Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 128 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NTV de Ülker’in yetkilisi konusuyor-

aytex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

LÜTFEN LÜTFEN LÜTFEN

arkadaslar

ülkerin spondorluktan sorumlu müdürü ali dogan

ntv de

ve bizim ülkerden yardim dilendigizi ima eder sekilde kimseye para hibe etmiyoru dedi

lütfen ntv yi arayin ve tepkinizi dile getirin

trabzonspor ülker den para dilenmiyor.

ntv 212 3350000

Naim
    Ziyaretçi

Telefon ettim

agzima gelenide söyledim

ülker sabrimizi tasirmasin verecegi 3-10 parayi alsin Trabzonkimsenin parasina muhtaç degildir

ama ülker kitmir gibi kapimizda durmaya muhtaç hale gelir

bence bu konuyu hiç uzatmayalim yönetim yapiyorsa yapsin anlasmayi

biz koyalim boykotumuzu verecegi 3-5 milyon dolara muhtaç degildir yönetim ha muhtaçsa onlar gitsin o zaman

KAHROLSUN ÜLKEREdited by: admin

Naim
    Ziyaretçi

ülkerin spondorluktan sorumlu müdürü ali dogan aklini basina alsin NTV de Trabzonsporumuz hakkinda ileri geri konusuyor
    Trabzonspor kamuoyu büyüktür çok konusmaz ama ülker bu saçma tavrini sürdürü ali dogan denilen kisi çikip özür dilemezse ülkeri 1 tükürükde bogar bu camia
    Bir boykotla karsi karsiya kalmak istemiyorsaniz verdigi demeçlere dikkat etsin

Ticari markalarin tek sermayasi müsteridir
    eger bu anadolu müsterisini Trabzon is adamlarini karsisina almak istemiyorsa aklini basina devsirmesini tavsiye ediyorum ülker ailesi ve profesyonel çalisanlarina

Not: bu mesajlara terbiyesizce cevap veren personelleriniz bulunmakta onlarinda ya dikkatleri çekin yada adam gibi islerini yapmasini saglayin

Bu mesajida attim

......................

Boykot diyorum BoykotEdited by: admin

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aradim ve sikayetimi ilettim herkes arasin ve dile getirsin ülker kimki biz yardim isteyelim[img]smileys/smiley7.gif[/img]

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aynen aradim ve spor servisiyle görüstüm ve programa azimdan ne gelirse söledim tabi küfür hariç herseyi dile getirdim bize kimse dilenci manasi getirecek laflar edemez ve bunada sizin müsade etmemeniz lazim falan.Herkes arasin arkadaslar ve sikayetini dile getirsin.

Naim
    Ziyaretçi

http://www.ntvmsnbc.com/news/93804.asp

burasida ntv izleyici görüsleri

tepkileriniz buradan da dile getirebilirsiniz

ben dile getirdim

Kimse Trabzonla ugrasmasin karsisina almasin Trabzonu ve Trabzonspor Camiasina

agzilarini hayirli açsinlar agizlarina ettirmesinler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

izleyemedim ne dedi tam olarak ?

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eti Eti Eti diyiyorum.Boykot önerisine sonuna kadar katiliyorum.Bu olay patlak verdiginden beri Ülker ürünü almiyorum zaten[img]smileys/smiley7.gif[/img]

simdi tepkimi dile getirdim küfürle karisik olsada...ülker.com a saldiralim!

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

madem bu kadar terbiyesizlestiler bizde boykotumuzu yapalim biz vede akrabalarimiza da ülker ürünü aldirmayalim.ibrahim bey bunlara mutlaka gerekli cevabi verir.

ayrica halk markasida ülkerin onuda kullanmayalim

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

elimizden geldigince tepkimizi iletelim, tlf, fax, e-mail en önemlisi de boykot!
    [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TRABZONSPOR um o kadar büyüksün kü önüne gelen sana saldiriyo..[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

BU MEKTUBU BANA BIR TARAFTAR POSTA ILE GÖNDERMIS

bu mektup ülkemin samimi dindar insanlarina uygulanan ayrimin sembolü olmus ülkere uygulanan ambargolari protesto etmek için her gün satmadiklarni bile bile askeriyenin kantininden inadina ülker ürünü isteyen bir kisinin mektubudur. markanizin fahri bir elçisi olarak size hakkimi helal etmeyecegim.fficeffice" />

yaziklar olsun

bin kere yaziklar olsun
    yeni kurdugunuz e kurarken de kus kondurdugunuzu sandiginiz kurumsal iletisim koordinnatörlügü birimizin basina getirdiginiz adama ve onun konusma biçimine bakin.
    eger kurumsal iletisimden birazcik haberinizin oldugunu düsünüyorsaniz yol açtiginiz bu iletisim kazasinin nasil düzeltilemez bir hata olacagini göreceksiniz.

