Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 226 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: zkan Smer’i Arar Olduk

zkan smer de para yok ama o zamanki trabzondan aldigim keyfi su an alamiyorum.ynetim berbat bi futbolcu alamadilar elindekilerde gidiyo.

bu ynetim mehmet ali yilmaz 2

denizci61
    Ziyareti

Baslik yanlis oldu bence. zkan Smer bunlarin hepsini cebinden ikarir..

aynen le kardes

halil ibo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Hani su kme dsme korkusu yasadigimiz dnemdeki baskani,hani futbolcuya hakkini vermeyip o futbolcunun en byk rakibine gitmesine seyirci olup rakibinsampiyonlugunda rol oynayan basrol oynayan sahsiyeti,hani eften pften bahanelerle baskanligi birakip kaan,ileri srdg bahaneler halen mevcutken tekrara baskanliga soyunup boyunun lsn alan egosu tavan yapmis hazreti mi zlediniz.Vah vah vah...

Muhammet_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.05.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Alnt halil ibo Nickli yeden Alnt
    Hani su kme dsme korkusu yasadigimiz dnemdeki baskani,hani futbolcuya hakkini vermeyip o futbolcunun en byk rakibine gitmesine seyirci olup rakibinsampiyonlugunda rol oynayan basrol oynayan sahsiyeti,hani eften pften bahanelerle baskanligi birakip kaan,ileri srdg bahaneler halen mevcutken tekrara baskanliga soyunup boyunun lsn alan egosu tavan yapmis hazreti mi zlediniz.Vah vah vah...

kesinlikle katiliyorum.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Punisher-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    35

Alnt bodehter Nickli yeden Alnt

zkan smer de para yok ama o zamanki trabzondan aldigim keyfi su an alamiyorum.ynetim berbat bi futbolcu alamadilar elindekilerde gidiyo.

bu ynetim mehmet ali yilmaz 2

sen sylediginin farkinda degilsin herhalde??...az daha 2.Lige dsecektik ondan mi keyif aldin??

su an klupte para varsa bu zkan smerin sayesindedir.

bu takimin temelini o atti.

simdi ynetim onda olsa eminim bunlardan daha ii ynetirEdited by: bodehter

Lucreto - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

zkan Smer'in cebi mi vardi ki iinden birsey ikarsin.

Ayhan Yksek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.03.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    44

Bu ne acelecilik ya daha neolduda zkan Smeri arar oldunuz nesini aradiniz orasida tartisilir ya ,arkadaslar skuneti elden birakmayalim bekleyelim bakalim kimseyi elimizden biraktigimiz yok yalan haberlere inanmayalim yapilan hite fena sayilmayan 2-3 transferde var e yapilmasi muhtemel tarnsferlerde var, nedir daha bukadar erken bu karamsarlik byle destek olunmaz ya takima

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Kaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    zmir
    Ya
    34

Aynen yle.

Baskan kiyaslama olayina girmeyelim bence.

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Bu basligi bekliyordum bende hayirli olsun

WANTED ZKAN ve ya DANGER ZKAN

ya da zkan baskan trabzon sampiyon uydu vallaEdited by: Emorfo

Trabzonspor Kongre yesi

sbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt gurcuayhan Nickli yeden Alnt
    Bu ne acelecilik ya daha neolduda zkan Smeri arar oldunuz nesini aradiniz orasida tartisilir ya ,arkadaslar skuneti elden birakmayalim bekleyelim bakalim kimseyi elimizden biraktigimiz yok yalan haberlere inanmayalim yapilan hite fena sayilmayan 2-3 transferde var e yapilmasi muhtemel tarnsferlerde var, nedir daha bukadar erken bu karamsarlik byle destek olunmaz ya takima

bencede ortada daha bisey yok.verilen szler tutulmassa o zaman bakaruk..

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

lsem zkan smeri kesinlikle aramam!!!!

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

baslik kapansin bu ne yaa neolduda bukadar gaza geliosunuz tinerci mi istiosunuz gidin taksimde var onlardan belkide kme dsme korkusu heyecan verici geldi size alala daha hi bi klp transfer yapmamisken bu ne sama sapan bi baslik kapansin[img]smileys/smiley7.gif[/img]

smertkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2004
    Nereden
    Samsun
    Ya
    45

