Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 177 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hayde BMN, Maile Devam!

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Barcelona UNICEF ile anlasmis, ücretsiz, dünya çocuklari yararina. Ne muhtesem bir gurur. Ne güzel bir yaklasim futbol endüstrisine bir dünya devi olarak karsi durabilmek.

Yeniliyorum...Futbol çok para kazanip çok iyi futbolcular almak degildir. Futbol mevcut sisteme inadina karsi durabilmek, toplumsal duyarlilik için sorumluluk alarak fark yaratabilmektir.Ne mutlu böyle bir yaklasim içinde olan futbol takimi taraftarlarina...

Hile ile, medya ile, tetikçiler ile, güçsüzü her türlü ezerek, masabasinda, kapali kapilar ardinda, siddeti körükleyerek, saygisizca alinan 1000 sampiyonlugun zerre kadar degeri varsa gözümde, namerdim. Tek istegim onurlu mücadele ederek bu bozuk sisteme karsi durabilmek ve fark yaratabilmek ve bu farki toplum yararina yapabilmesidir-Trabzonspordan... Tipki Barcelonanin ücretsiz, UNICEF ile anlasarak fark yarattigi gibi...

UNICEF ile anlasmak Ricardino ile anlasmaktan daha anlamli...Ya da çernobile, karadeniz sahil yoluna tepki verebilmek,karadenizin kirlenmemesine,memleketimizde sanayinin gelismemesine ve issizlik boyutunadikkat çekmek vs. akliniza gelebilecek ve toplum kalkinmasina, gönüllü katilima destek verecek her türlü söylem, davranis ve imaji en büyük degerimiz Trabzonspor araciligiyla verebilmek. Trabzonsporumuza bu misyonu yükleyebilmek. Gerek taraftar boyutunda gerekse yönetim-futbolcu boyutunda bu amaca hizmet edebilmek. Inanin ötesi yok ve Trabzonsporu böyle yasamak görmek en büyük istegimdir. Sampiyonluk mu o da fantazi kismi olsun ama tek gerçek, amaç olmasin...

Evet sanirim fark yaratmanin tam zamani...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ikimizde ortalama ayni seyleri diyoruz.. Kazim Koyuncu için Trabzonsporun bir sey yapmamasi gerçekten hepimizi rahatsiz ediyor...

Kulüp yönetmek sadece takimi yönetmek olmadigi Trabzonsporun kapsadigi bütün sosyal sorumluluguda yerine getirebilmektir..

Trabzonspor kulübünün de hem bu sosyal sorumlulugu dile getirmek hem de Kazim abiye sahip çikmasi için yapmasi gereken bir seyler var...

Istegimizi e-maillerle dile getirelim.

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2-3 günden beri siteye çok az girebildim.E maili daha yeni gönderiyorum.Destege devam...

Murat Hızal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çikarlar mi hiç 'ÇERNOBIL ÖLDÜRMEYE DEVAM EDIYOR 'yazan pankartla.Sonra nükleer santral kurma heveslisi abileri çok kizar.Ima bile etmemeliler böyle birseyi.

Umarim bu mailler yönetim tarafindan dikkate alinir, Kazim Koyuncu'nun ve kanser kurbanlarinin anisina bir seyler yapilir.Ve bu konuda kamuoyunun dikkati karadenize çekilebilir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaslar mail atmaya devam lütfen.Herkesin ailesinde yakin çevresinde kanserden ölen birisi vardir muhakkak.

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

arkadaslar kulup olarak eger K. Koyuncuya sahip çikarsak diger insanlara Trabzonsporlunun vefakarliligini göstermis oluruz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bunlarin yaninda arkadaslar ligin ilk macinda (Insallah Avni Akerde olur) hem Kazim abiyi anma adina hemde kanserle mucadele adina bi organizasyon yapilabilir

deniz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hey gidi hey su 61 viya kardesin yazdiklarini okuyunca kahrolum bu mudur Trabzonluluk besiktas bile pankart açmis abi besiktas kim ya biz neden duruyoruz.

Isimiz gücümüz oyuncu aldik mi,biliyorum sampiyon olmak istiyoruz ama degerlerimizi de unutmayalim,zaten sampiyon olamiyacagiz bari degerlerimize sahip çikalim ya.

Geçenlerde dogulu bir arkadas ismi didou_nana KAZIM KOYUNCU KALBIMIZDESIN formuna yazi yazmisti biraz sert bir dille sadece açilista poster asmakla olmaz bu iler adam dogulu diye sapik bile dedik adama simdi o adam trabzonspor sevgisinde bir solma olmamism midir?

