendini sorgulamak zorundadir. Trabzonspor bunu haketmiyor... Her sene agustos Eylul aylarinda gurbetilerin gelisi ile tribnler ful eker sonra bazi malar disinda stad dolmaz. Stadimiz kt evet bunu kabul ediyoruz da bu bahane olmamali...

Bu basligi silmeyin ve ya kilitlemeyin kombine kartlarin satis rakamlarini burdan paylasiriz... Edited by: Emorfo

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

Bu basligin silinecegini tahmin etmiyorum.Yoksa fikir alis verisi yapacagimiz konu kalmayacak. Bu nemli bi konu . Fiyatlar gerektende ok uygun. Hatta Trabzonspor gibi bi marka iin az bile. Ben eski kombinemi en kisa zamanda alacagim. Imkani olan herkeside kombine almaya davet ediyorum. evrenizde kombine alip almamakta kararsiz olanlar varsa onlarida tesvik edin ltfen.

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Sonunda beklenen aiklama oldu. Hele skr kombine satislari basliyor. Fiyatlar da (her ne kadar ok dsk olsa da) sehrin durumuna gre olduka makul. Simdi o stada seyirciyi ekecek hareketler bekliyoruz. Stadin durumu kt olsa da, iine iyi bir rn kondugunda geleni olacaktir.

Keske bu arada taraftari heyecanlandiracak bir transfer yapilsaydi da, kombineler yle satisa iksaydi. Ne yapalim, bu bizim kaderimiz.

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Maraton zelll[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Hani kalkacakti bu blm yaww[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Naim
    Ziyareti

Biraz Sportif degilde skortif oldugumuz iin ilk baslarda pek ilgi grmeye bilir kombineler
    ama ben istanbuldan senede belki 3 belkide 5 maa gidebilcek olsamda mutlaka bir kombine alacagim
    istegim buradaki arkadaslarinda ortak bir yerden kombine almasi

Eger sizin tercih ettiginiz veya tercih etmemizgerekn bir yer varsa oradan alalimsonuta fiyatla hem ok makul hemde deme sartlari ok uygun

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt tselif Nickli yeden Alnt
    Maraton zelll[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Hani kalkacakti bu blm yaww[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

O blm oldugundan beri karsiyim bu tribne... Kalkacak diye beklerken bu ynetimde devam ettirdi ayni uygulamayi... Maraton tribn blerek zaten az olan akustigi ve tribn ahenginibozdular..

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    ngiltere

insallah hepsi biter

immortal_TS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Naim abi katiliyorum sana sonuta bende 3 yada drt maa gidicem Trabzona ama kombinemi alicam.

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

Maraton zeli sevmiyorum. Maraton zel diye tabir edilen yer stat?in Can Damari idi. [/B]Tribnleri Costurmak iin Kivilcimin akiltigi yer idi. [/B]Ama simdi orasu sessiz ve yukariki kisimlari ogu zaman bos.. nk orasi Maraton zel[/B]. Maddiyat sorunu olmayanlarin , direkleri izlemekten kurtulup mai izleyebilmeleri iin tahsis edilmis bir yer simdilerde. Ama Sadece okadar..!!!

Trabzonspor Kongre yesi
    agahozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

en iyi yer maraton istanbulda olanlar iin.kalearkasida dsnlebilir ama oradan ma izlenmez.maraton diyorum

immortal_TS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Alnt tagahsozlu Nickli yeden Alnt

en iyi yer maraton istanbulda olanlar iin.kalearkasida dsnlebilir ama oradan ma izlenmez.maraton diyorum

Kale arkasi ILGINLAR zaten ma izlemeye gitmiyorum ben sesimin kisilmasini ve kendimden gemeyi bekliyorum ma izlememki stadda ne izlicem

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Geen sezon, bu konuda bir kampanya yapmistik. ok byk rakamlara ulasmasa da yine de baslangi iin iyi idi. Bu sene de BMN ynetiminin nderliginde bu kapmanya tekrarlanabilir. Geen seneyi hatirlarsak, Trabzon'da kombine bilet hediye edilebilecek birisi varsa ona verilebilir, byle bir kimse yoksa paralar bir havuzda toplanip, biletler uygun kisilere dagitilabilir. Geen yil bu yapilabilmisti. Bu sene daha iyi bir organizasyonla dah gzel seyler yapilabilir.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

bu ne rezilliktir ne kadar dsk fiyatlar sokaktaki mendilciler bile kombine alir bu kadar ucuz olmamaliydi kulb daha nerden gelir saglayacak

Naim
    Ziyareti

Alnt immortal_TS Nickli yeden Alnt
    Alnt tagahsozlu Nickli yeden Alnt

en iyi yer maraton istanbulda olanlar iin.kale*arkasida dsnlebilir ama oradan ma izlenmez.maraton diyorum*

Kale arkasi ILGINLAR zaten ma izlemeye gitmiyorum ben sesimin kisilmasini ve kendimden gemeyi bekliyorum ma izlememki stadda ne izlicem
    Biz Zaten Zannimca malari yeterince izledik evimizden
    Bende Kalearkasindan yana kullaniyorum oyumu
    hem ilginlarin arasina gireriz
    Gzelde olur gibime geliyor

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

fiyatlar artmamis..

ama geen sene yapilan promosyonlar kalkmis...

hayirlisi olsun....