SAGIRIN HASTA ZIYARETIfficeffice" />
    Iyi kalpli sagir adam, bir gn komsusunun hasta oldugunu grenir. Kendi kendine komsum hastalanmis onun ziyaretini yapmam, hal ve hatirini sormam lazim. Ama ben sagir bir adamim, adam hasta sesi ikmaz. Zaten hastaya malum seyler sorulur, malum cevaplar alinir. Ben nasilsin diyecegim, o iyiyim tesekkrler diyecek. Ne yiyorsun desem, elbet de bir yemek ismi syleyecek, bende afiyet olsun derim. Doktorlar dan kim geliyor diye sorarsam bir doktor adi verecek, bende iyi doktor derim olur biter, diye dsnr ve birka gn sonra hastayi ziyarete gider. Bas ucuna oturur.
    - Nasilsiniz ? diye soru sorar. Hasta inleyerek;
    - lyorum ! der. Sagir adam;
    - Oh, oh ok memnun oldum diye karsilik verir, hasta;
    - Bu ne demek adam lmme memnun oluyorsun diye kizar tekrar sagir adam sorar;
    - Ne yiyip iiyorsunuz ? hasta kizginlikla;
    - Zehir der. Sagir onun bir yemek istedigini sorarak;
    - Afiyet olsun diye karsilik verir, hasta bsbtn ileden ikmistir. Sagir adam sormaya devam eder;
    - Tedavi iin doktorlardan kim geliyor ? hasta;
    - Hadi be defol Azrail geliyor diye cevap veriri. Sagir;
    - ok bilgin, tecrbeli bir doktor. Insallah yakinda bir aresini bulur, deyince dayanamaz;

- Kahrol diye bagirir. Sagir adam ise komsuluk hakkini yerine getirdigi iin ok memnun ayrilir.

Saniyorum Taraftarin Ynetimle iliskisi buna benzemeye basladi!

Ynetim 2000 yili ncesi mantigiyla ve tarziyla hareket ediyor.

Ama bu mantik ve tarz 2000 kongresini getirdi.

Geri basarisiz diyebilirsiniz.Ama basarisiz olan acaba ismini sayacagimiz 3-5 kisimi yoksa biribirine tahamml bile olmayan camianin degerli nde gelenlerinin hemen hemen hepsi degilmiydi.

Bu ynetim 2000 yilindaki ruhave orada kazanilanlara sahip ikmadika kurumsallasmayi daha ileri noktaya gtremedike sylemlerinde durusunda yanlis anlamalara yer vermemeye zen gstermedigisrece , taraftarla iliskilerini dzenlemedike, istanbul medyasindan taraftarini kurtarmadika biz burada daha ok baskan tokustururuz.

Dursun Ali Bahekapl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Trabzonspor tarihinin en kt baskanlarindan biridir zkan Smer.Onun zamaninda malada Trabzon kmeye tezahratlari hala kulagimda.zkan Smer belki iyi bir hoca olabilir ama iyi bir baskan asla

Tansu Onur Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.01.2005
    Nereden
    Samsun
    Ya
    32

eger zkansmer o an olmasaydi suan may in paramparca ettigi bi klp olarak devam edecektik

ne olursa olsun faruk zaktan sonra takdir edilmesi ve tesekkr edilmesi gereken ikinci baskan

ewet ilk geldigi yil kme dsme korkusu yasadik peki bunun sebeplerini neden gz nnde bulundurmuyosunuz? zkan smer geldiginde simdi albayragin geldigi gibi gllk glistanlik biortam mi wardida o durumlara dstk

smer geldiginde klp tel faturalarini bile deyemiyo daha belki saha sonuclari olarak basarili olamadi smer ama saha disinda yaptigi atilimlarla borclari kapatti may denen szde onursal baskanimizin gnderdigi icra memurlariyla ugrasmaktan istedginiz transferleri yapamadi tabi ilk sezon

ya bir sonraki sezon bugn paha biemedigini z yattarayi o bulup getirdi sonra 8 milyon euro ettigi slenen fatih tekke marco aurelio vs

EGER TRABZONSPOR EFSANEYSE ZKAN SMERDE O EFSANENIN EN BYK HALKASINDAN BIRI

YIGIDI LDRN HAKKINI VERIN...

zafer6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

2007 de trabzonspor sampiyon

23 Aralik 2005, 10:12
    Trkiye Gazetesi'nden Hasan Sariiek'in rportaji:

?2 yil sonra sampiyonuz?
    ?Dnya elimizin altinda.. Kimse bizi futbol fakiri sanmasin? diye sze girdi Trabzonspor?un yeni baskani Nuri Albayrak... Mtevazi, karayagiz bir Anadolu yigidi edasiyla devam etti: ?Bordo-mavili renklere olan tutkumuz 1974 Trkiye Kupasi?nda basladi. 2. Lig takimi Trabzonspor, 1. Lig?de sampiyonluga oynayan F.Bahe?ye kk sktren bir oyun sonrasi mai 3-2 kaybetmis ama Didi?nin vgsn almisti. Bundan etkilendim ve bu kulbe baskan olmayi o gn kafaya koydum!? Albayrak, ?2 yil Tayyip Bey?in oynadigi Erokspor?un, 7 yil da Istanbul Belediye?nin baskanligini yaptim. Bu srede sifir bte ile aldigimiz kulb 2.5 trilyonluk bir kaynaga kavusturduk. Tam 15 futbolcu yetistirip sattim. Bunu bilenler baskan olmam iin baski yaptilar. Haci babama ve 7 kardesime danisip, seime girdim ve byk bir tevecch grdm? diye konustu.