ülker bu faturayi pahaliya ödeyecektir. kurumsal sosyal sorululuk geregi spora destek veriyoruz, yeni sporcularin yetismesine katkida bulunmak istiyoruz diyorsunuz.
    o zaman buyrun

türkiyede lisansli futbolcularin %40 i trabzonludur.
    olimpiyatlara ilk giden sporcu (süleyman riza) trabzonludur.
    ilk deplasmanli futbol ligi trabzon ligidir
    ilk futbol kitabini 1903 yilinda süleyman riza kugu yazmistir (asoseysin futbol)
    okunusunu yazmis olmam ing. bilmemekten degil. kitabin orjinal adi oldugundandir.
    dünyadaki en büyük sehir takimi trabzonspordur

simdi kö gözlerinize sagir vicdanlariniza, dini bütün ürtim anlayisiniza sesleniyorum
    kurumsal kimliginizin dogru iletisimini yapmak için trabzon sehrinden daha iyi bir pazar, mekan, ortam, insan kaynagi bulabilir misiniz

her seferinde trabzonspor taraftarlarinin sizden hibe istedigini ifade ederek bizim hakli talebimizi hafife alma ucuzlugunu göstermeniz kurumsal iletisiminizin basarisi sayilamaz.
    trabzonspor taraftarlarinin ifade ettigi sey bir ilkedir. bir urus ve onurlu davranmaya davettir. derdimiz para degildir.
    iktidar, mafya, ordu, federasyon gibi her türlü legal illegal destegi alarak adeta topu ve tüfegi ile üstümüze gelen hegomonyanin yanina sermaye guruplarini da aldigini görmek bizi insan olmaktan utandirmaktadir.
    müslmana güçlünün yaninda olmak yakismaz. siz kurumsal kimli adi altinda spora destek verecegimiz yalanlari ile istanbula destek verdiginizi ve bu tavrinizla da trabzonsporlular basta olnak üzere anadolu takimlarini karsiniza almis oldugunuzu bilin.
    öncülüünü trabzon sehrinin markalasmasi için mücadele vereb trabzon fikir kulübü nün yaptigi genis çapli ürün iade etme eylemimizi bekleyin.

nush ile uslanmayani etmeli tekdir. tekdir ile uslanmayanin ahkki kötektir.

ülker gurubu hak ettigi cevabi demokratik haklar çerçevesinde bulacaktir.

para degil onurla mücadele edenlerin takimi trabzonspor kulübü sade taraftari

Muhammet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu olaya yönetimimiz cevap vermezse yuh artik. Haa yönetim sessiz mi kaliyor. O zaman bu camia gerekeni yapacaktir.

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu mektubuda ilettim ülkere.Yönetim cevap vermezse gün boykot günüdür arkadaslar.

ortak pankart yaptiralim sehrin en islek yerine asalim...

hade bmn

Alpayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

TRABZONSPOR'A KARSI YAPILAN TERBIYESIZLIGINIZI DÜZELTENE KADAR ülker ÜRÜNÜ ALAN-ALDIRAN SIZIN GIBI OLSUN !!!

yazdim

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

kusura bakmaytinda bu forumda arkadas dile getirmisti mail atipbizede yardim edin gibisinden ven yine bunu dilencilik olarak algilayacaklarini söyledim ve ni tekimde öyle oldu

ve sunuda sölemek istiyorum amacim asla ortaligi karistirmak fln degil ama ali dogan denen sahis trabzonsporu ima ederek atip tutabiliyosa trabzonsporu büyük bi camia ve güc olarak görmemesinden kaynaklaniyo ve bunun asilsebebi ne saha sonuclari neden baska bisiy sadece yönetimin gücsüzlügünden kaynakli

may olsaydi besmeleyle alirdi trabzonsporun ismini agzina biz belki trabzonspor olarak hiç kücülmedik ama hem basinda hemde ülke genelinde trabzonspor büyük olarak kkabul edilmiyo bunu antiparantez belirtmek istedim

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Iyide ne dedi adam. Biri bi anlatsa.

Nereden
    İstanbul

kulübe mail atip sponsorluk ile ilgili gelismeleri bize bildirmeleri konusunda baski yapalim.

eger yanit gelmez ise veya yapilan anlasma onurumuza dokunan bir anlasma ise yapilacak eyleme karar verelim derim.

