Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 128 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NTV de Ülker’in yetkilisi konusuyor-

kutoz
    Ziyaretçi

Daha önce de belirtmistim. Verdigimiz tepkiler, Ülker'den para dilenmek adina degildir. Trabzonspor'un büyüklügünü kabul etmeyen zihniyete, biz taraftarlar olarak bunu hatirlatmaktir.

Kendini bilmez birisinin çikip TV.lerde, Trabzonspor'u dilenci konumunda göstermesi yenilir yutulur cinsten degildir.

NTV.de konusmus ve geçmistir. Bizim artik muhatabimiz bu noktadan sonra Ülker'dir. Onlara, ortak bir bildiri ile cevap vermekte fayda var. Admin arkadaslar, Fatih Tekke konusunda oldugu gibi bir metup hazirlayip buradan yayinlarlarsa, bizlerde o mektub ile tepkimizi bildirebiliriz.

aytex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

KATILIYORUM

ÜLKER ÜRÜNLERINI IADE ETMEYI DE DÜSÜNELIM
    » Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.AMESPACE PREFIX = O />

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    Edited by: Badaloglu

Nereden
    İstanbul

abi bir gece gizliceülker binasinibordo mavi ye boyuyalim...

aytex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

KÜFÜR VE HAKARET VARSA BEN YOKUM

BU ISI EFENDICE HALLEDECEGIZ

YANI TRABZONA YAKISAN BIÇIMDE
    » Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.AMESPACE PREFIX = O />

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    Edited by: Badaloglu

kutoz
    Ziyaretçi

@sino,

bize yakismaz, lütfen son mesajini -edit-lermisin. Sinirimize hakim olamazsak, mücadelemize baslamadan maglup oluruz.

Seyit Hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

birakin mücadeleyi falan..

camianin içinde yapin mücadelenizi..önce yönetim topa tutulmali...sonra foutbolcular...sonra gruplar..vs...vs...

ÜLKER mi bizim derdimiz? Ugrasacak bisey bulunuyor bu memlekette...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@kutoz abinin dedigi gibi topluca bir mail göndermek, ülker mallarini merkezine iade etmek veya inançli bir sekilde ülker mallarini almamak aldirmamak.

Bunlarin hepsi birden yapilabilir.O zaman gücümüzü görürler.

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

aynen arkadaslar yalniz bu is biraz büyük çapli olmasi lazim...iyi organize olursak basarabiliriz

kutoz
    Ziyaretçi

Arkadaslar, ilk etapta yapilacak olan is yazili olarak tepkimizi bildirmek. Sayet sonuç alinamazsa, ürün iade yoluna basvurulabilir. Buda olmadi, ilk müsabakada bir pankartla gerekli cevap verir, bu büyük taraftar bundan kimsenin endisesi olmasin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar tepkimizi topluca hareket ederek gostermeliyiz genis capli birsekilde ulker urunlerin boykot etmeliyiz ama bu tepki camia olarak bize dilenci imasinda bulunan o sahsin grubuna olmali ve herkes elinden geleni yapmali bu bizim camiamiza yapilan bi hakarettir hiç kimsenin bu buyuk camiaya boyle bir yakistirmaya hakki yoktur

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yapilmiycak bisey degil stadlara bile tasiriz bunu ve büyük çapli bir ses getirir herkes anlar ozaman hata yaptigini.

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Benim merak ettigim, yöneticiler bu konuta ne dü$ünüyor? Acaba onlarin söyleyecegi bir $y yok mu?

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı ismet61 Nickli Üyeden Alıntı
    Benim merak ettigim, yöneticiler bu konuta ne dü$ünüyor? Acaba onlarin söyleyecegi bir $y yok mu?

Resmi sitede, bu konuyla ilgili olarak bir açiklama yapildi. Fakat yapilan bu açiklama suan tam bir muamma. Bunun sebebi de, Ülker'li bir yöneticinin yaptigi açiklamalardir.

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

NTV'deki programda tam olarak ne söylendi,halen daha bilmiyoruz.Izleyen biri yazsin ki ona göre tepki verelim.

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tam olarak ne söyledi? Izleyen arkadaslar önce ne söylendigini yazarlarsa sevinirim.

kolombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

geceki aranizda yasanan harekete ben katilamadim.benim acizane fikrim büyük bi koli hazirlayalim içine ülker ürünlerini doldurup güzel yazilmis uyarici bir mektupla ülker gönderelim. bu kadar basit tabiki yönetime de ayri bir koli hazirlamak sarti ile......bunda mütakip kalirsak benim araciligim ile yarin kargoyla ülkerin yetkili birimlerine gönderebiliriz ........veya ist. daki arkadaslar müsait olursa elden de fabrikasina verilebilir tabi grup olursa ii olur yanliz bu is sogumadan biran önce yapilmali..........YANLIZ PROGRAMI IZLEYENLERDEN RICAM TAM OLARAK NE KONUSULDUGUNU SÖYLERLER ISE MEMNUN OLURUM....zaman harekete geçme zamani..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ortaya bir laf atiliyor ugras dur ondan sonra, programin büyük bir bölümünü bende seyrettim ve seyrettigim bölümdeTrabzonsporla ilgili tek cümle ve ima geçmedi.

