Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 42 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Baskana Sözünü Yerine Getirme Firsati

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Rico yu unutun Oadam Trabzon a gelmez.

aka5 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    40

mail atalim yönetime . biz su su adami istiyoz ulker sponsor olsun sizde alin diyelim. istedimiz topculari yazalim ve gönderelim. tabi oyle abarti degil ulker tum parasini vercedk degil bize . 2 tane topcu almamizda yadimci olsun yeter. tabi o sponsurluk yapca adam adamgibi biri olmali ricardinho gibi. valla ben hoojdonk raziyim kimseyi alamicaklarsa. adamin olusu yeter bize. ya nie okadar ucuyozki poborsky var galasek var bunlari alsak ya .koller var. adamlar manyak .okadar parada vermeyiz hem. ucuza kapatiriz.galasek poborsky kolleri kim istemezki. bir önlibero diger oyun kurucu digeride forvet inan ricardinhoyaya vercemiz paraya bunlarin enaz ikisini aliriz.bence bu ucunu dusnmek da cok mantikli .bizi ucururlar.!!!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

gercekten inaniyor musunuz bu yönetimin böyle bir transfer yapacagina yoksa umut fakirin ekmegidir edebiyatiyla mi yasiyorsunuz?

eger gercekten böyle bir transfer sözkonusu olsaydi yönetim dunya kupasndan elenen brezilyadan richardinhoyu hemen almanya kampina alir ya da imza attirip taitle yollardi! ancak bu ikisi de gerceklesmedi. baskanin yildiz sözünü tutacagina inanlar varsa buyursun inanmaya devam etsin ancak ic dengeler dis dengeler gibi aptalca deyimler ortaya atarak ki bu deyimler nedense sadece bizim takima mahsus deyimler olayi sogutup bize yine brezilya ya da baska bir ulkeden oyuncu getirecekler bunlar tabi ki eger jun ya da djokac gonderilebilirse???? hadi jun maliyeti dolayisiyla yollanmasinda gucluk cekilebilecek bir oyuncu ancak djokac icin aynis ey gecerli mi?

bence yonetm bu youncuda yanlis yaptik bile diyemeyecek kadar cesaretsiz ve eli kolu bagli käyluler gibi bekliyor k biris gelsin de bizden bu oyuncuyu alsin ondan sonra transfer gorsumeleri diger oyuncularla baslayacakmis! dikkat edin baslayacak imza atilacak degil baslayacak! yani pazarlik yapilacak anlasilamayacak ve yine baska bir oyuncu gelecek.

gecen yil en azindan bir heyecan vardi sayfada ve taraftarda ancak bu yil görünen o ki o inanc ve heveste kaybolmus! ne demeli! tesekkürler yönetim... yildizlar icinde ortaya atip sahip cikmadiginiz vaatler icinde... sizden ne köy ne kasaba olmayacagi gun gibi asikar! bizi ise en gec aralikta yeni bir olaganustu genel kurul ve belkiyeni bir hoca bekliyor! ya da usnü özkara yönetiminde bir trabzonspor...

yaa ben bukadar pasif bi baskan ömrü hayatimda görmedim.Fatihin resimleri gazetelerde manset manset bizim baskanda ses yok,smkowiak celtice gitmek istirormus bizim baskanda hala tik yok.özhan canaydindan bi farki kalmadi biraz agirligini koymali ve yumrugunu masaya vurmali. Yildiz futbolcu felan alacagindan yana hiç bi ümidim yok Özkan Sümer olsaydi su anda TRABZONSPORun sol kanadinda bi YATTARA daha olurdu....

