Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ltfen Okuyun! Tanri Trk’ Korusun...

Gkhan Kutlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

**Basligi da siz yazin...
    TRK'M DIYEN SONUNA KADAR OKUSUN!..Binlerce insanin hayatini almis ama karsiliginda mr boyu hayatta
    kalma hakki verilmis olan sahis yeniden yargilanacakmis.
    Neden ?nkAvrupa yle istiyor...
    Al bayraga sarili her sehit cenazesinde ne egilmis baslari ve
    titreyen sesleriyle "kaniniz yerde kalmayacaktir" seref szn verenler suskunlar bugn..
    Neden ?nk Avrupa yle istiyor...
    21 yasinda Mehmet genliginin baharinda demir gibi sapasaglam iktigi kyne beldenasagisi sakat ve tuvaletini bile tutamayacak halde geri dnd. Yeniden yargilanacak sahsin dsettigi mayina basmisti. Mehmet yeniden yryemeyecek,Mehmet nisanlisi Fatma'yla ayni yastiga bas koyamayacak ama onu o hale sokan yeniden yargilanacak.
    Genliklerinin baharinda vatanlarini savunmak iin silah altina giren ve geit vermez daglarda terristle savasirken tertemiz alinlarindan vurulup topraga dsen askerler yeniden yasayamayacak ama onlari vurduran sahis yeniden yargilanacak.
    Neden ?nk Avrupa yle istiyor...hibir seyden habersiz bakinirken ieri atilan yangin bombalariyla feci sekilde yanan& nbsp; kadin hayatinin sonuna kadar yanik yzne bakacak ama obombayi oraya atiran yeniden yargilanacak.
    Kocasiyla yeni tayin edildigi yere zel otomobilleriyle giderken yollari kesilen ve kocasi gzleri nnde taranarak sehit edilen Figen hemsirenin gzleri hep yasli kalacak ama kocasini vurduran yeniden
    yargilanacak.Neden ?nk Avrupa yle istiyor...
    Yillarca terrle mcadeleye akitilan milyarlar yznden binlerce gencimiz issiz,fakir ve a. Hayatlari boyunca egitim grmelerine ragmen yerlere serilen ekonomi yznden issiz kalanlarin hayatlari mahvolurken onlarin o hale gelmelerine sebep olan terr belasini yaratan yeniden yargilanacak.
    Neden ?nkAvrupa yle istiyor...Peki ya bu millet ne istiyor ?
    Bir Allah'in kulu da ikip bumilletin ne istedigini sormayacak mi ?Ezilen,hor grlen, hakki verilmeyen tersine hep haksiz ikarilan her zaman bizler mi olacagiz ?Sandiga oy verip tepemize ikardiklarimiz, vergilerimizle okutup makam ve rtbe verdiklerimiz, canimizi,malimizi ve namusumuzu kendilerine emanet ettiklerimiz bir kere olsun bizim hakkimizi savunmayacaklar mi?Kanlariniz yerde kalmayacak szlerine inandigimiz halde bas katile hakettigi cezayi verdirmeyenler simdi bir de karsimiza ikip bunu yeniden mi yargilayacaklar? Byle bir durumda bizler yerimizde uslu ocuklar gibi oturup "len ld, giden gitti kalan saglar bizimdir" mi diyecegiz?Karakol baskininda iki gn roket ve havan atesi altinda kaldiklari halde direnip ; daha sonra da daha fazla direnemeyecegiz. "Vatan sagolsun !" son mesajini getikten sonra birer birer sehit olan kolarin telsizden gelen seslerini unutup hayatimiza devam mi edecegiz?Hisanmiyorum.
    Neden mi ?nk TRK MILLETI BYLE ISTIYOR !!!

Muhammet_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.05.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Eger sus.refsiz apo iti yeniden yargilanirsa terristleri yok etmek sivil halka dsecek ve vatanperverler sokaga dklecek. Sonu: i savas.

Basimizdakiler biraz daha basiretli olsa hukuksal yollarla o itin kellesini oktan uururdu. Edited by: ovacik_61

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Kaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    zmir
    Ya
    34

Bize Mustafa Kemal lazim. Bu geciktike hersey daha da ktlesecek.

