Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 26 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 635 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: lker'e Bask (Sabrmz Zorlamayn)

aytex - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Standart lker'e Bask (Sabrmz Zorlamayn)

arkadaslar

bildiginiz gibi sponsorlaromizdan biri olan LKER gurubu bu yil besiktas futbol takimina 5 milyon euro luk delgado yualarak

sampiyon basketbol takiminin en iyi 4 oyuncusunu da (3 milyon dolar ederler) fenerbahe ye bedelsiz vermistir

bu sekilde davranarak lker sponsor oldugu takimlar arasinda ayirim yaparak farkli tutumlar sergilmektedir.

biz lker gurubunun bu tarafli tutumundan vazgeirmeye ve bizim takimimiza futbolcu transfer etmeye veya ligden ektigi basketbol takimini trabzonspor adiyla bize devretmeye davet edebiliriz.

hepinizi ok degerli kulbmzn yneticilerinin aklina bile gelmeyecek bu ayrintiyi atlamayip yine nc olmaya agiriyorum

www.ulker.com.tr

buradan iletisim sayfasina girip

tktici danisma hattina asagidaki yaziyi onlaragndermenizi rica ediyorum.

lke ekonomisine oldugu kadar lke sporunun farkli branslarina yatirim yaparak Kurumsal Sosyal Sorumluluk anlaminda yerli yabanci pek ok firmaya nclk ederek hakli bir itibar kazanmis olan lker gurubunun degerli yneticileri;fficeffice" />

Istanbul takimlari gibi sponsoru oldugunuz Trabzonspor Kulb?nn taraftarlari olarak Besiktas Jimnastik Kulb?ne bu transfer sezonunda 5 milyon Euro?luk futbolcu transfer etmenizi, sampiyon olduktan sonra dagittiginiz basketbol takiminin en iyi oyuncularindan bir kaini Fenerbahe?ye vermenizi byk bir hayranlikla izledik.

Trabzonspor taraftarlari olarak lke insanina ve lke ekonomisine ?blge ayirimi yapmaksizin? yatirim yapan lker gurubundan 23 yildir sampiyonlugu bekleyen Trabzonspor?a da bir bu bedelde bir futbolcu kazandirmanizi beklemekteyiz.

Her biri lkesinin yerli mali olan lker rnlerini tketen 8 milyonluk Trabzonspor taraftarlarinin lker Gurubu?nun bu adil davranisini en iyisekilde degerlendireceginden emin olabilirsiniz

Bizler lker Gurubu hakkinda yanlis kaniya sahip olmak istemiyor ve bu hakli beklentimizin anlayisla karsilanacagin dsnyoruz.

Trabzonspor taraftarinin ok fazla nemsedigi bu konuya gstereceginiz hassasiyetiniz iin simdiden tesekkr ediyoruz.

Saygilarimizla

zsu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.03.2006

ben yazdim arkadasim... tlf numarasi ni istemesi zorunluydu onu anlamadim niye acaba ama onuda yazdim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Berat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

ok yerinde bir yazi olmus Aytekin Abi.. 2 dakikamizi bile almayacak bu kisa islemi tm arkadaslarin yapacaklarindan sphem yok.. kazancimiz ne olur bilemeyiz ama denemekle ne kaybederiz ki..

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

bence desteklemeliyiz nasil olsa bizimkilerin topcu falan alacagi yok bari ulker odesinbitane yildizinn maliyetini

uquR Ayaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.01.2005
    Nereden
    stanbul

yolladimm umarim gerekli baskiyi saglayabiliriz

Trabzonspor Kongre yesi
    EmrahYalnalp - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    38

Tam isabet olmus valla. Arkadaslar da ziyarete gelmisti. 8 kisiydik, hepimiz gnderdik[img]smileys/smiley9.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

Alsinlar bize bir yildiz, adini unutup 2 sene Biskrem diye agiralim adami[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Ouzhan Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.01.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

gnderilmistir[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    23.08.2004

Gzel bir tespit.

Lakin grnrde "bedelsiz" de olsa, lker grubunun ne karsiligindatransfer yaptigini bilemeyiz. Belki de bir sponsorluk anlasmasi karsiliginda gereklesmis transferlerdir. Ya da kulp baskanlarinin lker grubu ilearasindaki samimiyetten kaynaklanan olaylardir.

Taraftar olarak biz zerimize dseni yapalim. Istegimizi iletelim.
    Ancak baskanimizinda ikip; "ben iki yildiz transferisz verdim, gereklesmiyor. Bari biri sizden olsun" demesi daha sik durmaz miydi?