Ama bunlar önemli degil bizim için tabi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Besiktas Kazim Koyuncu adina pankart açmadi. Karadeniz kararmasin gibi bir pankart açmislardi. Didou nana Kazim Koyuncu'nun söylemedigi hiçbir zamanda söylemeyi düsünmedigi cümleler kullanmisti. Hafizamiz henüz zayiflamadi çok sükür.Pankartinda kralini Bordomavi.net olarak da yaptirdik. Ha yeter mi ? elbetteki yetmez, bunu söyleyin. Ama elestri yapacaksanizda kendi takiminizin taraftarlarina bu kadar acimasiz davranmayin.

Benim anlatmak istedigim ne olur yani baska birseyler de yapsak örnegin 61VIYA arkadasin dedigi gibi,veya madem yönetim birsey yapmiyor biz yapalim ne olur

ARTIK BIRSEYLER YAPMAMIZIN ZAMANI GELMEDIMI?

Arkadasim sürekli renkli ve büyük harf forum kurallarina göre yasak, lütfen dikkat edelim.
    » Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.AMESPACE PREFIX = O />

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    ************************************************** *******Edited by: Külünkoglu

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Aslina bakarsaniz eger yönetim forma tshirt tazri birsey yaparsa,is yine biz taraftarlara düsüyor.Yani yapacaklari sey sadece forma ya da tshirt yaptirmak olacak,onlari alacak olan biziz,gelir eger düzgün biryerlere gidecek olursa budna yine biz basrolü oynayacagiz...Sakin kimse yanlis anlamasin dedigimi,hepimiz biliyoruz ki Kazim koyuncu için,kansere savas için bu forumda elini cebine atmaktan çekinecek kimse yok..Eminim buna...

Ve elbette herkes tepki vermelki buna.Besiktasli da,Fenerli de Galatasarayli da..Bu bir ülke meselesi aslinda...Ancak ugruna marslar yazan,öylesine koyu bir trabzonbsporlu ki kazim koyuncu,asil bi< biseyler yapmaliyiz..Eger TRABZONSPOR YÖNRETIMI birsey yapmaz ve saydigim takimlar biseyler yaparsa utanç verici durum budur iste...Yönetimin artik icraate geçmesi gerekiyor.

Bu yil 25 haziranda Hopa da trabzonspor yönetiminden kimse yoktu..Anliyor musunuz,hiçkimse...Bundan daha büyük ayip olabilir mi? Çok mu zordu en azindan bir kisiyi bizim adimiza yollamak? Zaten geçen sene de Senol hoca gibi bir hocamiz olmasaydi muhtemelen törende de kinse olmayacakti klüp içinden...

Simal yildizi abimin dedigi gibi bir futbol turnuvasi klübün yapmis oldugu bir organizasyon olur mesela...Ve süper olur böyle birsey...Birgün de aziik yer buldugumuz spor bültenlerinde böyle anlamli bir olay için bulunsak ne kaybederiz ki?? Bir gün de o sisman yorumcular yüzleri kizara kizara bundan bahsetse?

Haydi BMN...LÜTFENNNN! Devam edin desteginize...YAPABILIRIZ!Edited by: 61viya

Katiliyorum 61viya,ne olur bu konuya önem versek ya.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

trabzonspor yönetimine de gönderdigim metinde sunu belirttim...

trabzonspor kulübünü yönetenler asla 11 kisiyi yönetmis sayilmiyorlar.. trabzonsporun kapsadigi herseye karsi ilgi göstermek zorundadirlar..

bu trabzonsporu yasatan kültürdür onu tutan ona deger veren ve halka mal olmus milyonlardir.. bunlarada gereken özveriyi göstermek zorundadir...

buna kulübün sosyal sorumlulugu diyebiliriz...

evet.. simdi trabzonspor kulübüne mail göndermeye devam edelim ve bu konuyu buna benzer diger konulara emsal olmasini saglayalim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

iletiyi gönderdim.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende yolladim bu konuyu açan 61 viyaya çok tesekkür ediyorum

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı

.

Bu yil 25 haziranda Hopa da trabzonspor yönetiminden kimse yoktu..Anliyor musunuz,hiçkimse...Bundan daha büyük ayip olabilir mi? Çok mu zordu en azindan bir kisiyi bizim adimiza yollamak? Zaten geçen sene de Senol hoca gibi bir hocamiz olmasaydi muhtemelen törende de kinse olmayacakti klüp içinden...

arkadaslar bence Kazim abimizin anma törenlerine kulüp yetkilileri bilerek katilmamistir.Geçen yilki baskanimiz solcu idi.Bu yil ise tamamen sola zit bir baskanimiz var.fenerli tayyip in amcasinin cenaze törenine katilan gazetelere taziye ilani veren Albayrak,Hasta Günlerinde Hayatini hiçe sayarak sirfTRABZONSPOR için stüdyoda mars hazirlayan KAZIM KOYUNCU nun anma törenlerine niye katilmadi saniyorsunuz.

ben bir TS taraftari olarak kaliteli yönetim istiyorum.Sirf reklam ve taninmak için Ts a yönetici olunmamalidir.Yönetimimizde kendi reklamlarini yapmak içingirmis insanlar var.