Forumdan Uzaklatrlmtr Salih61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.07.2004
    Ya
    33

Kale arkasi kombinelerinden alacagim Allah izin verirse nce bir bursu alsak...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

zafer6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

8 sene st ste kombine aldim neredeyse her maca gittim ama bu sene almayacagim

maraton zel kalkmadigi srece.yildiz transfer edilmedigi srece.szlerin tutulmadigpi anda almayacagim[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Kombine biletlerimiz yarin satisa ikiyor
    Takimimizin 2006-2007 sezonunda oynayacagi Turkcell Sper ligi, Fortis Trkiye Kupasi ve UEFA Kupasi msabakalari iin geerli olacak kombine kart fiyatlari belirlenmistir.

Buna gre; kombine kart sahibi olmak isteyen taraftarlarimiz asagidaki bedelleri deyeceklerdir.

- VIP - 1 Tribn: 2.000 YTL.
    - VIP - 2 Tribn: 1.000 YTL.
    - Kapali Numarali Tribn: 500 YTL.
    - Maraton zel Tribn: 300 YTL.
    - Maraton Tribn: 150 YTL.
    - Kale Arkasi Tribn: 75 YTL.
    - 6 Kisilik loca (st): Kisi basi 600 YTL.
    - 8 Kisilik loca (alt) : Kisi basi 1.100 YTL.

Sz konusu bedeller kredi kartiyla yapilan demelerde 5 taksite blnebilecektir.
    Kombine kart satislarinda nakit deme ve kredi kartindan tek ekime yzde 10 indirim uygulanacaktir.
    Kartlar 6 Temmuz 2006 Persembe gn (bugn) Trabzonspor Sadri Sener Sosyal Tesisleri?ndeki idari binamizdan satisa sunulacaktir.

nemli Uyari: Getigimiz yil kombine kart sahibi olan taraftarlarimiz 15 Temmuz tarihine kadar kulbmze basvurmalari halinde eski yerlerini alma hakkini koruyacaklardir. Taleplerini bu tarihten sonraya birakacak taraftarlarimiz yerlerini kaybedebileceklerdir.

Trabzonspor Ynetim Kurulu

Irtibat telefonlarimiz
    0462 ? 326 67 96
    0462 - 326 56 05

Trabzonspor Kongre yesi
    Berberolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

yelere indirim yok galiba bu sene? Geen yillarda %20 indirimli almistik kombineleri..[img]smileys/smiley5.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Karaborsacilar artik Trabzonspor sayesinde kombine isine atlar.ok ucuz valla.

aka5 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

valla bu fiyatlarla enaz 15 bin kombine satmammiz lazim bizim.yani satamazsak yuh yani. fiyatlar okadar komikki hele kale arkasi fiyati yuh dedim yani.bence enaz 15 bin kombine satilmali busene.satilmazsa gercekten ayip diyorum baska bisey demiyorum

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

Alnt ironmaster Nickli yeden Alnt
    Biz Zaten Zannimca malari yeterince izledik evimizden
    Bende Kalearkasindan yana kullaniyorum oyumu
    hem ilginlarin arasina gireriz
    Gzelde olur gibime geliyor

ben de tribunden ok izledim..sen benim yerime de kombine al ben evden izliycem bu sene..

saka bi yana fiyatlar uygun.ama gzel bir ilan/duyuru/pazarlama taktigi uygulansa ok kombine satariz derdim de bu durumda 10 bin kombine ancak satilir.onu da pp basimiza koymamiz lazim

maraton zel konusunda ise orasi kaldirildiginda oraya kecek olan taraftarlar derneginin nce borcunu demesi lazim..''taraftar cebinden kombine aliyor'' diyip reklam yapanlar,taahht ettikleri seyleri yerine getirmeli,isleri sagda solda objektiflere poz vermek,basin aiklamasi yapmak olmamali..

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

trabzonda yasayanlar kombine almalidir ok ucuz kombineler kulbmze destek olmaliyiz

Trabzonspor Kongre yesi
    LazAnisT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.02.2005
    Nereden
    Giresun

geen yilda kombine fiyatlari ok ucuz demistik ama ma zamanlarinda bilet fiyatlari yle komiktiki kombine alanlar zarar bile etmisti....Edited by: lazanist

denizci61
    Ziyareti

"Yildiz" almazlarsa en fazla 5.000 kombine satarlar. stelik bu kadar ucuz olmasina ragmen...Taraftar geen seneyi unutmadi. Eller, Jefferson, Jun gibi yildizlari izlemek iin kombine aldi, Anartosis mai sonrasi bomba patladi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)