"Pkk ile masaya oturulmali" diyebilen hainler bu vatan topraklarinda nefes alabiliyorsa bizlere bu topraklar zerinde aldigimiz nefesler haram olsun.

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

dogru sylyorsun kaya basimizdakiler abd ve ab yardakisi olmasa dediklerin yapilir ama avrupa sevdasina ilindigi gibi kilarini yaliyorlar ............lerin vatani satin dediklerinde onu bile yapacak olanlar apoyu tekrar yargilar iste nasil kisileri basa getiriyoruz

.ztel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.04.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Tarih boyu hkm srms bir milletin stnde hkm srmeye alisan zihniyet yaptiklarinin bign ters tepeceginide hesap ederler umarim. Yoksa bu durumda Trk'n nnde hi bi engel duramaz. Allah sonumuzu hayir etsin.

hi birsey olmaz.

Yeniden falan yargilayamazlar.yargilasalar bile yine agirlastirilmis mebbet alir o maymun.

disari salinacak olursa halk cezasini verir.Zaten milletin ii kin doldu...

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    ngiltere

bunlarin hepsini doldurucaksan olimpiyat stadina 80 bin kisi nnde asicaksin s.Erefsizleri[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

TANRI Trk' Korusun...

Allah gerekten de Trkleri gzetmis sakinmis, onlara dnya zerinde olabilecek en gzel yerleri vermis. Bugn zerinde yasadigimiz bu vatan topragi, toprak diyerek geilemeyecek kadar kiymetli.

Tarih boyunca rakibinden ok kendi kendinin ayagini dolayan Trk Milleti nedeniyle, bu sz syle de degistirebiliriz.

Allah'im, sen Trk' nce Trk'ten koru. Zira kendi kendimize ettigimizi bize kimse etmedi, edemedi.

slam Sezer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

ya mesele tek basina siyasi degil.lkemizde ynetim sorunu var.asker baska,siyasiler baska,halk baska seyler istiyor.hukuk sistemimiz ve medyamiz ok kalitesiz.aydinlarimiz yetersiz hatta bir kismi hain.bu lkede temel bazi konularda mutabakat olmassa bize ne yapacagimizi disarisi sylemeye devam eder.ve son szkk hainleri ve elebasisi bu zaman kadar yok edilememisse ve onlarin yasayabilmesini ortaya ikmasini etkili olabilmesini saglayan sartlari saglayan, ortami olusturan nedenler dsnldgnde sadece siyasileri ve dis mihraklari sulamak yetersizdir ve de zm degildir.biz halk olarak medya ve bir kisim insanlar gibi menfaat umarak ve de korkarak bir yere varamayiz.o halde rnegin gzbebegimiz diyerek elestiriden mnezzeh kildigimiz askeri ynetimide elestirebilmeliyiz.bu halk bunu basaramassa daha ook naval dinler ve agitlar yakar.abd baskani bush gibi ap.tal da olsa clinton gibi sapi kda olsa askere sz geirebiliyor.neden?nk oturmus bir sistemleri var.biz ise ancak mustafa kemal bekleriz.ama o da asker olmali degil mi[img]smileys/smiley2.gif[/img]

yelik tarihi
    05.04.2006

.it gebertilmeli [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Kaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    zmir
    Ya
    34

Halka bugn sorsaniz tek gvendigi kurum Ordu'dur ve bu hep byle kalacaktir. Ab ile masaya oturanlar siyasilerdir. Isteklerini yerine getirenler siyasilerdir. Avrupa'lilarin giremedigi tek kurum Ordu'dur ve bunun mcadelesini vermektedirler. Hatirlayalim Orgeneral Tuncer Kilin neler dedi; "AB, Trkiye'yi ilgilendiren konulara menfi bakmaktadir. Trkiye AB'den yardim ve destek grmemektedir. Trkiye'nin, Rusya ve Iran'i iine alarak yeni arayislar iinde olmalidir."