Ülker'in yetkilisi sponsorluk konusunda kulüplerle farkli degisik anlasmalar yapildigini, bu anlasmalarin birisi dis ülkelerideki sponsorlari ikna edip transfer yapmak, digeri nakti yardim, nakti yardimda da çesitli madde ve kurallarin geçerli oldugunu, zaman içerisinde bu uygulamayi bütün kulüplerimize adaletli bir biçimde yaymak oldugunu, diger firmalarindayeni çikan sponsorluk yasasi ile birlikte spor kulüplerine sponsor olmaya davet ettiklerini söyledi.

Peki buyetkiliye bu kadar tepki gösteren arkadaslar neden program içinde sponsorluk hadisesini ilk baslarda sadece gs ve fb'ye atfeden daha sonra kiviripbesiktasi da ilave eden ve sadece bu üç kulübün isiginin kullanilmasini isteyen hincal uluç'a niye tepki göstermiyorlar ?

Programi seyretmeyenleri yanlis yönlendirip galyana getirmek kimseye birsey saglamaz. Tepki yerine hakaret ederseniz hiçbir sekilde kale alinmasiniz.

Biz medeni ölçülerde tepki ve elestirilerimize devam edecegiz ta ki istedigimiz alana kadar.

Degerli arkadaslarim Trabzonsporumuza halel getirecek suursuz bir sekilde hareket etmeyelim.Edited by: Külünkoglu

Volkan Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ne oluyor ya su röpartaji tam anlatacak yokmu sapina kadar boykot anlatilanlar dogruysa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sayin külünkoglunun açiklamasi ile ilk mesajlar arasinda daglar kadar fark var...

kütfen buraya bir haberi duyururken haberi iyi tartalim ölçelim gerçekten açik bir olay varsa bildirelim...

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

ilk sayfalari okuduktan sonra herkes gibi ben de sinire boguldum,avatarimi degistirip gerekli yerlere mail göndermeye basladim fakat son mesajlari okuyunca iyice aklim karisti.neler oldu biri düzgün bir sekilde anlatabilir mi?

Murat Hızal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Henüz kimsenin ne konusuldugunu açikca söylemeye niyeti yok.

Sanirim herkes isine geldigi gibi yorumluyor.

ülkerle olan kontrat iptal edilsin efes pilsenle yapilsin[img]smileys/smiley36.gif[/img]

zaten efes pilsenliyim

Şahin Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

arkadaslar ali dogan biz geçensene sponsorluk anlasmasina basladik
    galatasaray cafe crown oldu besiktas cola turka oldu fenerbahçe ile de
    bu yil anlasma yaptik ülker fenerbahçe oldu dedi. Bu arada trabzonspor
    takimindan da tepkiler geldi onlarlada genis çapli bir sponsorluk
    anlasmasi düsüncesinde olduklarini söyledi. Ve ilave etti biz kimseye
    para vermiyoruz sadece sponsorluk anlasmasi yapiyoruz yanlis
    anlasilmasin dedi. Simdi adamin dedikleri bu yorum sizin.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Ahmet54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

degerli dostlar ;

Ben bugün ali dogani lig tv de oguz tonksirin sundugu günün konugu programinda izledim..

ali doganin söylediklerini satir baslari halinde buraya yaziyorum..

-Biz diger klüplerden önce Trabzonsporla sponsorluk anlasmasi imzaladik

-Trabzonspor bu ülkenin 4 büyük(önce 3 büyük söyledi daha sonra düzeltme yapti)klübünden biridir ve trabzonla sponsorluk anlasmamiz devam etmektedir

-Bir cok Trabzonsporlu arkadasim bana sitem ettiler ama biz Trabzonlada ortak calisma icindeyiz

-Ülker olarak 77 klüble sponsporluk anlasmamiz var

-Besiktasla olan anlasmamiz diger klüplerle olan anlasmamizdan farkli biz besiktasin ana sponsoruyuz, gögüs reklamlarinda yer aliyoruz diger klüplerde ise sadece kol reklaminda yer aliyoruz

-Besiktas gibi futbolcu transferi diger klüplerle söz konusu degil

-Basketbolda fenerbahceyle birlesmedik, diger klüplere yaptigimiz gibi Fenerbahceye ana sponsor olduk

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ülker nerenin basketbol takimi istanbulun

biz ise anadolunun

tencere yuvarlanir kapagini bulur misali

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)