?2 yildiz szm var!?
    ?Sike ve mafya futbolu bir dnem kirletilmis olabilir. Bizim felsefemizde esas olan temiz futbol. Hedefimiz 2 yilda Trabzonspor?u sampiyon yapmak. Sonra Avrupa?da bir yerlere tasimak. Ama daha nemlisi su; Trabzon bir futbol sehri, ze dnp, alt yapidan dnya futboluna yildizlar yetistirecegiz. Bunun iin Trabzonspor?un eski yeni tm zenginliklerini harekete geirecegiz. M.Ali Yilmaz, ?zerimize ne grev dserse yapariz? dedi. Agaoglu grubu bir yildiz sz verdi. Menajerler her gn bir yigin futbolcu ismiyle geliyorlar. Biz hocamizin istedigi ve Trabzon?a uyum saglayacak iki yildiz alacagiz. Bir de sehri 24 saat canli tutacak 60 bin kisilik stat yapacagiz. Bunun iin, 10 milyon dolarlik bir kaynak hazirladik. Fatih Tekke?yi birakmak istemiyoruz. Ama cazip bir teklif olursa degerlendiririz. Gkdeniz bir hata etmis ve cezasini ekmis, onu kazanmaktan yanayiz!?

?Biz aileden tccariz!?
    ?Gazete patronuyum ama medyayi sevmiyorum. l, insaf ve saygi yok. O yzden benim gazetemde saygi n sart. Mesut Yilmaz dneminde 2.5 yil sorusturma geirdim. Fakat bir sey bulamadilar. Sermayenin yesili, kirmizisi, siyahi olmaz. Biz babadan tccariz. Basbakanimiz Recep Tayyip Erdogan Bey?le tanismadan nce de tccardik. Nitekim Silahli Kuvvetler?in yarisini biz giydiriyoruz. Iddialar dogru olsa bize is verirler miydi? Insaat, tekstil, motorlu aralar ve medyada variz. Belediye ve devletle olan islerimiz ise zel sektrdekilerin yzde 10?u bile degil. Yilda 2 bin 500 traktr retiyoruz. Bunlari hi gndeme getirmiyoruz.?

Iki yildiz ve dnya kulb
    Yeni baskan Nuri Albayrak, iki yildiz alacaklarini ve uzun vadede Trabzonspor?u dnya kulb yapacaklarini syledi. Baskan, ?Almaya degil vermeye geldim. Kavgaya degil, dostluga geldim? dedi ve ekledi, ?Federasyon seiminde oyumuzun rengi belli olmadi. Ilhan Cavcav?in F.Bahe hakkindaki szlerini bir spor adamina yakistiramadim. Havuzdan ayrilmayiz. F.Bahe de havuzun disina ikmayi dsnmemeli. Sper Lig, bu ligdeki takimlarin ortak rndr

koyu yerleri iyi okuyun palavradan baska bise degil

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

o szlerin hepsi aklimizda ...

zkan smer taraftara (ilginlara) savas amisti... maraton ile kalearkalarini 10 milyon yapmisti . sirf kalearkasina kimse gitmesin diye..

Salih Yazc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    Ankara

arkadaslar biz byle dsnmeye devam edersek yakindir bu takimin sonu artik hep destek tam destek yapmaliyiz istanbulun basini biz byle devam edersek iyice stmze gelmeye devam edecek ltfen artik kenetlenelim takimiza ve ynetimize sahip ikalim eger destek olmazsak seneler bir bir gemeye davam eder ve biz ayni yerde sayiklariz ve biz destek olmazsak sapiyonluk malesef hayel nk her sene seim her sene 2 hoca degistirirsek bu is olmaz arkadaslar LTFEN I KAVAGALARI BIRAKIP HEP DESTEK TAM DESTEK OLMALIYIZ

Y.Sert - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.07.2005
    Nereden
    Isparta

baska ne denerki[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bayundur Han - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.12.2005
    Nereden
    Avrupa Dier

bide iyiliklerini say bakalim. Oyle her insanin 100lerce yanlisini bulabilirsin. Her insan hata yapar ama bir say bakalim bu kadroda onun zamanindan kalma kac futbolcu var? Kil payi sampiyonluklari kaciran kadroda kimin kadrosundaki futbolcular var? Ozkan Sumerli trabzonspor kac kere sampiyon olmustur? Asil sana Vah vah bi kitaptan okudugun 1 sayfa yazi icin satiyorsun Ozkan Sumeri

Bayundur Han - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.12.2005
    Nereden
    Avrupa Dier

Alnt lazikopat61 Nickli yeden Alnt
    lsem zkan smeri kesinlikle aramam!!!!
    olunce kimseyi ariyamazsin[img]smileys/smiley36.gif[/img]

h@msi61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    32

arkadasim ok gzel aiklamis. ne abuk unuttunuz ligi 14.bitirdigimizi... yabanci olarak futbolcu bile oldugu spheli Eduardonun, Jarronun, Salazaringeldigini... sabretmeden karalamaya yipratmaya bayiliyorsunuz...

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdem Keser - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2005
    Nereden
    stanbul

bu takimda adam gibi baskanlik yapan tek isim vardir oda

faruk zak tir

cebinde parasi olmayan maasini kulupten alan adamdan baskan olmaz ne ozkan sumer ne atay aktug ne iskender onal ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)