Medya, aydinlar, sivil toplum rgtleri alayi satilmis. Siyasilerin nelere evet dedikleri zaten ortada.

yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

gerekten kaya dogru sylyorsun ben sahsen ordudan baska kuruma gvenmiyorum bu durumda ordunun hi suu yok heriflerde o biim roket atar varken bizimki toz girdigi iin tutukluk yapiyor bizimki 1-2 tane atarken onlarinki 6-7 tane atiyor bizimkiler g3 ile savasirken onlar keles ile saldiriyor ondan sonra belki biliyorsunuzdur ingilterede trr rgtnn rozetini takmak 99 yil ondan sonra gz alti sresini 27 gne ikarmak istiyorlar hatta onu bile az buluyorlar bizde yandaslar kongere yapiyor baskentte istiklal marsimizi okumuyor pkk slogani atiyor pkk ile aramiza mesafe koymayiz diyor su bunlara karsi kanun koyamayanlarda tmysi rgt kuranlar aftan yaralana bilir diyorlar en ok sehit verdigimiz ilk karsilasmada teslim ol diyoruz abde de polis istediginde adami vurabiliyor

DKaraduman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

Ya habu ..... godum aposu ben kkkende byle siyriliodu bydk adam hala asilmadi ya[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img] ne kadar apo yandasisi var bu lkede ble s.refsizlik olur mu ya siyasetle alakali laflar etcektim simdi ama siteye zarar diye vazgetim[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

yelik tarihi
    13.11.2005

o serefsizi toprak kabul etmez

onun icin yakmak lazim o iti

benim aslinda cok iyi bir fikrim var tirnaklarini sonra parmagini yani yavas yavas oldurulmeli kucuk kucuk parcalanmali

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

assan insan haklari diye basimiza ikiyorlar, asmasan tekrar mahkemeye ikarmak istiyorlar . onu bi sekilde gebertmek lazim[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Ozan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    27

o herif yenden yargilanirsa byle devletin yapacagi isin ........ byle birsey olamaz yaa bunun adi bile geemez nasil yargilanabilir o herif . herif bile denmez ...... yaratik [img]smileys/smiley7.gif[/img]. yarilanirsa da bu lke karisir zaten byle giderse ileriyi hi de iyi grmyorum . basa kaya abininde dedigi gibi Atatrk gibi biri lazim yoksa isimiz ok zor [img]smileys/smiley11.gif[/img]

zsu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.03.2006

Alnt Kaya Nickli yeden Alnt

"Pkk ile masaya oturulmali" diyebilen hainler bu vatan topraklarinda nefes alabiliyorsa bizlere bu topraklar zerinde aldigimiz nefesler haram olsun.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Benim aslinda evvelden beri savundugum bir topik grs var bu konuda:

Apoyu Saliversinler....

Sultan Murat yaylasina!

gurbeti 61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2005

BYLEVATAN HAINLERINI YAKMAK LAZIM,BU VATAN PARAYLA,PULLA ALINMADI,KANLA ALINDI,VE HER METRE KARENIN DIYETI FAZLASIYLA DENDI,EGER 70 MILYON INSANIN YARISI VATAN,MILLET,BAYRAK, INANCI TASIYORSA(BUNDAN SPHEM YOK) BIZI YIKMAYA KIMSENIN GC YETMEZ,

yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

arkadaslar bizde byle ab ve abd yardakilari oldugu srece asilmaz hatta lmesin diye zel doktoru bile var daha neleri var

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

Alnt Kaya Nickli yeden Alnt

Mustafa Kemal bir kere gelir... onun verdiklerini degerlendiremeyen bir millete uygulayamayan bir millete Allah 100 yilda bir Mustafa Kemal mi gnderecek?

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

dtp (pkknin siyasi kanadi) Trkiye Cumhuriyetinin Baskenti olan Ankara'nin da tam ortasi olan ULUSta (19 mayis kapali spor salonu) pkk ve apo bayraklari aiyor ve pkk.nin renklerini tasiyan bez paralari aiyor...

zamaninda bu lke zirt pirt parti kapatiyordu...simdi neden kapanmiyor bu parti...