Kazim abi hayatini TS için hiçe saydi. Sancili günlerinde mars hazirladi.

forma ve T-shirt önerileri güzel.Bence daha büyük düsünerek yapilmasi gündemde olan yeni stada KAZIM KOYUNCU nun adi verilmelidir.

Çünkü o bunu hakediyor...

ahmetturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ovacik_61 Nickli Üyeden Alıntı

Bu tisörtler üzerine kazim koyuncunun ölmeden önceki mektubunu koyabilirler. Hani su sonu "Biz de öldük, Herseye ragmen buyeryüzünde sarkilar söyledik. Tesekkürler Dünya" olan. Klübe mail yagdiralim. Gerçekten çok önemli bir konu.

Kesinlikle t-shirt diyorum. Forma olmaz ama TS Club olacak tabiki. Bu konuda da Yönetimi uyaralim yapsinlar alalim.

Alıntı Bordo_mavi61 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar bence Kazim abimizin anma törenlerine kulüp yetkilileri bilerek katilmamistir.Geçen yilki baskanimiz solcu idi.Bu yil ise tamamen sola zit bir baskanimiz var.fenerli tayyip in amcasinin cenaze törenine katilan gazetelere taziye ilani veren Albayrak,Hasta Günlerinde Hayatini hiçe sayarak sirfTRABZONSPOR için stüdyoda mars hazirlayan KAZIM KOYUNCU nun anma törenlerine niye katilmadi saniyorsunuz.

ben bir TS taraftari olarak kaliteli yönetim istiyorum.Sirf reklam ve taninmak için Ts a yönetici olunmamalidir.Yönetimimizde kendi reklamlarini yapmak içingirmis insanlar var.

forma ve T-shirt önerileri güzel.Bence daha büyük düsünerek yapilmasi gündemde olan yeni stada KAZIM KOYUNCU nun adi verilmelidir.

Evet Kazim abi solcu diye gelmedi,bu da gösteriyor ki baskanimiz insanliga önem vermiyor zaten sag sol diye bölünmüs ülke ama bizim baskan (artik baskan da demek istemiyorum) anlamiyor bunu.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu davada sag sol yokkkkkkkkkkkkkk....Trabzonspor var

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bordo_mavi61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı

.

Törene Tranzonspor'dan kimsenin katilmamasi yönetimin ayibidir. Yine olayi cephelesmeye getirmeyin.

ahmetturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne sagi ne solu t-shirt nasil hazirlatabiliriz buna kafa yoralim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

bugunde iletiyi gönderdim gerekli yerlere..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Renkdaslar Avni Akerin tam ortasina posterini degil de büyük bir portresini assak...Çok daha güzel olur...Altina da güzel bir yazi yazilabilir...Degisik ve ilgi çekici bir yazi...Ayrica stadda maçtan önce sürekli Kazim Koyuncu Parçalari çalabilir...Sizce nasil olur?...

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı
    Renkdaslar Avni Akerin tam ortasina posterini degil de büyük bir portresini assak...Çok daha güzel olur...Altina da güzel bir yazi yazilabilir...Degisik ve ilgi çekici bir yazi...Ayrica stadda maçtan önce sürekli Kazim Koyuncu Parçalari çalabilir...Sizce nasil olur?...

Tesekkürler önerin için FORZA61.Bunlar gerçekten ve de elbette çok güzel olur...

Ancak asil yönetimin harekete geçmesini saglamak amacimiz.Biz zaten ONUN farkindayiz ve elimizden gelen herseyi yapmaya devam edecegiz.Ancak Nytre nin dedigi gibi onlar sadece 11 kisiyi yönetmiyorlar.bunu anlamlari için,bunu anladiklarini göstermek adina ya da Kazim için brisseyler yapmalilar...

Haydi bmn...Bu konuda sizden baska kimseye inanmiyorum.Bunu yapabiliriz...Neler byapmadik ki "bir" olduktan sonmra..Lütfen devam edin maile......

Biz birseyler yapmazsak eger hiçkimsenin birsey yapacagi yok....HAYDE!Edited by: 61viya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)