ESTEBAN bir iki kendini bilmezin mail atarak para dilenmesi ülkere haklilik kazandirmaz.

binlerce ail de onlara adil olunmasi hatirlatilmistir.

ama ülker konuyu anlamak istedigi gibi anliyor.

bu sayede MAY reklami da hos olmuyor hali ile.

sorun sistemde kisilerde degil

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sabri Berkson (Ülker) Ve Bazi Hususlar

Insani ve hayati yorumlarken; ne irk, ne din, ne dil ne de renk ayrimi yapmadigimi, yapanlara karsi mahkemelerle ve kodeslerle yüzlesmek pahasina mücadele ettigimi ve bundan sonra da edecegimi hatirlatarak Ülker grubu ve bu grubun Istanbul?un 3 hacimli kulübüne yönelik ?iyilestirmeleri? üzerine düsüncelerimi paylasmak istiyorum.

Sunu bastan söyleyelim; ekonominin dini imani olmaz. Ülker grubunun Üç Istanbulluya yönelik ?sirinlesme? çabalarinin temelinde ekonomik çikarlar yatmaktadir. Bu bilgi bas ucumuzda dursun ve devam edelim..

SABRI ÜLKER KIMDIR?

Dogrusu ben de siradan her Türk yurttasi gibi Sabri Ülker?i mütevazi bir ?zengin? Müslüman ; etliye sütlüye karismayan ve populer kültüre malzeme olmaktan özenle kaçinan, ve bu durusuyla haliyle sempati toplayan biri olarak algiladim..

Çok degerli arastirmaci yazar Yalçin Küçük?ün Itaki Yayinlarindan çikan ?Tekeliyet-2? adli eserini elime alana dek , Sabri Ülker portresi bellegimde sakin sakin duruyordu. Bu arada Yalçin Küçük hocayi, bu arastirmalarindan sonra yerden yere vuranlarin ve medyaya egemen olan güçlerin ?fotograflariyla?, Sabri Ülker?in fotografinin ayni karede oldugunu fark etmem de, bellegimdeki ?Ülker? fotografini yeniden sorgulama ihtiyacimi tetikledi.

Adi geçen kitaptan bir alinti ile devam edelim.

Alinti bir ölüm ilanidir ve 7 Temmuz 2001 tarihli Hürriyet gazetesindendir.

?Kirim esrafindan, merhum Haci Islam Efendi?nin ve merhume Haci Sakire Hanimefendi?nin evladi; Zehra Ülker?in esi, Selçuk Berksan, Betül Karagöz,ve Faruk Berksan?in babalari; Kamil Karagöz, Tülin Berksan ve Emine Beksan?in kayinpederi; merhume Sidika Dogruöz?ün kardesi; Sabri Ülker?in agabeyi, Ayse Dimen, Aydin Karagöz , Bülent Berksan, Levent Berksan, Sinan Berksan, Zeynep Karagöz, Serra Berksan ve Mehmet Berksan?in dedeleri;; Ahsen Özokur ve Murat Ülker?in amcalari; merhume Havva Karagöz, Atiye ve merhum Ahmet Ramazanogullari, Refia ve merhum Sükrü Anar?in dünürleri ASIM ÜLKER

6 Temmuz Cuma günü Hakk?in rahmetine kavusmustur?

Allah Asim beyin mekanini cennet eylesin, insaniz nihayet..

Aile tarafindan gazetelere verilen bu ilan; Ülker ailesinin aslinda Kirim Yahudilerinden oldugunun da tarihsel belgesidir. Ülker isminin, ibranicede Tevrat anlamina geldigini, yine ayni kitapta belgeleriyle görebiliyoruz. Yani ?has? Müslüman Sabri Berkson; Müslümanliga geçisinde bile Tevrat?a sadik kalmayi seçmistir. Kendi seçimidir ve kimsenin elestirmeye hakki yoktur. Peki bizim derdimiz nedir o halde??

Derdimiz sudur sevgili okuyucu;

Bu ülke, ülkemiz, vatanimiz..Bir kültürler mozayigi ve medeniyetler besigidir. Ve bu ülke, bu vatan neredeyse 10 asirdir Müslüman kimligiyle var ola gelmistir.

Ve benim gibi, benim bes vakit namazini kilan rahmetli dedem, annem ve babam gibi, bu ülkede yasayan milyonlarca Müslüman, benzer birçok konuda oldugu gibi Sabri Ülker konusunda da kandirilmislar ve gerçek kendilerinden saklanmistir.

Sabri Ülker?in aslinda Yahudi kökenli bir aileden geldigi ve sonra Müslümanligi seçtigi herkesçe bilinseydi ne olurdu?

Kanimca hiçbir sey olmazdi, zira bu topraklar asirlardir bir arada yasamanin en güzel örneklerini vermis ve vermeye devam etmektedir. Bu gerçegi benim gibi, okuyucu gibi, elbette sayin Ülker ailesi de bilmektedir.