Forumdan Uzaklatrlmtr erdal6167 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.11.2005
    Ya
    37

baba bosuna bize kimse zirnik vermez. kendi adamimiz vermiyor onlar mi verecek

Trabzonspor Kongre yesi
    UuR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul

Islem tamam gnderildi gereklesmezse bile tepkimizi grsnler.

Eyphan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon

Yazi gzel...ISlemimi yaptim..ancak ben b lkerden dogdum dogali nefret ediyordum zaten..stne stlk yaptiklarina bir bakar misiniz...Efes'ten sampiyonlugu aldilar sonra takimi fener e devrettiler...Ne kadar byk bir ayip..basketbol'da lker'i tutan TrabzonSporlu arkadaslarimin halini de merak ediyorum

geronimo_61
    Ziyareti

agalar bende yolladim aokcasi lker grubunun buan duyarsiz kalmayacagini dsnyorum nk trabzonun kendi iindeki lobisi (taraftar) onlari olduka korkutuyordur

ellerinize saglik

Eyphan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon

Bir ise yaramasa bile tepkimizi ortaya koymamiz aisindan faydali bir uygulama...Btn arkadaslar icap etsinler ltfen.. 1 dakikamizi b,ile almiyor

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

BENDE GNDERDIM KONUYU AAN ARKADASA DUYARLILIGINDAN DOLAYI TSKLER

Kuu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2004

gnderdim herkes msn listesindeki arkadaslarini haberdar etsin sayiyi ne kadar arttirabilirsek okadar ciddiye aliniriz ricardinho yu lker getirsin rico iin hedef 5 bin mesaj taraftar greve [img]smileys/smiley4.gif[/img]

yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    40

Selam

Bu gerekten ok islevsel bir konu bence.Farazi transfer muhabbetleri haricinde atilacak somut bir adimdir lker'e tepki koymamiz...

lker (her ne kadar bu zamana kadar yaptigi faaliyetlerden dolayi gurur duysam da) tipki memleketteki diger yatirimcilar gibi kolayi seip 3 slklere yardim ederek kendi piyasasini arttiriyor.Tabii ki ama spora destek falan degil yle olsaydi bu 5 milyon dolarlar Kayserispor'a 3 yildiz da Fener'e degil Daka'ya giderdi herhalde!!!

Ynetimimizin yildiz szn oktan sindirmesini bir tarafa birakalim,Colaturka reklamlarinda kulbmzn sanli adini kullanan lker'e stad,tesis oyuncu ya da herhangi bir maddi konuda kulbmze yardimci olmasi konusunda baskiyi kuvvetlendirelim...Aytex biraderin yazisi bence gayet gzel tek yapacagimiz kopyala-yapistir.......

igi baslatan bir kartopudur....

yelik tarihi
    03.02.2006
    Nereden
    Kocaeli

ya ben olayi tama anlamadim eyuphan kardesim aciklarmisn bana yazim bende ne yaziyosak olurmu

Punisher-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    35

adamlar istedigini yapar..konuyu uzatmaya gerek yok... Trabzonsporun sponsorlarin biriyse buda para karsilinda oluyor... Trabzonspor onlarin reklamini bedava yapmiyor ya

o yzden adamlar istedigi klbe yardim eder..

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

Bende yolladim

yelik tarihi
    10.03.2006

bise demedik iste. bizede yardim etmesi iin grs attik ortaya... reklaminida yapiyoruz adamlarin(para alsakta) ...

ktm olur.

Forumdan Uzaklatrlmtr tsmaniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2004
    Ya
    35

aslinda bunlari degerli ynetimimizin yapmasi gerekmiyomu?

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    36

bizese futbolcu alirlarmi bilmiyorum ama dikkat ekecegimiz kesin )

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

bende attim.arkadaslar bolca atalim bu tr tepkilerin gc bilinenden ok daha etkili.

yelik tarihi
    10.03.2006

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2004
    Nereden
    Sinop
    Ya
    41

Alnt Punisher-61 Nickli yeden Alnt

adamlar istedigini yapar..konuyu uzatmaya gerek yok... Trabzonsporun sponsorlarin biriyse buda para karsilinda oluyor... Trabzonspor onlarin reklamini bedava yapmiyor ya

o yzden adamlar istedigi klbe yardim eder..

Biz uzatmaya karar verdik ne olacak .ayrica biz tepkimi koyuyoruz ortaya sen mtalaya istemiyorsan girmeye bilirsin.Yazi yazdik diye bize fia ekcek nerdeyse adama bak yaaa.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)