------------

tayad denen terrist yakinlari dernegide fazla zirlamasin.. niyetleri belli.. f tipi olmayan terrist yetistirmeyen bir kentte eylem yapilmaz.. yapilirsa dayagida yersin (byle seyler sehrimizde olsun istemiyorum).. Trkiyenin 81 ili var.. neden Trabzon? Tayad nedir ? neyi protesto ediyor? ne istiyor? gibi sorular sorulmuyor da (haberlerde) gidiyorlar .. nasil lin olduklarini gsteriyorlar..

geronimo_61
    Ziyareti

evvela gelismelerde ok dogru tespitler yapildigini grmekle beraber trabzonlunun ve trabzonsporlunun bu konularda bu zamanli ve gerekli hassasiyeti gstermesi olduka sevindirici.....

amma bu devletin grevlileri elin pkk li ............ini hastanelik ettin diye

terrle mcadele'ye eker, ramazan da ekmek vermez su vermezz stne kfr eder okuldan da sorusturma isterse. bu vatan evlatlari daha ok aci eker.....

yilacak miyiz hayir yilmak yok savas, her damla kana kadar ve savas en kk virgle kadar savas

Allah yar ve yardimcimiz olsun!!!!!!!!

yelik tarihi
    06.10.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Geen hafta yapilan son kongrelerinde ne trk bayragi nede istiklal marsi vardi anlamiyorum kim kimin lkesinde yasiyor bide avrupa birligine sunun anlatilmasi gerek her yryen 2 ayakli 2 gzl yaratik insan degildir apo yu nasil insan sinifina koyabilirler bu adamin yaptiklarini bilmiyorlarmi utanmasalar adami kahramam ilan edecekelr bi yerlerde birileri hata yapiyor ama anlamis degilim ama bizim hatamiz sudur insana insan gibi davranmak gerekir elinde silahla daga ikip doktor ,gretmen , bebek ldrenlere insan gibi degil hakettikleri gibi davranmak gerekir simdiki gibi imralida 3 gn vermekle olmaz bu is ne haketmisse onu vermek lazim

ok merak ediyorum fatih , yavuz , kanuniye deselerdi 500 yil sonra memleketinizin durumu syle olacak nasil kahkaha ile glerlerdi ama malesef o duruma geldik aleme kendimizi gldryoruz.

Ouzhan Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.01.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

1.si bu yargilanma isi kesinlesti mi ve ilan edildi mi?
    2.si boyle bisey imkansiz ozellikle serbest kalma ihitmali geri su anki yasadigi yer itin normal hayattan farksz og vatandasimizin yiyemdigini yiyor tvsinden tutun radyosuna hatta hayat kadinina kadar ozel doktorunda ozelm yemegine kadar herseyi var ogumuzdan iyi durumda zaten
    ki serbest biraklilirsa iktigi gun turk milleti yapacagini bilir...
    iimden geen ne biliyormusunuz biliyorum hepinizde bole dsnyorsunuz ama yapilamior su ............lerin toplantisini basmak tas sopa ne varsa dalmak...bir futbol mai iin yapilan organizasyon keske bunada yapilsa...kimileri aman bu is siddetle olmaz diyecek bu adamlar laftan anlamaz kardesim,azmis bunlar gzlerini kan brms s.sizlerin.andim olsun bole bi orgn. olsun liste basina beni yazin boluculere ses ikarmadika aziyorlar ses ikarmadika aziyorlar simariyorlar[img]smileys/smiley7.gif[/img]
    kimi arkadas ve tanidkilardan sunu duydum bu olaya rnek
    ocuklarina pkk ile ilgli kotu seyler soleme yok bayrak amayalim balkona yok slede blede ya bisey yaparlarsa...
    iste bunlar yznden yz bulup aziyorlar en kk olayda bile o bayrak asilir evimde elden gelirse her zmn ,heryerde HERGN asili olmali bence o bayrak olayina verdigimiz tepki nasildi iste ole olmali inanin o kadar bayragi gordgmde tylerim diken diken oldu ve azcik agladim.
    eskiden sehit cenazeleri oldugunda btn sehir dklrd ama bu sayi azaldi bunu 4-5 ay nce kayseriye gelen sehit cenazesinde gordum oraya gittim sadece bi cami bahesi kadar adam war.bazi seylere gz m yumuyoruz nedir bir insan hayati bir gen hayati bu kadar degersizmidir bu vatan o kadar degersizmidir?
    TRKIYE CUMHURIYETI'nin kuyusunu kazanlarin yikmaya alisanlarin plan yapanlarin planlari kendine dnsn allah hepsini belasini wersin[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)