Peki buna ragmen bu bilgi; sayin Yalçin Küçük?ün arastirmalari yayinlanana kadar neden gizli tutulmustur?

Iste benim yanitini bulamadigim soru budur sevgili okuyucu

Yoksa; o yahudiymis, bu ermeniymis, su rum, su da tükmüs gibi girislerle baslayan hiçbir cümle ; aklimin ve kavrayisimin rutin seyrinde en küçük bir sapmaya bile neden olamaz. Sükür ki; bu tür ayrimlarin zavalliligini asali çok oluyor

Ama iste; koskoca bir Müslüman toplulugun yillardir ?kandirilmasini?, asla kabullenemiyorum.

Ülker ailesi hakkinda daha fazla ve ?sasirtici? bilgi adi geçen kitaptan okunabilir. Bu fasli burada kapatip, geçelim Trabzon cephesinden Ülker grubuna yönelik tepkilere

Biliyorsunuz; Besiktas Arjantinli Delgado?yu transfer etti ve kanimca çok akilli bir adim atti: Geçmis yillarin transfer saskini BJK; Tigana?nin da etkisiyle bu yil ayni hatalara düsmüyor ve üstelik ?nokta atislariyla? da çok basarili isler yapiyor.
    Delgado?ya yakin zamana kadar Trabzonspor?da talip olmus ancak bu transfer gerçeklesememisti. Besiktas için de bu transferin gerçeklesme sansi fazla degildi, zira Delgado?nun istedigi ücreti vermek hiç de kolay degildi.

Tam transfer tikanmak üzereydi ki, devreye Ülker grubu girdi. Ve Trabzonspor?un ?yapamadigi? transferi, Ülker?in sihirli elinin degmesiyle Besiktas tereyagindan kil çekercesine yapiverdi!

Fotograf bu olunca,

Trabzonspor cephesinden Ülker grubuna sempati duyulmasi beklenebilir mi?

Ayni Ülker grubunun, Basketbol liglerimizin en basarili iki takimindan biri olan Ülker Basketbol takimini bila bedel Fenerbahçe ile birlestirmesini nasil yorumlamamiz gerekiyor?

Herhangi bir sporsever gözüyle bakinca; Ülker grubuna dair neler hissederdiniz?

Ve ayni grubun, diger 2 hacimli kulübe bunca destek verirken, Galatasaray?i unutacagin düsünülemezdi bile. Unutmamis zaten, yakin bir zamanda ?yüklü? bir mali destegin de Florya semalarinda boy göstermesi kimseyi sasirtmayacaktir.

Yillardir Istanbul?un ?devlet destekli? üç hacimli kulübüne karsi ?direnen? Trabzonspor cephesinden bakildiginda; Ülker grubu hakkinda ne düsünürdünüz?

Ya esamesi okunmayan zavalli Anadolu kulüpleri? Ülker bu kulüplerimize de benzer milyon dolarlik? destekler? verebilecek mi?

Devlet destegi yetmedi de Holding destegine mi basladiniz?

Yillardir ?Islam? vurgusuyla sattiginiz ikinci kalite çikolatalardan, sekerlemelerden, hasili; bu Müslüman halkin sirtindan kazandiklarinizi, simdi de devlete milyarlara lira vergi borcu bulunan üç Istanbulluya mi aktarmaya basladiniz??

Neler oluyor bu ülkede, anlayan var mi??

Eski Basbayisi simdinin Basbakani olan bir grup, Ülker; Güzel ülkemiz için yeni planlamalar mi yapmaktadir?

Çalisanlarina yüzde 1 daha az zam yapmak için olmadik isler yapan Ülker grubu; nasil oluyor da bir kalemde 10 milyonlarca dolari gözünü kirpmadan ?ödeyebiliyor?

Son bir soru daha, samimiyetle..

Sayin Ülker;

Adalet duygusu sizce de yara almadi mi?

Sedat Tunali

http://www.internetspor.com/v3/yazar.php?yaziID=1892

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben bunu yilklar önce duymustum hatta israile yardim yaptiginida ama inanmamistim hade ya islami sermaye demistim yapmaz. vay ............ler zetn pek yemezdim ülker simdi asla almiyacagim.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BEN WWW.ÜLKER.COM.TR YE GREKLI MAILI ATTIM VE BOYKOT EDIYOM VE HERKESE DUYURACAGIM TRABZONSPORLULARIN GÜÇÜNÜ GÖRSÜNLER ........

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.AMESPACE PREFIX = O />

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    Edited by: Badaloglu

Eyüphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Efes Pilsen bu sektöre girse süper olur. Yahut basketbolda efesle birleselim bizde

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konumuz efes degil Ülkere gereken cevabi vermek ve o sözleri yedirmek.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)