Sayfa 4 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 ... SonuncuSonuncu
Toplam 177 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hayde BMN, Maile Devam!

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Haydin arkadaslar.. Böyle sahipsiz birakmak K.Koyuncuyu bize yakisirmi.....

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Bordo_mavi61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı

.

Bu yil 25 haziranda Hopa da trabzonspor yönetiminden kimse yoktu..Anliyor musunuz,hiçkimse...Bundan daha büyük ayip olabilir mi? Çok mu zordu en azindan bir kisiyi bizim adimiza yollamak? Zaten geçen sene de Senol hoca gibi bir hocamiz olmasaydi muhtemelen törende de kinse olmayacakti klüp içinden...

arkadaslar bence Kazim abimizin anma törenlerine kulüp yetkilileri bilerek katilmamistir.Geçen yilki baskanimiz solcu idi.Bu yil ise tamamen sola zit bir baskanimiz var.fenerli tayyip in amcasinin cenaze törenine katilan gazetelere taziye ilani veren Albayrak,Hasta Günlerinde Hayatini hiçe sayarak sirfTRABZONSPOR için stüdyoda mars hazirlayan KAZIM KOYUNCU nun anma törenlerine niye katilmadi saniyorsunuz.

ben bir TS taraftari olarak kaliteli yönetim istiyorum.Sirf reklam ve taninmak için Ts a yönetici olunmamalidir.Yönetimimizde kendi reklamlarini yapmak içingirmis insanlar var.

Kazim abi hayatini TS için hiçe saydi. Sancili günlerinde mars hazirladi.

forma ve T-shirt önerileri güzel.Bence daha büyük düsünerek yapilmasi gündemde olan yeni stada KAZIM KOYUNCU nun adi verilmelidir.

Çünkü o bunu hakediyor...

Törene Tranzonspor'dan kimsenin katilmamasi yönetimin ayibidir. Yine olayi cephelesmeye getirmeyin.

abi cephelesmeyle alakasi yok. baskanimizin siyasi görüsünü herkes biliyor karsit görüse bakisini da.

ben baska bir sebep göremiyorum.

Ya Avni Aker'e açilista asilan posterler neden kaldirildi ben bunu amil olarak bordomavi.net atmistim ve stad isiklarini kapattigi için kaldirildi dedi peki geçenlerde stadin önünden geçerken Maraton tribününden Trabzonspor taraftarlar dernegi bir yazi asiliyordu peki o stadin isiklarini kapatmiyor mu yani ne olur o koyverdun gittun bizu posteri yeniden asilsa.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır MrbLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok iyi bi fikir.bende varim

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kazim Koyuncunun kanserle aniliyor olmasi bana aci veriyor..Onu o güzel gülüsü e müzikleriyle hatirlamaliyz...Bu yüzden çikilacak olan pankart sadece Karadenizin ihtiyaci olan "kanser arastirma hastanesi" hakkinda olabilir..Ya da belki sadece kazimin hep bizimle oldugu yönünde bir pankart...

Arkadaslar ben karadenizli degilim maalesef..Ve çok sükür ailemde kanserli birisi yok..Ancak bu mesele karadeniz akdeniz olayi olmanin ötesinde,elbette ki karadenizlileri daha çok ilgilendiriyor ve anlayin artik Karadenizli birsey yapmazsa eger kimse birsey yapmiyor...Birçogunuz o cografyada dogdunuz..Ve allah korusun yarin birgün hepimizin basina gelebilir bu illet...

Biraz destek verin su olaya lütfen...Mail atip duyarlilik gösterenlere çok tesekkür ederim..

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

maillere devam,yilmak yok...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

aynen!...

Nereden
    Bursa

"Bütün halk birlik olmazsa kavga hakli olmuyor" demisti yanilmiyorsam Cem KARACA...

Varalim biz de sessiz çogunluk olarak yasamaya devam edelim...Haaaalaaaa susalim,inadina tepki vermeyelim...Neyin inadinaysa bu...(!)

Tesekkürler...

Adminlerden ricam bu basligi kilitleyiverin size zahmet...Lütfen!Edited by: 61viya

Nereden
    Gaziantep

bu kadar çabuk mu pes ediyosun?

Nereden
    Bursa

Bulundugum yerde net yok ve belki inanmayacaksin ama sirf bu konu için km lerce yol gidiyorum.Sonra bir giriyorum siteye sen,Nytre ve ismini sayamadiklarim bagislasinlar "on" kaç kisi disinda tik yok...