Hasan Ayvenli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

güldürmeyin insani ya
    ricardinhoyu alacaz ha
    simdiye kadar aldiklarimiz gibi aliriz onu da
    özkan sümer en azindan yildiz isteyen gökyüzüne baksin diyodu pesin pesin sölüyodu
    2 yildiz sözü vardi hani nerde yildizlar hala gökyüzündeler
    kimseyi alamaz bunlar[img]smileys/smiley7.gif[/img]

immortal_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Veeee Baskan agzindan yildiz konusunda baklayi çikardi;

'Piyasa sartlarindan dolayi degil detakim içi dengeleri bozmamak adina yildiz transferi sözümüz yatmis bulunuyor, bu bir yildizin yerineiki gezegen almaya karar verdik.Bu isimler;Mossorad ve Wagneryum gezegenleri, yeni gezegenlerimizin camiamiza hayirli olmasi temennisi ile.' [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]Edited by: immortal_TS

FANATIK61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Gündem; Trabzonspor, kismen siyaset, eski ve eskimis politikacilar.
    Önceki gün Sayin Basbakanimizin agabeyinin cenazesindeydik. Allah rahmet eylesin.
    Dönüsümüzde Trabzon'da Karadeniz gazetesi ve Zigana televizyonunu ziyaret ettik. Malumunuz, Karadeniz gazetesinin ilk sahibi Samil Ekinci, ikinci sahibi bendeniz, simdiki sahibi de Trabzonspor eski Baskani ve Spordan Sorumlu eski Bakan Mehmet Ali Yilmaz'dir. Ziyaretimizde kalabalik bir arkadas grubu ile Trabzonspor eski yöneticisi, simdiki Kizilay Genel Baskani Tekin Küçükali, Trabzonspor eski yöneticisi Insaat Müteahhidi Hasan Güven, Trabzonspor'un ayagini bastigi her yerde izi olan

Mali Müsavir Sedat Gedik de vardi. Trabzonspor'un transferlerde geç kaldigi, bugüne kadar yapilmasi gerekenlerin yapilmadigi endiselerini dile getirdiler.
    Bu yaziyi yazmadan 15 dakika önce Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak ile detayli bir görüsmemiz oldu. Bu görüsme isiginda Nuri Albayrak, baskan olmadan önce verdigi sözlerin arkasinda oldugunu, hepsinin sezon açilincaya kadar gerçeklesecegini söyledi.

Arkadaslar bosuna cene yormayalim galiba Acilista Baskan süpriz yapip yildiz Transferini o zaman Avni Aker'de Seyirciler önünde yapmayi düsünüyor herhalde...

fincher - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    44

yildiz için umudum kalmadi.zaten lazoroni geldigi gün bu yönetimden umudumu kesmistim.baskanin cebinde akrep var anlasildi...

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Hala ümidim var benim umarim yanilmam...

Þentürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

egerki mossoro veya wanger gibi isimleri getirecekse lig baslamadan en az 1 ay önce takimla çalismalari gerek,ricardinho gibi ise biz lig baslayana kadar bekleriz yeterki gelsin....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Milyon dolarlari Marcelinho, Ricardinhogibi paraya ve basariya doymus,yasi da kemale ermistecrübeli futbolculara dökmek yerinemaddi olanaklari biraz daha zorlayarak Brezilya'nin yeni piyasaya çikmaya baslayan Avrupa takimlarinin takibindekiyildizlarindan almak çok daha mantikli olur esasen. Örnegin Robinho birkaç sene önce böyle bir oyuncudu, Kaka ona keza... Yalniz bu Mossoro ve Wagner o tarz adamlar mi onu bilmiyorum, bunlarin yaslari ve Brezilya'daki popülariteleri konusunda beni bilgilendirecek arkadasim var mi acaba???

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

bu baskanin sözünü yerine getirecegi fln yok

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Stadyum konusunda olumlu gelismeler var.Umarim yildiz konusunda da bir ilerleme olur .[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

ya bi ara bi açiklama vardi: ''Iki adamla kesin anlastik bunlarin maliyeti 12 milyon dolar'' denmisti???

Nereden
    Ýstanbul

eger yildiz oyuncu transferi yapilacaksa avrupa kupasina yetistirilmeli öyle son dakikada yapilmasi sadece taraftara bisey verebilir takima degil

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Ulker in kendinde batsin parasida richardinho suda.) Ben mossoro ve wagneri bir an once alsinlar dua edecem artik

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

yaw bu

mossoro nerden çikti kimdir bu wagner bi bilgisi olan varsa beni aydinlatsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)