Ve bugün bir baktim bizim konu (bizim derken hepimizin) geçmis ikinci sayfaya..Demek ki dedim sinir krizleri geçirdigime,geceleri yataken "olsa ne hos olur"diye iç geçirdigim seyler çogpu ts linin umurunda degil..

Ha buraya yazmadan mail atanlar da var biliyorum sagolsunlar.Ama dedim ya pes etmek egil bu..Insanlarin birçok konuda pes ettigini göremkten bikmak belki..

Mail atmak,protestoyu devam ettirmek isteyenler tipki benim gibi bundan sonra da devam ederler zaten..Sadce ailemle "bir kere nete gidelim" tartismalarimda birbirimize girdigimizedegmiyor sanirim..

Nereden
    Gaziantep

belki de haklisin ama en azindan buraya yazmadan mail gönderen insanlarin olmasi ihtimali bile devam etmek için geçerli bir sebep olsa gerek

Nereden
    Bursa

Tamam iste ayni seyleri söylüyoruz aslinda...

Ama kendi adima mail atmaya devam edicem zaten ben..Bunu bilenler de davm edecktir bi sekilde..

Bu konu 2. sayfaya düstüyse varsin kapansin..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

buraya yazmadim hiç.ama ilk olarak sunu demek istiyorum....

kazimin hayat görüsü,felsefesi yüzünden cenazesine bile katilmayanlari ve bu durumu kazimin trabzonsporlulugundan üstün görenleri lanetle kiniyorum...

maile devam...

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazmayipta mail atan bir çok kisi var @61viya buna inan , buraya yazilip yazilmamasi bir sey degistirmiyor yeterki herkes düzenli bir sekilde maillerine devam etsin bu basligi okusun ve ne anlama geldigini hatirlasin mailini atsin isterse basliga yazmasin.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 tane daha benden

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

destege devam!..

bu forumlarda sadece "fatih gidiyor mu?" "gökdeniz kalsin mi gitsin mi" gibi eksi degerler ortaya çikaran konular tavan yapmasin..

bu gibi sagduyulu konularada özen gösterelim

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gecelerini gündüzüne katan !yöneticilerimiz çalisiyormus.Stada gelip-gidenHollanda'li bir sirket,bir de Umut transferi.( Murat'i özellikle söylemiyorum,çünkü o transfer gerçeklesmeseydi istifa yakisirdi eski kulübünden bile topçu alamayan baskana ).

Biz sizin getiremeyeceginiz yildiz sözünüzü tutmanizibeklemiyoruz.Alttarafida üst tarafida Kazim Koyuncu'yu hatirlatan bir t-shirt,bir forma bekliyoruz.Çokmu zor bunu yapmak ?Büyük çogunlugu tenzih ederim ama gerekli-gereksiz sövmeyi,hirlasmayi becerebilen taraftarimizlardan da sadece elektronik posta ile destek bekliyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

futbol endüstrilesmesinden bu yana bazi kulüpler büyük bir yanlis içerisine düsüyorlar..

taraftar üzerinden para kazanilan ve yolunmaya hazir bir kaz degildir.

taraftar karsiliksiz sevendir.. kulüpte bazen bu karsiliksiz sevgilere jestlerle cevap vermelidir...

bu dao jestlerden biridir.. (aslinda kulubun görevidir ama böyle mi anlatsak.. cünkü onlar böyle anliyorlar herseyi)

Kazim KOYUNCU Yasatilmalidir. Sonuna dek destegimi koyuyorum, maili tüm adreslere yolladim .. Konuyu açan arkadasa tessekkürlerimizi sunariz. (Koyverdun Gittun Bizi )

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayde mailleredevam

Nereden
    Bursa

Hala anlamk istemeyenlerimiz var,ancak bu konunun Haminin jübilesinin yapilmamasindan,eski futbolcularimiza deger verilmemesinden hiçbir farki yok.

Yönbetim dahil malesef idrak edemiyoruz birseyleri...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

hiç maillerine cevap alan oldu mu ?

önceden mailden 3 gün sonra cevap geliyordu !!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

ben almadim...

bakmiyorlar mi acaba?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

hala trabzon kentinde trabzonsporla ilgili bir anit yok - geçmise vefa adina bir eser yok ...

kazim abi ve kazim abi gibi trabzonspora gönül vermis ve aramizdan ayrilmis olan insanlara gözle görülür bir vefa yok...

bunu kirmak gerekiyor...

Nereden
    Gaziantep

o kadar mail gönderdim henüz bir cevap yok bana da ama yilmak yok devam!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)